Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 03:10   #4051
vogue1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 28
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

UWAGA DZIEWCZYNY

Wyslalam zdjecia foxy ale adres maila na priv wyslaly mi tylko 2 wizazanki.

Bylam dzis u fryzjera- bardzo dobrego
Zwazyl przy mnie moje foxy.
Zamowilam 160 gram- deluxe

ILE BYLO?
Razem z gumka ktora je zwiazalam 131 gram!!!! czyli o 10 wiecej niz najtanszy zestaw!!!

Wiecej;
Chlopak zakladal juz kilkanascie razy clip-in extensions i dopasowywal do fryzury klientki
Ja liczylam na to samo, okazalo sie jednak ze clip-in nie sa dla mnie
za bardzo je widac przy moich miernych wlosach do ramion

Mowi ze jakosc wcale nie powala i widzial lepsze!

A ja im bardziej sie na nie przygladam wydaje mi sie ze sa sztuczne jak u lalki barbie (mam ash blonde) i podejrzanie baaardzo grube


-----------------------

Dziewczyny wysylajcie maile- wysle zdjecia foxy,
asiulka - nie dostalam od Ciebie wiadomosci z mailem

---------------------
ps.

nie mialam porownania bo nigdy wczesniej nie mialam clip-in, ale moj fryzjer stwierdzil ze spinki sa strasznie duze
zeby bylo smieszniej jedna nam sie popsula przy wpinaniu i zamiast sie zatrzasnac "odbijala"

Edytowane przez vogue1989
Czas edycji: 2011-10-17 o 03:14
vogue1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 07:00   #4052
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez vogue1989 Pokaż wiadomość

Dziewczyny wysylajcie maile- wysle zdjecia foxy,
asiulka - nie dostalam od Ciebie wiadomosci z mailem
wstaw zdjęcia tutaj, myślę ze więcej osób by chciało je zobaczyć
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 08:42   #4053
vogue1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 28
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

przeczytaj wczesniejsze posty- nie moge ich wstawic wyskakuje blad

moze ktoras wizazanka ktorej ja wysle zamiesci zdjecia- uda jej sie je zmniejszyc itp
vogue1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:08   #4054
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez vogue1989 Pokaż wiadomość
przeczytaj wczesniejsze posty- nie moge ich wstawic wyskakuje blad

moze ktoras wizazanka ktorej ja wysle zamiesci zdjecia- uda jej sie je zmniejszyc itp
do zmniejszenie zdjęc można użyć nawet painta obecnego na każdym komputerze
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:34   #4055
dziunia767
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 23
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez vogue1989 Pokaż wiadomość
UWAGA DZIEWCZYNY

Wyslalam zdjecia foxy ale adres maila na priv wyslaly mi tylko 2 wizazanki.

Bylam dzis u fryzjera- bardzo dobrego
Zwazyl przy mnie moje foxy.
Zamowilam 160 gram- deluxe

ILE BYLO?
Razem z gumka ktora je zwiazalam 131 gram!!!! czyli o 10 wiecej niz najtanszy zestaw!!!

Wiecej;
Chlopak zakladal juz kilkanascie razy clip-in extensions i dopasowywal do fryzury klientki
Ja liczylam na to samo, okazalo sie jednak ze clip-in nie sa dla mnie
za bardzo je widac przy moich miernych wlosach do ramion

Mowi ze jakosc wcale nie powala i widzial lepsze!

