Czarownice z Salem:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-31, 23:10   #1
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383

Czarownice z Salem:D


Zapraszam wszystkich wierzących w siły nadprzyrodzone i zjawiska paranormalne

Mała wymiana dyskusji i spostrzeżeń życia codziennego

Coś mi ten wątek nie wyszedł za bardzo przekonująco:P
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:14   #2
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Czarownice z Salem:D

A w jaką mhoczną godzinę go założyłaś, no no!
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:18   #3
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czarownice z Salem:D

wiedziałam kiedy trafić
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:23   #4
Katarzyna xD
Zadomowienie
 
Avatar Katarzyna xD
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 249
Dot.: Czarownice z Salem:D

hej

wierzycie w życie po śmierci, czyli tzw reinkarnacje?
__________________
Life is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.


Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.
Katarzyna xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:30   #5
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czarownice z Salem:D

to i ja sie melduje ja wierze we wszystko po czym mozna miec schizy...
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:00   #6
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Czarownice z Salem:D

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
to i ja sie melduje ja wierze we wszystko po czym mozna miec schizy...
to i tutaj Cię wyczaiłam u miesz czarować

witam wszystkie

ja wierze w te no, karty i runy
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:00   #7
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Czarownice z Salem:D

To ja tez sie tu wpisze, moge?
Czy wierze w reinkarnacje? Nie wiem. Wierze w swiaty rownolegle, w duchy, w prorocze sny i inne "znaki". Ale... Reinkarnacja? No nie wiem...
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 00:03   #8
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czarownice z Salem:D

Cytat:
Napisane przez dartanianka Pokaż wiadomość
to i tutaj Cię wyczaiłam u miesz czarować

witam wszystkie

ja wierze w te no, karty i runy
oh,moja kochana,jak dobrze,ze tu doszlas znaczy...dopisalas sie... zeby nie bylo,ze znow mam jakies mysli nie teges...

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
To ja tez sie tu wpisze, moge?
Czy wierze w reinkarnacje? Nie wiem. Wierze w swiaty rownolegle, w duchy, w prorocze sny i inne "znaki". Ale... Reinkarnacja? No nie wiem...
ja tak samo.. ale ta reinkarnacja tez mi cos nie bardzo podchodzi..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:08   #9
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Czarownice z Salem:D

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
oh,moja kochana,jak dobrze,ze tu doszlas znaczy...dopisalas sie... zeby nie bylo,ze znow mam jakies mysli nie teges...



ja tak samo.. ale ta reinkarnacja tez mi cos nie bardzo podchodzi..
taaak doszłam już dawno temu znaczy no dochodzę cały czasTy i myśli nie teges, to absurd


reinkarnacja, hmm...chyba nie, nie wierzę w reinkarnację, bardziej wierze w duchy i te no różne zjawiska
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:10   #10
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czarownice z Salem:D

to moze zbiorowe czary mary? nie no,zartuje
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:17   #11
dartanianka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z czterech ścian...
Wiadomości: 4 233
GG do dartanianka
Dot.: Czarownice z Salem:D

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
to moze zbiorowe czary mary? nie no,zartuje
taaak wywoływanie duchów, duchu przyjdź zbiorowe, hmm... jutro napisze pare opowiadań, jakby co prawdziwych o takich zjawiskach
__________________
ślub 30.01.2010
Jula 08.04.2012
dartanianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 00:21   #12
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Czarownice z Salem:D

Jako dziecko bawilam sie w wywolywanie duchow, ale zaden nie chcial przyjsc :/ A moze to i lepiej Jeszcze by sie jakis przyczepil... Wole to, co mam... I tak czasem ciezko to zniesc... Zastanawiam sie, jak moja Mama to znosi juz tyle lat, a u niej to duzo bardziej nasilone niz u mnie...
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:24   #13
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czarownice z Salem:D

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Jako dziecko bawilam sie w wywolywanie duchow, ale zaden nie chcial przyjsc :/ A moze to i lepiej Jeszcze by sie jakis przyczepil... Wole to, co mam... I tak czasem ciezko to zniesc... Zastanawiam sie, jak moja Mama to znosi juz tyle lat, a u niej to duzo bardziej nasilone niz u mnie...
ale co masz?
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:29   #14
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Czarownice z Salem:D

