Boję się tej studniówki.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-26, 16:45   #1
KochajMniie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 408
Unhappy

Boję się tej studniówki..


Hej Dziewczyny ;*

Mój chłopak będzie miał teraz studniówke.
Zaprosił mnie jako osobe towarzyszącą.
Powiedziałam mu że niedługo mu odpowiem.
Tak strasznie się boję iść.
Problem jest w tym, że ja znam tylko jego. coś kojarze jego kolegów a oni mnie ale się nie znamy, a ja jestem na dodatek osobą nieśmiałą więc jeszcze gorzej.
Więc będę siedzieć jak piąte koło u wozu kiedy on będzie gadał z kolegami?
Trochę przykro
Na dodatek rocznikowo będę mieć 16 lat w styczniu.. więc małolata ze mnie na takie coś.. ? Jak myślicie co zrobić?
Proszę Was, jakieś rady?

Jak o tym myślę to się tak boje jak to będzie tam..
__________________

Edytowane przez KochajMniie
Czas edycji: 2008-12-26 o 16:46
KochajMniie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 16:53   #2
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Boję się tej studniówki..

idź i baw się dobrze w końcu idziesz tam ze swoim TŻ, więc nie martw się, że nie znasz jego kolegów... Myślę, że to dobra okazja, żeby ich poznać
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 16:58   #3
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Boję się tej studniówki..

Przede wszystkim głowa do góry i nie zamartwiaj się jak będzie przecież TŻ na pewno sie Toba zaopiekuje i nie pozwoli zebyś sie czuła niezręcznie. Nie znasz kolegów? to poznasz, najwyższy czas chyba nie pozwolisz na to zeby TŻ poszedł sam albo z jakąś koleżanką, bo Ty masz stracha?

BTW wiem co mówię bo swego czasu byłam z ex TŻ-em na jego studniówce i jeszcze tańczyliśmy poloneza w pierwszej parze to był dopiero stres ale nie stchórzyłam, dałam radę więc Ty też dasz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 17:10   #4
me myself & I
Raczkowanie
 
Avatar me myself & I
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 195
Dot.: Boję się tej studniówki..

Głowa do góry. Nie masz się czym martwić. Nie idziesz tam sama, tylko ze swoim TŻtem. Możecie sobie razem rozmawiać a on cie potem pozna ze swoimi znajomymi.
I to że będziesz miała 16 lat dopiero w styczniu nie znaczy że masz to wypisane na czole. W strojach studniówkowych zawsze się doroślej wygląda....a jak jeszcze sobie dowalisz piękny makijaż...
me myself & I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 17:49   #5
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Boję się tej studniówki..

Nic sie nie przejmuj tylko zgadzaj sie od razu! bedziesz sie napewno dobrze bawic, zobaczysz w koncu idziesz ze swoim tz wiec musi byc dobrze
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:00   #6
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Boję się tej studniówki..

nic sie nie przejmuj idz i sie wybaw ;p powiem Ci cos smiesznego , ja z jednym chlopakiem poszlam na studniowke (tez mialam 16 lat ) z chłopakiem z ktorym sie zapoznalam w dniu 100dniowki to bylo szalone , kolezanka nas zapoznala,
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:04   #7
akrolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: stąd.
Wiadomości: 272
Dot.: Boję się tej studniówki..

przeciez przy stoliku wiecznie siedziec nie bedziecie, większosc czasu to beda tance... o wiek nikt sie Ciebie czepial nie bedzie, zreszta nikomu mowic nie musisz)... Idz sie pobaw, bo potem bedziesz żałować. TŻ na pewno Cie z nimi zapozna, zoabczysz bedzie super. Rozluznij sie, glowa do gory i pomysl jak bedzie fajnie. Studniowka to cos pięknego))...nawet jesli to jest Twojego TŻ
__________________
bum szakalaka
akrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 18:05   #8
Meier Link
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 323
Dot.: Boję się tej studniówki..

Jak miałam półmetek w szkole średniej, to mieliśmy po 17 lat, a kolega był z dziewczyną, która miała 14 lat. Nie patrzyliśmy na nią jak na małolatę. Dobrze się bawili i widać było, że podoba się innym chłopakom.
Meier Link jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:08   #9
klaobe
Raczkowanie
 
Avatar klaobe
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Legnica / Wrocław
Wiadomości: 218
GG do klaobe
Dot.: Boję się tej studniówki..

