Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-08-03, 12:43   #3721
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego co wyczyta³am na opakowaniu to pierwsze efekty s± zauwa¿alne po 6 tygodniach stosowania, u mnie póki co to zaledwie kilka dni. Szampon bardzo fajny, dobrze siê pieni, dobrze myje i w³osy po nim s± g³adkie, b³yszcz±ce i miêkkie. Co do wcierki to wcieram tylko raz dziennie, fajne jest to, ¿e nie obci±¿a w³osów. Po wyschniêciu nie s± t³uste ani nie ma na nich ¿adnego nalotu, ³adnie pachnie. Wiêcej napiszê za 5-6 tygodni

Susse
, czekam na relacjê Wczoraj w SP ogl±da³am, na ca³± seriê Pharmaceris H mia³am 30% rabatu, wiêc ta wcierka kosztowa³a poni¿ej 40z³. Ale by³am twarda i powiedzia³am sobie, ¿e zaczekam na relacjê z efektów .
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:05   #3722
Lulas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Witajcie drogie Panie, pierwszy raz sie odzywam chociaz czytam to forum od 1,5 roku. Wiele cennych porad zaczerpnê³am. Moj problem z ³ysieniem trwa od ok 5 lat, 4 lata temu zaczelam sie powazniej tym przejmowac bo przeswity na czubku glowy stawa³y sie coraz widoczniejsze a potem rowiez na calej glowie. Wtedy uda³am sie do dr S³owinskiej. Zrobila mi trichogram, wg pani dr okazalo sie, ze to androgenowe ale nie zdawalam sobie jeszcze sprawy ze to oznacza nierówn± walke do konca zycia. Przepisala mi loxon, alpikort e i spironol. Na pocz±tku po loxonie tragedia zwi±zana z linieniem ale potem wlosy zaczely odrastac. Stosowalam loxon ze spironolem ok 3 lat i mialam wrazenie ze tyle wlosow odrasta co wypada. Wypadaly zawsze te dlugie ( mam wlosy do ramion) w efekcie moja fryzura wygl±da jak pocieniowana na ca³ej d³ugosci. Zauwazylam tez ze wypada ich wiecej latem - lipiec , sierpien. Ostatnio od ok roku nie uzywam zadnej chemi, stwierdzilam ze sprobuje odstawic te leki gdyz nie daj± zbyt zadowalaj±cyh efektow. Po odstawieniu wlosy nie wypadaly bardziej niz zwykle czyli ok 100 dziennie i tak bylo przez ostatni rok. W tym czasie wcieralam w skalp kozieradke,bralam wit b kompleks, pije pokrzywe od po³ roku. Moje wlosy zrobily sie cienkie jak u niemowlaka, bez zycia. Teraz od czerwca znow nasililo sie wypadanie, ok 200-300 dziennie. Poszlam tym razem do innego dermatologa ktory zalecil mi osocze bogatop³ytkowe. Stwierdzil ze przepisac mi moze jedynie lokson i cynk. Nie ma nic innego skutecznego na t± zarazê. Widzialam na forum jakis czas temu , ze ktoras z Was byla na tym zabiegu. Prosze napiszcie jak efekty, czy warto ³adowac w to kase, zabieg jest kosztowny i trzeba go powtarzac nie wiem ile razy
Lulas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:08   #3723
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Lulas Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie drogie Panie, pierwszy raz sie odzywam chociaz czytam to forum od 1,5 roku. Wiele cennych porad zaczerpnê³am. Moj problem z ³ysieniem trwa od ok 5 lat, 4 lata temu zaczelam sie powazniej tym przejmowac bo przeswity na czubku glowy stawa³y sie coraz widoczniejsze a potem rowiez na calej glowie. Wtedy uda³am sie do dr S³owinskiej. Zrobila mi trichogram, wg pani dr okazalo sie, ze