A ja im bardziej sie na nie przygladam wydaje mi sie ze sa sztuczne jak u lalki barbie (mam ash blonde) i podejrzanie baaardzo grube


-----------------------

Dziewczyny wysylajcie maile- wysle zdjecia foxy,
asiulka - nie dostalam od Ciebie wiadomosci z mailem

---------------------
ps.

nie mialam porownania bo nigdy wczesniej nie mialam clip-in, ale moj fryzjer stwierdzil ze spinki sa strasznie duze
zeby bylo smieszniej jedna nam sie popsula przy wpinaniu i zamiast sie zatrzasnac "odbijala"
Wlasnie o tym pisalam robiac porownanie foxy i luxy. Foxy sa grube, nie tylko blond, bo ja mialam kolor 1b i sztucznie sie ukladaja, dlatego wiem o co Ci chodzi. One chyba tak juz musza miec. W moim przypadku zlepialy sie w takie duze straki i to wlasnie wygladalo bardzo nienaturalnie. Zreszta jesli przyjrzycie sie fimlikom Imogen na YT to tez da sie zauwazyc to zjawisko. Ponadto zdecydowanie gorzej trzymaja sie na nich loki. Ostatnio robilysmy z siostra identyczne fryzury, i po 2h ona miala prawie proste foxy, a moje luxy nadal mialy piekne fale
Moje foxy wagowo mialy 160g, nawet kilka wiecej, ale za to mocno postrzepione koncowki. We wlosach luxy konce sa grube i zdrowe. Po 2 mies uzytkowania narazie nie mam z nimi zadnych problemow. Foxy po takim czasie juz przestawaly mi sie podobac, aczkolwiek jestem wymagajaca, bo na keratyne w ostatnim czasie nosilam tylko wloski slowianskie.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Szpilaa Pokaż wiadomość
krd luxy są swietne tak samo jak foxy jedne to maja gorsze a drugie tamto
wysylka jest darmowa ale cło kosztuje
wypowiedz jednej z wizazanek:
" z USA to większość trafia na cło - licz więc ok. 25-30% wartości, więcej (ok 5-10 dni odprawa na osobę fizyczną). Oczywiście wartość możesz zmienić lub podać jako prezent, ale jeżeli ktoś zakwestionuje Ci wartość będziesz miała problemy (żądają często potwierdzenia płatności z karty), a jeżeli podasz jako prezent przygotuj się na oświadczenia od 2 stron, że na pewno to prezent (musisz liczyć, że sprzedawca Ci tak wystawi - nie wystarczy samo oznaczenie). "

na forum jedna wizazaneczka opisywała ze ma dwa te zestawy w jednym spinki sie mocniej trzymaja w drugim wlosy sa lepszej kondycji, poszukaj

porownanie foxy luxy wypowiedz nr #2789
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387119&page=93

ale luxy to juz dobry wybor - ja jednak stawiam na foxy!
Ja za swoje wloski luxy zaplacilam 400 zl z malym kawalkiem, wiec wyszlo tak samo jak foxy + przesylka ubezpieczona. Luxy byly 2 dni pozniej niz foxy. Cla nie placilam, przesylka zostala opisana jako akcesoria fryzjerskie, wiec pewnie temu.
dziunia767 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 09:59   #4056
Szpilaa
Raczkowanie
 
Avatar Szpilaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 32
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny czytam i czytam raz takie wypowiedzi raz takie.
No cóż trzeba będzie sie jeszcze raz zastanowić, czekam na nie ale jesli nie bedą takie jak oczekiwałam odeśle, chociaż mi najbardziej zależy na gestych włosach bo moje sa mocno gęste - trzeba będzie to przemyśleć
kiedyś dawno zamówiłam włoski 160 g na allegro były tak piękne, gęste i wogóle sie nie "zbijały" bardzo długo nosiłam ale niestety już ten sprzedawca nie wystawia włosków a teraz przekręty na aukcjach jęsli chodzi o ich wage i jakość.
sylwiaxx rapunzel są świetnej jakości i to nawet bardzo ale mi zalezy na gęstosci a jesli chodzi o te włosy są rzadkie troszke i wyglądały jak 1/4 moich włosów gdy je założyłam ale jak masz normalne włoski nie za geste - smiało zamawiaj!
__________________
Ile trzeba się napracować żeby sexi wygladać
Szpilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 11:03   #4057
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja oglądałam wczoraj na YT film nagrany przez jakąś dziewczynę o naszych Foxy i jestem zaniepokojona. Pokazywała jak wynajduje we włosach pojedyncze czarne włoski, które w kontakcie z prostownicą skurczyły się i spaliły. Czyli jednak nie są 100% remy human hair ? Napisała do nich w tej sprawie,ale chyba nic konkretnego nie zrobili,bo na koniec stwierdziła,że więcej nie zamówi włosów od Foxy Locks Extensions. Laska,nie była negatywnie nastawiona,mówiła też o ich plusach,ale stwierdziła,że podsumowując jest zawiedziona. Wiem,że nie każdemu można dogodzić i zawsze znajdą się niezadowoleni klienci,ale te czarne palące się włoski to chyba znak,że są wymieszane z syntetykami ? Nie wiem, poprawcie mnie jeśli się mylę,bo tak jak pisałam to moje pierwsze clipy,ale podchodzę do tego śmiertelnie poważnie. Co o tym sądzicie ?

