Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 12:28   #3541
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

A co Wy wszystkie robicie na watku "co dzisiaj gotujesz"????
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:29   #3542
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

BUCZYNKA - dzisiaj mamy odcinek "Gotowanie na ekranie"
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-11 o 12:33 Powód: buczynka
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:30   #3543
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Domus melduje że wyszło pyszne PYSZNE
Przejadłam sie i brzuch mnie boli ufffffff ale białym winkiem popilismy i powinno być OK. Acha zostałam doceniona Polecam łatwe szybkie i pyyyyyyyyszzzzzne - szkoda tylko, że tu na południu gorzej z rybami morskimi - występują głownie mrożone, ale natępnym razem pstrąga tak zrobię i tez będzie pasowało muszę odpocząc teraz uffff

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2008-11-11 o 12:31
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:34   #3544
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Domus melduje że wyszło pyszne PYSZNE
Przejadłam sie i brzuch mnie boli ufffffff ale białym winkiem popilismy i powinno być OK. Acha zostałam doceniona Polecam łatwe szybkie i pyyyyyyyyszzzzzne - szkoda tylko, że tu na południu gorzej z rybami morskimi - występują głownie mrożone, ale natępnym razem pstrąga tak zrobię i tez będzie pasowało muszę odpocząc teraz uffff
Madziu - cieszę się razem z Tobą
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:36   #3545
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
A co Wy wszystkie robicie na watku "co dzisiaj gotujesz"????

Buczka nie wszystkie, ja mam obiad od wczoraj

Domcia dzięki za link do roca, kupiłam sobie i mamci. Wypatrzałaś tam jeszcze coś ciekawego, czego może nie znam a cudowne jest?
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:42   #3546
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczka nie wszystkie, ja mam obiad od wczoraj

Domcia dzięki za link do roca, kupiłam sobie i mamci. Wypatrzałaś tam jeszcze coś ciekawego, czego może nie znam a cudowne jest?

ivus daj spokoj ,nic wiecej nie kupuj.
co do jakosci fotek,no coz.Komorka robilam.Aparat foto.jest jakis skomplikowany.M usze troche instrukcje postudiowac.Niby zdjecia robi,ale nie chce sie skumac z komputerm
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:48   #3547
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczuś a zainstalowałaś aparat na komputerze?

Czemu nic więcej nie kupować Bo Buczka ma rację
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 12:51   #3548
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Iv - ja zgapiłam rocka od kami i buczki - są zachwycone Na innych aukcjach tego sprzeawcy - są nawet avenki


Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivus daj spokoj ,nic wiecej nie kupuj.
co do jakosci fotek,no coz.Komorka robilam.Aparat foto.jest jakis skomplikowany.M usze troche instrukcje postudiowac.Niby zdjecia robi,ale nie chce sie skumac z komputerm
bucz - aparat po podłączeniu do kompa interfejsem USB - natychmiast powinnien być "odczytany" / znaleziony przez program WINDOWS - kreator, lub programem własnym, na płycie, którą dostałaś razem z aparatem
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:51   #3549
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczuś a zainstalowałaś aparat na komputerze?

Czemu nic więcej nie kupować Bo Buczka ma rację
zainstalowalam-cwok nie jestem(chyba). Nie kupuj ,bo skonczysz jak ja
Ide na obiadek
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:15   #3550
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Castrolek dawaj foty bo mi tu Masimka bojkot urządza. Wszystkie swoje zdjęcia usunęła. Masimce się nie odmawia bo ona jako pierwsza i prawie jedyna nam pokazała jak prawdziwy cosmelan na twarzy wygląda.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:53   #3551
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Masimcia fotki pochowala????
Ja obiecuje,ze wstawie na zawsze.Tylko musze cos z aparatem wymyslec
I wstawie aktualne! OBIECUJE!!!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 14:31   #3552
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzien dobry

Dobrze,ze juz po kulinarnej czesc przyszlam.Nie mialabym nawet smialosci sie odezwac

Czy u Was tez jest juz tak ciemno
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 14:56   #3553
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Dobrze,ze juz po kulinarnej czesc przyszlam.Nie mialabym nawet smialosci sie odezwac

