Bukiety ślubne - cz. II - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 09:07   #5041
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez teram Pokaż wiadomość
Przeglądam wątek od jakiegoś czasu i muszę przyznać zę znalazłamtu wiele cennych dla siebie rad
Ale mam trochę wątpliwości i prosiłabym o radę ...
Ewaleno jesteś po prostu skarbnicą florystycznej wiedzy i gdybyś znalazła chwilę zeby mi doradzić to byłąbym wdzięczna.
1. ślub na początku września
2. Sukienka -w załączniku ( tyle że u mnie nie będzie pod spodem tych kilogramów tiulowych halek) - gorset wyszywany jest kryształkami Svarowskiego które powodują zę suknia delikatnie mieni się przy kazdym ruchu....
3 Fryzura - upięcie nisko na karku ( coś jak w załączniku)
4. Welon - nie wiem czy bedzie - jeśli tak to coś minimalistycznego wpiętego u dołu koka...
5 Ja : 164 ( będzie obcas), drobina , błękitne oczy , włosy ciemny brąz, karnacja: trochę piegowata bladziocha ale się opalę Lubię styl prosty i elegancki a przede wszystkim kobiecy. Myslałam o bukiecie w tonacji krem/ecru, raczej przedłużanym( tak jak na zdjęciu 1)...ale nie wiem czy to pasuje.....znalazłam też kompozycje na ratanie ...podoba mi się bo jest inne niż wszystkie ale chyba nie bardzo pasuje
6. TŻ - 187 , dobrze zbudowany
Dziękuję
Wybrała bym pierwszą - jest wykonana z kwiatów eucharisa ( nie oklepany i piękny) , prosta do bólu, a jednocześnie elegancka. Jeśli będzie taka jak na zdjęciu bez ozdóbek fajnie się zakomponuje z suknią która jest bogata poprzez zdobienia i fason.
Ratan inna bajka wszystkie "miotełki" wprowadzą zamęt.

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez onela7 Pokaż wiadomość
Droga Ewelano bardzo proszę Cię o radę w wyborze bukietu ślubnego.
Jestem raczej niskiego wzrostu ok.165 cm, włosy długie ciemny brąz, oczy niebiesko-zielone, cera jasna. Sukienka biała z bogatszą górą na cienkich ramiączkach, dół prosty pół-rybka. Narzeczony wyższy troszkę przy kości brunet, garnitur ciemny. Chciałabym mieć włosy na wpół rozpuszczone, myślałam o jednym kwiatku we włosach, welon jednowarstwowy bardzo długi. Chciałabym bukiet w wyrazistym kolorze. Proszę zaproponuj coś
Poproszę o zdjęcie sukni lub zdjęcie podobnego fasonu.

Edytowane przez ewalena
Czas edycji: 2010-05-04 o 09:05
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 10:14   #5042
aga17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Dziewczyny POMOCY mam problem z doborem dodatków do mojej sukni, nie mam kompletnie żadnej koncepcji na bukiet i biżuterię. Liczę na wasze pomysły dołączam zdjęcie sukni.
aga17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:45   #5043
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Monisssia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Bardzo proszę o pomoc w wyborze wiązanki ślubnej, która będzie pasować do mojej sukni. Ślub w USC już 22 maja, więc za kilka dni muszę podjąć decyzje- help.
Suknia w stylu hiszpańskim (na zdjęciu), kolor off white (ani biały ani ecru-taki perłowy). Jestem szczupła, długie, ciemnobrązowe włosy, piwne oczy i dość ciemna karnacja. Mam 165 cm i 8cm obcas. Myślę również o kwiecie we włosach, bez welonu. Włosy pokręcone, spięte na bok.
Narzeczony wysoki (186cm), brunet i troszkę przy kości , garnitur ciemny brąz (zdjęcie).
Myślałam początkowo o storczykach, ale nie wiem czy bardziej nie będą pasować kwiaty podobne do tego, który jest pod biustem Boję się przesadzić i namieszać. Nie przepadam za duża ilością zieleniny i za wiszącymi bukietami, (raczej w formie kuli lub typowej wiązanki).
Bardzo proszę o pomoc, bo dobór kwiatów do tej sukni jest bardzo trudny. Z góry dziękuje
Wybierz bukiet kameliowy.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 12:00   #5044
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez aga17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny POMOCY mam problem z doborem dodatków do mojej sukni, nie mam kompletnie żadnej koncepcji na bukiet i biżuterię. Liczę na wasze pomysły dołączam zdjęcie sukni.
Suknia bogata w formie i treści. Bukiet okrągły bez zieleniny. Średniej wielkości kwiaty. Na sukni bardzo dużo się dzieje i w bukiecie musi być spokój.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:49   #5045
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Wybrała bym pierwszą - jest wykonana z kwiatów eucharisa ( nie oklepany i piękny) , prosta do bólu, a jednocześnie elegancka. Jeśli będzie taka jak na zdjęciu bez ozdóbek fajnie się zakomponuje z suknią która jest bogata poprzez zdobienia i fason.
Ratan inna bajka wszystkie "miotełki" wprowadzą zamęt.
Dziękuję Ci bardzo za pomoc Tylko jeszcze jedno pytanie czy te kwiaty są w sprzedaży cały rok ??? i czy nadają się do butonierki??
__________________
teram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:50   #5046
dariaradio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Moim zdaniem cantadeskie czyli kalie chyba zbyt oczywiste i jednak poukładane. To musi być coś równie niestandardowego jak reszta.
Pomysł szalenie mi się podoba. Mamy troszkę czasu i będę szkała "tego czegoś".
Dziękuję za odpowiedź i czekam z niecierpliwością co Pani wymyśli
dariaradio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 10:51   #5047
kasiella7
Raczkowanie
 