http://www.youtube.com/watch?v=MiosiblSoPE

Edytowane przez krd
Czas edycji: 2011-10-17 o 11:05 Powód: Link
krd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 11:56   #4058
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pixy00 Pokaż wiadomość
Dziewczęta co sądzicie o tych włosach?
Jestem skłonna by zamówić je już jutro

http://allegro.pl/dopinki-clip-zesta...862429629.html
Według mnie to mieszanka włosów syntetycznych z naturalnymi.



I ja mam do Was pytanie:
mam w domu włosy z końcówką keratynową. Niestety ta metoda przedłużania w ogóle mi nie służy i wolałabym nie mieć już z nią nic wspólnego. Chciałam więc przerobić te włosy pod ringi. Da się?
Jak to zrobić?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:26   #4059
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

a te to sądzicie,że jak piszą to są 100% natural?
http://allegro.pl/dopinki-clip-in-na...839956667.html
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:46   #4060
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez vogue1989 Pokaż wiadomość
UWAGA DZIEWCZYNY

Wyslalam zdjecia foxy ale adres maila na priv wyslaly mi tylko 2 wizazanki.

Bylam dzis u fryzjera- bardzo dobrego
Zwazyl przy mnie moje foxy.
Zamowilam 160 gram- deluxe

ILE BYLO?
Razem z gumka ktora je zwiazalam 131 gram!!!! czyli o 10 wiecej niz najtanszy zestaw!!!

Wiecej;
Chlopak zakladal juz kilkanascie razy clip-in extensions i dopasowywal do fryzury klientki
Ja liczylam na to samo, okazalo sie jednak ze clip-in nie sa dla mnie
za bardzo je widac przy moich miernych wlosach do ramion

Mowi ze jakosc wcale nie powala i widzial lepsze!

A ja im bardziej sie na nie przygladam wydaje mi sie ze sa sztuczne jak u lalki barbie (mam ash blonde) i podejrzanie baaardzo grube


-----------------------

Dziewczyny wysylajcie maile- wysle zdjecia foxy,
asiulka - nie dostalam od Ciebie wiadomosci z mailem
wysłąłam ci na priv, czekam na fotki kochana

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez pixy00 Pokaż wiadomość
a te to sądzicie,że jak piszą to są 100% natural?
http://allegro.pl/dopinki-clip-in-na...839956667.html
hmm, nie wiem , ale strasznie chude 52 gr
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 12:50   #4061
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja mam same cienkie włosy i szczerze nie zależy mi tyle co na gęstosci,a długości bardziej
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 14:07   #4062
Szpilaa
Raczkowanie
 
Avatar Szpilaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 32
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Zastanawiałam się co do waszych wypowiedzi dziewczynki i stwierdzam ze lepsze foxiki! Sporo filmików na youtube wiecej niz o luxy takze opini i wiecej posiadaczek! Zawsze znajdzie sie osobka ktora nie bedzie do konca zadowolona z luxami na pewno tez tak jest nawet jak by byly swietne zawsze cos wynajdziemy ale stwierdzam ze Foxy to najlepszy wybor i przy tym pozostane - nadal czekam na wloski za pare dni powinny juz byc o tak
__________________
Ile trzeba się napracować żeby sexi wygladać
Szpilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:10   #4063
Misia67
Raczkowanie
 
