Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 14:22   #1081
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Jesli za kitke faktycznie 100g 1200 zł no to cena normalna, Mi sie wydaje ze tu cena własnie rozchodzi sie o wlosy (ich rodzaj) a nie za metode.

Jezeli ta Pani zaproponuje CI wlosy faktycznie Słowianskie to napewno bedziesz zadowolona bo mozna je dlugo nosic, nie sprawiaja problemoe w pielegnacji - co nie znaczy ze nie trzeba o nie dbac (bo trzeba!).
Aha i jeszcze włosy włosami, wazne by Ona je dobrze zalozyla, bo jesli zostanie zle zalozone to nawet najlepsze wlosy beda narazone na koltunienie.

Zycze powodzenia ! (jak tylko zrobisz pochwal sie efektem)
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 18:20   #1082
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny, mam włosy blond na Clipy, bardzo prościutkie i gdy chcę zrobić z tego kitkę, moje naturalne (które są do ramion) strzępią się na załamaniu kitki i widać różnicę między doczepioną kitką a moją kitką (tak jakby jedna od drugiej się oddzielała). Tym bardziej, że moje naturalne są trochę zniszczone na końcach... Jak to zakamuflować? Doczepiam dużą ilość włosów, od VH a i tak różnicę widać, o rozpuszczeniu włosów nie wspomnę..

Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź a jeśli takie pytanie już było proszę o naprowadzenie mnie na trop.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 20:12   #1083
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam włosy blond na Clipy, bardzo prościutkie i gdy chcę zrobić z tego kitkę, moje naturalne (które są do ramion) strzępią się na załamaniu kitki i widać różnicę między doczepioną kitką a moją kitką (tak jakby jedna od drugiej się oddzielała). Tym bardziej, że moje naturalne są trochę zniszczone na końcach... Jak to zakamuflować? Doczepiam dużą ilość włosów, od VH a i tak różnicę widać, o rozpuszczeniu włosów nie wspomnę..

Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź a jeśli takie pytanie już było proszę o naprowadzenie mnie na trop.
W tym linku dziewczyna super ma założone te włosy.

http://www.youtube.com/user/HairGirl.../8/PUHpiSat66g

Zero róznicy pomiędzy jej krótkimi a przedłużanymi. Myślę że połową sukcesu jest swietnie dobrany kolor.
Ona ma własne zrobione klipy z taśmy. Moim zdaniem super efekt.

I się napaliłm jednak na te klipy. Za niedługo idę na wesele więc poszaleje Chce zamówić z dobrewłosy ale nie mam pojęcia który to kolor?????

Pomóżcie kobitki Załączam foto moich włosów oraz próbnik kolorów z dobre włosy.

Edytowane przez 8joja8
Czas edycji: 2010-05-05 o 20:18
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 20:38   #1084
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Moja prędkość neta to na ten moment 3kB/s, problemem jest dla mnie wejść na Wizaż, a co dopiero oglądać filmiki na Youtube... Przepraszam za fatygę i dziękuję za chęć pomocy ale jeśli mam być szczera wolałabym gdyby ktoś napisał mi w poście jeśli oczywiście może. Aha i różnica w moim przypadku nie polega na kolorze, tylko na ułożeniu włosów, jak już mowiłam wcześniej, moja kitka nie zlewa się z doczepioną. Pozdrawiam. Z góry dziękuję.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 08:11   #1085
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

dostałam włoski, jak bede miala chwile to porobie zdjęcia. niestety jest ich troche mało, i musze nosic wszystkie tasmy, pozszywałam sobie. Kolor jest za ciemny ale zafarbowałam swoje i myśle że jest ok. Tylko musialam umyś bo lepiły się w strąki, tylko że po umyciu zrobiło sie siano i musiałam lekko wyprostować... chyba po pierwszym myciu nie powinno sie tak stac no nie?;/ chyba ze zrobiłam coś źle, pociarałam mokre lekko ręcznikiem, czesałam szczotką z naturalnego włosia, to błąd?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:12   #1086
Pussycat100
Przyczajenie
 
Avatar Pussycat100
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Wczoraj pojechałam do tego salonu i dowiedziałam sie szczegółów. Powiem szczerze ze jednak zdecydowałam sie na długosc 40/45 (cena 900 zł+koloryzacja), z tego względu ze akurat zakładała dziewczynie włoski 50/55 i były strasznie długie a ja mam włoski ciut za rami0na i na dodatek jestem niska.