Avatar kasiella7
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mrągowo
Wiadomości: 72
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witajcie dziewczyny.....
Może ktoś mi pomoże
O to moja Suknia....
http://media.preownedweddingdresses....2008-35043.jpg

http://www.demetriosbride.com/us/col...hres/2806r.jpg

http://www.mydaybridalwear.com/image...loads/2806.jpg

Jaki bukiecik Waszym zdaniem pasowałby do tej Sukni????
Pozdrawiam;*
kasiella7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 10:53   #5048
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez teram Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za pomoc Tylko jeszcze jedno pytanie czy te kwiaty są w sprzedaży cały rok ??? i czy nadają się do butonierki??
Cały rok nr katalogu holenderskiego to RHS 999D pozycja 120
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 11:37   #5049
aga17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Suknia bogata w formie i treści. Bukiet okrągły bez zieleniny. Średniej wielkości kwiaty. Na sukni bardzo dużo się dzieje i w bukiecie musi być spokój.
dziekuje za pomoc, a może masz jakis pomysł na to z jakich kwiatów zrobic ten bukiet?
aga17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:04   #5050
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Cały rok nr katalogu holenderskiego to RHS 999D pozycja 120
Dziękuję bardzo
__________________
teram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 13:09   #5051
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez maarrggoo Pokaż wiadomość
Witam, dawno tu nie zaglądałam moge jednak pochwalić sie już kilkoma fotkami z mojego wspaniałego ślubu na zdjęciach prezentuje bukiecik mój, druhenki i przypinke do włosów Byłam bardzo zadowolona..całość wyglądała pięknie
wyglądałaś pięknie
pytanko z innej beczki
1.gdzie kupiłaś te kolczyki, interesują mnie właśnie w takim kształcie
2.szal miałaś jakoś przyczepiony?
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 13:55   #5052
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez aga17 Pokaż wiadomość
dziekuje za pomoc, a może masz jakis pomysł na to z jakich kwiatów zrobic ten bukiet?
Wklejam kilka propozycji - oczywiście do modyfikacji tzn pozbawienia wszelkich zielonych, pierzastych itp. elementów.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 14:10   #5053
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez dariaradio Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź i czekam z niecierpliwością co Pani wymyśli
To jest kilka propozycji do rozważenia przerobienia. Może coś jeszcze nietypowego znajdę
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 14:22   #5054
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
To jest kilka propozycji do rozważenia przerobienia. Może coś jeszcze nietypowego znajdę
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 17:31   #5055
dariaradio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
To jest kilka propozycji do rozważenia przerobienia. Może coś jeszcze nietypowego znajdę
Spodobała mi się pierwsza propozycja ta niebieska z jakich kwiatów jest zrobiona ?? Lilia też jest piękna ale chciałam coś ostrego i wyrazistego...bo makijaż będzie ciemny a boje się ze bukiet zniknie... czy nie...?
Mam jeszcze jedno pytanie a co myślisz o kwiatku strelicji ??
dariaradio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 20:19   #5056
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cześć dziewczyny.
Ślub mam już 22 maja a jestem w totalnej kropce. Sukienka jak na zdjęciu, biała. Mam 175 cm wzrostu, jestem szczupła (rozmiar sukienki 34), włosy ciemny blond, jasna karnacja, ale mam nadzieję, że do ślubu choć troszkę się opalę. Pan Młody szczupły, dość niski 177, z tego powodu mój obcas ma tylko 4 cm. Jego garnitur to ciemny brąz (ciemna czekolada). Biżuterię mam błękitną (na zdj.), więc myślałam też o jakimś niebieskim bukiecie. Ale nie wiem czy kalia, czy kulka. Boję się, że przy przyszłym mężu będę wyglądać jak słonica, więc wiązanka powinna mnie troszkę "skrócić"
kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 22:06   #5057
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez dariaradio Pokaż wiadomość
Spodobała mi się pierwsza propozycja ta niebieska z jakich kwiatów jest zrobiona ?? Lilia też jest piękna ale chciałam coś ostrego i wyrazistego...bo makijaż będzie ciemny a boje się ze bukiet zniknie... czy nie...?
Mam jeszcze jedno pytanie a co myślisz o kwiatku strelicji ??
W bukiecie niebiesko-fioletowym groszek pachnący, ostróżka i phlenopsis.
Strelicja-jedna z ciekawie zakończoną łodygą; dla wzmocnienia efektu łodygę owineła bym kolorowym drutem florystycznym;bez innych dodatków florystycznych.