Prorocze sny, przeczucia. Czasem mysle, ze moze tymi przeczuciami i snami sama sprowadzam na siebie nieszczescia... Juz sama nie wiem, czy to moja psychika, czy to prawda. Z ostatniego roku: paniczny lek przed wypadkiem samochodowym - gdy juz mi prawie przeszlo, gdy juz prawie sobie wyjasnilam, ze moj lek jest bezzasadny, bo TZ jest swietnym kierowca - wypadek. Paniczny lek przed pozarem - spalila nam sie ta "skrzynka" przed licznikiem od pradu. Cudem nie doszlo do pozaru.
Wczesniej w moim zyciu bylo kilka bardziej ciekawych incydentow, a moja Mama to chodzacy "radar". Mimo, iz jestesmy od niej 2 tys km ona wie, kiedy jestesmy chorzy, kiedy cos sie dzieje nie tak, ona zawsze wszystko wie. Dzwonie do niej, a Ona tylko opowiada co jej sie snilo i pyta, czy wszystko ok, a ja mowie, ze nagle wszyscy w domu zlapali ospe wietrzna i inne takie. Jeden taki telefon sprawil, ze zbieralam szczeke z podlogi, bo NIE MOGLA WIEDZIEC... Ale to opowiem w innym poscie
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:30   #15
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: Czarownice z Salem:D

Ale tu straszno!
__________________
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:40   #16
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czarownice z Salem:D

no troche sie straszno zrobilo.. tez mam czasem dziwne przeczucia,ktore sie sprawdzaja... czasem potrafie powiedziec co sie stanie w danej chwili.. ale nie az tak.. poza tym... mam silna zdolnosc autosugesti,tez co do rzeczy niezalaleznych ode mnie.. nie wiem skad to ale sobie jest..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:43   #17
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Czarownice z Salem:D

Wlasnie, ja sobie wole tlumaczyc, ze przez te moje leki sama na siebie sprowadzam nieszczescia - autosugestia. Moja Mama z tego co wiem, nigdy nie miala lekow, tylko sny. A u mnie leki zaczely sie calkiem niedawno, po dosc nieciekawych przezyciach (normalnych, nie paranormalnych), wiec uzasadniam to sobie moim stanem psychicznym. I tak powoli popadam w paranoje, wiec wole poprostu w to nie wierzyc
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:53   #18
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czarownice z Salem:D

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Wlasnie, ja sobie wole tlumaczyc, ze przez te moje leki sama na siebie sprowadzam nieszczescia - autosugestia. Moja Mama z tego co wiem, nigdy nie miala lekow, tylko sny. A u mnie leki zaczely sie calkiem niedawno, po dosc nieciekawych przezyciach (normalnych, nie paranormalnych), wiec uzasadniam to sobie moim stanem psychicznym. I tak powoli popadam w paranoje, wiec wole poprostu w to nie wierzyc
ja przez lęki wpadłam w "chorobe".. Ale to to juz inny temat..

to co,czarownice moje,jutro jaka impre na watku robimy?

taki zlot...
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 00:58   #19
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Czarownice z Salem:D

Wlasnie, widzialam Cie na innym watku - tym chorobowym. Nie bralabym tego w cudzyslow. Sama sie zastanawiam, czy mnie to nie dotyczy, bo te leki co mam, potrafia byc czasem bardzo niemile i ciezko momentami oddzielic je od rzeczywistosci. Ale masz racje, to inny temat.
A skoro trzeba napisac cos w temacie... to zaczne od historyjki z przeszlosci.
Jeszcze w Polsce, gdy mieszkalam z TZ u Jego Mamy mialam sen. Snila mi sie niezapowiedziana wizyta brata mojego TZ. Wszystko bylo takie realne. Jak wszedl do domu, gdzie siedzial, co mowil. Obudzilismy sie rano, zaczelismy sie ubierac, opowiedzialam moj sen TZtowi... i nagle dzwonek do drzwi. Przyszedl Jego Brat. Niezapowiedziany. Jedyne, co bylo inne, to miejsce Jego siedzenia. Wszystko inne sie sprawdzilo :O

PS. A jutro to juz nie pije. Pilam w czwartek, piatek i dzis... juz starczy... Jutro nie pije, bo rano ktos dzieci musi do szkoly zaprowadzic
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 01:16   #20
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czarownice z Salem:D

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Wlasnie, widzialam Cie na innym watku - tym chorobowym. Nie bralabym tego w cudzyslow. Sama sie zastanawiam, czy mnie to nie dotyczy, bo te leki co mam, potrafia byc czasem bardzo niemile i ciezko momentami oddzielic je od rzeczywistosci. Ale masz racje, to inny temat.
A skoro trzeba napisac cos w temacie... to zaczne od historyjki z przeszlosci.
Jeszcze w Polsce, gdy mieszkalam z TZ u Jego Mamy mialam sen. Snila mi sie niezapowiedziana wizyta brata mojego TZ. Wszystko bylo takie realne. Jak wszedl do domu, gdzie siedzial, co mowil. Obudzilismy sie rano, zaczelismy sie ubierac, opowiedzialam moj sen TZtowi... i nagle dzwonek do drzwi. Przyszedl Jego Brat. Niezapowiedziany. Jedyne, co bylo inne, to miejsce Jego siedzenia. Wszystko inne sie sprawdzilo :O

