Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 13:06   #3331
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

no kusicie, miałam odpuścić aż odrosną... kurczę mam tylko do ramion będą się odznaczać...
ps. ja miałam włosy z ClipHair naturalne 40cm nosiłam rok i byłam zadowolona, do syntetyków było im daleko
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:31   #3332
ika1987
Przyczajenie
 
Avatar ika1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Słuchajcie, jeżeli chodzi o firmę dreadservice, nie wiem czy od nich zamówię clipy, wysłałam do nich maile z pytaniami w środę i do tej pory nie otrzymałam żadnej odowiedzi...
Ze względu na to, że cały czas mam dylemat od którego sprzedwacy zamówić włoski (obecnie na widelcu mam dwóch: dreadservice i kese-włoski kegel, z tym, że pierwszy sprzedwaca ma clipy ponad dwa razy tańsze od kese, dlatego do póki nie sprawdzę opinii na temat włosków kegla to na pewno ich nie kupię!).
Wczoraj wpadłam na pomysł, aby powysyłać maile z pytaniami do użytkowników, którzy zakupili właśnie te włoski u tych sprzedawców. Wiadomo, że wszystkie pierwsze komentarze na allegro są pozytywne i zachwalające, ale wiadomo, że na pierwszy rzut oka wszystkie włoski są super, natomiast ich jakość można ocenić dopiero po jakimś czasie użytkowania i pielęgnacji. Jak na razie otrzymałam 3 maile od kupujących u sprzedawcy kese (włoski od kegla):
jedna osoba polecala w 100%, natomiast dwie pozostałe wręcz przeciwnie - odradzały, twierdząc, że po 3 tygodniach użytkowania nie nadają się do niczego i strasznie się kołtunią (czego najbardziej się obawiam!!!!). Jedna osoba poleciła mi sprzedwacę annahair, ale po sprawdzeniu komentarzy nie wygląda to najlepiej - czy któraś z Was miała już włoski od tego sprzedawcy???
Na razie opinie przemawiają przeciwko kese (od kupujących u dreadservice nie otrzymałam jeszcze żadnych odpowiedzi, ale będę Was na bieżąco informować), tym bardziej, że cena tych włosków (kegel) 40 cm, 60 g - 4 taśmy to koszt 360 zł (jestem w stanie dać tyle - wiadomo, za jakość trzeba płacić, ale jeżeli one na prawdę są tak kiepskiej jakości, to za co tutaj płacić?!?!?!)
ika1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 19:02   #3333
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Mam takie pytanie: Czy naturalne też się tak kołtunią jak syntetyki? Ja mam te swoje synetyki, ale zastanawiam sie teraz czy nie kupić naturalnych. Bo te moje strasznie sie kołtunią, na początku były ładne itd. a teraz są okropne, wyglądają jak włosy lalki Barbie :/
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 21:32   #3334
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja mam włosy z cameron hair przerobione z clipów i nosze je na stałe ponad miesiąc i nawet nie czuję, że mam doczepione, traktuje jak własne i nic a nic się nie plączą bardzo polecam te włoski nic sie z nimi nie stało nawet po farbowaniu
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 12:57   #3335
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie: Czy naturalne też się tak kołtunią jak syntetyki? Ja mam te swoje synetyki, ale zastanawiam sie teraz czy nie kupić naturalnych. Bo te moje strasznie sie kołtunią, na początku były ładne itd. a teraz są okropne, wyglądają jak włosy lalki Barbie :/
To chyba zależy od gatunku włosów... Miałam indyjskie i po dwóch lub trzech miesiącach zaczęły się bardzo kołtunić. Z kolei europejskie wystarczyło przeczesać palcami po każdym myciu i przez rok nie zrobił się ani jeden kołtun .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2011-06-26 o 12:59
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 21:19   #3336
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ika1987 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jeżeli chodzi o firmę dreadservice, nie wiem czy od nich zamówię clipy, wysłałam do nich maile z pytaniami w środę i do tej pory nie otrzymałam żadnej odowiedzi...
Ze względu na to, że cały czas mam dylemat od którego sprzedwacy zamówić włoski (obecnie na widelcu mam dwóch: dreadservice i kese-włoski kegel, z tym, że pierwszy sprzedwaca ma clipy ponad dwa razy tańsze od kese, dlatego do póki nie sprawdzę opinii na temat włosków kegla to na pewno ich nie kupię!).
Wczoraj wpadłam na pomysł, aby powysyłać maile z pytaniami do użytkowników, którzy zakupili właśnie te włoski u tych sprzedawców. Wiadomo, że wszystkie pierwsze komentarze na allegro są pozytywne i zachwalające, ale wiadomo, że na pierwszy rzut oka wszystkie włoski są super, natomiast ich jakość można ocenić dopiero po jakimś czasie użytkowania i pielęgnacji. Jak na razie otrzymałam 3 maile od kupujących u sprzedawcy kese (włoski od kegla):
jedna osoba polecala w 100%, natomiast dwie pozostałe wręcz przeciwnie - odradzały, twierdząc, że po 3 tygodniach użytkowania nie nadają się do niczego i strasznie się kołtunią (czego najbardziej się obawiam!!!!). Jedna osoba poleciła mi sprzedwacę annahair, ale po sprawdzeniu komentarzy nie wygląda to najlepiej - czy któraś z Was miała już włoski od tego sprzedawcy???
Na razie opinie przemawiają przeciwko kese (od kupujących u dreadservice nie otrzymałam jeszcze żadnych odpowiedzi, ale będę Was na bieżąco informować), tym bardziej, że cena tych włosków (kegel) 40 cm, 60 g - 4 taśmy to koszt 360 zł (jestem w stanie dać tyle - wiadomo, za jakość trzeba płacić, ale jeżeli one na prawdę są tak kiepskiej jakości, to za co tutaj płacić?!?!?!)
ja mam wlosy od annahair. Są niezle, jak na taka cene, bo nie oszukujmy sie drogie nie sa.
Trzeba strasznie je nawilżać to będa ładne, jak pierwszy raz je zamowiłam to plątały mi sie strasznie dopiero później zgadałam się z laską która też miała te włosy (własnie przez komentarze, tez zadalam pytanie o włosy) i ona poradziła mi dodatkowo jedwab z avonu i nawilżanie i rzeczywiście jest lepiej mam włosy dopiero miesiąc i jak narazie ładnie wyglądają myję co tydzień, prostuje, bo trzeba je prostować bo po umyciu są lekko spuszone. Wada trzeba podciąć końcówki po miesiącu bo się rozdwajają.
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 21:24   #3337
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