to androgenowe ale nie zdawalam sobie jeszcze sprawy ze to oznacza nierówn± walke do konca zycia. Przepisala mi loxon, alpikort e i spironol. Na pocz±tku po loxonie tragedia zwi±zana z linieniem ale potem wlosy zaczely odrastac. Stosowalam loxon ze spironolem ok 3 lat i mialam wrazenie ze tyle wlosow odrasta co wypada. Wypadaly zawsze te dlugie ( mam wlosy do ramion) w efekcie moja fryzura wygl±da jak pocieniowana na ca³ej d³ugosci. Zauwazylam tez ze wypada ich wiecej latem - lipiec , sierpien. Ostatnio od ok roku nie uzywam zadnej chemi, stwierdzilam ze sprobuje odstawic te leki gdyz nie daj± zbyt zadowalaj±cyh efektow. Po odstawieniu wlosy nie wypadaly bardziej niz zwykle czyli ok 100 dziennie i tak bylo przez ostatni rok. W tym czasie wcieralam w skalp kozieradke,bralam wit b kompleks, pije pokrzywe od po³ roku. Moje wlosy zrobily sie cienkie jak u niemowlaka, bez zycia. Teraz od czerwca znow nasililo sie wypadanie, ok 200-300 dziennie. Poszlam tym razem do innego dermatologa ktory zalecil mi osocze bogatop³ytkowe. Stwierdzil ze przepisac mi moze jedynie lokson i cynk. Nie ma nic innego skutecznego na t± zarazê. Widzialam na forum jakis czas temu , ze ktoras z Was byla na tym zabiegu. Prosze napiszcie jak efekty, czy warto ³adowac w to kase, zabieg jest kosztowny i trzeba go powtarzac nie wiem ile razy
Witaj
Gaya o tym pisa³a, poszukaj Jej postów.
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:22   #3724
Lulas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj
Gaya o tym pisa³a, poszukaj Jej postów.
Dzieki Anna07_07, zabieram sie wiec za poszukiwania
Lulas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 15:29   #3725
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 724
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

To ja siê meldujê.
Jak na razie zero postêpu. Mia³am i¶æ do fryzjerki w tamtym tygodniu, ale nie mia³a wolnych terminów i idê dopiero za tydzieñ :brzydal" normalnie kolejki jak na NFZ.

Zmieni³am lekarkê rodzinn±, ale ona chwilowo na urlopie, wiêc skierowania na badania te¿ nie mam. I tak oto sobie ¿yjê w zawieszeniu
staska_stasia jest teraz online Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 18:23   #3726
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Lulas Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie drogie Panie, pierwszy raz sie odzywam chociaz czytam to forum od 1,5 roku. Wiele cennych porad zaczerpnê³am. Moj problem z ³ysieniem trwa od ok 5 lat, 4 lata temu zaczelam sie powazniej tym przejmowac bo przeswity na czubku glowy stawa³y sie coraz widoczniejsze a potem rowiez na calej glowie. Wtedy uda³am sie do dr S³owinskiej. Zrobila mi trichogram, wg pani dr okazalo sie, ze to androgenowe ale nie zdawalam sobie jeszcze sprawy ze to oznacza nierówn± walke do konca zycia. Przepisala mi loxon, alpikort e i spironol. Na pocz±tku po loxonie tragedia zwi±zana z linieniem ale potem wlosy zaczely odrastac. Stosowalam loxon ze spironolem ok 3 lat i mialam wrazenie ze tyle wlosow odrasta co wypada. Wypadaly zawsze te dlugie ( mam wlosy do ramion) w efekcie moja fryzura wygl±da jak pocieniowana na ca³ej d³ugosci. Zauwazylam tez ze wypada ich wiecej latem - lipiec , sierpien. Ostatnio od ok roku nie uzywam zadnej chemi, stwierdzilam ze sprobuje odstawic te leki gdyz nie daj± zbyt zadowalaj±cyh efektow. Po odstawieniu wlosy nie wypadaly bardziej niz zwykle czyli ok 100 dziennie i tak bylo przez ostatni rok. W tym czasie wcieralam w skalp kozieradke,bralam wit b kompleks, pije pokrzywe od po³ roku. Moje wlosy zrobily sie cienkie jak u niemowlaka, bez zycia. Teraz od czerwca znow nasililo sie wypadanie, ok 200-300 dziennie. Poszlam tym razem do innego dermatologa ktory zalecil mi osocze bogatop³ytkowe. Stwierdzil ze przepisac mi moze jedynie lokson i cynk. Nie ma nic innego skutecznego na t± zarazê. Widzialam na forum jakis czas temu , ze ktoras z Was byla na tym zabiegu. Prosze napiszcie jak efekty, czy warto ³adowac w to kase, zabieg jest kosztowny i trzeba go powtarzac nie wiem ile razy
Lulas, mi ka¿dy dermatolog mówi³ ¿e nie ma na to leku, tylko loxon mo¿e spowolniæ proces ³ysienia. Spowolniæ, ale nie zatrzymaæ. No i mezoterapia, najlepiej osoczem bogatop³ytkowym. Na loxon siê nie zdecydujê. Jestem ciemnow³osa, obawiam siê pojawienia ow³osienia na twarzy - je¶li siê pojawi to samoczynnie nie znika. Loxon zreszt± to b³êdne ko³o, dermatolog mówi ¿e jak zaczniesz to ju¿ musisz do koñca ¿ycia i najlepiej zwiêkszaj±c dawki a¿ do minoxidylu 15% dostêpnego w Stanach. W³osy po pewnym czasie przestaj± reagowaæ na loxon no i trzeba im wiêkszego kopa. Byæ mo¿e s± inni lekarze, którzy maj± swoje teorie co do loxonu, mo¿e s± metody jego stosowania, które w jaki¶ sposób pozwalaj± omin±æ to, o czym napisa³am. Nie mam pojêcia. Piszê tylko na podstawie informacji, jakie otrzyma³am w gabinetach, które odwiedza³am.
Co za¶ do osocza - mia³am dwa zabiegi po 2 200z³, efektu wiêkszego nie zauwa¿y³am. By³ czas, ¿e rzeczywi¶cie czubek g³owy siê nieco zagê¶ci³, ale po kilku tygodniach wszystko wróci³o do normy.
Obecnie stosujê ró¿no¶ci, aby tylko nie daæ siê ³ysieniu, aby jak najd³u¿ej zatrzymaæ obecny stan. Lekarze mówi±, ¿e to i ta sensu nie ma ale mimo wszystko walczê. Spotka³am siê niedawno z kole¿ank±, w³osy blond. Jakie¶ 6 lat temu zauwa¿y³am u niej w s³oñcu objawy takie same jak u mnie - pocz±tek przerzedzeñ. Rozmawia³y¶my o tym, mówi³a ¿e jest to dla niej problemem no ale jako¶ nie spotyka³y¶my siê na d³u¿ej przez ten czas. I teraz po 6 latach spotkawszy siê z ni± by³am w szoku. Na czubku g³owy ma po³owê tego co ja, po³owê mniej w³osów - a przy blond mniej to widaæ. Gdyby by³a ciemnow³osa by³aby tragedia ;/ Nie poruszy³am tematu w³osów. By³o mi niezrêcznie, poza tym rozmowa by³a przelotna, w sklepie. My¶lê, ¿e ona nie stosuje nic. 6 lat temu stan jej w³osów by³ du¿o lepszy ni¿ moich. S±dzê równie¿ ¿e nie ogl±da swojej g³owy w lusterku z góry, w przeciwnym razie chyba siêgnê³aby po kamufla¿ jaki¶. A ¿e ja przewra¿liwiona na te g³owy i widzê wiêcej ni¿ osoba bez problemów ³ysieniowych to efekt w³a¶nie taki
Tak czy inaczej walczyæ o w³osy warto.
Je¶li staæ Ciê na osocze - próbuj. To, ¿e mi nie pomog³o na d³u¿sz± metê nie oznacza, ¿e u Ciebie zadzia³a tak samo. Szkoda mi by³o kasy, ale przynajmniej mam satysfakcjê, ¿e próbowa³am, ¿e robi³am co tylko mo¿na byle zwalczyæ to ³ysienie.
