Nasze obrączki - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-11, 16:54   #2581
Mariam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze obrączki

doczekasz, doczekasz, ważniejsze żeby potem dłuuuuuuuuugo je nosić
Mariam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 07:43   #2582
agu88sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze obrączki

My też już odebraliśmy APART model 216
agu88sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 09:40   #2583
jasne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez agu88sia Pokaż wiadomość
My też już odebraliśmy APART model 216
agu88sia - śliczne! gratulacje
jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 07:22   #2584
agu88sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze obrączki

dziękuję a założymy je sobie już za 43 dni czyli 27.09.2014
agu88sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 21:17   #2585
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Nasze obrączki

Dziewczyny, czy Wy też tak miałyście, bo mi już ręce opadają. Zaczęliśmy z moim tż oglądać obrączki, w zeszły weekend pojechaliśmy do dużej galerii, gdzie jest z 5-6 sieciówek. Moim celem było wybranie mniej więcej jakiegoś modelu i zapoznanie się z ofertą obrączek. Niestety, kłopot w tym, że to co podobało się mojemu tż, mnie kompletnie się nie podoba, a to co podoba się mnie, to dla niego jest nie do przyjęcia. Z tym, że ja wybrałam chyba kilkanaście modeli, a mój tż może ze 3 sztuki. I co tu zrobić?? W przyszłym tygodniu będziemy jechać do różnych jubilerów w mieście, a jest trochę w czym wybierać, bo mieszkamy w rejonie Krakowa. Na razie przeglądamy internet i nic mu się nie podoba, ostatnio nawet znalazłam obrączki, które tu ktoś wklejał z odciskami palców - bardzo oryginalne, ale takie to wogóle są wykluczone, bo on takich nie założy. Ostatnio tż zagadnął mnie, czy musimy kupować takie same obrączki. Nie wiem, jakoś dziwnie się poczułam. Chciałabym, żebyśmy mieli takie same obrączki ... nie wiem, co o tym sądzicie?? Miała któraś z Was taki przypadek, żeby kupować różne obrączki na swój ślub??
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 21:53   #2586
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Nasze obrączki

My mamy różne obrączki, tż klasyczną, ja mam złoto łączone z brylancikami...nie widzę w tym nic złego a każdy ma to co lubi
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 22:12   #2587
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez margueri Pokaż wiadomość
My mamy różne obrączki, tż klasyczną, ja mam złoto łączone z brylancikami...nie widzę w tym nic złego a każdy ma to co lubi
Ale są to obrączki z tej samej serii?? Czy całkiem coś innego??
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 08:25   #2588
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Nasze obrączki