A czy mozna tych włosów na noc nie zdejmować? Bo chciałabym ponosić te włosy chociaż kilka dni z rzędu, bez zdjemowanie( no może przydały by się jakieś poprawki)
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 10:12   #3338
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

hmm, rozumiem ze chcesz spać w clipach...? dziwny pomysł powiem sczerze, własnie zaleta takich włosków jest to ze zdejmuje sie je na noc, a rano zakłada ponownie. tym samym " przedłuza sie żywotność clipów", wydaje mi sie ze lepiej poswiecic rano 10 min na załozenie ,ale mieć je w dobrym stanie, ni z rano budzic sie z pokudlonymi
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:13   #3339
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
A czy mozna tych włosów na noc nie zdejmować? Bo chciałabym ponosić te włosy chociaż kilka dni z rzędu, bez zdjemowanie( no może przydały by się jakieś poprawki)
też uważam że szkoda włosów i to mało wygodne, ale zwiąż w kucyk nie wierć się to 1 noc pociągniesz, ale więcej niż 1 noc i tak będziesz musiała poprawić spinki, serio nie ma sensu w nich spać
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:17   #3340
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
nie wierć się to 1 noc pociągniesz,
powodzenia
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:25   #3341
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
też uważam że szkoda włosów i to mało wygodne, ale zwiąż w kucyk nie wierć się to 1 noc pociągniesz, ale więcej niż 1 noc i tak będziesz musiała poprawić spinki, serio nie ma sensu w nich spać
Mi to się zdarza tylko raz na jakiś czas spać w clipach, bo mi się po nocnych baletach po prostu nie chce ich ściągać
ale również nie polecam
W ogóle moje włosy to zwariowały chyba pofarbowałam je, przestały się kołtunić i wyglądają boosko

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
powodzenia
Koleżanko, a jak tam Twoje Cameronki?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 12:39   #3342
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

