Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-27, 06:07   #61
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

Cytat:
Napisane przez studentka_wroclaw Pokaż wiadomość
Przeszukałam forum, ale nie znalazłam nikogo z podobnym problemem. Jeśli coś przeoczyłam to bardzo przepraszam
W ogóle, nie często się to słyszy, zwykle faceci mają z tym problemy...

Tak jak w temacie - za szybko dochodzę!! I już mam tego dość. Nie mogę pozwolić sobie na długi, zmysłowy seks. Na długą grę wstępną też nie, bo im dłuższa tym seks krótszy.

Facet nie może zbyt intensywnie dotykać moich piersi, a już w żadnym wypadku łechtaczki (dotykać czymkolwiek, niekoniecznie ręką, nawet może to być dotykanie łechtaczki o materac jeśli leżę na brzuchu), wtedy dochodzę długo (tzn. nie dochodzę w ogóle) i jest tylko 'miło', bez fajerwerków.

Jeśli zacznie masować piersi lub łechtaczkę, czuję się jak w niebie, chcę szybciej i szybciej, nie jestem w stanie się powstrzymać... 5 minut i po sprawie. I muszę go zadowalać oralnie albo ręką, co już mi się znudziło Lubię czuć jak on dochodzi w środku, a nie pamiętam kiedy ostatnio przeżyłam to uczucie.
Ostatnio zdarzyła się nam taka sytuacja - nie zdążył zdjąć mi jeszcze majtek, zajmował się tylko moimi piersiami, było mi tak dobrze, że gdy tylko dotknęłam kroczem jego krocza (przez spodnie!!) od razu doszłam. Coś takiego mi się jeszcze nie zdarzyło i po tej sytuacji postanowiłam poszukać informacji jak rozwiązać ten problem. Bo to jest problem!

Od czego to zależy? Ja coś robię nie tak, czy on? Dodam, że sypiamy ze sobą od 4 lat, nigdy nie mieliśmy innych partnerów seksualnych więc doświadczenia i porównania nam brak.

Spotkał się ktoś w ogóle z takim problemem? Co z tym zrobić?
Dziękuję za pomoc
Witaj, niejedna laska by Ci zazdrościła, ale tak na poważnie to masz poważny problem, z którym musisz isć do seksuologa. To dziwne, że dochodzisz pieszcząc piersi, aż tak Cię to kręci?
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:21   #62
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

Cytat:
Napisane przez ladybird1988 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem i nie wiem czy da się go wyeliminować i jak...
Dochodzę bardzo szybko (to samo podczas masturbacji)..

Potem już nic nie jestem w stanie 'zdziałać'... Musi minąć przynajmniej pół dnia, żebym osiągnęła kolejny orgazm...
Może twój chłopak bardzo cię podnieca? U mnie nigdy wcześniej tak nie było, a odkąd kocham się z P., dochodzę bardzo szybko. W niektórych pozycjach dosłownie po minucie
Potem umysł chce jeszcze, ale ciało odmawia (zbyt wrażliwa się robię), dlatego czekam chwilę, leżymy sobie, miziamy się, a potem znowu przechodzimy do dzieła.
czasem na początku ta nadwrażliwość mnie wkurza, ale nie jest to żaden ból. Po prostu mam wrażenie, że umieram a P. mnie męczy i dręczy, i tak dochodzę kilka razy, czasem nawet nie schodząc z jego penisa, mam orgazmy wielokrotne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 14:05   #63
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

Już nawet nie wiem co gorsze Brak orgazmu przez 1,5 roku związku czy orgazm po minucie stosunku. Jak nie urok to...
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 11:00   #64
seven77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 19
Czuję za dużo podczas seksu - jak wytrzymać dłużej? :D

Hej, mam chyba bardzo nietypowy problem.

