Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-08, 19:11   #3211
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Dokładnie, chodziło mi o flat topa Mam Hakuro H51 i szukam czegoś mniej zbitego, czegoś w stylu flat topa Sunshade. Mój Hakuro również pobiera dość dużo proszku.
Skoro Pixie jest zbliżony do EDM, to do Sunshade pewnie też, bo to chyba pędzle od jednego producenta. Chyba się skuszę na Pixie.
Mam Pixie i EDM - w użytkowaniu praktycznie nie ma różnicy. Oba "zachowują" się tak samo, również przy myciu. Pixie mniej przypadł mi do gustu jedynie pod względem wizualnym.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 20:02   #3212
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam Pixie i EDM - w użytkowaniu praktycznie nie ma różnicy. Oba "zachowują" się tak samo, również przy myciu. Pixie mniej przypadł mi do gustu jedynie pod względem wizualnym.
super, dziękuję za informację
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 17:52   #3213
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak się spisuje Pixie fioletowy? Macie porównanie tego pędzla do SM albo Hakuro?

Mam fioletowego ale do SM nie porównam ( dopiero dzisiaj zamówiłam) do Hakuro również nie. Jedynie do EDM mogę- ogólnie jest ok, na początku pare włosków wyszło ( w EDM żadnego, a mam już długooo) , mocno zbity, ogólnie jakoś specjlnie nie różni się od EDM - jedynie przeszkadza mi rączka taka za lekka dla mnie jest, pusta w środku - metalowa, dziwny odgłos wydaje jak się w nią puknie - no i za długa dla mnie, za cienka. Także ogólnie bardziej wolę EDM.
Czekam na Sunshade
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 18:52   #3214
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Mam fioletowego ale do SM nie porównam ( dopiero dzisiaj zamówiłam) do Hakuro również nie. Jedynie do EDM mogę- ogólnie jest ok, na początku pare włosków wyszło ( w EDM żadnego, a mam już długooo) , mocno zbity, ogólnie jakoś specjlnie nie różni się od EDM - jedynie przeszkadza mi rączka taka za lekka dla mnie jest, pusta w środku - metalowa, dziwny odgłos wydaje jak się w nią puknie - no i za długa dla mnie, za cienka. Także ogólnie bardziej wolę EDM.
Czekam na Sunshade
A ja czekam już na Pixie Stwierdziłam, że skoro mój weteran Sunshade jeszcze się nie rozleciał i dzielnie mi służy, to przetestuję coś innego. No i skusił mnie kolor ....chociaż te kryształki trochę psują urok
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 17:03   #3215
luska5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Gdy skończę mój BB krem, przerzucam się na podkład Annabelle Minerals. Jaki pędzel będzie odpowiedni dla rozpoczynającej przygodę z minerałami?
luska5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 17:42   #3216
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

dla mnie ich flat top jest swietny
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 13:35   #3217
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ponieważ sama szukałam opinii o pędzlu Pixie (wer. fioletowa), wrzucam teraz swoje spostrzeżenia
Pędzel myłam już trzykrotnie - nie puścił farby, nie gubił włosia. Schnie standardowo - tak jak mój SM.
Użytkowanie jest bardzo wygodne. Włosie jest zbite jak należy. Gęstość zbliżona do SM, ale zdecydowanie rzadsza niż Hakuro H51.
Komfort użytkowania na 5. Lekka obudowa nie przeszkadza mi w korzystaniu.
Kolor
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 20:41   #3218
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Witam wszystkie użytkowniczki forum, owszem jestem nowa, ale skoro mamy wspólne tematy , myślę że nie będzie problemu z wdrążenie się w temat.
Jako że również używam pędzelków z bdellium tolls i mam w posiadaniu dwa z green bambu, zastanawiam się jak często je "kąpiecie''?
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 09:52   #3219
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Loczek24 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie użytkowniczki forum, owszem jestem nowa, ale skoro mamy wspólne tematy , myślę że nie będzie problemu z wdrążenie się w temat.
Jako że również używam pędzelków z bdellium tolls i mam w posiadaniu dwa z green bambu, zastanawiam się jak często je "kąpiecie''?
Myję pędzle po każdym użyciu, tak Bdellium Tools jak i wszystkie inne. Odciskam w chusteczkę/papierowy ręcznik i rozkładam na szafce blisko kaloryfera. Może to nadgorliwość, ale przy mojej zanieczyszczonej cerze wolę eliminować dodatkowe przyczyny spaskudzenia skóry.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 18:53   #3220
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