nawet dobrze, ale tez stwierdzam ze po ok 5 ms uzytkowania troche ich ubyło:/ ale nauczyłam sie robic kucyka z clipów, teraz zwłaszcza na upalne dni super sprawa, no i tylko 3 tasmy wystarczą. twoje slyszałam ze też troszke" oklapły") a na jaki kolorek farbowałaś? p.s. dawno mnie nie było, i mam lekkie zaległosci :/ pozdrawiam
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:50   #3343
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
nawet dobrze, ale tez stwierdzam ze po ok 5 ms uzytkowania troche ich ubyło:/ ale nauczyłam sie robic kucyka z clipów, teraz zwłaszcza na upalne dni super sprawa, no i tylko 3 tasmy wystarczą. twoje slyszałam ze też troszke" oklapły") a na jaki kolorek farbowałaś? p.s. dawno mnie nie było, i mam lekkie zaległosci :/ pozdrawiam
Farbowałam na 1#B z tym, że od słońca tak mi już zblakly, że jak je farbnęłam to teraz wydaje mi się, jakby były czarne
Fakt, moje mają już 4 miesiące a żal mi ich podcinać, chociaż z drugiej strony cieńsze to lepsze na lato właśnie zamówiłam sobie taśmę 65cm, z czego wyjdą mi z dwie na spód i tym samym nie muszę kupować od razu całego kompletu, a zagęszcze je obiecałam sobie, że na lato będę zamawiała długość max 50cm, ale tak się rozkochałam we włoskach "po tyłek" że już nie chcę nosić innych
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:56   #3344
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

a skad kochana zamawiałas tasme? ja tez własnie mam spinki ze starych clipow i może tez dokupie. powiem ci ze ja juz wole jak sa czarne, niż wpadajacew czerwony, albo co gorsza rudy:/ swoich tez nie obcinałam, nie poto kupowałam długie zeby podcinac
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:03   #3345
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a skad kochana zamawiałas tasme? ja tez własnie mam spinki ze starych clipow i może tez dokupie. powiem ci ze ja juz wole jak sa czarne, niż wpadajacew czerwony, albo co gorsza rudy:/ swoich tez nie obcinałam, nie poto kupowałam długie zeby podcinac
Jedyną osobą, która oferuje włosy węgierskie jest taka pani
http://ssabi.pinger.pl/m/4422895

i w dodatku długość 65-70cm, bez konieczności zamawiania kompletu na cała głowę
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2011-06-27 o 13:04
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:15   #3346
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

a na all. ma aukcje, hmm tutaj nie pisze jakie ceny

ok nie doczytałam. wszystko juz wiem

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-06-27 o 13:16
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:29   #3347
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
a na all. ma aukcje, hmm tutaj nie pisze jakie ceny

ok nie doczytałam. wszystko juz wiem
Też koresponduję z Sabi mejlowo wejdź na galerię, kuknij właśnie te węgierskie jak ładnie wyglądają
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 14:06   #3348
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

hmm po zdjeciach widac jak by to były kitki, czy te wlsoki sa na tasmie, czy tak uciete??
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 16:39   #3349
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

http://ssabi.pinger.pl/p/2
Tu masz galerię ale z założonymi, na tamtej są tylko fotki kitek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 526ec4630004fd6a4cf5942f.jpg (23,0 KB, 134 załadowań)
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2011-06-27 o 16:43
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 21:32   #3350
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

A mogłabym poprosić linka do tej Pani od włosów wegierskich na Allegro? Szukałam ale nie mogę znale ść?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 08:28   #3351
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Ale tak czy tak takie zakładanie co rano to dla mnie troche bez sensu. A w ogóle za ile kupiłyście te włosy?
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 09:22   #3352
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Ale tak czy tak takie zakładanie co rano to dla mnie troche bez sensu. A w ogóle za ile kupiłyście te włosy?
ok, ja jestem innego zdania. z tego co piszesz wynika chcesz mieć przedłuzone na stałe metoda clip in a co do włosków to poczytaj kilka , kilkanasie stron wczesniej, ile firm tyle rodzajów włosków, ceny tez rózne
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:20   #3353
sylwiaxx
Zadomowienie
 
Avatar sylwiaxx
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 754
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Ale tak czy tak takie zakładanie co rano to dla mnie troche bez sensu. A w ogóle za ile kupiłyście te włosy?
wolę poświęcić 5 minut z rana i założyć clipy niż po nie długim czasie mieć pokołtunione itd.
sylwiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:59   #3354
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
A mogłabym poprosić linka do tej Pani od włosów wegierskich na Allegro? Szukałam ale nie mogę znale ść?
parę postów wyżej podałam przekierowanie na bloga, tam jest nr telefonu, adres e-mail oraz nr GG

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Pokaż wiadomość
wolę poświęcić 5 minut z rana i założyć clipy niż po nie długim czasie mieć pokołtunione itd.
Racja, to jest kwestia przyzwyczajenia po prostu
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:57   #3355
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

ja nie proponuję w nich spać, bo to głupota, ale wiem że 1 noc da radę, np po imprezie
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:17   #3356
dariah4
Raczkowanie
 