Czy u Was tez jest juz tak ciemno
Sagusiu Znowu nastroj kiepski u Ciebie
Tez u mnie ponuro i mokro
I wlasnie przechodze depigmentacje wlosow,jakies biale zobaczylam,duzo bialych.Zastanawiam sie wlasnie ,czy to nie przypadkiem od cosmelana.Zaraz przy czole i na skroni
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 15:06   #3554
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Sagusiu Znowu nastroj kiepski u Ciebie
Tez u mnie ponuro i mokro
I wlasnie przechodze depigmentacje wlosow,jakies biale zobaczylam,duzo bialych.Zastanawiam sie wlasnie ,czy to nie przypadkiem od cosmelana.Zaraz przy czole i na skroni

Nastroj jeszcze nie taki zly,ale ta ciemnicaOstatnio tez zauwazylam pierwsze siwe wlosyZastanawiam sie nawet,czy nie zaczac farbowac klaki
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 15:46   #3555
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Nastroj jeszcze nie taki zly,ale ta ciemnicaOstatnio tez zauwazylam pierwsze siwe wlosyZastanawiam sie nawet,czy nie zaczac farbowac klaki

ciemno mowisz? Bo w skandynawskich landach tak jest.Szlaban na slonce.Duzo ludzi cierpi na depresje.Dlatego Ci lekarz na lampy wysylal

domcio moj TZ jest wlasnie w Helsinkach ,to my samotne baby,ale wroci w piatek
no i mam Jadzie wybralam sobie Wietnamke ,na imie ma Trang

Zapomnialam w biurze komputer wylaczyc
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 15:53   #3556
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Powiem szczerze, jeszcze dwa lata temu, nie robiła na mnie żadnego wrażenia wczesna ciemnica ... dopiero w ubiegłym roku ... zaczęła "walić mi na psychikę", że użyję takiego wyszukanego LITERACKIEGO języka
Zaczęlo mi to PRZESZKADZAĆ
A teraz jeszcze bardziej mi przeszkadza

...a tak o innej historii - jeśli ktokolwiek ma problemy z autem , zapraszam, ponieważ siłą autosugestii naprawiam car-y Chyba nawet warsztat otworzę

...Jadę sobie autostradą, z rancho od Rodziców, gdzie wyzwano mnie od smarkul uzależnionych od internetu.
My Father - ot taki Janosik co drewno rąbie i dwa fakultety ma na karku -człowiek pracy - i kazano mi się w końcu dzieckiem zająć, gdy 10 minut z Wami pisałam zastanawiałam się ktorym mam się zająć, ponieważ młodszy rozbrajał kominek, a starszy leżał na sofie głową w dół i głośno zastanawiał się kiedy mu krew do mozgu uderzy
Zajęłam się obydwoma, ku ich rozpaczy - starszy został wykopany by skladać na sezon trampolinę w ogrodzie, a młodszy został na siłę odciągnięty od kominka i popiołu - trzeba było Go przebrać gruntownie No to się zajełam ... znowu na mnie się wydarto, że co ja z twarzą robię ( akurat dzisiaj niewyjściowo wyglądam, niewyspana - to normalka - i maźnęłam się nieco grubiej cosmo cudem, nic na to nie kładąc, do puszczy przecież jechałam, a nie do ludzi - więc bardziej się połuszczyłam, a Oni od razu, że co ja z twarzą robię A w dodatku podsumowano nas wszystkie - smarkule eksperymentują na sobie jakieś trucizny Tam za trucizny można się obrazić, ale S M A R K U L E... jany jak pieknie Jesteśmy gówniary panienki Zaściankowa wiocha jedna Dobrze, że Ich kocham, bo bym się wkurzyła

No to sobie od nich pojechałam ... nawet zastanawiałam się czy by się nie obrazić, tak do wieczora ...
Jadę autem TŻ-tka, a ono mi mówi: Werkstatt aufsuchen, no cymbał jeden pomyślałam, typowy facet, Święto Narodowe, środek autostrady, a ten idiota mi warsztatu szukać każe, jeszcze nie tak na czerwono mi pokazuje (wówczas wiem, że nie ma co z nim dyskutować tylko szybko do Aniola Stróża dzwonić), więc zabuzowało we mnie, że cholera jedna nie ma wyczucia miejsca i czasu i jak mu powiedziałam - Ty kretynie - gdzie ja ci teraz cymbale Werkstatt aufsuchnę hę pocałuj mnie w ... co chyżo moje Dzieci podchwyciły ( zapomniałam, że nie wolno mi niecenzuralnych slow przy Gadzinach używać ) ... i co ... zniknęlo polecenie z tablicy komputera
Czyli ... problemy z autami zalatwiam siłą autosugestii - wszystkich zapraszam - uczynię to charytatywnie
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-11-11 o 16:10 Powód: kocham moich parentsów :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:03   #3557
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Dzisiaj 11.11 90 rocznica uzyskania przez Polskę niepodległości.Byliśmy na paradzie.I wiecie co przyszło 50 tys.ludzi całymi rodzinami.