pędzle do podkładu - po każdym użyciu, do pudru&różu - po 2-3 użyciach
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 11:17   #3221
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam Pixie i EDM - w użytkowaniu praktycznie nie ma różnicy. Oba "zachowują" się tak samo, również przy myciu. Pixie mniej przypadł mi do gustu jedynie pod względem wizualnym.
Mam identyczną opinię mogłabym tylko dodać że pixie wydaje się ciut lepszy, ale mam je od jakiś 1,5 roku i zachowują się tak samo

Cytat:
Napisane przez luska5 Pokaż wiadomość
Gdy skończę mój BB krem, przerzucam się na podkład Annabelle Minerals. Jaki pędzel będzie odpowiedni dla rozpoczynającej przygodę z minerałami?
To zależy ile chcesz wydać Ja zaczynałam od Sunshade Minerals, bo był tani zestaw 3w1 i wszyscy polecali dla początkującego, właściwie nie mam zastrzeżeń bo początkowo mi wystarczał, dopiero jak poznałam lepsze pędzle odczułam różnicę.
Teraz kupiłabym hakuro h51 lub h50 dla mocniejszego krycia lub h54 dla nieco delikatniejszego.
Wydaje mi się, że flat topy mocniej kryją niż kabuki, ale to tylko moje spostrzeżenie.


Posiadam Kabuki z Pixie i jakoś mnie nie zachwycił, choć jest w porządku, bardzo miękki i skuteczny, łatwo się go pierze, szybko wysycha, nie gubi włosków

Cytat:
Napisane przez Loczek24 Pokaż wiadomość
Jako że również używam pędzelków z bdellium tolls i mam w posiadaniu dwa z green bambu, zastanawiam się jak często je "kąpiecie''?
Ja pędzle podkładowe piorę po każdym użyciu, bez wyjątków.
Do różu,bronzera, pudru i innych raz w tygodniu zazwyczaj w weekend, ale też mam np. 4 pędzle do różu więc ich użycie średnio wypada 2 razy na umycie
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 11:36   #3222
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dzięki dziewczyny za informacje
Mam jeszcze jedno pytanie, nie chciałabym aby moje pędzelki zbytnio się brudziły w kuferku , wiec zwracam się do Was z pytaniem w czym je trzymacie, w etui bo ja na razie w opakowaniu ale chciałabym to zmienić w końcu ?
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 12:08   #3223
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

W ozdobnych, kartonowych pudełkach. Większość w wąskim i długim, a te które się tam nie mieszczą w drugim, większym pudle razem z podkładami, różami itd. Podobne jak na załączonej fotce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slide1.jpg (77,2 KB, 76 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 12:46   #3224
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

t
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nie, tutaj jestem wierna marce EDM. Wiem, że czeka się długo, że teraz kilku nie mają, ale mówię to z perspektywy osoby posiadającej ich pędzle od dawna - odpowiadają mi pod każdym względem (kształt, wielkość, miękkość, cena), więc chyba zawsze będę zamówienia na pędzle do minerałów robić właśnie w EDM.