P.S. Czy myślałaś o białej skórzanej "ramirezce" dla "podbicia" stylu.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ślub mam już 22 maja a jestem w totalnej kropce. Sukienka jak na zdjęciu, biała. Mam 175 cm wzrostu, jestem szczupła (rozmiar sukienki 34), włosy ciemny blond, jasna karnacja, ale mam nadzieję, że do ślubu choć troszkę się opalę. Pan Młody szczupły, dość niski 177, z tego powodu mój obcas ma tylko 4 cm. Jego garnitur to ciemny brąz (ciemna czekolada). Biżuterię mam błękitną (na zdj.), więc myślałam też o jakimś niebieskim bukiecie. Ale nie wiem czy kalia, czy kulka. Boję się, że przy przyszłym mężu będę wyglądać jak słonica, więc wiązanka powinna mnie troszkę "skrócić"
Słonica w rozmiarze 34 gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
Dzisiaj kobieta wyższa od mężczyzny jest na topie (w "wielkim świecie" tak wypada)

Jedna ładna cieniowana niebieska hortensja będzie super. We Wroclawiu masz Agnieszkę Mitko wybitną florystke, ale też inne koleżanki o których na tym wątku pisały wizażanki.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 06:15   #5058
kkkasikkk
Rozeznanie
 
Avatar kkkasikkk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 631
GG do kkkasikkk
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewalena bardzo dziękuję za podpowiedz
Nie potrafię sobie wyobrazić jednej hortensji bez dodatków, masz może jakieś fotki jak to powinno wyglądać, nie koniecznie musi być niebieska.
Co do słonicy ... boję się, że bardzo przytłoczę narzeczonego. On jest bardzo szczupły, a moja sukienka baaardziej rozłożysta niż na zdjęciach. Jeden kwiat powinien w tym przypadku super wyglądać.
kkkasikkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 07:15   #5059
maarrggoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 188
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
wyglądałaś pięknie
pytanko z innej beczki
1.gdzie kupiłaś te kolczyki, interesują mnie właśnie w takim kształcie
2.szal miałaś jakoś przyczepiony?

Dziekuje kochana więcej zdjęć mam na wątku -->śluby kwietniowe https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304687&page=64 post 1911

Kolczyki miałam zrobione za zamówienie...www.zieloneklimaty.com
ale pomysł podpatrzyłam na tej stronce http://www.galeriabizuterii.com.pl/p.../kolczyki.html jest tu duży wybór biżyterii.

Co do szalu--etolki, to była przypina na hawtki do sukni..i dzieki temu zupełnie sie o nia nie martwiłam
maarrggoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 07:44   #5060
isoola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cześć!
Jestem tu nowa i podobnie jak Wy mam problem z bukietem Mam 156 cm wzrostu + 8 cm obcas ok 51 kg, mój przyszły Mąż ma ok 174 cm. Ślub już w lipcu, a ja jeszcze nie zamówiłam bukietu W załączniku przesyłam zdjęcie sukni (ecru, śmietanka --> coś takiego) i bukiety, które mi się podobają. Jeśli możecie to bardzo Was proszę doradźcie co mam wybrać, co będzie do mnie pasować Szczególnie proszę o pomoc specjalistki Z góry bardzo Wam dziękuję

Edytowane przez isoola
Czas edycji: 2010-05-06 o 08:23
isoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 07:47   #5061
isoola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

cd. zdjęć Z góry dzięki za pomoc
isoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 07:48   #5062
isoola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

wiem, że jest tego dużo ale naprawdę mam problem z decyzją
isoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 07:52   #5063
isoola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

aaa...zapomniałam dodać, że jestem brunetką, a dekolt sukienki jest bardziej w ,,serduszko", bo trochę ją zmieniłam

Edytowane przez isoola
Czas edycji: 2010-05-06 o 08:16
isoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 08:01   #5064
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ja również ciągle myślę nad bukietem. Jestem wysoką brunetką, suknię mam białą o syrenim - rybim - kroju z koronki. Ślub biorę w połowie września. I nie wiem na co się zdecydować.