Jestem osob± ostro¿n± i nie siêgnê po co¶, co mo¿e mi w jakikolwiek sposób zaszkodziæ. Mo¿e to minus, no ale nie dam skórki za wyprawkê
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-03, 21:05   #3727
Lulas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Gaya, wielkie dziêki za odpowied¼. Dla mnie jest to spory wydatek tym bardziej, ¿e mo¿e nic z tego nie byæ. Jednak tak jak napisa³a¶ trzeba próbowaæ wszystkiego by ratowaæ to co jeszcze zosta³o. Zaryzykujê i opiszê potem efekty. Ostatni dermatolog u którego by³am stwierdzi³, ¿e je¶li by³am ju¿ u takiej s³awy jak dr S³owiñska i przepisa³a mi to co przepisa³a to on ju¿ nic wiêcej nie doda do leczenia i niczego innego nie wymy¶li. Jedynie osocze. Za rok mam ¶lub, nie chcê byæ ³ys± pann± m³od±... jesli mi nie pomo¿e to osocze to nie wiem ju¿ co próbowaæ. Te¿ mam obsesjê i patrzê ludziom na czubki g³ów, ogl±dam swoj± glowê w lusterku od góry, mój ¶wiat krêci siê wokó³ g³upich w³osów...
Lulas jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 09:23   #3728
alutkamm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Lulas Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya, wielkie dziêki za odpowied¼. Dla mnie jest to spory wydatek tym bardziej, ¿e mo¿e nic z tego nie byæ. Jednak tak jak napisa³a¶ trzeba próbowaæ wszystkiego by ratowaæ to co jeszcze zosta³o. Zaryzykujê i opiszê potem efekty. Ostatni dermatolog u którego by³am stwierdzi³, ¿e je¶li by³am ju¿ u takiej s³awy jak dr S³owiñska i przepisa³a mi to co przepisa³a to on ju¿ nic wiêcej nie doda do leczenia i niczego innego nie wymy¶li. Jedynie osocze. Za rok mam ¶lub, nie chcê byæ ³ys± pann± m³od±... jesli mi nie pomo¿e to osocze to nie wiem ju¿ co próbowaæ. Te¿ mam obsesjê i patrzê ludziom na czubki g³ów, ogl±dam swoj± glowê w lusterku od góry, mój ¶wiat krêci siê wokó³ g³upich w³osów...
Witam! Dawno nie pisa³am , ale ¶ledzê w±tek. Ja mia³am 2 razy klasyczn± mezoterapiê, mnie to nic nie da³o oprócz drena¿u kieszeni. Spektakularnego odrostu nie by³o. Obecnie stosujê Lioxon 5%, zaczê³am chwalon± tu Planentê, a prze¶wity tuszujê Focusem , jako¶ ¿yjê , ale co to za ¿ycie. Ostatnio te¿ z³apa³am siê na tym, ze patrzê kobiet± na w³osy, zazdroszczê ³adnych i gêstych , ale te¿ du¿o osób ma przerzedzone. Trzeba walczyæ i próbowaæ nowo¶ci.
alutkamm jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-04, 10:49   #3729
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Poka¿ wiadomo¶æ
To ja siê meldujê.
Jak na razie zero postêpu. Mia³am i¶æ do fryzjerki w tamtym tygodniu, ale nie mia³a wolnych terminów i idê dopiero za tydzieñ :brzydal" normalnie kolejki jak na NFZ.

Zmieni³am lekarkê rodzinn±, ale ona chwilowo na urlopie, wiêc skierowania na badania te¿ nie mam. I tak oto sobie ¿yjê w zawieszeniu
staska_stasia, Ty ostatnio pyta³a¶ jakie badania tarczycowe mo¿e daæ lekarz pierwszego kontaktu. Mo¿e daæ: tsh, ft3, ft4. Chcia³am jeszcze antyTPO, ale powiedzia³a mi, ¿e to mo¿e mi zleciæ tylko endokrynolog (to jest stan na koniec kwietnia, chocia¿ nie s±dzê, ¿eby co¶ siê zmieni³o).