Idź będzie wszystko ok i masz okazję do poznania Jego kolegów
__________________
...::: ...bo w oczach tkwi siła duszy... :::...
klaobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:08   #10
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: Boję się tej studniówki..

Rozumiem, ze jest stres, ale nie zastanawiaj sie i idz!

Ja calkiem niedawno mialam podobna sytuacje, tylko, ze z weselem.
Bylam nawet w gorszej sytuacji, bo nie z TZem ale z przyszlym TZem
Znalam tylko jego, nawet pary mlodej nie a co gorsze TZ byl swiadkiem, wiec jako jego weselna partnerka bylam (oczywiscie po mlodych) w centrum uwagi... ale jakos fajnie wyszlo i swietnie sie bawilam (tak swietnie, ze jestesmy razem ).
Wiec glowa do gory, szykuj kiecke, chowaj strach do szuflady, dzwon do TZa i potwierdz!
__________________

Edytowane przez AgataM86
Czas edycji: 2008-12-26 o 18:15 Powód: LITEROWKA
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:12   #11
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Boję się tej studniówki..

Jego koledzy napewno też przyjdą z osobami towarzyszącymi, więc nie masz o co się martwić Nie zrobi się wokół CIebie męskie kółeczko wzajemnej adoracji Dobrej zabawy
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 18:14   #12
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Boję się tej studniówki..

Hej, nie ma nad czym się zastanawiać! Idź! Powiedz chłopakowi, że nikogo nie znasz i będziesz się czuła nieswojo. Na pewno zrozumie i zadba o to, abyście się dobrze bawili.
A Ty niczym się nie denerwuj i nie stresuj, bo naprawdę nie ma czym! Ubierz się ładnie i umaluj, zrób świetną fryzurę, poczuj się pewnie.
Wiek jest nieistotny, nikt nie będzie licytować ile masz lat.
W zeszłym roku byłam na studniówce z moim TŻ, nie znałam nikogo z Jego klasy, a na codzień nie jestem przebojową osobą w stosunku do obcych ludzi.
Mimo to, okazało się, że strach ma wielkie oczy, Jego znajomi przywitali mnie życzliwie i całkiem nieźle się bawiliśmy.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:26   #13
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 757
Dot.: Boję się tej studniówki..

mam podobną sytuacje ,tyle,że jestem starsza i znam paru kolegów i oczywiście idę ,bo przecież tż idzie ze mną ,a nie z kolegami ,którzy przyjdą ze swoimi dziewczynami,które po części będą z innych szkół,więc nie ma co się martwić,a jak pójdzie do kolegów to zawsze możesz podejść z nim albo np.pójść poprawić się do łazienki ;p a zresztą powiedz mu o swoich obawach na pewno zrozumie i cię nie zostawi
roxaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 18:45   #14
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Boję się tej studniówki..

Ja tez zawsze bardzo stresowałam się przed poznawaniem nowych ludzi . Ale przecież idziesz tam ze swoim ukochanym na pewno będziecie się miło bawić i Tż nie dopuści do jakichkolwiek uwag na temat Twojego wieku.
I paamiętaj idziesz tam z nim a nie z jego znajomymi
Także szykuj sukienkę i miłej zabawy
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 19:14   #15
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Boję się tej studniówki..

idź, idź! Przecież Twojemu chłopakowi będzie przykro, że musi iść sam, mimo że ma dziewczynę. A przecież nie byłabyś szczęśliwa, gdyby se tam objawił z kimś innym!
Na pocieszenie dodam, że mój studniówkowy parter też znał tylko mnie na całej imprezie i też należy do osób raczej nieśmiałych, a mimo to dobrze się bawił Na studniówce się głównie tańczy, je, żartuje... raczej Twój TŻ nie zaszyje się nigdzie z kolegami!
A co do wieku: Mój kolega z klasy miał(nie wiem czy ma dalej, bo nie mam z nim kontaktu) o 3 lata młodszą dziewczynę i też miała szesnaście mocznikowych wiosen, kiedy z nim szła na studniówkę. I było dużo młodszych osób towarzyszących. To nie ma znaczenia - 3 lata to nie przepaść. Dogadasz się z ludźmi i będziesz miała fajne wspomnienia - zobaczysz
Życzę miłej zabawy!
ulf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 19:35   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Boję się tej studniówki..

