Niesamowice Duze Libido - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-29, 08:17   #1
siwus9222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1

Niesamowice Duze Libido


Witam serdecznie mam problemy z sobą, zastanawiam sie czy nie isc do seksuologa lecz chciałbym poznać opinie ludzi neutralnych.

W swoim życiu miałem trochę kobiet lecz nigdy nie przywiązywaelm się zbytnio do nich. Az do momentu poznania tej obecnej. Dlugo o nia sie starałem naprawdę zależny mi na niej kocham ja i w domu mam pierscionek zareczynowy dla niej juz.

Jesli chodzi o mnie czasami mam ochote na bardzo perwersyjny seks wchodzący w klimaty bdsm kajdanki, pejcze, poduszanie, ponizanie partnerki, i w druga strone, tego aktualnie nie dostaje. Ciagle lubie w łóżku eksperymentowac mam niesamowice duze libido potrafię dojść do orgazmu kilka razy pod rząd a penis moj ma ponad 20cm.
Do pewnego czasu wszystko bylo ok, kontrolowałem to ale niedawno poznałem dziewczynę w sieci która ma podobne podejście do mnie (zabawialismy sie na skype i chce sie teraz spotkac, Odrazi zakładam ze nie chce tam jechac). Odpuscilem kilka okazji podobnych na zywo, podczas zwiazku z moja partnerka, Duzo wtedy odrzuciłem poniewaz jedna z tych okazji odpuszczonych była ideałem kobiecej seksualności, nie raz masturbowałem się marząc o niej i jednak jej podziękowałem a wiem ze to mógłby być jedne z lepszych moich stosunków teraz tez nie chce nic odwalić...

Poznałem tamta dziewczynę na Czacie, ponieważ chciałem poeksperymentować, brakowało mi ocen mojego ciała przez inne osoby.
Chciałbym zachamowac moje popedy .
Wiem ze jestem z najlepsza kobietą która mogłem spotkać i nie chce zniszczyć tego wszystkie co mam zrobić .
Chce usunąć komunikator i zastanawiam sie czy powiedzieć jej o całej sytuacji.

Edytowane przez siwus9222
Czas edycji: 2016-04-29 o 08:24
siwus9222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 08:57   #2
Tropikalna1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Niesamowice Duze Libido

Jezeli Ja Kochasz Musisz z Nią szczerze porozmawiać o swoich pragnieniach. Powiedz jej o całej sytuacji bardzo delikatnie jeżeli Cię Kocha to myślę że to przełknię :-P Jeżeli chodzi o twoje upodobania seksualne może postaraj się namówić dziewczyne na tego typu seks, oczywiście stopniowo i powoli wprowadzać różne elementy takiego seksu. Bez pośpiechu. Powodzenia ..
Tropikalna1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-29 09:57:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.