Avatar Misia67
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 247
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej, tak jak mówiłam zamówiłam Clipy z HeadStyler 45 cm 77 gram, oczywiście na moje włoski było to za mało i zamówiłam jeszcze jeden komplet, coś mi się popieprzyło zamiast 1b wybrałam czarny ;/ ale oczywiście je szybciutko odesłałam ( w poniedziałek a w środę już otrzymałam nowe włoski) i tu uwaga moje rozczarowanie. HeadStyler ma dwie placówki w Olsztynie i w Gdyni moje pierwsze włosy przyszły z Gdyni drugie z Olsztyna. W środku paczuchy była dołączona kartka, z informacją że nie maja koloru 1b o długości 45 i że skompletowali inny komplet. Otwieram włosy patrzę i kurde nadziwić się nie mogę. Dostałam 50 cm niby fajnie, ale waga tylko 60 gram, rzadszych włosów w życiu nie wiedziałam!! Ponadto kolor niby 1b czyli ciemny brąz a znacznie się różnił od tych które kupiłam po raz pierwszy. Dodali mi jeszcze jedno pasmo 5 cm (te o dziwo było grube) ale za to kolor czarny ;/ Wściekła byłam jak cholera, od razu powiedziałam że takie gówno mi wysłali chciałam je odesłać i poczekac aż będą mieli 1b 45 cm, ale niestety włosy były mi potrzebne na sobotę (wesele). Z tych 50 cm wychodzą pojedyńczo włosy a z tych 45 cm nie wychodzi ani jeden włos. Jako fryzurkę weselną miałam loki i muszę przyznać, że loczki wyszły idealne jak na moich naturalnych włoskach i trzymały się całą noc, wgl się nie rozpadły. Także mogę powiedzieć, że włoski są naturalne, ale nie radzę kupować clipów o małej wadze bo są na prawdę mega rzadkie i włosy wypadają.

pixy00 Taśmy pozszywałam razem, ale tych 5 cm nie zszyłam i zrobię zdjęcie porównawcze tych 50 cm i tych 45 cm, zobaczysz jaka jest różnica w gęstości.

Edytowane przez Misia67
Czas edycji: 2011-10-17 o 14:15
Misia67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 14:57   #4064
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Ciężka spr. ja po 5tym chcę zamówić włoski ^^ no ale już świra dostaje... nie wiem czy z allegro jest sens zamawiać... ajjj ^^szkoda gadać..

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Misia67 ooo dzisiaj patrzyłam na ich stronę... możesz wkleić fotki? jak one wyglądają? ja potrzebuje 45cm... i zastanawiam się jaka waga była by odpowiednia do takiej długości..
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:01   #4065
Misia67
Raczkowanie
 
Avatar Misia67
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 247
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Ciężka spr. ja po 5tym chcę zamówić włoski ^^ no ale już świra dostaje... nie wiem czy z allegro jest sens zamawiać... ajjj ^^szkoda gadać..

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Misia67 ooo dzisiaj patrzyłam na ich stronę... możesz wkleić fotki? jak one wyglądają? ja potrzebuje 45cm... i zastanawiam się jaka waga była by odpowiednia do takiej długości..
Na stronie 133 dodałam zdjęcia zestawu 45 cm 77 gram
Misia67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:09   #4066
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Misia67 faktycznie tylko tamte pisałaś że są z 4greathair i jesteś z nich zadowolona? Może kupiła bym 2 zestawy i zszyła ^^ wtedy nie były by takie rzadkie
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:30   #4067
Misia67
Raczkowanie
 
Avatar Misia67
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 247
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