Proponuję, żebyś porozmawiała z TŻtem o swoich obawach, pogadajcie o tym jak wyobrażacie sobie to wyjście (żeby nie okazało się, że Ty będziesz oczekiwała, że spędzi cały czas z Tobą, a on - że pójdzie do kumpli). Przede wszystkim komunikacja w związku.
Myślę, że jeśli o tym pogadacie i on Ci powie jak to będzie wyglądało, będzie wiedział, że nie chcesz tam zostawać sama, upewni Cię, że się Tobą zajmie - poczujesz się pewniej.
Też nie lubię wchodzenia w nowe środowisko, więc przed wyjściem z TŻtem na imprezę jego znajomych ustaliliśmy, że nie chcę tam zostawać sama z obcymi ludźmi (no, na chwilę mogłam zostać, bo przecież nie jesteśmy sklejeni , ale nie byłoby mowy, żebym siedziała 40 minut sama jak palec bo on poszedł do kolegów, a mnie zostawił)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 19:57   #17
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Boję się tej studniówki..

idź i się baw
o nic się nie martw, bo nie ma powodu
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 20:04   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Boję się tej studniówki..

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Proponuję, żebyś porozmawiała z TŻtem o swoich obawach, pogadajcie o tym jak wyobrażacie sobie to wyjście (żeby nie okazało się, że Ty będziesz oczekiwała, że spędzi cały czas z Tobą, a on - że pójdzie do kumpli). Przede wszystkim komunikacja w związku.
Myślę, że jeśli o tym pogadacie i on Ci powie jak to będzie wyglądało, będzie wiedział, że nie chcesz tam zostawać sama, upewni Cię, że się Tobą zajmie - poczujesz się pewniej.
Też nie lubię wchodzenia w nowe środowisko, więc przed wyjściem z TŻtem na imprezę jego znajomych ustaliliśmy, że nie chcę tam zostawać sama z obcymi ludźmi (no, na chwilę mogłam zostać, bo przecież nie jesteśmy sklejeni , ale nie byłoby mowy, żebym siedziała 40 minut sama jak palec bo on poszedł do kolegów, a mnie zostawił)
Mądrze napisane.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:19   #19
KochajMniie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 408
Dot.: Boję się tej studniówki..

Jejjj Dziewczyny dziękuje bardzo za odpowiedzi potrzebne mi to było co o tym myślicie i wogóle.
Bardzo dziękuje dało mi to większą pewność siebie i myślę, że dam mu odpowiedź : ''Idę z Tobą Kochanie" myśle że się ucieszy tak jak ja czytając to co pisałyście

Mhmm rozmawiamy często nawet bardzo i on o wszystkim wie i przekonuje mnie że wszystko będzie dobrze

Dziękuje za słowa otuchy i pomoc

a jak myślicie czy powinnam się ubrać tak balowo jak te dziewczyny co będą pisać mature czy jakoś skromnie pasuje bo to wkońcu nie moja studniówka.

Jak to było u Was?
__________________
KochajMniie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 21:22   #20
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: Boję się tej studniówki..

na studniówce zazwyczaj się tańczy a nie siedzi i rozmawia :P a jak przyjdzie czas na rozmowy to siedz obok, uśmiechaj się i rób dobre wrażenie:P wkoncu jeśli wstydzisz się obcych dla Ciebie osob i nie chcesz rozmawiac to chyba bedzie dobre wyjście
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:27   #21
KochajMniie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 408
Dot.: Boję się tej studniówki..

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
na studniówce zazwyczaj się tańczy a nie siedzi i rozmawia :P a jak przyjdzie czas na rozmowy to siedz obok, uśmiechaj się i rób dobre wrażenie:P wkoncu jeśli wstydzisz się obcych dla Ciebie osob i nie chcesz rozmawiac to chyba bedzie dobre wyjście
Mhmm tak właśnie zrobię


i nie będę się przejmować opiniami innych..
__________________
KochajMniie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:29   #22
merciless
Raczkowanie
 
Avatar merciless
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 125
Dot.: Boję się tej studniówki..

Skromnie ? Dlatego, że matury nie piszesz ? To studniówka ! Kogo to interesuje czy piszesz maturę, pisałaś, albo jeszcze jest ona przed Tobą ? Ubierz się tak, żebyś czuła się pięknie, zakręć włosy, zrób ładny, wieczorowy makijaż i baw się dobrze.
Jeśli chodzi o zastanawianie się-iść czy nie-to jest bezdyskusyjne. Iść koniecznie i nawet nie dumać o tym. To studniówka Twojego chłopaka. Jemu na pewno będzie miło, że przyjdzie ze swoją partnerką, a Ty będziesz już wiedziała na przyszłość jak taka studniówka wygląda
__________________
Nowy początek !
merciless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:35   #23
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Boję się tej studniówki..