Wklejam suknie podobne do mojej. Niestety zdjęcia swojej nie posiadam:/
Podobają mi się bukiety biało - zielone i w takiej tonacji zamierzałam mieć też wystrój sali ale nie wiem czy na jesienną porę będzie to pasować ...
__________________

Edytowane przez Mags1983
Czas edycji: 2010-05-06 o 08:28
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 08:45   #5065
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Wklejam kilka propozycji - oczywiście do modyfikacji tzn pozbawienia wszelkich zielonych, pierzastych itp. elementów.
bukiet z bordowych róż i ten przedostatni przesliczny
Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
To jest kilka propozycji do rozważenia przerobienia. Może coś jeszcze nietypowego znajdę
Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
te sa dla mnie zbyt dziwaczne jak na bukiety slubne
Cytat:
Napisane przez isoola Pokaż wiadomość
cd. zdjęć Z góry dzięki za pomoc
kantadeski z nich kazdy bukiet jest cudowny
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:33   #5066
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

[QUOTE=ewalena;19046261]Wklejam kilka propozycji - oczywiście do modyfikacji tzn pozbawienia wszelkich zielonych, pierzastych itp. elementów.
Moim faworytem jest 3 zdjęcie na górze.Uwilbiam ciemne róże takie bordowe, że prawie czarne:P. Do tego jedna różyczka we włosy i będzie super.Nie lubię żadnych typy zwisające.
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:46   #5067
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Jak myslicie czy jakbym zamiast tych takich rozowych róż wstawiła fioletowe to nie straci bukiet uroku??? bardzo mi sie podoba ten fioletowy kolorek róż i bukiet tez i teraz taki problem mam
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 18:05   #5068
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez maarrggoo Pokaż wiadomość
Dziekuje kochana więcej zdjęć mam na wątku -->śluby kwietniowe https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304687&page=64 post 1911
Kolczyki miałam zrobione za zamówienie...www.zieloneklimaty.com
ale pomysł podpatrzyłam na tej stronce http://www.galeriabizuterii.com.pl/p.../kolczyki.html jest tu duży wybór biżyterii.

Co do szalu--etolki, to była przypina na hawtki do sukni..i dzieki temu zupełnie sie o nia nie martwiłam
pooglądałam fotki, cudownie wyglądaliście
twoja sukienke już widziałam wcześniej
etolke sobie pozwoliłam skopiowac może mi cos takiego tez zamontuja jakoś nie widze się w bolerku a wrzesień może byc chłodny
napisałam do tej Pani z zieloneklimaty mam nadzieję że mi zrobi cos podobnego chyba że mnie cena zabije
kwiaty też miałaś piękne
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:26   #5069
dariaradio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
W bukiecie niebiesko-fioletowym groszek pachnący, ostróżka i phlenopsis.
Strelicja-jedna z ciekawie zakończoną łodygą; dla wzmocnienia efektu łodygę owineła bym kolorowym drutem florystycznym;bez innych dodatków florystycznych.

P.S. Czy myślałaś o białej skórzanej "ramirezce" dla "podbicia" stylu.

Mam wrażenie ze mnie znasz :P tam myślałam o skórze bo nic innego se nie wyobrażam dziękuje za pomoc ten rajski ptak chyba wygra ale jeszcze na szczęście mam czas jak już będzie ten wielki dzień to potem wstawię zdjęcia pozdrawiam
dariaradio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:51   #5070
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
Jak myslicie czy jakbym zamiast tych takich rozowych róż wstawiła fioletowe to nie straci bukiet uroku??? bardzo mi sie podoba ten fioletowy kolorek róż i bukiet tez i teraz taki problem mam
Ja wstawiła bym fioletowe zamiast kremowych, a różowym zmienila bym odcień na jasno różowy. Jeśli dokonasz zmiany tak jak chcesz bukiet będzie sinawy i moim zdaniem bez wyrazu.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dariaradio Pokaż wiadomość
Mam wrażenie ze mnie znasz :P tam myślałam o skórze bo nic innego se nie wyobrażam dziękuje za pomoc ten rajski ptak chyba wygra ale jeszcze na szczęście mam czas jak już będzie ten wielki dzień to potem wstawię zdjęcia pozdrawiam
Bardzo lubię jak PM jest ubrana z fantazją. To świetny dzień na przebieranki (wszystkie chcemy w tym dniu wyglądać jak księżniczki, ale kto powiedział że mamy być grzeczne).
Jeśli masz odwagę - idź na całość -taka okazja może się nie powtórzyć!!!!!!
Czekam z niecierpliwością.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.