Sluchajcie ja sie zalamalam. Pisalam wczesniej w watku, bardzo pewna siebie, ze znalezlismy jubilera, ktory zrobi nam to co chcemy za rozsadna kwote i w ogole. Ten jubiler ma tez konto na alle. No i ostatnio wchodze do niego z ciekawosci, a tu cala fura negatywow. O zawyżonych rozmiarach, o przekłamaniu w masie, o niezgodnosci z umowa itp. No i szok! Wkurzylam sie, ale ok trudno dobrze ze sie okazalo teraz. No i poszlam do mojego "miastowego" znanego jubilera, ktory smie sie zwac zlotnikiem(!!!), a on jak mi zaspiewal kwote za same brylanty (30 sztuk) to az sie za glowe zlapalam. Do tego nie robi ich sam tylko zamawia z Opola z jakiegos katalogu, wiec nie mozna w nich nic poprawic po swojemu. Kolejna zalamka.
Mam juz tak szczerze dosyc tych obraczek, ktore mialy byc najwieksza przyjemnoscia.
Wczoraj zadzownilam do fashion jewellery. Bardzo pozytywnie sie zaskoczylam. No i chyba stanelo narazie na jednej z ich propozycji z brylantami. Mozecie zobaczyc na stronie. Nie bedziemy oszczedzac na obraczkach, ale juz nie wiem gdzie szukac dobrego wykonawcy.
Powiedzcie jaka grubosc powinna miec obraczka z brylantami, zeby byla solidnia i czy masa 15 gramow to dobry wybor?
Pozdrawiam!
PS Moze ktos mial do czynienia z tym jubilerem?
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 10:15   #2589
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez TocCatarzyna Pokaż wiadomość
Sluchajcie ja sie zalamalam. Pisalam wczesniej w watku, bardzo pewna siebie, ze znalezlismy jubilera, ktory zrobi nam to co chcemy za rozsadna kwote i w ogole. Ten jubiler ma tez konto na alle. No i ostatnio wchodze do niego z ciekawosci, a tu cala fura negatywow. O zawyżonych rozmiarach, o przekłamaniu w masie, o niezgodnosci z umowa itp. No i szok! Wkurzylam sie, ale ok trudno dobrze ze sie okazalo teraz. No i poszlam do mojego "miastowego" znanego jubilera, ktory smie sie zwac zlotnikiem(!!!), a on jak mi zaspiewal kwote za same brylanty (30 sztuk) to az sie za glowe zlapalam. Do tego nie robi ich sam tylko zamawia z Opola z jakiegos katalogu, wiec nie mozna w nich nic poprawic po swojemu. Kolejna zalamka.
Mam juz tak szczerze dosyc tych obraczek, ktore mialy byc najwieksza przyjemnoscia.
Wczoraj zadzownilam do fashion jewellery. Bardzo pozytywnie sie zaskoczylam. No i chyba stanelo narazie na jednej z ich propozycji z brylantami. Mozecie zobaczyc na stronie. Nie bedziemy oszczedzac na obraczkach, ale juz nie wiem gdzie szukac dobrego wykonawcy.
Powiedzcie jaka grubosc powinna miec obraczka z brylantami, zeby byla solidnia i czy masa 15 gramow to dobry wybor?
Pozdrawiam!
PS Moze ktos mial do czynienia z tym jubilerem?
z jewellery fashion? Mam stamtąd pierścionek zaręczynowy i jestem bardzo zadowolona jakość duuuuuuuuuużo lepsza niż w sieciówkach.....
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 11:58   #2590
TocCatarzyna
Raczkowanie
 
Avatar TocCatarzyna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 118
Dot.: Nasze obrączki

A stosunek zdjęć na stronie do rzeczywistości?
__________________
powiemy sobie tak 6 czerwca 2015 !
TocCatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 13:22   #2591
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Ale są to obrączki z tej samej serii?? Czy całkiem coś innego??
Obrączki pochodzą z dwóch różnych bajek
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))

Edytowane przez margueri
Czas edycji: 2014-08-20 o 19:58
margueri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 15:20   #2592
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Nasze obrączki

Faktycznie, nawet kolorem się różnią. Ale do klasycznej obrączki to każda będzie pasować - wiadomo, że mój tż nie wybierze obrączki z brylancikami. No nic, muszę to przemyśleć. Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu.
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 18:48   #2593
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Nasze obrączki

A mi osobiście podoba się bardzo taka: http://www.jubiler-jubiler.pl/produk...delab180.htm#1
Widziałam ją kiedyś na żywo u mojej znajomej i oczu nie mogłam oderwać . Ma któraś z Was taką samą? Czy można ją bez problemu zwiększać lub zmniejszać (zwłaszcza damską, która ma kamienie)?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez xxkiciaxx Pokaż wiadomość
Hej
Mam ogromną prośbę może widziałyście gdzieś takie obrączki?
Bo mój M. znalazł takie na google, a nie możemy znaleźć nigdzie takich u jubilera
Tu masz podobną tylko że bez białego złota: http://www.janosz-jubiler.pl/produkt...2&kategoria=13

Ale gdzies widziałam jeszcze ładniejszą, tylko że już jej chyba nie znajdę.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 19:31   #2594
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez TocCatarzyna Pokaż wiadomość
A stosunek zdjęć na stronie do rzeczywistości?
wyglądają tak samo
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 19:57   #2595
margueri
Zadomowienie
 
Avatar margueri
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 853
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez bestka Pokaż wiadomość
Faktycznie, nawet kolorem się różnią. Ale do klasycznej obrączki to każda będzie pasować - wiadomo, że mój tż nie wybierze obrączki z brylancikami. No nic, muszę to przemyśleć. Na szczęście mamy jeszcze trochę czasu.
Znajdziecie swoje obrączki, które nie muszą być takie same
__________________
M.




M&B

"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"
A.R.