4greathair to odział w Gdynia a headstyler w Olsztynie, więc to sam sama firma
Do tej pory nosiłam moje stare ale od dzisiaj zaczynam nosić właśnie te. Myłam je już 2 razy i są nadal takie fajne jak od razu po zakupie. Jedyna wada to właśnie ta, zę przy tych 50 cm wypadają pojedyncze włosy( a przy tych 45 cm nie wypada nic ; /
ja właśnie pozszywałam taśmy i są fajne gęste, ale nawet wszystkich nie noszę bo mam swoich naturalnych mało włosów ;p Noszę tylko 4 najszersze taśmy, 2 taśmy 10 cm na boki i jedną 5 cm jutro zrobię fotki jak wyglądają na głowie
Misia67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:46   #4068
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Szpilaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytam i czytam raz takie wypowiedzi raz takie.
No cóż trzeba będzie sie jeszcze raz zastanowić, czekam na nie ale jesli nie bedą takie jak oczekiwałam odeśle, chociaż mi najbardziej zależy na gestych włosach bo moje sa mocno gęste - trzeba będzie to przemyśleć
kiedyś dawno zamówiłam włoski 160 g na allegro były tak piękne, gęste i wogóle sie nie "zbijały" bardzo długo nosiłam ale niestety już ten sprzedawca nie wystawia włosków a teraz przekręty na aukcjach jęsli chodzi o ich wage i jakość.
sylwiaxx rapunzel są świetnej jakości i to nawet bardzo ale mi zalezy na gęstosci a jesli chodzi o te włosy są rzadkie troszke i wyglądały jak 1/4 moich włosów gdy je założyłam ale jak masz normalne włoski nie za geste - smiało zamawiaj!
ja nie mam grubych włosów mam cienkie a możesz wstawić zdj. swoich włosków?
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 15:52   #4069
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

powstawiajcue zdjecia dziewczyny w miare możliwości
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-17, 15:53   #4070
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Misia67 była bym Ci wdzięczna za fotki tak to kupiła bym sobie 2 zestawy 45cm i zszyła i wyszło by na to samo jak bym kupiła za 250złjeden zestaw do tego nie pewny ^^ bo jak widać nigdy nie można być pewnym tego co się zastanie po otwarciu paczki... a ja niestety przebywam obecnie w Norge i nie mam czasu na odsyłanie i zamawianie kolejnych kompletów skoro jesteś zadowolona z jakości to już bardzo dużo... bo mi właśnie chodziło o lejące gładziutkie włoski a nie zbite w strąki nie wiadomo co ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-17, 18:11   #4071
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

http://allegro.pl/clip-in-on-100-nat...860625106.html

a te hmm? ; )
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:12   #4072
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez krd Pokaż wiadomość
Ja oglądałam wczoraj na YT film nagrany przez jakąś dziewczynę o naszych Foxy i jestem zaniepokojona. Pokazywała jak wynajduje we włosach pojedyncze czarne włoski, które w kontakcie z prostownicą skurczyły się i spaliły. Czyli jednak nie są 100% remy human hair ? Napisała do nich w tej sprawie,ale chyba nic konkretnego nie zrobili,bo na koniec stwierdziła,że więcej nie zamówi włosów od Foxy Locks Extensions. Laska,nie była negatywnie nastawiona,mówiła też o ich plusach,ale stwierdziła,że podsumowując jest zawiedziona. Wiem,że nie każdemu można dogodzić i zawsze znajdą się niezadowoleni klienci,ale te czarne palące się włoski to chyba znak,że są wymieszane z syntetykami ? Nie wiem, poprawcie mnie jeśli się mylę,bo tak jak pisałam to moje pierwsze clipy,ale podchodzę do tego śmiertelnie poważnie. Co o tym sądzicie ?