Jak zaczęli śpiewać Jeszcze Poslka nie zginęła .a póżniej ROTĘ,To się popłakałam.Naprawdę było tak jakoś uniośle...Zresztą widziałam że inni też mają łzy w oczach.Poczułam się naprawdę dumna że jestem Polką.Tyle lat na uwięzi a jednak się nie daliśmy,to naprawdę CO WIELKIEGO.Polacy mimo swoich wad,w czasach strasznych zawsze umieli dać sobie radę.

Ale mnie poniosło ,ale naprawdę tak czuję dzisiaj.Może to z wiekiem przychodzi.
Cieszę się że moje dzieci to wszystko widziały,może coś zapamiętają i coś w nich zostanie.





Anturium ,to co piszesz to normalna faza cos.Nie zostawię cię,jak obiecałam.Uwierz ja też tak miałam.Trzeba to wytrzymać.Po 2 tyg nie będziesz żałować.Jak posmarujesz czymś ,albo przerwiesz,to wszystko wróci szybko do normy ale ty będziesz żałować.Po co to powtarzać.Jestem z tobą wytrzymaj
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:03   #3558
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, jeszcze dwa lata temu, nie robiła na mnie żadnego wrażenia wczesna ciemnica ... dopiero w ubiegłym roku ... zaczęła "walić mi na psychikę", że użyję takiego wyszukanego LITERACKIEGO języka
Zaczęlo mi to PRZESZKADZAĆ
A teraz jeszcze bardziej mi przeszkadza

...a tak o innej historii - jeśli ktokolwiek ma problemy z autem , zapraszam, ponieważ siłą autosugestii naprawiam car-y Chyba nawet warsztat otworzę

...Jadę sobie autostradą, z rancho od Rodziców, gdzie wyzwano mnie od smarkul uzależnionych od internetu.
My Father - ot taki Janosik co drewno rąbie i dwa fakultety ma na karku -człowiek pracy - i kazano mi się w końcu dzieckiem zająć, gdy 10 minut z Wami pisałam zastanawiałam się ktorym mam się zająć, ponieważ młodszy rozbrajał kominek, a starszy leżał na sofie głową w dół i głośno zastanawiał się kiedy mu krew do mozgu uderzy
Zajęłam się obydwoma ku ich rozpaczy - starszy został wykopany by skladać na sezon trampolinę w ogrodzie, a młodszy został na siłę odciągnięty od kominka i popiołu - trzeba było Go przebrać gruntownie No to się zajełam ... znowu na mnie się wydarto, że co ja z twarzą robię ( akurat dzisiaj niewyjściowo wyglądam, niewyspana - to normalka - i maźnęłam się nieco grubiej cosmo cudem, nic na to nie kładąc, do puszczy przecież jechałam, a nie do ludzi - więc bardziej się połuszczyłam, a Oni od razu, że co ja z twarzą robię A w dodatku podsumowano nas wszystkie - smarkule eksperymentują na sobie jakieś trucizny Tam za trucizny można się obrazić, ale S M A R K U L E... jany jak pieknie Jesteśmy gówniary panienki Zaściankowa wiocha jedna Dobrze, że Ich kocham, bo bym się wkurzyła

No to sobie od nich pojechałam ... nawet zastanawiałam się czy by się nie obrazić, tak do wieczora ...
Jadę autem TŻ-tka, a ono mi mówi: Werkstatt aufsuchen, no cymbał jeden pomyślałam, typowy facet, Święto Narodowe, środek autostrady, a ten idiota mi warsztatu szukać każe, jeszcze nie tak na czerwono mi pokazuje (wówczas wiem, że nie ma co z nim dyskutować tylko szybko do Aniola Stróża dzwonić), więc zabuzowało we mnie, że cholera jedna nie ma wyczucia miejsca i czasu i jak mu powiedziałam - Ty kretynie - gdzie ja ci teraz cymbale Werkstatt aufsuchnę hę pocałuj mnie w ... co chyżo moje Dzieci podchwyciły ( zapomniałam, że nie wolno mi niecenzuralnych slow przy Gadzinach używać ) ... i co ... zniknęlo polecenie z tablicy komputera
Czyli ... problemy z autami zalatwiam siłą autosugestii - wszystkich zapraszam - uczynię to charytatywnie
Domuś - to kiedy mi się znowu zapali kontrolka na tablicy, że cos się dzieje, to ja zamiast , jak dotąd , gumą do żucia ją zaklejac, by mi nie świecila po oczach, to zacznę Twych sił piekielno magicznych ,przyzywac
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:09   #3559
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

a ja mam Trang,a ja mam Trang i bedzie mi tez gotowac

domcio ich liebe dich,weiß du das?