Rolki - przejechane ok 20 km (2/28(17))
margueri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 11:00   #2596
Mariam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze obrączki

sporo firm robi już obrączki " nie do pary" , na dodatek sami możecie zdecydować która jak ma wyglądać
Mariam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 12:15   #2597
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Nasze obrączki

Właśnie, firmy jubilerskie wychodzą naprzeciw potrzebom przyszłych Par Młodych i poszerzają ofertę. Klasyka jest, jak zawsze modna i ponadczasowa, są i nowości.
Aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Nie ma przymusu by obrączki były takie same, teraz można kupić dwie zupełnie różne...Klasyczną dla niego, dla niej z kamyczkami...Dla niego żółtą, dla niej białą, tytanowe, z meteorytami, odciskami palców...
Szkoda tylko, że obecnie złoto jest tak mało trwałe...Żeby wzorki na obrączce, czy matowienie nie dotrwały nawet do pierwszej rocznicy, no to nie bardzo jakoś...
Osobiście wychodzę z założenia, że najprostsze rozwiązania są najlepsze i preferuję klasykę, jak najprościej, bez kamyczków i zdobień i identyczne dla niej i dla niego.
Jest taki duży wybór, że nie wierzę, że para nie potrafi iść na kompromis i wybrać to, co będzie identyczne i podobać się obojgu. Bo obrączki powinny tworzyć komplet, tak jak i my tworzymy komplet. Takie jest moje zdanie.
My mamy najzwyklejsze, klasyczne,żółte złoto, półokrągłe, po 5 mm, z soczewką i grawerem wewnątrz- imię i data ślubu. Gdybym miała kupić jeszcze raz, to taki sam model tylko w różowym złocie, ewentualnie platynowe ( ale to już marzenia).
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 14:24   #2598
yyagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 92
Dot.: Nasze obrączki

Ja to kiedyś miałam inne spojrzenie na ten temat, też mi się wydawało że muszą być identyczne, a w sumie to lepiej żeby mąż miał taką obrączkę jaką chce i ją nosił, niż dla świętego spokoju kupił taką jaką my chcemy i trzymał w szufladzie Apart ma dużo wzorów gdzie damska jest bardziej ozdobiona, bogatsza a męska skromniejsza - jak szukaliśmy to też mój na to zwracał uwagę, ja się upierałam na identyczne.Moja młodsza siostra teraz szuka obrączek i też jej mówię żeby nie narzucała swojego zdania.
yyagna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 15:43   #2599
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Nasze obrączki

W ogóle to jeszcze zauważyłam, że sporo osób w ogóle nie nosi obrączek. Częściej nie zakładają faceci. Znam pary ze stażem 3 lata i mniej i też nie noszą.
Nie po to się napalałam, że będę nosić i wybierać miesiącami, by teraz nie zakładać.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 17:50   #2600
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
W ogóle to jeszcze zauważyłam, że sporo osób w ogóle nie nosi obrączek. Częściej nie zakładają faceci. Znam pary ze stażem 3 lata i mniej i też nie noszą.
Nie po to się napalałam, że będę nosić i wybierać miesiącami, by teraz nie zakładać.
A propos... Ostatnio spotkaliśmy się z Tżtem z jedną parą, którą ja znam osobiście ze 3 lata. Zeszło na ślub i ona mówi: "No.....ja swojego Tżta musiałam trochę przymusić do zaręczyn, bo sam to by się chyba nigdy nie zdecydował. Bo faceci tak mają, że ciężko jest im podjąć taką decyzję". A ja na to: "To kiedy ślub?" I wtedy mnie oświecili, że już parę lat są małżeństwem. Myślałam,że mnie wkręcają bo nigdy nie widziałam u nich obrączek, ale okazało się, że po prostu ich nie noszą. Długo nie mogłam uwierzyć, że to nie jest wkręt .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 09:02   #2601
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
W ogóle to jeszcze zauważyłam, że sporo osób w ogóle nie nosi obrączek. Częściej nie zakładają faceci. Znam pary ze stażem 3 lata i mniej i też nie noszą.
Nie po to się napalałam, że będę nosić i wybierać miesiącami, by teraz nie zakładać.
Ehh, ja mówiąc szczerze to nie mam pojęcia jak przyzwyczaję się do noszenia obrączki Pierścionek nosze na palcu środkowym (bo na serdecznym jest strasznie niewygodnie nosić cokolwiek, no nie dam rady i już), ale zakładam jedynie, gdy gdzieś wychodzę z domu, tak jak inną biżuterię. Nie potrafię nosić niczego na stałe bo wszystko mi przeszkadza.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 20:51   #2602
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Ehh, ja mówiąc szczerze to nie mam pojęcia jak przyzwyczaję się do noszenia obrączki Pierścionek nosze na palcu środkowym (bo na serdecznym jest strasznie niewygodnie nosić cokolwiek, no nie dam rady i już), ale zakładam jedynie, gdy gdzieś wychodzę z domu, tak jak inną biżuterię. Nie potrafię nosić niczego na stałe bo wszystko mi przeszkadza.
Ja mam to samoNigdy nie nosiłam żadnej biżuterii i dla mnie pierścionek to swoista nowość,noszę jak wychodzę z domu.Nie wiem,czy obrączkę będę nosić cały czas,bo bez przesady- to tylko symbol,a jesli ma się odbywać kosztem wygody,to nie wiem,czy to tego warte. Na pewno wychodząc z domu zakładać będę,ale w domu,mówię szczerze,nie wiem
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 09:57   #2603
1989kasiunia
Raczkowanie
 