http://www.youtube.com/watch?v=MiosiblSoPE
z tym róznokolorowym włosem to przegięcie, czyli mieszaja z syntetykami?? hmmm dziwne, no ale przeciez kręci prostuje i jest ok, a co myslicie o tych?? http://www.rapunzelofsweden.pl/przed...wlosow-clip-on
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:25   #4073
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

asiulka_22 też się nad Rapunzelem zastanawiałam ale dopatrzyłam się na powiększonym zdjęciu że nakładają jedną taśmę na drugą przez co wydają się mega gęste ^^ a na YT widziałam z nimi filmik i są meeeegaaa rzadkie masakra... powiększ sobie fote i zobaczysz
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 12:26   #4074
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
z tym róznokolorowym włosem to przegięcie, czyli mieszaja z syntetykami?? hmmm dziwne, no ale przeciez kręci prostuje i jest ok, a co myslicie o tych?? http://www.rapunzelofsweden.pl/przed...wlosow-clip-on

No właśnie nie wiem. Tyle osób jest zadowolonych z Foxy,kręcą je,prostują itp i włosy nie są do wyrzucenia po miesiącu. Ale czy to możliwe,że akurat tej jednej dziewczynie jakimś cudem trafiło się kilka syntetycznych włosów w clipach ? Tzn. moim zdaniem te jej włosy na filmie wyglądają super,sama już później zaczęła wydziwiać,a na koniec ścięła je prawie na taką długość jak ma chyba naturalne. Co do Rapunzel,to jak ciągle podkreślam na włosach się nie znam,ale w mojej kopalni wiedzy czyli YouTube oglądałam również recenzje tych włosów bo na początku brałam je pod uwagę. Na początku oczywiście dziewczyny były zachwycone,ale po krótkim czasie użytkowania dodawane były aktualizacje typu,że są źle przyszyte i zrobiły się rzadkie ? Nie wiem czy to możliwe,ale po prostu chodziło o to,że te pojedyncze włosy ciągle wypadają, i podsumowując po pewnym czasie jest ich o wiele mniej. Nie mam niestety linków bo to było trochę wcześniej. Moim zdaniem te Rapunzel wyglądają jakoś "brzydko". Ja już sama nie wiem co robić,ale chyba jednak dam szansę Foxy, może nie warto ich przekreślać przez jedną wpadkę ?

A właśnie,zapomniałam zapytać,jak kręcicie clipy lokówką to na ile godzin skrętu można liczyć ? Strasznie mi się podobają te fale i loki,ale moje naturalne włosy są bardzo podatne na układanie i trzymają skręt,aż do umycia,a jak ze sztucznymi ? Może być tak,że moje będą nadal nakręcone,a clipy rozprostują się jak druty ? :|

Edytowane przez krd
Czas edycji: 2011-10-18 o 12:29 Powód: Pytanie
krd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 13:15   #4075
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Jak by była taka gęstość jak na zdjęciu brała bym bez zastanowienia..

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

krd Rapunzel wyglądają dziwnie bo tak jak mówię są ułożone do zdjęcia jedne na drugie i te końcówki jakieś nierówne się wydają wszędzie robią ludzi w wała piszą że 110g a przyjdzie co do czego to ledwo 70g jest :/

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Z ciekawości napisałam do nich z zapytaniem o realistyczne zdjęcie zestawu ^^ hehe ciekawe co odpiszą

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

krd ja mam falowane włosy i ciągle katuje je prostownicą powiem Ci że wytrzymałość loków czy fal zależy tylko i wyłącznie od jakości włosów Jednej trzymają do 2 godzin innym cały wieczór ja miałam swoje clipy z Long Hair... i powiem Ci był naturalne dało się je farbować itd itd ale o lokówce mogłam zapomnieć... ilekroć je kręciłam to po paru minutach wychodziło z tego masło maślane...