Chętnie natomiast poczytam porównania od osób posiadających pędzle z EDM oraz z innych firm, chociaż tutaj na razie chyba takich osób jest niewiele.
Kiedyś miałam zwykłe pędzelki ale odkąd stosuję moje dwa z bdellium tolls widzę różnicę nie tylko w łatwości nakładania makijażu ale, precyzją i szybkością wykonania końcowego efektu. Mam yellow bambu 957 i green 942. Używam ich codziennie a nie wypadają z nich włoski i są mięciutkie
Zastanawiam się teraz nad zamówieniem jakiegoś do cieni ale nie wiem który lepszy?
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 09:27   #3225
Gwen_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Jaki pędzelek polecacie do podkładu bare minerals? Chciałabym zianwestować raz a dobrze. Myślę nad real techniques, chcę też zamóić zestaw ecotools z iherbu. Jeżeli chodzi o pędzle real techniques to mam problem, czy te pędzle w zestawie do twarzy różnią się od tych sprzedawanych osobno? Chodzi konkretnie o ten 'zbity' pędzel z pomarańczową rączką. Nie chce powielać później pędzli, a przymierzam się do całej kolekcji, bo mają świetny design .

Pozdrawiam
Gwen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 17:06   #3226
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Kusi mnie ta nowa linia Bdellium Tools Pink Bambu ale nie wiem czy yellow greeen i teraz ten różnią się tylko kolorkiem może próbowałyście już?
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 17:58   #3227
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Loczek24 Pokaż wiadomość
Kusi mnie ta nowa linia Bdellium Tools Pink Bambu ale nie wiem czy yellow greeen i teraz ten różnią się tylko kolorkiem może próbowałyście już?
Ja próbowałam. Mam zestaw pędzli Yellow, taki
http://www.kosmetyki-mineralne.com/b...taw-p1847.html
i dwa pędzle z serii Green. Na stronie sklepu kosmetyki-mineralne piszą, że seria Green jest trochę bardziej miękka. Różnica nie jest wielka ani jakoś specjalnie wyczuwalna w praktyce. Jestem zadowolona z obu kolorów, tylko trochę się rozpędziłam zamawiając ten żółty zestaw, bo używam z niego tylko pędzla kabuki (płaski do fluidu sprzedałam, bo nie był mi potrzebny). Pozostałe dwa, wstyd się przyznać, ale nie za bardzo wiem, do czego służą...
A różowe są takie...urocze Ja w ogóle uwielbiam kolorowe pędzle.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 20:57   #3228
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

To że są urocze to fakt, i chyba to sprawia że jeszcze bardziej chce się je mieć , ale chyba sie skuszę na ten do różu.
Haha myślałam że tylko ja tak mam, bo drugi mój pędzelek jest jak ten środkowy , czyli ani nie do róży ani nie do cieni i tak sobie odpoczywa;/
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 13:32   #3229
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

jak pierwszy raz zobaczyłam te pędzelki to się zaśliniłam z pożądania, na szczęście już mi przeszło, one mają dłuższe trzonki niż zielone, przez co wydają mi się mniej zgrabne, dlatego zostanę chyba przy tych zielonych, łatwiej mi się operuje krótszą rączką, szczególnie przy nakładaniu podkładu
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 14:36   #3230
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Słodziuchne te pędzle, budzą chcicę
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 04:16   #3231
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

tu też spytam:

czy ma ktoś porównanie flat topa Hakuro h50/h50s/h51 (którykolwiek) do flata Pixie (stary lub nowy)
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 11:42   #3232
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
tu też spytam:

czy ma ktoś porównanie flat topa Hakuro h50/h50s/h51 (którykolwiek) do flata Pixie (stary lub nowy)
Flat top Pixie jest dla mnie prawie identyczny jak flat top EDM. Z kolei Hakuro H50 jest taki "mięsisty", puszysty i niestety zżera strasznie dużo proszku. H50S zresztą podobnie, tyle że jest o wiele mniejszy, więc straty nie są tak duże
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 11:49   #3233
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A h51 jak dla mnie jest za ostry i przy aplikacji nim czegokolwiek naciąga niemiłosiernie skórę. Może to dlatego, że jego ścięcie jest co najmniej dziwne (przynajmniej moja sztuka jest taka). Otóż standardowe flaty są płaskie, albo minimalnie półokrągłe jak np. h50, natomiast h51 jest ścięty bardziej jak łódka w przekroju. Środkowe włoski są krótsze niż te po bokach co utrudnia mi aplikacje kosmetyków. Dlatego też nie za bardzo lubię ten pędzel
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:12   #3234
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