Tylko z kolorem jest problem ( a moze i nie?) bo takiego kolorku nie ma. Powiedziała ze zrobi najpierw tą farbą koloryzację a później przedłuzy mi włoski. Czy ze słowianek szybko sie kolor "wypłucze"?
Ponizej kolor jaki mam na głowie

PS. maartucha dziękuje kochana za odpowiedzi na moje byc moze beznadziejne pytania, ale naprawde strach mnie ogarnął ze cos z tym salonem jest nie tak jestem umówiona na poniedziałek i napewno wrzucę zdjecia przed i po .
Pussycat100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:26   #1087
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dostałam włoski, jak bede miala chwile to porobie zdjęcia. niestety jest ich troche mało, i musze nosic wszystkie tasmy, pozszywałam sobie. Kolor jest za ciemny ale zafarbowałam swoje i myśle że jest ok. Tylko musialam umyś bo lepiły się w strąki, tylko że po umyciu zrobiło sie siano i musiałam lekko wyprostować... chyba po pierwszym myciu nie powinno sie tak stac no nie?;/ chyba ze zrobiłam coś źle, pociarałam mokre lekko ręcznikiem, czesałam szczotką z naturalnego włosia, to błąd?
Powinno się lekko owinąć ręcznikiem ale nie wyciskać nie czochrać. Lub lekko rozczesać i pozostawić do wyschnięcia może dlatego się sianko zzrobiło. Albo jakieś beznadziejne te włosy no nie wiem już w sumie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 12:34   #1088
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
Moja prędkość neta to na ten moment 3kB/s, problemem jest dla mnie wejść na Wizaż, a co dopiero oglądać filmiki na Youtube... Przepraszam za fatygę i dziękuję za chęć pomocy ale jeśli mam być szczera wolałabym gdyby ktoś napisał mi w poście jeśli oczywiście może. Aha i różnica w moim przypadku nie polega na kolorze, tylko na ułożeniu włosów, jak już mowiłam wcześniej, moja kitka nie zlewa się z doczepioną. Pozdrawiam. Z góry dziękuję.
Aha i chciałabym jeszcze zapytać czy któraś z Was miała włosy (naturalne) od użytkownika ania22allegro?
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:58   #1089
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja od miesiąca mam przedłużone włosy jak już tu kiedyś wspominałam z resztą. Zaczęły się teraz puszyć i przy czesaniu zdarza się że się kruszą... dziwi i martwi mnie to jednocześnie bo tylko sporadycznie używam prostownicy, lokówki czy chociażby suszarki. Używam jedwabiu, szczotka jest z naturalnego włosia stosuje się do zaleceń dziewczyny która mi robiła włoski nie wiem co sie dzieję w takim razie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:51   #1090
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Ejjjj no żadna nie wie post wyżej . Zastanawiam się czy to 16 czy 22?????
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:57   #1091
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Moim zdaniem 22
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 17:11   #1092
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
ejjjj no żadna nie wie post wyżej . Zastanawiam się czy to 16 czy 22?????
22

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dostałam włoski, jak bede miala chwile to porobie zdjęcia. niestety jest ich troche mało, i musze nosic wszystkie tasmy, pozszywałam sobie. Kolor jest za ciemny ale zafarbowałam swoje i myśle że jest ok. Tylko musialam umyś bo lepiły się w strąki, tylko że po umyciu zrobiło sie siano i musiałam lekko wyprostować... chyba po pierwszym myciu nie powinno sie tak stac no nie?;/ chyba ze zrobiłam coś źle, pociarałam mokre lekko ręcznikiem, czesałam szczotką z naturalnego włosia, to błąd?
http://www.allegro.pl/item965820360_...cm_7_pasm.html