castrolku kochany !!!!!! Dobrze,ze takie patriotki jak Ty jeszcze w PLu sa
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 16:09   #3560
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dzisiaj 11.11 90 rocznica uzyskania przez Polskę niepodległości.Byliśmy na paradzie.I wiecie co przyszło 50 tys.ludzi całymi rodzinami.

Jak zaczęli śpiewać Jeszcze Poslka nie zginęła .a póżniej ROTĘ,To się popłakałam.Naprawdę było tak jakoś uniośle...Zresztą widziałam że inni też mają łzy w oczach.Poczułam się naprawdę dumna że jestem Polką.Tyle lat na uwięzi a jednak się nie daliśmy,to naprawdę CO WIELKIEGO.Polacy mimo swoich wad,w czasach strasznych zawsze umieli dać sobie radę.

Ale mnie poniosło ,ale naprawdę tak czuję dzisiaj.Może to z wiekiem przychodzi.
Cieszę się że moje dzieci to wszystko widziały,może coś zapamiętają i coś w nich zostanie.





Anturium ,to co piszesz to normalna faza cos.Nie zostawię cię,jak obiecałam.Uwierz ja też tak miałam.Trzeba to wytrzymać.Po 2 tyg nie będziesz żałować.Jak posmarujesz czymś ,albo przerwiesz,to wszystko wróci szybko do normy ale ty będziesz żałować.Po co to powtarzać.Jestem z tobą wytrzymaj
Castroku - mądre i wrazliwe to, co napisalaś. Kiedy żył mój Tata, uczył mojego synka piesni legionistów i innych patriotycznych. Uczyl, czyli po prostu razem ich słuchali ,oglądali albumy o historii, dziadek opowiadał, o czym te piesni są itd.
Brakuje mi nie tylko mojego Taty, ale brakuje mi tez jego, jako dziadka mojego synka.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:14   #3561
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

castrol pitu,pitu .....wszystko pięknie i patriotyczne ale my tu czekamy na twoje fotki

Dome no tak molestujecie z tym serum roc-a ,że chyba też sobie kupię.Muszę tylko zajrzeć czy mój dekold już jest stary.Obok siedzi TŻ i ma tą swoją magiczną kartę z numerkami.Jakby go tu zagaić ? Może mu coś obiecać ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:17   #3562
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
castrol pitu,pitu .....wszystko pięknie i patriotyczne ale my tu czekamy na twoje fotki

Dome no tak molestujecie z tym serum roc-a ,że chyba też sobie kupię.Muszę tylko zajrzeć czy mój dekold już jest stary.Obok siedzi TŻ i ma tą swoją magiczną kartę z numerkami.Jakby go tu zagaić ? Może mu coś obiecać ?
numerek mu obiecaj
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:17   #3563
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Domuś - to kiedy mi się znowu zapali kontrolka na tablicy, że cos się dzieje, to ja zamiast , jak dotąd , gumą do żucia ją zaklejac, by mi nie świecila po oczach, to zacznę Twych sił piekielno magicznych ,przyzywac
Możesz w ciemno - do samego garażu nic się nie zapaliło zobaczę jutro
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a ja mam Trang,a ja mam Trang i bedzie mi tez gotowac

domcio ich liebe dich,weiß du das?
... ale to Ty będziesz udostępniasz produkty żeby Ci kota jakiegoś nie ugotowała
Dobrze, że masz już pomoc

Ich liebe Dich auch und dazu sehr stark


Castrol - to są przepiękne chwile, których jest mało, ale wspaniale, że nasz Naród uczy się wspólnie je celebrować - to łączy, a tego przez wieki nam brakowało - jedności. Ukazywała się podczas narodowych zrywów, lecz podczas codziennego polskiego życia - jej brakuje - oby więcej tych chwil ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:28   #3564
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, jeszcze dwa lata temu, nie robiła na mnie żadnego wrażenia wczesna ciemnica ... dopiero w ubiegłym roku ... zaczęła "walić mi na psychikę", że użyję takiego wyszukanego LITERACKIEGO języka
Zaczęlo mi to PRZESZKADZAĆ
A teraz jeszcze bardziej mi przeszkadza
Odkad mieszkam w tym poganskim kraju,mam uraz do jesieni i zimyDzien jest tak od8.30 do 15 pozniej ciemnica.I tak przez 5miesiecy