H51 jest bardziej zbity, jego włosie jest też krótsze niż flata Pixie (fioletowy). Włosie Pixie jest z kolei krótsze od włosia z pędzla Sunshade Minerals. Jeśli chodzi o miękkość-giętkość włosia to nowy Pixie jest zdecydowanie bliżej SM niż H51.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:33   #3235
RedAnastasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Pędzel do podkładu mineralnego

Hej dziewczyny! Nie wiem czy jest juz taki wątek (jak jest to nie umiem go znaleść). Mam do was pytanko mam pędzle Hakuro H55 i zastanawiałam się czy jest on dobry do podkładów mineralnych tak samo jak do płynnych. Jeszcze nie mam podkładu mineralnego dlatego nie mam jak tego sprawdzić. Zastanawiam się czy jakis inny nie byłby lepszy (to bym sobie od razu go zakupiła przy zamawianiu podkładu). Macie jakieś sprawdzone pędzle? No i oczywiście jakie odradzacie? Nie koniecznie chodzi mi o firmę (chociaż to fajna podpowiedź) ale bardziej o "krój" pędzla.
RedAnastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:38   #3236
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pędzel do podkładu mineralnego

Jest już wątek o pędzlach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307533&page=108
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 22:03   #3237
RedAnastasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

na czym w ogóle polega różnica w aplikacji podkładu miner. flat topem a takim zwykłym okrągłym? chodzi o ekejt maski czy bardziej o pożeranie produktu?
RedAnastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 15:49   #3238
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez RedAnastasia Pokaż wiadomość
na czym w ogóle polega różnica w aplikacji podkładu miner. flat topem a takim zwykłym okrągłym? chodzi o ekejt maski czy bardziej o pożeranie produktu?
Flat topem można nakładać podkład stemplując twarz: najpierw przykładasz pędzel w kilka miejsc na skórze, potem rozcierasz. Pędzlem jajowatym raczej się tego nie zrobi. Flat topem łatwiej osiągnąć lepsze krycie.
Żarłoczność pędzli nie zależy od rodzaju, raczej od marki. Dla mnie najwięcej proszku marnują H50 i H55 Hakuro, chociaż to chyba jedyna ich wada, jaką widzę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 12:03   #3239
Loczek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 46
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Zgadzam sie z poprzedniczką flat topem założysz podkład równomiernie rozprowadzając go po całej twarzy, bez smug lub nawarstwień produktu.
Loczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 17:20   #3240
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Pędzel do podkładu mineralnego

Cytat:
Napisane przez RedAnastasia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nie wiem czy jest juz taki wątek (jak jest to nie umiem go znaleść). Mam do was pytanko mam pędzle Hakuro H55 i zastanawiałam się czy jest on dobry do podkładów mineralnych tak samo jak do płynnych. Jeszcze nie mam podkładu mineralnego dlatego nie mam jak tego sprawdzić. Zastanawiam się czy jakis inny nie byłby lepszy (to bym sobie od razu go zakupiła przy zamawianiu podkładu). Macie jakieś sprawdzone pędzle? No i oczywiście jakie odradzacie? Nie koniecznie chodzi mi o firmę (chociaż to fajna podpowiedź) ale bardziej o "krój" pędzla.

Ja mam Hakuro H55 ale uważam, że to pędzel do pudru, a nie do podkładu ( ja tak uważam ale każdy ma inne zdanie, tak samo jak pędzla blendującego używam do rozświetlacza na kości policzkowe ).
Ja osobiście polecam EDM flat topa i Sunshade Minerals ( dla mnie oba są takie same, a różnią się cenowo sporo )
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram

Edytowane przez iv3
Czas edycji: 2013-02-27 o 17:22
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.