stad mialas zamowione włosy?
60-70 gram to malo przy normalnych i gestych włosach, duzo zalezy tez od efektu jaki sie chce uzyskac. Ja zamawialam od sandritki jak juz wczesniej wspomnialam, pokrecilam je umylam i nadal są ok. Koncówki trzeba prostowac bo brzydko wygladaja i sie faluja ale naszczescie mam dobra prostownice wiec fajnie prostuje koncowki. No i mam cienkie włosy wiec efekt jest naprawde fajny.Dziwne ze wczesniej już robiły sie strąki.. hmm pewnie to wina włosów, sciete z glowy napewno nie sa. Po umyciu zszedł pewnie silikon i teraz zaczynaja sie schody. Nawilzaj nawilzaj i jeszcze raz nawilzaj. Włóż je na 30 minut do miski z letnia woda rozcienczona z lenorem, splucz i naloz odzywke, powinno pomoc
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:14   #1093
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Joja ja mam taki sam kolor włosów jak Ty i zamawiam 16. Jest bardziej popielaty. 22 to słoneczny jasny blond. A może baleyage ?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:17   #1094
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
Aha i chciałabym jeszcze zapytać czy któraś z Was miała włosy (naturalne) od użytkownika ania22allegro?
ja nie mialam ale zobacz na wage pasemka to tylko 0.5 grama. Przy zakupie 100 bedziesz miala tylko 50 gram a to za malo nawet na rzadkie włosy. Im wiecej pasem na glowie tym mniejszy komfort. Poszukaj aukcji gdzie pasemko ma minimum 0.8 grama takie są najlepsze. Podejrzane jest tez to ze nie mozna ich rozjasniac
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 20:40   #1095
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Nie po prostu pytam, bo kiedyś miałam włosy od niej i okazały się piękne tylko do 1szego mycia. Na pewno nie były naturalne, albo tylko z domieszką naturalnych, do tego można było wyłapać siwe [!] włosy... Dałam rok temu dużo kasy za pasemka u niej... Bardzo żałuję bo po kilku myciach zrobił mi się kołtun... Włosy okazały się zniszczone, rozdwajały się mimo że robiłam wszystko by zapobiec zniszczeniu...

A co do poprzedniej mojej prośby z doczepianiem tej kitki na clipy - pomoże ktoś?
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 21:05   #1096
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dzięki dziewczyny za odpowiedź ale dalej mam problem ale wezmę chyba 22 bo końce włosów mam ogólnie jaśniejsze no i NeverGoodEnough gdzieś mówiła że lato idzie więć mogą się te moje troszkę rozjaśnić.

No chyba że Sintagma mogłabym Cię prosić a jakieś zdjęcia - jak masz bardzo by mi to pomogło.

A co do Twojej prośby Lady Anomalia to ta dziewczyna na tym filmiku ma swoje robione taśmy i zakłada 3 do wysokości uszu i 4 nad + dodatkowo chyba ze dwie takie węższe. Ja byłam bardzo zdziwiona bo dziewczyna ma króciutkie włoski do szyji- a tak jej to fajnie wychodzi. Nic nie widać.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 21:59   #1097
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
Nie po prostu pytam, bo kiedyś miałam włosy od niej i okazały się piękne tylko do 1szego mycia. Na pewno nie były naturalne, albo tylko z domieszką naturalnych, do tego można było wyłapać siwe [!] włosy... Dałam rok temu dużo kasy za pasemka u niej... Bardzo żałuję bo po kilku myciach zrobił mi się kołtun... Włosy okazały się zniszczone, rozdwajały się mimo że robiłam wszystko by zapobiec zniszczeniu...

A co do poprzedniej mojej prośby z doczepianiem tej kitki na clipy - pomoże ktoś?
zwiaz normalnie swoje naturalne włoski i te doczepione w kucyk najlepiej cieniutka gumka do włosow. Jak stercza Ci twoje naturalne wez je i owin dookola tej gumki i przypnij spinka pod kucykiem zeby jak najmniej ja bylo widac A jesli chodzi o rozpuszczone włosy to zrób tak: jak przypinasz jedna tasme na samym dole to pod nia zostają twoje naturalne włoski. Zwin je tak jakby w okol palca i podepnij z dwoch stron i schowaj pod tą tasme, użyj wsówek. Dla pewnosci mozesz spryskac lakierem do włosow

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-05-06 o 22:03
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 06:55   #1098
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
22