Je¿eli chcesz dostaæ skierowanie na badania musisz byæ stanowcza i tak jak pisa³a Sailor, trochê "po¶ciemniaæ".
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-04, 11:30   #3730
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Lulas Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya, wielkie dziêki za odpowied¼. Dla mnie jest to spory wydatek tym bardziej, ¿e mo¿e nic z tego nie byæ. Jednak tak jak napisa³a¶ trzeba próbowaæ wszystkiego by ratowaæ to co jeszcze zosta³o. Zaryzykujê i opiszê potem efekty. Ostatni dermatolog u którego by³am stwierdzi³, ¿e je¶li by³am ju¿ u takiej s³awy jak dr S³owiñska i przepisa³a mi to co przepisa³a to on ju¿ nic wiêcej nie doda do leczenia i niczego innego nie wymy¶li. Jedynie osocze. Za rok mam ¶lub, nie chcê byæ ³ys± pann± m³od±... jesli mi nie pomo¿e to osocze to nie wiem ju¿ co próbowaæ. Te¿ mam obsesjê i patrzê ludziom na czubki g³ów, ogl±dam swoj± glowê w lusterku od góry, mój ¶wiat krêci siê wokó³ g³upich w³osów...

Mo¿e poczytaj o mezoterapii biomimetycznej. Ja jeszcze jej nie próbowa³am, ale zamierzam zrobiæ sobie na jesieñ. Wkleja³am ju¿ link, ale mo¿e nie widzia³a¶:

https://www.youtube.com/watch?v=S2Drro48WnM
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-04, 11:54   #3731
Lulas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e poczytaj o mezoterapii biomimetycznej. Ja jeszcze jej nie próbowa³am, ale zamierzam zrobiæ sobie na jesieñ. Wkleja³am ju¿ link, ale mo¿e nie widzia³a¶:

https://www.youtube.com/watch?v=S2Drro48WnM
Tak, widzia³am ale musze zg³ebiæ temat. Nie wiem co moze dac lepsze efekty w moim przypadku.??
Lulas jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-04, 13:35   #3732
alutkamm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Ja w³a¶nie po raz drugi wziê³am seriê 3-4 mezoterapii biomimetycznej. Mnie to nie pomog³o , w³osy wypada³y mo¿e trochê mniej , ale odrostu nie by³o. Koszty wysokie, wiêc trzeba siê dobrze zastanowiæ.
alutkamm jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-04, 19:34   #3733
Ewela2505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Hej dziewczyny
Gdzie mo¿na zrobiæ w Warszawie mezoterapiê biomimetyczn±?
W chwili obecnej stosujê placentê, zobaczymy czy bêd± efekty. Pozdrawiam
Ewela2505 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:21   #3734
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Ewela2505 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
Gdzie mo¿na zrobiæ w Warszawie mezoterapiê biomimetyczn±?
W chwili obecnej stosujê placentê, zobaczymy czy bêd± efekty. Pozdrawiam
U mnie placeta nic nie pomog³a. Ale nie traæ nadziei, bo ka¿de ³ysienie jest inne.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 12:05   #3735
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez susse Poka¿ wiadomo¶æ
Pierwsze zdjêcie to sk³ad szamponu, drugie sk³ad tego preparatu do wcierania. Od¿ywki nie kupowa³am.
Niestety szampon jak i wcierka zawieraj± sól i to w du¿ym stê¿eniu, dla mnie odpada

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez alutkamm Poka¿ wiadomo¶æ
Witam! Dawno nie pisa³am , ale ¶ledzê w±tek. Ja mia³am 2 razy klasyczn± mezoterapiê, mnie to nic nie da³o oprócz drena¿u kieszeni. Spektakularnego odrostu nie by³o. Obecnie stosujê Lioxon 5%, zaczê³am chwalon± tu Planentê, a prze¶wity tuszujê Focusem , jako¶ ¿yjê , ale co to za ¿ycie. Ostatnio te¿ z³apa³am siê na tym, ze patrzê kobiet± na w³osy, zazdroszczê ³adnych i gêstych , ale te¿ du¿o osób ma przerzedzone. Trzeba walczyæ i próbowaæ nowo¶ci.
