Przez niego nie chcę uprawiać seksu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-01, 10:26   #1
Ovinee
Raczkowanie
 
Avatar Ovinee
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 49

Przez niego nie chcę uprawiać seksu.


Jestem z nim od 9 miesięcy. Jego przeszłość seksualna jest bogata, bawił się chyba we wszystkie rodzaje seksu w wielu miejscach ze swoimi byłymi. Krótko mówiąc, widział i robił chyba wszystko.

Ja niestety nie miałam prawie żadnego doświadczenia, byłam dziewicą wchodząc w ten związek. Na początku miałam ogromne libido.

Po jakimś czasie z zabaw przeszliśmy do seksu. Po kilku tygodniach usłyszałam, że "jestem pachnąca w łóżku' (w sensie, że nic nie robię) i że"nasz seks jest po bożemu" (tylko w łóżku, ale w różnych pozycjach i oralny też). Chociaż, żeby nie było, prowokowałam go do tego, aby spróbować w kuchni, czy pod prysznicem. A tu brak odzewu.

Zabolało mnie to i to bardzo. Nie uprawialiśmy chyba już seksu od miesiąca (oprócz jednego raz, który trwał 30 sekund, bo nie wytrzymał). Nie mam ochoty nawet myśleć o stosunku z nim. Na ogół jest porządnym facetem i szanującym mnie, ale te dwie sytuacje mnie wybijają ze wszystkiego. Ale gdy jestem po alkoholu, sytuacja jest inna - szaleję w łóżku. Ale chyba nie będziemy się kochać cały czas po alkoholu?
Ovinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 09:15   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przez niego nie chcę uprawiać seksu.

Cytat:
Napisane przez Ovinee Pokaż wiadomość
Jestem z nim od 9 miesięcy. Jego przeszłość seksualna jest bogata, bawił się chyba we wszystkie rodzaje seksu w wielu miejscach ze swoimi byłymi. Krótko mówiąc, widział i robił chyba wszystko.

Ja niestety nie miałam prawie żadnego doświadczenia, byłam dziewicą wchodząc w ten związek. Na początku miałam ogromne libido.

Po jakimś czasie z zabaw przeszliśmy do seksu. Po kilku tygodniach usłyszałam, że "jestem pachnąca w łóżku' (w sensie, że nic nie robię) i że"nasz seks jest po bożemu" (tylko w łóżku, ale w różnych pozycjach i oralny też). Chociaż, żeby nie było, prowokowałam go do tego, aby spróbować w kuchni, czy pod prysznicem. A tu brak odzewu.

Zabolało mnie to i to bardzo. Nie uprawialiśmy chyba już seksu od miesiąca (oprócz jednego raz, który trwał 30 sekund, bo nie wytrzymał). Nie mam ochoty nawet myśleć o stosunku z nim. Na ogół jest porządnym facetem i szanującym mnie, ale te dwie sytuacje mnie wybijają ze wszystkiego. Ale gdy jestem po alkoholu, sytuacja jest inna - szaleję w łóżku. Ale chyba nie będziemy się kochać cały czas po alkoholu?
Czyli to prawda?

Niech zaproponuje co by chciał by nie było po bożemu[?]
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 10:09   #3
Ovinee
Raczkowanie
 
Avatar Ovinee
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 49
Dot.: Przez niego nie chcę uprawiać seksu.

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Czyli to prawda?

Niech zaproponuje co by chciał by nie było po bożemu[?]
Żeby nie było - staram się działać, masuję go, całuję, dotykam w różny sposób, ale jak widać i tak jestem beznadziejna...
Ovinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 10:53   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Przez niego nie chcę uprawiać seksu.

imho to on jest beznadziejny Przecież wiedział, że nie miałaś przed nim facetów. Powinien cię naprowadzać, uczyć, podpowiadać, a nie walić takimi tekstami.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 12:45   #5
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przez niego nie chcę uprawiać seksu.

Cytat:
Napisane przez Ovinee Pokaż wiadomość
Żeby nie było - staram się działać, masuję go, całuję, dotykam w różny sposób, ale jak widać i tak jestem beznadziejna...
Co za facet. To nie umie Cię naprowadzić? Powiedzieć wprost czego oczekuje? A nie czekaj, masz się domyślić
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 12:51   #6
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Przez niego nie chcę uprawiać seksu.

On jest beznadziejny i nie dość że nietaktowny to jeszcze prostacki. Oczywiście że powinien Cię naprowadzać co i jak ale w kulturalny i delikatny sposób. A nie wyskakiwać z pretensjami. Mam nadzieję, że chociaż nie wywalił z tekstem że z tą a tą byłą robił to a to i było superaśnie. Sorry, ale takie coś dla mnie to jest już nie pretekst a powód do rozstania. Bo w związku mam czuć się kochana, szanowana i mam mieć poczucie bezpieczeństwa w każdym aspekcie.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 18:54   #7
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Przez niego nie chcę uprawiać seksu.

Rzuć go, mówię serio, to prostak.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-06 19:54:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.