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------



http://www.allegro.pl/item965820360_...cm_7_pasm.html

stad mialas zamowione włosy?
60-70 gram to malo przy normalnych i gestych włosach, duzo zalezy tez od efektu jaki sie chce uzyskac. Ja zamawialam od sandritki jak juz wczesniej wspomnialam, pokrecilam je umylam i nadal są ok. Koncówki trzeba prostowac bo brzydko wygladaja i sie faluja ale naszczescie mam dobra prostownice wiec fajnie prostuje koncowki. No i mam cienkie włosy wiec efekt jest naprawde fajny.Dziwne ze wczesniej już robiły sie strąki.. hmm pewnie to wina włosów, sciete z glowy napewno nie sa. Po umyciu zszedł pewnie silikon i teraz zaczynaja sie schody. Nawilzaj nawilzaj i jeszcze raz nawilzaj. Włóż je na 30 minut do miski z letnia woda rozcienczona z lenorem, splucz i naloz odzywke, powinno pomoc
nie od tego sprzedawcy mialam poprzednim razem i chyba byly o niebo lepsze, jak dla mnie bylo ich duzo w porownaniu do tych... mam od gold hair. sprobuje z lenorem znowu ale boje sie ze splukam kolejna warstwe ochronna i bedzie jeszcze gorzej...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:01   #1099
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Pussycat100 Pokaż wiadomość
Posłuchałam twojej rady za którą serdecznie Ci dziękuje, dzwoniłam właśnie i ...włosy słowiańskie 50/55 cm to koszt 1200 zł, 100 pasemek wchodzi w tą cenę a każde pasemko ma 1gram. Czy warto? Bedę zadowolona ? Jak widze fotki jej pracy to naprawde wydaje mi się że zna sie na rzeczy (wg. mnie)
Hey,

Uważaj na takie stwierdzenia. Włosy słowiańskie nie są produkowane pod ultradźwięki. Tylko 2 czy 3 firmy tak naprawdę robią pod tą metodę. Prawdziwe urządzenia to koszt ponad 10 000 zł. Te malutkie niby urządzenia za 500 czy 600 zł to po prostu fikcja.
Jeżeli są to naprawdę na tą metodę (na pewno robi Greath... ) ale oni używają włosów indyjskich.
Więc jeżeli ta Pani używa prawdziwych włosów słowiańskich - to mocno kombinuje z założeniem na ultradźwięki. Jeżeli korzysta z odpowiednich włosów to na pewno nie są słowiańskie.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam włosy blond na Clipy, bardzo prościutkie i gdy chcę zrobić z tego kitkę, moje naturalne (które są do ramion) strzępią się na załamaniu kitki i widać różnicę między doczepioną kitką a moją kitką (tak jakby jedna od drugiej się oddzielała). Tym bardziej, że moje naturalne są trochę zniszczone na końcach... Jak to zakamuflować? Doczepiam dużą ilość włosów, od VH a i tak różnicę widać, o rozpuszczeniu włosów nie wspomnę..

Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź a jeśli takie pytanie już było proszę o naprowadzenie mnie na trop.
Włosy zaraz po doczepieniu muszą, ale to koniecznie muszą być dobrze wycieniowane. Nie jest to tak naprawdę proste - jeżeli masz krótsze włosy, a doczepiasz bardzo długie licz się z tym, iż wycieniowanie musi być znaczne.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
ja nie mialam ale zobacz na wage pasemka to tylko 0.5 grama. Przy zakupie 100 bedziesz miala tylko 50 gram a to za malo nawet na rzadkie włosy. Im wiecej pasem na glowie tym mniejszy komfort. Poszukaj aukcji gdzie pasemko ma minimum 0.8 grama takie są najlepsze. Podejrzane jest tez to ze nie mozna ich rozjasniac

Wszystko jeszcze zależy jakiej długości są włoski. Przy 40, 45 cm 0,5 grama jest wystarczające i przy 100 pasmach efekt będzie ok jeżeli zrobi to dobry specjalista (kiepski wrzuci nawet 200 sztuk pasm 0,8 grama i nie będzie efektu). Jeżeli włoski są w długości powyżej 50 cm do 55 cm - optymalne są 0,7g i analogicznie. Pamiętajcie dziewczyny waga rozkłada się na długości włosa i nie zawsze co grubsze to lepsze.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dostałam włoski, jak bede miala chwile to porobie zdjęcia. niestety jest ich troche mało, i musze nosic wszystkie tasmy, pozszywałam sobie. Kolor jest za ciemny ale zafarbowałam swoje i myśle że jest ok. Tylko musialam umyś bo lepiły się w strąki, tylko że po umyciu zrobiło sie siano i musiałam lekko wyprostować... chyba po pierwszym myciu nie powinno sie tak stac no nie?;/ chyba ze zrobiłam coś źle, pociarałam mokre lekko ręcznikiem, czesałam szczotką z naturalnego włosia, to błąd?
Jak pocierałaś ręcznikiem - może być problem.
Jeżeli zrobiło się siano - zawsze coś z tym można poradzić. Przede wszystkim dobra maska (w zależności od rodzaju włosów i sposobu ich obróbki - ale o to pytaj sprzedawcę). Ważne jest to by zanim wyschną wymodelować je na szczotkę (nie czekaj aż same wyschną, prostownica też może nie pomóc). Codzienne modelowanie sprawi iż włosy nawet po największych przejściach znowu odzyskają swój blask i wygląd.