I jak ten Lioxon 5%? te¿ zastanawia³am siê nad jego kupnem ale na zakola dla mê¿a
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 17:11   #3736
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Dziewczyny, koñczy mi siê "posypka". Wesz³am na al i znalaz³am co¶, nad zakupem czego siê zastanawiam Czy która¶ z Was u¿ywa³a takiego "maskuj±cego pudru" zamiast "posyki"?
http://allegro.pl/ecobell-maskowanie...551704014.html
Pierwszy raz widzê co¶ takiego i my¶lê, co jest lepsze ?
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 19:22   #3737
alutkamm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety szampon jak i wcierka zawieraj± sól i to w du¿ym stê¿eniu, dla mnie odpada

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------


I jak ten Lioxon 5%? te¿ zastanawia³am siê nad jego kupnem ale na zakola dla mê¿a
Loxon stosujê od kilku lat, praktycznie nie ma alternatywy dla mnie, z pocz±tku by³ wiêkszy efekt, teraz moja skóra chyba siê przyzwyczai³a, trudno mi oceniæ co by by³o gdybym na d³u¿szy czas odstawi³a, dostrzegam ma³e rosn±ce w³oski, ale bez sza³u.
alutkamm jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 20:04   #3738
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, koñczy mi siê "posypka". Wesz³am na al i znalaz³am co¶, nad zakupem czego siê zastanawiam Czy która¶ z Was u¿ywa³a takiego "maskuj±cego pudru" zamiast "posyki"?
http://allegro.pl/ecobell-maskowanie...551704014.html
Pierwszy raz widzê co¶ takiego i my¶lê, co jest lepsze ?
Ja te¿ pierwszy raz widzê . U mnie posypka przesta³a siê sprawdzaæ :-( kiedy¶ super maskowa³a a teraz wygl±da jakbym mia³a brudn± g³owê jako¶ przykleja siê do skóry i mam takie placki ciemne masakra. Przesta³am u¿ywaæ a jeszcze rok temu by³am zadowolona a teraz chodzê ze ¶wiec±cym przedzia³kiem z ty³u g³owy :'(
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-05, 20:36   #3739
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ pierwszy raz widzê . U mnie posypka przesta³a siê sprawdzaæ :-( kiedy¶ super maskowa³a a teraz wygl±da jakbym mia³a brudn± g³owê jako¶ przykleja siê do skóry i mam takie placki ciemne masakra. Przesta³am u¿ywaæ a jeszcze rok temu by³am zadowolona a teraz chodzê ze ¶wiec±cym przedzia³kiem z ty³u g³owy :'(
MM, ja te¿ mam takie ma³e plamki . My¶la³am, ¿e to jest zwi±zane ze zmian± posypki - mia³am Hair-tek, koñczê obecnie HairSoReal.
Nie powiem, kusi mnie ten puder/zamazywacz
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-06, 06:23   #3740
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
MM, ja te¿ mam takie ma³e plamki . My¶la³am, ¿e to jest zwi±zane ze zmian± posypki - mia³am Hair-tek, koñczê obecnie HairSoReal.
Nie powiem, kusi mnie ten puder/zamazywacz
Ja u¿ywam toppik. Zawsze siê sprawdza³ rewelacyjnie, a teraz do bani, a mo¿e zawilgocia³ i dlatego tak siê klei? A mo¿e ³ysina wiêksza?