Mój seks wygląda tak, niezależnie od pozycji, długości gry wstępnej, może jej nawet nie być: po maksymalnie minucie dochodzę i potem już cały czas, co kilkadziesiąt sekund mam orgazm za orgazmem. Nie umiem tego kontrolować. Zazwyczaj po dwóch minutach stosunku już mam dość, proszę, żeby partner wyszedł.
To naprawdę nie prowokacja. Próbowałam się rozpraszać w trakcie, niestety przyjemność jest tak duża, że przesłania mi wszystkie myśli.
Najgorsze jest to, że przy dłuższym stosunku (5-10 min) pochwa zaczyna mnie boleć w środku, jakby była spuchnięta. Nie mam problemów z nawilżeniem.

Miała któraś z was ten "problem"?
seven77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 19:29   #65
centralny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: nisko
Wiadomości: 2
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

mam ten sam problem jestem facetem i nie widze w tym nic dziwneo sam szukam kobiety o podobnym problemie jak piszesz dla mnie i jakos mo to niewychodzi chętnie poznam kaka kobiete mój g-mail centralnie.rk@gmail.com chętnie porozmawiam i poznak taka kobiete
centralny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 12:46   #66
iga1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 68
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

Najlepszym wyjściem będzie kontynuowanie stosunku.

Mężczyźni owszem mają problem z przedwczesnym wytryskiem, bo później już nie mogą...po prostu im nie staje i nie są w stanie kontynuować stosunku, ale kobieta? Kobieta może wielokrotnie i to jest piękne...dostaniesz jednego orgazmu to czekaj na drugi i nie ograniczaj się tylko do orgazmu łechtaczkowego, dłuższy stosunek to okazja na orgazm pochwowy. Ja bardzo często zaczynam od łechtaczkowego, niekiedy nawet dwóch, a później jest tylko przyjemniej.
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://tajemnice-seksualnosci.blogspot.com/
iga1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 13:14   #67
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

Cytat:
Napisane przez iga1980 Pokaż wiadomość
Najlepszym wyjściem będzie kontynuowanie stosunku.

Mężczyźni owszem mają problem z przedwczesnym wytryskiem, bo później już nie mogą...po prostu im nie staje i nie są w stanie kontynuować stosunku, ale kobieta? Kobieta może wielokrotnie i to jest piękne...dostaniesz jednego orgazmu to czekaj na drugi i nie ograniczaj się tylko do orgazmu łechtaczkowego, dłuższy stosunek to okazja na orgazm pochwowy. Ja bardzo często zaczynam od łechtaczkowego, niekiedy nawet dwóch, a później jest tylko przyjemniej.
Z powyższym się niestety nie zgodzę. Oczywiście wszystko trzeba rozpatrywać indywidualnie, jednak istnieją mężczyźni którym "stoi" i po wytrysku pierwszym, dwóch, trzech czy więcej.

Co do autorki, raczej nie ma się czym martwić Twój facet powinien być zadowolony, że jest Ci dobrze, a Ty nie powinnaś się tym przejmować Potraktuj to jako dar

Aha co do problemów z pochwą, może po prostu wybierz się do lekarza i przedstaw problem? On powinien coś zaradzić.
__________________
"Cel to marzenie z datą realizacji."

Edytowane przez NiebieskaKoszula
Czas edycji: 2015-06-19 o 13:15
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 14:31   #68
NetGraig2094
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

Uważam ,że autorka wątku powinna wybrać się może do seksuologa ? :P nie no ,żartuje , ja w tym nie widzę z nic złego , ja tez często dochodze pierwsza a potem kochamy się z mężem jakieś 10 min albo i 5 min.
NetGraig2094 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 16:58   #69
Tianaeu2087
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

Dziewczyno i ty masz problem ,ze szybko dochodzisz ?;D ja bym tak chciała , czasami mam tak ,że wgl nie dochodze , po prostu jest mi miło ,przyjemnie ale to nie to .. zazdroszczę Ci !!
Tianaeu2087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 01:13   #70
d3cf6193653186a4c77432cb2a71eec9d8d01e8d_63b3705ea84bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 169
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

taaak, tylko że ona po juz NIE MOZE kochac sie dalej, NIE sprawia jej to przyjemnosci a BOL. wiec czego tu zazdroscic?
d3cf6193653186a4c77432cb2a71eec9d8d01e8d_63b3705ea84bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 10:47   #71
NiebieskaKoszula
Komandor Kociak
 