Edytowane przez specjalistka99
Czas edycji: 2010-05-07 o 10:15
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 10:23   #1100
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez specjalistka99 Pokaż wiadomość
Hey,

Uważaj na takie stwierdzenia. Włosy słowiańskie nie są produkowane pod ultradźwięki. Tylko 2 czy 3 firmy tak naprawdę robią pod tą metodę. Prawdziwe urządzenia to koszt ponad 10 000 zł. Te malutkie niby urządzenia za 500 czy 600 zł to po prostu fikcja.
Jeżeli są to naprawdę na tą metodę (na pewno robi Greath... ) ale oni używają włosów indyjskich.
Więc jeżeli ta Pani używa prawdziwych włosów słowiańskich - to mocno kombinuje z założeniem na ultradźwięki. Jeżeli korzysta z odpowiednich włosów to na pewno nie są słowiańskie.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------



Włosy zaraz po doczepieniu muszą, ale to koniecznie muszą być dobrze wycieniowane. Nie jest to tak naprawdę proste - jeżeli masz krótsze włosy, a doczepiasz bardzo długie licz się z tym, iż wycieniowanie musi być znaczne.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------




Wszystko jeszcze zależy jakiej długości są włoski. Przy 40, 45 cm 0,5 grama jest wystarczające i przy 100 pasmach efekt będzie ok jeżeli zrobi to dobry specjalista (kiepski wrzuci nawet 200 sztuk pasm 0,8 grama i nie będzie efektu). Jeżeli włoski są w długości powyżej 50 cm do 55 cm - optymalne są 0,7g i analogicznie. Pamiętajcie dziewczyny waga rozkłada się na długości włosa i nie zawsze co grubsze to lepsze.

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------



Jak pocierałaś ręcznikiem - może być problem.
Jeżeli zrobiło się siano - zawsze coś z tym można poradzić. Przede wszystkim dobra maska (w zależności od rodzaju włosów i sposobu ich obróbki - ale o to pytaj sprzedawcę). Ważne jest to by zanim wyschną wymodelować je na szczotkę (nie czekaj aż same wyschną, prostownica też może nie pomóc). Codzienne modelowanie sprawi iż włosy nawet po największych przejściach znowu odzyskają swój blask i wygląd.

Patrzac na te pasemka 0.5 grama troche ich jeszcze wypadnie wiec zostanie 0.4 grama nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to zdecydowanie za malo. 0.7, 0,8 gram to dla mnie optymalna waga. Mialam microringi z waga 0.8 grama i nic mi nie wypadalo a włosy się fajnie nosily i nie bylo widac roznicy
0.5 grama za pasemko przy gestych włosach klientki i założeniu jej stu pasm myslisz ze wystarczy? Bo ja mysle ze zdecydowanie 50 gram na geste włosy to za malo. Chyba ze ktos woli mysie ogonki, nie wnikam

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2010-05-07 o 10:25
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:11   #1101
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
zwiaz normalnie swoje naturalne włoski i te doczepione w kucyk najlepiej cieniutka gumka do włosow. Jak stercza Ci twoje naturalne wez je i owin dookola tej gumki i przypnij spinka pod kucykiem zeby jak najmniej ja bylo widac A jesli chodzi o rozpuszczone włosy to zrób tak: jak przypinasz jedna tasme na samym dole to pod nia zostają twoje naturalne włoski. Zwin je tak jakby w okol palca i podepnij z dwoch stron i schowaj pod tą tasme, użyj wsówek. Dla pewnosci mozesz spryskac lakierem do włosow