Avatar 1989kasiunia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 326
Dot.: Nasze obrączki

Dziewczyny, ja mam pytanie czy któraś z Was spotkała się z tym sklepem jubilierskim?
Ceny mają atrakcyjne, modele tez ciekawe, tylko czy warto jechac 200 km?
http://www.ak-bizuteria.pl/
__________________
[CENTER] 10.10.2007
Zaręczyny 20.02. 2014


Nasz ślub
11.07.2015


Nasze maleństwo
22.08.2016
1989kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 18:49   #2604
Mariam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 152
Dot.: Nasze obrączki

no sorki 200 km za obrączkami? gdzie mieszkacie? naprawdę jest ogromny wybór podejrzewam że znacznie bliżej, jakkolwiek odradzam allegro ale wiele firm łączy real z siecią, poszukaj w swojej okolicy
Mariam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 19:16   #2605
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Nasze obrączki

Moim zdaniem nie warto jechać. Przejrzałam tylko kilka pierwszych stron, ale to co zobaczyłam można teraz dostać u praktycznie każdego większego jubilera.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 08:27   #2606
erk
Rozeznanie
 
Avatar erk
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 803
Dot.: Nasze obrączki

Proponuję rozejrzeć się w rodzinnym mieście, bo może akurat wpadnie wam coś w oko a po co tyle jeździć
__________________
Miłość w kolorze czerni 05.06.2014

Oliwcia mój Aniołeczek 08.04.2016


1cs

erk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 19:43   #2607
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie czy któraś z Was spotkała się z tym sklepem jubilierskim?
Ceny mają atrakcyjne, modele tez ciekawe, tylko czy warto jechac 200 km?
http://www.ak-bizuteria.pl/
No nie sądzę, że to dobry pomysł. Naprawdę nie ma bliżej jubilerów?? Kurcze, nawet w tak małym mieście jak moje jest tyle tego typu sklepów, że można chodzić, oglądać i oglądać.. A ceny są podobne jak w tym podanym przez Ciebie.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 08:23   #2608
jasne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 87
Dot.: Nasze obrączki

Jeśli bardzo Ci się podobają któreś z ich oferty to jedź
Ja po swoje też jechałam 150 km
jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 14:12   #2609
1989kasiunia
Raczkowanie
 
Avatar 1989kasiunia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 326
Dot.: Nasze obrączki

Może źle się wyraziłam, jedno z miast jest mi po drodze do babci wiec przy okazji odwiedzę salon
Dziękuję za opinie
__________________
[CENTER] 10.10.2007
Zaręczyny 20.02. 2014


Nasz ślub
11.07.2015


Nasze maleństwo
22.08.2016
1989kasiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 14:26   #2610
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Nasze obrączki

Cytat:
Napisane przez 1989kasiunia Pokaż wiadomość
Może źle się wyraziłam, jedno z miast jest mi po drodze do babci wiec przy okazji odwiedzę salon
Dziękuję za opinie
A wiesz, to zupełnie inna sprawa. Ja też mogę napisać, że jechałam zamówić sukienkę 400 km dalej choć ten sam model mogłam kupić w mieście gdzie mieszkam I inni też pewnie pukaliby się w czoło jakbym nie wspomniała, że zamawiałam w mieście gdzie i tak jeżdżę do rodziców i gdzie będzie ślub (a kiecka tańsza o 700 zł)
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 23:50:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:37.