Skusi³a¶ mnie ten jest do smarowania wiêc mo¿e bêdzie lepiej maskowa³, bo tak naprawdê najgorsza jest ¶wiec±ca siê skóra - ja dodatkowo tak dla atrakcji mam tam przedzia³ek, nie do¶æ, ¿e brak w³osów to przedzia³ek, którego nijak nie da siê zlikwidowaæ, ¿aden lakier, uk³adanie, w³osy uparcie siê rozdzielaj±
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 08:55   #3741
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ pierwszy raz widzê . U mnie posypka przesta³a siê sprawdzaæ :-( kiedy¶ super maskowa³a a teraz wygl±da jakbym mia³a brudn± g³owê jako¶ przykleja siê do skóry i mam takie placki ciemne masakra. Przesta³am u¿ywaæ a jeszcze rok temu by³am zadowolona a teraz chodzê ze ¶wiec±cym przedzia³kiem z ty³u g³owy :'(
Mo¿e za du¿o jej sypiesz? U mnie by³ podobny efekt jak za du¿o sobie nasypa³am i nie zatrzyma³y tego w³osy tylko przelecia³o na skórê g³owy Te¿ zaciekawi³ mnie ten puder, mo¿e zamówiê z ciekawo¶ci, cena nie jest wysoka. U¿ywa³am kiedy¶ pudru do zwiêkszenia objêto¶ci w³osów. By³ bia³y w kolorze, super je unosi³ i usztywnia³, ale jego minusem by³o to, ¿e bardzo matowi³, pozbawia³ w³osy blasku.
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 09:41   #3742
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Jak jeste¶cie nastawione do peruk? Ja mam dwie kupione bardziej z ciekawo¶ci ni¿ z konieczno¶ci. W³osy zaczê³y mi wypadaæ 8 lat temu ale nadal mam ich tyle, ¿e nikt oprócz najbli¿szych mi osób tego nie zauwa¿y³. Kiedy¶ stosowa³am wszystko o czym przeczyta³am w necie/us³ysza³am u lekarza czy od znajomych, ale nic prócz leczenia hormonalnego (tr±dzik androgenowy równie¿ mam) nie dzia³a³o.
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 11:38   #3743
Lulas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Moja kolezanka od 3 lat nosi peruke z handsome man, nie zaklada jej non stop tylko jak wlosy ma w parszywej kondycji lub bardziej przezedzone. Jej wlosy wypadaj± rzutami, potem troche sie zageszczaj± dlatego nie zaklada jej non stop. Poza tym s± w niej takie spinki mocuj±ce, ktore tez troche oslabiaj± i wyrywaj± wlasne wlosy. Latem tez narzeka ze jest jej gor±co, tak jakby chodzic w czapce . Wygl±da ca³kiem niezle, osoby ktore nie wiedz± nawet nie zauwazaj± ze ma perukê. Jedynie jak ktos siedzi w temacie wlosowym moze zauwazyc. Problemem byl ca³kowity brak przedzialka, przez co wygl±dala troche nienaturalnie ale poradzila sobie z tym za pomoc± maszynki do golenia wycie³a przedzialek we w³osach peruki. Zostala przeswituj±ca tkanina pod spodem przez co widac jej skóre.
Lulas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 20:40   #3744
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
MM, ja te¿ mam takie ma³e plamki . My¶la³am, ¿e to jest zwi±zane ze zmian± posypki - mia³am Hair-tek, koñczê obecnie HairSoReal.
Nie powiem, kusi mnie ten puder/zamazywacz
Ja u¿ywam tylko nanogen lub focus. Sprawdzaj± siê dobrze, nie wyobra¿am sobie wyj¶cia z domu bez posypki ;/
Dzi¶ odebra³am wyniki badañ na hormony tarczycy. Ft3 i ft 4 w normie, TSH powy¿ej normy. Szuka³am na necie, ale mo¿e która¶ z Was jako do¶wiadczonych kobietek co¶ tym wie albo ma podobnie? Kole¿anka mówi aby i¶æ do lekarza po skierowanie na przeciwcia³a w kierunku hashimoto.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:14   #3745
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywam tylko nanogen lub focus. Sprawdzaj± siê dobrze, nie wyobra¿am sobie wyj¶cia z domu bez posypki ;/
Dzi¶ odebra³am wyniki badañ na hormony tarczycy. Ft3 i ft 4 w normie, TSH powy¿ej normy. Szuka³am na necie, ale mo¿e która¶ z Was jako do¶wiadczonych kobietek co¶ tym wie albo ma podobnie? Kole¿anka mówi aby i¶æ do lekarza po skierowanie na przeciwcia³a w kierunku hashimoto.