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Szkoda że już nie mogę znaleźć tego filmiku z włosami Rapunzela ale na prawdę wyglądały masakrycznie.... takich rzadkich w życiu nie widziałam jak bym miała dać 230zł i wysłali by mi taki zestaw to bym się chyba popłakała...
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 20:59   #4076
Paranoir
Raczkowanie
 
Avatar Paranoir
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 107
GG do Paranoir
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam!
Troszkę mnie tu nie było, ale postanowiłam opisać jak po 3 miesiącach "zachowują" się moje włoski z HairService .
Otóż ok.2 miesiące temu pofarbowałam je na kolor,na który farbuję moje włosy, i wszystko ok, farbka ładnie złapała, a na włosach niespecjalnie się to odbiło.
Myję je około raz w tygodniu, raz na półtora tygodnia. Muszę powiedzieć, że je trochę "wymeczyłam" noszeniem dzień w dzień, imprezy nie imprezy, wiatr,słońce itp
I moje uwagi: niedawno dwa klipsy się poluzowały, ale igła ,niteczka i jakoś poszło.
Włoski się trochę przerzedziły przez ten czas,może przez moje zbyt czasem brutalne i częste czesanie?
Swoje włosy mam rzadkie więc źle to wciąż nie wygląda. Tylko włoski są takie trochę suche, oczywiście nawilzam je, jedwab kazdego dnia to podstawa. No i wciąż od czasu do czasu jakieś włoski pojedyńcze wyczesuję. Planuję ponosić je jeszcze miesiąc,dwa - i zakupić nowe clipy, jeszcze nie jestem pewna czy ponownie z HairService czy poszukać czegoś innego .
Uznałam też, że to były to moje pierwsze clipy, do końca nie dbałam o nie należycie, więc jak już zakupię kolejne będę starała się dbać maksymalnie
Ogólem mogę je polecić,gdyż jak pisałam, tragedii nie ma, patrzac zwłaszcza jak je wymeczyłam troszku
__________________
Le ciel étoilé au-dessus de moi et la loi morale en moi.

Immanuel Kant
Paranoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 22:45   #4077
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Natomiast mi odpisała Pani z Rapunzel ^^ oczywiście zaprzeczyła jakoby ich włosy były rzadkie zapewniła wręcz że nie ma prześwitów i włoski są należytej jakości jednak fakt iż nie mają zdjęć chociażby pojedynczej taśmy trochę mnie zasmucił :/ Stwierdziła że jeśli włoski nie będą mi odpowiadać mogę je odesłać bylebym ich nie używała i nie zdejmowała metki czyli tak jak wszędzie... mam dylemat ^^
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 09:24   #4078
Misia67
Raczkowanie
 
Avatar Misia67
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 247
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Wybaczcie, że wczoraj nie napisałam, ale zapomniałam:|

Więc, wczoraj nosiłam w sumie po raz drugi włoski ( w poniedziałek miałam je spięte, a wczoraj rozpuszczone). Muszę przyznać, że włoski bardzo dobrze się zachowuję, wczoraj był mega wiatr a mimo tego włosy się nie splatały i nie skleiły i wyglądały jak naturalne. Jednym ogromnym minusem są za duże spinki.! Mam bardzo mało swoich włosów, więc prawdę mówiąc spinki prawie wcale się nie trzymały cały czas mi się zsuwały. Musze je zmienić na mniejsze. Dodaję zdjęcia pasm 5 Cm z lewej strony 45 cm z prawej 50 cm.

PS. Nie patrzcie na mój paznokieć, z którego poodpadał lakier ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA190056.jpg (226,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA190055.jpg (119,2 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez Misia67
Czas edycji: 2011-10-19 o 09:25
Misia67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 09:59   #4079
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Misia67 no bardzo ciekawe że takie rzadziutkie te 50tki ale oprócz tego faktu jesteś zadowolona z włosków mam nadzieje Dobrze że wspomniałaś o spinkach bo ja też mam teraz dosyć rzadkie włosy i duże spinki kompletnie nie będą się trzymały... hmmm

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

i koniecznie czekam na fociaki kiedy masz clipy na głowie :P
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 15:09   #4080
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

te rapunzel zamieszaly mi w glowie juz sama nie wiem co mam zrobic
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.