Powiedz chłopakowi, jakie masz obawy, i uzgodnijcie, że nie opuszcza Cię na krok przez cały wieczór. Może jeszcze przed tą studniówką poproś go o zorganizowanie jakiegoś wyjścia z kilkoma kolegami i ich dziewczynami, teraz jest kilka wolnych dni, trochę ich poznasz, może z którąś dziewczyną się polubicie, i już będzie raźniej
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:40   #24
KochajMniie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 408
Dot.: Boję się tej studniówki..

Aaa boję się ale idę a co tam się będę czaić..

Porozmawiam z nim jeszcze tak żeby wszystko było dobrze..
i po nowym roku kupię sobie piękną i idealną suknie

__________________
KochajMniie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:43   #25
kanila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Boję się tej studniówki..

eee a co to za problem. Ja byłam na studniówce kiedy miałam dokładnie tyle lat co Ty. Problem był inny. Kolege z którym poszłam na studniówkę poznałam 2 dni przed imprezą. Na impreze poszłam nieznając nikogo. Tak tak. Miałam niecałe 16 lat. Nieznałam chłopaka. Nikogo na sali. A jednak poszłam. To się nazywa odwaga. Teraz dopiero tak na to patrze, że na dzień dzisiejszy chyba bym nie zaryzykowała. A muszę przyznać, że bawiłam się świetnie. A ilu znajomych poznałam... To były czasy. ;D a teraz to piszę jakbym miała z 60 lat.
kanila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:54   #26
KochajMniie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 408
Dot.: Boję się tej studniówki..

Cytat:
Napisane przez kanila Pokaż wiadomość
eee a co to za problem. Ja byłam na studniówce kiedy miałam dokładnie tyle lat co Ty. Problem był inny. Kolege z którym poszłam na studniówkę poznałam 2 dni przed imprezą. Na impreze poszłam nieznając nikogo. Tak tak. Miałam niecałe 16 lat. Nieznałam chłopaka. Nikogo na sali. A jednak poszłam. To się nazywa odwaga. Teraz dopiero tak na to patrze, że na dzień dzisiejszy chyba bym nie zaryzykowała. A muszę przyznać, że bawiłam się świetnie. A ilu znajomych poznałam... To były czasy. ;D a teraz to piszę jakbym miała z 60 lat.

Hehe
Miło słyszeć że dobrze się bawiłaś i wszystko było ok
Dość odważnie
Mam nadzieje, że u mnie też będzie..
Ale pewnie łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi ? nie masz z tym problemu czy jak to jest ?

Bo wiesz.. mam na przykład koleżanke która przyszła w 2 klasie do nas nie znała nikogo ale była śmiała i potrafiła rozmawiać tak na luzie i zakumplowała się z pewnymi dziewczynami i nadal z nimi trzyma.. ja bym tak nie potrafiła i to wszystko zależy od tego o to się martwie że jak zwykle będę sztywna
__________________
KochajMniie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:59   #27
kanila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Boję się tej studniówki..

no początek był trudny. Najlepiej to było widzieć na filmie ze studniówki. /Ale u mnie w domu mieli ubaw, że kij od miotły połknełam/

A czy łatwo nawiązuję kontakty?? Nie wiem, ale na to wygląda. Ja mam pewną zaletę, bo mi jest wszędzie dobrze. Życzę udanej zabawy i koniecznie napisz co i jak jak już będzie po wszystkim. ;D
kanila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 22:01   #28
KochajMniie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 408
Dot.: Boję się tej studniówki..

Mhmm napiszę
bo dzięki Wam tam wogóle się pojawię :P
__________________
KochajMniie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 22:03   #29
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Boję się tej studniówki..

Idz ja tak samo poszłam na półmetek poznałam chłopaka
dopiero na imprezie i świetnie się bawiliśmy . Na tym półmetku
znałam dwie osoby [ tzn okazało się pózniej, że są osoby które
znam, ale jakoś się z nimi nie bawiłam ] . Więc idz i się niczym nie
przejmuj
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 22:12   #30
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Boję się tej studniówki..

byłam na studniówce mojego faceta i nie znałam nikogo jestem bardzo nieśmiała, ale dużo tańczyliśmy a jego znajomi byli dla mnie mili. Nie ma sie czego bać. poradzisz sobie!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.