Napisane przez 8joja8
A co do Twojej prośby Lady Anomalia to ta dziewczyna na tym filmiku ma swoje robione taśmy i zakłada 3 do wysokości uszu i 4 nad + dodatkowo chyba ze dwie takie węższe. Ja byłam bardzo zdziwiona bo dziewczyna ma króciutkie włoski do szyji- a tak jej to fajnie wychodzi. Nic nie widać.
Dziękuję Wam dziewczyny, postaram zrobić tak na weekend. A co do mocnego cieniowania specjalistka99 raczej się nie zdecyduję bo staram się zapuszczać włosy przy okazji nie tracąc na grubości, dlatego rozpuszczonych clipów staram się nie nosić bo widać moje naturalne wyraźnie z wierzchu....;( ale nic na to w takim razie nie poradzę.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:53   #1102
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Patrzac na te pasemka 0.5 grama troche ich jeszcze wypadnie wiec zostanie 0.4 grama nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to zdecydowanie za malo. 0.7, 0,8 gram to dla mnie optymalna waga. Mialam microringi z waga 0.8 grama i nic mi nie wypadalo a włosy się fajnie nosily i nie bylo widac roznicy
0.5 grama za pasemko przy gestych włosach klientki i założeniu jej stu pasm myslisz ze wystarczy? Bo ja mysle ze zdecydowanie 50 gram na geste włosy to za malo. Chyba ze ktos woli mysie ogonki, nie wnikam
Cały czas mówię o włosach długości ok. 40-45 cm - dla takich waga 0,5 g jest wg. mnie ok. Oczywiście każdy ma swoje zdanie
Im więcej włosów tym więcej problemów - odpowiednio rozłożone to klientkę zakończysz od 80 do 120 pasm. Przy super gęstych włosach max. 140 (ale to rzadkość). Jak najbardziej dłuższe włosy 0,5 g to już za mało. Co do wyczesywania - oczywiście po 2-3 miesiącach jak wyczesze się 5 gram to będzie nieco mniej, ale też bez większych problemów (większość klientek po 3 miesiącach i tak zmienia włosy - w metodach stałych - oczywiście te tańsze, bo koszt podczepienia jest już praktycznie taki sam jak założenia nowych).
Podkreślam jest to moje zdanie
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:48   #1103
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez specjalistka99 Pokaż wiadomość
Im więcej włosów tym więcej problemów - odpowiednio rozłożone to klientkę zakończysz od 80 do 120 pasm. Przy super gęstych włosach max. 140 (ale to rzadkość). Jak najbardziej dłuższe włosy 0,5 g to już za mało. (....)
Nie zgodzę się z tym ponieważ dobrze założone włosy, dobrze dobrana metoda nie ma znaczenia na to ze włosów jak więcej to większy problem. Tak jak napisala NeverGoodEnough18 od 0,7 do do 1g to jest optymalna grubosc, 0,5 tworzy efekt takiej lichej kitki a miejsca na glowie zabierasz czy na ringami czy zgrzewkami. Fakt ze czasem nie mozna tak obciazac wlosow gramowymi pasemkami ale wtedy te minimum 0,7. ( Aha no i mowie tu o 40-45 cm ;> )
Bez urazy ale takich kilka wlosow wyglada conajmniej tandetnie i lepiej juz ogole nie zakladac wlosow niz zakladac dwa wlosy na krzyz

Ps. Tez wyrazam swoje zdanie ale warto czasem posluchac kogos kto w tym siedzi
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:07   #1104
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z tym ponieważ dobrze założone włosy, dobrze dobrana metoda nie ma znaczenia na to ze włosów jak więcej to większy problem. Tak jak napisala NeverGoodEnough18 od 0,7 do do 1g to jest optymalna grubosc, 0,5 tworzy efekt takiej lichej kitki a miejsca na glowie zabierasz czy na ringami czy zgrzewkami. Fakt ze czasem nie mozna tak obciazac wlosow gramowymi pasemkami ale wtedy te minimum 0,7. ( Aha no i mowie tu o 40-45 cm ;> )
Bez urazy ale takich kilka wlosow wyglada conajmniej tandetnie i lepiej juz ogole nie zakladac wlosow niz zakladac dwa wlosy na krzyz