Zrob jeszcze USG.
TSH powyzej normy wskazuje na niedoczynnosc (mimo pozostalych hormonow w normie).
Jakie masz FT4?
__________________
...
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:32   #3746
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka¿ wiadomo¶æ
Zrob jeszcze USG.
TSH powyzej normy wskazuje na niedoczynnosc (mimo pozostalych hormonow w normie).
Jakie masz FT4?
TSH 6,6, ft3 2,98, ft4 1,12
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-06, 21:38   #3747
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
TSH 6,6, ft3 2,98, ft4 1,12
Nie podalas normy, ale domyslam sie, ze jest blizej dolnej granicy?
Idz z tym do endokrynologa, chociaz najpierw faktycznie mozesz zrobic badania na przeciwciala i USG i isc juz z calym kompletem.
TSH masz wysokie, chyba kazdy endo zdiagnozuje Ci niedoczynnosc przy takim wyniku. Masz objawy (poza problemami z wlosami)?
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2015-08-06 o 21:40
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-07, 07:29   #3748
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka¿ wiadomo¶æ
Nie podalas normy, ale domyslam sie, ze jest blizej dolnej granicy?
Idz z tym do endokrynologa, chociaz najpierw faktycznie mozesz zrobic badania na przeciwciala i USG i isc juz z calym kompletem.
TSH masz wysokie, chyba kazdy endo zdiagnozuje Ci niedoczynnosc przy takim wyniku. Masz objawy (poza problemami z wlosami)?
enn, dziêkujê za odpowied¼ Ft3 mam 2,98 przy normie 2-4,40, natomiast ft4 mam 1,12 przy normie 0,93-1,70. Czyli rzeczywi¶cie raczej bli¿ej tej dolnej granicy. Idê dzi¶ do lekarza, mam nadziejê ¿e dostanê skierowanie na USG, te przeciwcia³a i do endokrynologa. Przy tym wszystkim mam poziom wit. B12 211 gdy norma wynosi 191-663. 3 lata temu mia³am 256 poziom, lekarka przepisa³a B12 w zastrzykach ale ola³a dociekanie przyczyny dlaczego tak jest. Czyta³am ¿e z niedoczynno¶ci± czêsto wystêpuje niski poziom B12. A wyniki tarczycy mia³am graniczne od kilku lat. Wielokrotnie sugerowa³am lekarzom, powo³uj±c siê na objawy, ale bagatelizowali. Oprócz ³ysienia mam silnie rozdwajaj±ce siê paznokcie, bardzo such± skórê, dos³ownie sypi±c± siê je¶li nie zastosujê balsamu. Walczê na ró¿ne sposoby z opuchlizn± pod oczami. Cierpiê na zaparcia. Ze sfer± psychiczn± te¿ nie jest do koñca ok, ale sk³ada³am to na karb stresu, prze¿yæ.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-07, 07:39   #3749
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Gaya, pedz do lekarza. Szkoda, ze bylas odsylana z niczym przez ostatnie kilka lat, ale bede bardzo zaskoczona jesli teraz, przy takim TSH to sie powtorzy. Mam nadzieje, ze uda Ci sie to jakos ogarnac i, ze wkrotce poczujesz sie lepiej.
__________________
...
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-08-07, 09:06   #3750
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Gaya, ale numer!
rób przeciwcia³a koniecznie, nawet je¶li endo oleje po raz kolejny...

Enn, dziêki bardzo za wiadomo¶æ, bêdê za nied³ugo szczê¶liw± posiadaczk± w³asnej kamerki
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.