Avatar NiebieskaKoszula
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

[1=d3cf6193653186a4c77432c b2a71eec9d8d01e8d_63b3705 ea84bc;51820795]taaak, tylko że ona po juz NIE MOZE kochac sie dalej, NIE sprawia jej to przyjemnosci a BOL. wiec czego tu zazdroscic?[/QUOTE]

Chodziło mi raczej o sam fakt przeżywania orgazmów wielokrotnie. Z problemem koleżanka powinna się udać do lekarza czy to ginekologa czy seksuologa i tyle na ten temat.
__________________
"Cel to marzenie z datą realizacji."
NiebieskaKoszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 13:35   #72
ms_meg
Przyczajenie
 
Avatar ms_meg
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 10
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

A mi nie wydaje się żeby seksuolog był potrzebny. Widocznie niektórzy mają tak zbudowane ciało, inne ukrwienie i uwrażliwienie. Ja też tak mam że muszę parę minut odczekać bo dochodzę w parę sekund a potem każdy nawet najmniejszy dotyk sprawia mi ból... po paru minutach wszystko wraca do normy i można dalej kontynuować.. Mój mężczyzna też szybko dochodzi więc się świetnie zgrywamy, często brakuje mi jednak dalszych pieszczot po wszystkim.
ms_meg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 19:53   #73
Tatabrata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Za szybko dochodzę - a jestem kobietą...!

Cytat:
Napisane przez studentka_wroclaw Pokaż wiadomość
Przeszukałam forum, ale nie znalazłam nikogo z podobnym problemem. Jeśli coś przeoczyłam to bardzo przepraszam
W ogóle, nie często się to słyszy, zwykle faceci mają z tym problemy...

Tak jak w temacie - za szybko dochodzę!! I już mam tego dość. Nie mogę pozwolić sobie na długi, zmysłowy seks. Na długą grę wstępną też nie, bo im dłuższa tym seks krótszy.

Facet nie może zbyt intensywnie dotykać moich piersi, a już w żadnym wypadku łechtaczki (dotykać czymkolwiek, niekoniecznie ręką, nawet może to być dotykanie łechtaczki o materac jeśli leżę na brzuchu), wtedy dochodzę długo (tzn. nie dochodzę w ogóle) i jest tylko 'miło', bez fajerwerków.

Jeśli zacznie masować piersi lub łechtaczkę, czuję się jak w niebie, chcę szybciej i szybciej, nie jestem w stanie się powstrzymać... 5 minut i po sprawie. I muszę go zadowalać oralnie albo ręką, co już mi się znudziło Lubię czuć jak on dochodzi w środku, a nie pamiętam kiedy ostatnio przeżyłam to uczucie.
Ostatnio zdarzyła się nam taka sytuacja - nie zdążył zdjąć mi jeszcze majtek, zajmował się tylko moimi piersiami, było mi tak dobrze, że gdy tylko dotknęłam kroczem jego krocza (przez spodnie!!) od razu doszłam. Coś takiego mi się jeszcze nie zdarzyło i po tej sytuacji postanowiłam poszukać informacji jak rozwiązać ten problem. Bo to jest problem!

Od czego to zależy? Ja coś robię nie tak, czy on? Dodam, że sypiamy ze sobą od 4 lat, nigdy nie mieliśmy innych partnerów seksualnych więc doświadczenia i porównania nam brak.

Spotkał się ktoś w ogóle z takim problemem? Co z tym zrobić?
Dziękuję za pomoc
No prosta sprawa Nic się nie dzieje bez przyczyny.Kobiety są wrażliwsze w czasie seksu i w ogóle,ale dziwi mnie że po pierwszym orgazmie nie uprawiasz seksu dalej przez penetrację.Facet jest nieszczęśliwy albo jesteście kompletnie niedoświadczeni.Moja kobieta zanim dojdę ma od 3 do 5 orgazmów i robimy to na przeróżne sposoby.Ze względu na to że długo dochodzę uprawiamy seks 2 dni w tygodniu bo moja kochanka potem ma problem z regeneracją siły Zalecam trening i różne pozycje mniej rajcujące
Tatabrata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-02 20:53:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.