PS. A jutro to juz nie pije. Pilam w czwartek, piatek i dzis... juz starczy... Jutro nie pije, bo rano ktos dzieci musi do szkoly zaprowadzic
no faktycznie,siedze sobie na chorobowym bo wylezc teraz z tego nie moge... eh..
a na spolecznosciach to mozna o wszystkim raczej wiec spoko
strasznie nie lubie gdy sni mi sie ktos..a nastepnego dnia ten ktos sie u mnie zjawia.. najchetniej bym go nie wpuscila..
to popij z nami jutro chociaz do 22..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 01:23   #21
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Czarownice z Salem:D

Popije Najwyzej herbatke Albo wode mineralna

Kolejna historia, pierwsza, ktora mnie przyprawila o zbieranie szczeki z podlogi:
bylam na koloniach w gorach, najpierw zaczelam "przepowiadac" wyniki w meczach o jakies mistrzostwa pilki noznej. Wszystko fajnie, gdyby to bylo tylko raz... ale przepowiedzialam kto wygra w minimum 3 meczach. W koncu mecz o mistrzostwo. Nie ogladalismy go. W nocy snilo mi sie, ze Brazylia wygra 2:1... Rano przy sniadaniu slysze jak jakis kajtek przy sasiednim stoliku opowiada, ze snilo mu sie, ze Brazylia wygrala 2:1.... Normalnie lyzka z owsianka mi spadla na podloge. Okazalo sie, ze faktycznie Brazylia wygrala, ale 1:0...

PS: ja chorobowego nie potrzebuje. Siedze w domu, nie pracuje. Gotowanie, pranie sprzatanie. No i dzieci. Ale ostatnio coraz gorzej mi... Nie jestem jeszcze gotowa na tamten watek. Nie wiem, czy sie tam kwalifikuje, czy to naprawde na tyle powazne
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 01:29   #22
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czarownice z Salem:D

a trzeba byc na to gotowym? moze akurat pomozemy? wpadni do nas kiedys,powiedz o tym co Ci jest.. im nas wiecej tym razniej..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 01:37   #23
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Czarownice z Salem:D

Nie wiem, jakos... Troche boje sie tu wypowiadac (na wizazu) Jestem jeszcze nowa... Czytam i czytam i wciaz nie wiem, co moze mnie tu spotkac...
A poniewaz kazdy moj post to jakas historyjka z mojego zycia, to czas na kolejna:
znow kolonie - tylko ja z pokoju spalam w koszuli nocnej. Moje luzko stalo pod oknem, przy jego nogach bylo wyjscie na balkon. Obudzilam sie w srodku nocy. W nogach mojego luzka stala dziewczyna z dlugimi, czarnymi wlosami, w dlugiej koszuli nocnej. Wpatrywala sie w drzwi balkonowe. Po chwili spojrzala sie na mnie. Taki smutny wzrok. Taki... wyrazajacy samotnosc, prosbe o pomoc...
Chcialam sie odezwac, ale bylam zbyt przerazona, narzucilam koldre na glowe... odczekalam pewnie parenascie sekund, parenascie oddechow, odchylilam koldre - nadal tam stala. Nie umiem spac z koldra na glowie, dusze sie wtedy, wiec nie chowalam sie powtornie, tylko zamknelam oczy i modlilam sie o sen. Zasnelam. Rano przeprowadzilam dochodzenie, zadna z dziewczyn z pokoju nie spala w koszuli nocnej, wszystkie w pizamach. A drzwi od pokoju byly na noc zamkniete na klucz. Od wewnatrz. Zamykalysmy sie, zeby sie uchronic od zartow chlopcow.

PS: sorki, jesli w moich postach pojawia sie jakies bledy ort... przepraszam, wiem, na forum nie wolno zglaszac tego publicznie, ale jesli ktos napisze mi PW z moim bledem - chetnie sie poprawie
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 01:49   #24
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czarownice z Salem:D

chcesz powiedziec zes ducha widziala? o masz...ja bym chyba na zawal zeszla..

sporo masz tych historii,to bardzo ciekawe..