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a ja mam Trang,a ja mam Trang i bedzie mi tez gotowac
Zazdroszcze i zycze pysznych obiadkow i czysciutkiego domku
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:30   #3565
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

domcio w Chinach gotuja koty i psy.W Wietnamie tylko troszke.Ona jest cywilizowana
Patriotyzm Moja ex znajoma "Polka" -moj dom i serce jest tam gdzie mi dobrze

Mi tu dobrze,tylko serce krwawi z tesknoty za ojczyzna-to od buczki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:32   #3566
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Moja córka 12 lat 4 zwrotki śoiewała głośno -Ja znam tylko trzy.Byłam z niej taka dumna,więc póżniej mówię do niej że nie każdy tak zna wszystkie 4 zwrotki.A ona mi na to że pan z historii tydzień temu na ocenę kazał umieć.

Kocham tego pana z historii.Na wywiadówcę powiem mu że jest najlepszym nauczycielem w szkole.A córka przekonała się że warto takie rzeczy umieć,bo obciach było w tym momencie nic nie śpiewać


Kamilciu ,doskonale cię rozumiem.Musiałaś mieć wspaniałego TATĘ.Sama widzisz że nawet jak już go nie ma,ty wszystko pamiętasz i dalej przekażesz dzieciom.Będą nie tylko w gry komputerowe wierzyć.Pewnie z czasem jak będą nastolatkami to bunt przyjdzie,Ale w wieku dojrzałym to im wróci.

Może to tak ja z Bożym Narodzeniem,jeśli się z domu wyniosło tradycję i to co wtedy najważniejsze(nie zakupy i obłęd w oczach)to mając własne rodziny też tak robimy.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:35   #3567
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
domcio w Chinach gotuja koty i psy.W Wietnamie tylko troszke.Ona jest cywilizowana
Patriotyzm Moja ex znajoma "Polka" -moj dom i serce jest tam gdzie mi dobrze

Mi tu dobrze,tylko serce krwawi z tesknoty za ojczyzna-to od buczki

Buczuś to nie ważne gdzie żyjesz.Ważne co CZUJESZ i pamęć o twoich korzeniach.Ważne że się tego nie wstydzisz
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:43   #3568
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

to ja Wam powiem co to patriotyzm
Jak sie na" wygnaniu" jest i teskni za szarymi blokami,wierzbami placzacymi,brzozkami az do bolu.Jak sie nie mysli,ze nie ma wspanialszego kraju na tej kuli.
Kamilcia !!! Jak duza jest ta dzialka budowlana obok Ciebie? Sa tam drzewa?
Ja chce do domu
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:43   #3569
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Castrolku - mój Tata.... trudny byl z niego człowiek. 'Futro miał do środka." To, co bylo w nim miekkie ,pozwolił sobie, by poznał dopiero jego wnuk. Mój syn był jego pierwszym wnukiem. Tak, brakuje mi go, tęsknię za nim . Tęsknię za jego zapachem, bo juz go nigdy nie odnajdę , nawet jego jedyny garnitur, który zachowala moja mama, pachnie juz tylko szafą.

Święta .... własnie siedze w allegro i szukam inspiracji na prezenty. Po drodze jeszcze urodziny mojego brata. Ale moja rodzina i tak ma gorzej - bo ja mam w święta urodziny. Bo ja się z choinki urwałam
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 16:49   #3570
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
to ja Wam powiem co to patriotyzm
Jak sie na" wygnaniu" jest i teskni za szarymi blokami,wierzbami placzacymi,brzozkami az do bolu.Jak sie nie mysli,ze nie ma wspanialszego kraju na tej kuli.
Kamilcia !!! Jak duza jest ta dzialka budowlana obok Ciebie? Sa tam drzewa?
Ja chce do domu
Buczuniu tam gdzie mieszkasz jest kawałek Polandu.Tak czasmi bywa.Jak nie będziesz już miała żadnych "różnistych"zobowiązań(pr aca,dzieci,dom...życie)To przyjedziesz tu na emeryturę i o laskach będziemy razem chodzić na parady niepodległości:cmok :
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.