Avatar dariah4
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: :D
Wiadomości: 411
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Głupotą to jest chyba jakiekolwiek przedłużanie włosów. Może clip in nie niszczy włosów aż tak jak inne metody, ale jest to dla włosów jednak jakieś obciążenie. Chyba lepiej czekać aż urosną..
dariah4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:28   #3357
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Ej dziewczyny noszące ringii, dzisiaj wypadło mi pasemko z ringiem... Patrze a tam chyba z 30 włosów w nim... Przeraziłam się.... Czy one są źle założone albo co????
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 07:47   #3358
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny noszące ringii, dzisiaj wypadło mi pasemko z ringiem... Patrze a tam chyba z 30 włosów w nim... Przeraziłam się.... Czy one są źle założone albo co????
czasem, niestety moze sie tak zdarzyc, zwłaszcza w przupadku gdy pod pasemko włosków doczepianych zostanie za mało wzietych naszych( zbyt cienkie pasemko), tez tak kiedys miałam, kjak miałam jeszcze przedłużone na ringi/ pasemka/ o wiele bardziej byłam zadowolona z przedłuzenia na ringi ale tasma, nie pojedynczymi pasemkami. pamietaj tez aby podczas mycia nie nakładać odzywki na miejce łaczeń, bo porostu pasemka sie zsuną
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:50   #3359
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez asiaTM Pokaż wiadomość
ja nie proponuję w nich spać, bo to głupota, ale wiem że 1 noc da radę, np po imprezie
Ja czasem w nich śpię, ale przedłużam tylko jedną taśmą (moje naturalne włosy sięgają już do połowy pleców, więc nie ma sensu używać więcej taśm) + mam spinki w rozmiarze S, więc w ogóle nie czuję, że mam coś na głowie .

Cytat:
Napisane przez dariah4 Pokaż wiadomość
Głupotą to jest chyba jakiekolwiek przedłużanie włosów. Może clip in nie niszczy włosów aż tak jak inne metody, ale jest to dla włosów jednak jakieś obciążenie. Chyba lepiej czekać aż urosną..
Pewnie, że tak . A więc:
- nie czeszmy włosów, bo może to uszkodzić ich strukturę
- nie używajmy odżywek, bo istnieje prawdopodobieństwo, że damy ich zbyt dużo i włosy będą przeciążone
- nie wiążmy włosów, bo ściśnięte gumką, stają się coraz słabsze
- nie farbujmy, bo się zniszczą
- nie rozjaśniajmy, bo się zniszczą
- nie róbmy trwałej ondulacji, bo się zniszczą
- nie prostujmy, bo się zniszczą
- nie kręćmy, bo się zniszczą
- nie używajmy pianki, bo się zniszczą
- nie używajmy lakieru, bo się zniszczą
- nie degażujmy, bo się zniszczą
- nie kąpmy się w morzu (w słonej wodzie), bo się zniszczą
- nie wychodźmy na dwór w lecie bez czapki, bo się zniszczą
- nie suszmy suszarką, bo się zniszczą
- nie bawmy się nimi, bo się zniszczą
- nie zapuszczajmy, bo pod wpływem własnego ciężaru będą się niszczyć
- NIE MYJMY ICH, bo łój zabezpiecza przed zniszczeniem


I tak dalej, i tak dalej...
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 11:34   #3360
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Ja czasem w nich śpię, ale przedłużam tylko jedną taśmą (moje naturalne włosy sięgają już do połowy pleców, więc nie ma sensu używać więcej taśm) + mam spinki w rozmiarze S, więc w ogóle nie czuję, że mam coś na głowie .


Pewnie, że tak . A więc:
- nie czeszmy włosów, bo może to uszkodzić ich strukturę
- nie używajmy odżywek, bo istnieje prawdopodobieństwo, że damy ich zbyt dużo i włosy będą przeciążone
- nie wiążmy włosów, bo ściśnięte gumką, stają się coraz słabsze
- nie farbujmy, bo się zniszczą
- nie rozjaśniajmy, bo się zniszczą
- nie róbmy trwałej ondulacji, bo się zniszczą
- nie prostujmy, bo się zniszczą
- nie kręćmy, bo się zniszczą
- nie używajmy pianki, bo się zniszczą
- nie używajmy lakieru, bo się zniszczą
- nie degażujmy, bo się zniszczą
- nie kąpmy się w morzu (w słonej wodzie), bo się zniszczą
- nie wychodźmy na dwór w lecie bez czapki, bo się zniszczą
- nie suszmy suszarką, bo się zniszczą
- nie bawmy się nimi, bo się zniszczą
- nie zapuszczajmy, bo pod wpływem własnego ciężaru będą się niszczyć
- NIE MYJMY ICH, bo łój zabezpiecza przed zniszczeniem


I tak dalej, i tak dalej...
Padłam Świetnie napisane
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.