A czemu sie boisz tu wypowiadac? Jesli bedziesz grzeczna to bana nie dostaniesz...poki co nie rozrabiasz..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 01:58   #25
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Czarownice z Salem:D

Albo ducha widzialam, albo mi sie snilo... Chociaz pamietam, ze pod ta koldra sie szczypalam, coby sie upewnic, ze nie spie
O bana sie boje tylko troszeczke... Bardziej o to... ze.. No nawet nie wiem jak to ujac... ze zostane wysmiana? Moze nie dokladnie o to mi chodzi, ale w moim stanie wolalabym sie nie spotkac z krytyka czy inna ostra rekacja... ot co Moze za bardzo sie obawiam, moze nie mam racji... ale wole pisac o duchach, snach i przeczuciach niz o tym, co tam w srodku we mnie siedzi... "mroczna dusza" - jak to nawal moj TZ.
PS: I tak rano bede pewnie zalowac, ze dzis az tyle z mojego zycia opowiedzialam, nawet tutaj (a to takie kontrowersyjne historie, wielu ludzi przyjmuje je z przymruzeniem oka, a dla mnie sa przeciez takie realne... i tak nie opowiedzialam jeszcze najlepszej ) Tak naprawde przeciez dopiero tutaj sie rozgadalam... Chociaz moja Mama to dopiero moglaby sie tu rozpisac na kilka stron.. Ja tylko na kilka postow. Moze to i lepiej. Taki dar, lub przeklenstwo... gdy czlowiek sobie uswiadomi ze to ma... czasem nie mozna sobie z tym poradzic. Ja sie ciesze, ze dotyka mnie to tak rzadko. Chociaz w ostanim czasie 12 miesiecy bylo duzo gorzej, duzo wiecej.... Nie chce wiecej.
No, na mnie juz czas, bo zaczynam plesc farmazony. Jak jutro bede miala odwage, to sie odezwe... A jak nie... to wroce do czytania Was Ostatni papieros, jakies 10 minut i powiem dobranoc wszystkim Czarownicom Niech sie ten watek rozwija
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 02:07   #26
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czarownice z Salem:D

nikt Cie tu nie wysmieje.. Zapewniam.. Moze ludzie nie wierza w takie rzeczy ale nie wszyscy.. Nie boj sie.. A jak chcesz pisac z nami o sobie,a nie chcesz by inni widzieli to mozna zalozyc klub moderowany,tam tylko czlonkowie klubu beda widziec co sie pisze.. Bo ja bym chciala sie dowiedziec co siedzi w Tobie.. Pare osob stad rowniez na pewno narazie lece spac,do jutra,kolorowych snow ale nie proroczych
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 02:19   #27
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Czarownice z Salem:D

Dziewczyny, wierzycie w to, ze zdolnosci Czarownic przekazywane sa z pokolenia na pokolenie przez "damska linie"? Moja Babcia wiem, ze miala prorocze sny, umiala je interpretowac i tego samego nauczyla moja Mame. Ja wiem juz duzo, duzo mniej. Niewiele mi przekazano, moze chcialy, zebym nie wiedziala? A moze to przez to, ze moj Tato jest... ekhm... bucem I to zmniejszylo moje zdolnosci. W kazdym razie, ciekawi mnie to, SKAD te sny mojej Mamy, SKAD Ona wie, ze my chorujemy, czy cos zlego sie u nas dzieje... JAK to dziala? SKAD sie wzielo? Ostatnia, najciekawsza historia z telefonem do domu... zachowam na pozniej Napiecie trzeba stopniowac, prawda? Dobranoc, moje Czarownice, czuje sie u Was dobrze i mam nadzieje, ze jutro starczy mi odwagi, by znow sie odezwac... tylko jak juz opowiem wszystko, to co ja tu dalej bede robic?

Lena, dziekuje i Tobie rowniez kolorowych snow zycze (nie proroczych) A co do klubu moderowanego - no coz... kto by go czytal, poza mna i moze Toba? Zobacze jak to bedzie z moja odwaga i moze faktycznie zajrze do Was na chorobowy watek... Ale to jutro... Albo jak znow najdzie mnie odwaga

PS. Ahh, juz wiem OCB z tym klubem moderowanym. W nocy juz nie bardzo kumalam, teraz dopiero skapowalam... Nie ma to jak szybkie jarzenie
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.

Edytowane przez witchwq
Czas edycji: 2008-06-01 o 13:32
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 06:46   #28
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Czarownice z Salem:D

Strzałka

Widzę, że powstał fajny wątek magiczny.
Aż strach się bać.
Ja lubię takie rzeczy,lubię czytać o niewyjaśnionych zjawiskach i nadprzyrodzonych siłach
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 09:13   #29
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czarownice z Salem:D

halo
Ja nie wiem czy wierze w reinkarnacje.. za to w różne czary- mary czemu nie

Co do snów to nie mam prorocznych, ale jak jakiś mną wstrząsnie to sprawdzam w słowniku i czesto się zgadza. Zazwyczaj śmierć kogoś mi się wyśni
Jak byłam mała mama mi mówiła że pokazywałam w kącie w pokoju jej starsza kobiete która się smiała, z tym że moja mama jej nie widziała. Ja ją pokazywałam dwa razy.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 09:19   #30
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Czarownice z Salem:D

HEYYY

Wierzę, wierzę, wierzę w reinkarnacje, demonistworki i inne. I próbuję uwierzyc w wiele innych
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.