Ps. Tez wyrazam swoje zdanie ale warto czasem posluchac kogos kto w tym siedzi
Nie wiem - może mamy styczność z innymi pasmami 0,5 gramowymi. Z doświadczenia wiem, że prawdziwe 1g przy długości 40 cm pod ringa, mam już tak kolosalną końcówkę że się nie mieści.
Przepraszam, ale 0,5 grama (przynajmniej te z którymi mam do czynienia) to nie kilka włosków - i nie tworzy lichej kitki.
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:41   #1105
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dobrze zgrzane włosy co za tym idzie dobrze zrobiona koncowka wchodzi bez zadnego wiekszego problemu w tym przypadku pod ring, bo o tym powiedzialaas . Wczesniej zamawialam z Kegela, fakt ze w 100 pasemkach zdarzylo sie ze 3 byly za duze i nie wchodzily, ale to wyjatki

Aktualnie wlosy zamawiam z najwyzszej polki bo z firmy Racoon i tylko wylacznie na nich pracuje wiec zgrzewy robie sama ale gwarantuje ze maja on 0,9 g (spytasz z kad mam pewnosc? A wprawione oko i rece robia swoja + waga fryzjerska). Sprawdza sie to nawet przy wlosach 40 cm. No to by bylo na tyle Specjalistko
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 14:50   #1106
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Możecie mi powiedzieć co się dzieję, bo na kilku moich pasemkach doczepionych zauważyłam,że tuż nad ringiem tam gdzie są do siebie włoski sklejone zaniast być tak jak na początku ładnie w 1 pasemku się porozklejały? Nie wiem czy ktoś zrozumie tą moją paplaninę... Nie prostuje praktycznie wcale włosów a jeśli już to od połowy, więc to raczej nie możliwe żeby mi się ten zgrzew rozpuścił czy co
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:04   #1107
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Dobrze zgrzane włosy co za tym idzie dobrze zrobiona koncowka wchodzi bez zadnego wiekszego problemu w tym przypadku pod ring, bo o tym powiedzialaas . Wczesniej zamawialam z Kegela, fakt ze w 100 pasemkach zdarzylo sie ze 3 byly za duze i nie wchodzily, ale to wyjatki

Aktualnie wlosy zamawiam z najwyzszej polki bo z firmy Racoon i tylko wylacznie na nich pracuje wiec zgrzewy robie sama ale gwarantuje ze maja on 0,9 g (spytasz z kad mam pewnosc? A wprawione oko i rece robia swoja + waga fryzjerska). Sprawdza sie to nawet przy wlosach 40 cm. No to by bylo na tyle Specjalistko
Cóż - oczywiście można stworzyć końcówkę małą nawet przy takiej grubości, jednakże balansujemy nad tym, iż może ona nie wytrzymać zbyt dużo czasu - z doświadczenia wiem że może się porozklejać.
Nie przeczę, że jeżeli masz doświadczenie to zrobisz to bez problemu i będzie wszystko ok, jednakże mówię tutaj o włoskach produkowanych na większą skalę - bo niestety większość ludzi korzysta właśnie z takich.
A nie czytają tego forum tylko osoby, które korzystają z doświadczonych miejsc - czy uważasz że taka osoba sama zrobi coś takiego - chyba wiesz ile potrzeba do tego umiejętności
Oczywiście większa waga zmniejsza ilość użytych pasm, jednakże nie jest to do końca uniwersalne, gdyż nie wszystkie dziewczyny mają tak wytrzymałe włoski aby udźwignąć te 1 gram, a później jest kłopot (jako profesjonalistka dobrze dobierzesz wagę pasma do klientki) - ale co będzie jeżeli zrobi to osoba mniej doświadczona?
Każdy ma swój sposób na przedłużanie - po prostu wypowiadam swoją opinie i sadzę, że znalazło by się jeszcze kilka innych odmiennych

Edytowane przez specjalistka99
Czas edycji: 2010-05-07 o 15:07
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:48   #1108
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć co się dzieję, bo na kilku moich pasemkach doczepionych zauważyłam,że tuż nad ringiem tam gdzie są do siebie włoski sklejone zaniast być tak jak na początku ładnie w 1 pasemku się porozklejały? Nie wiem czy ktoś zrozumie tą moją paplaninę... Nie prostuje praktycznie wcale włosów a jeśli już to od połowy, więc to raczej nie możliwe żeby mi się ten zgrzew rozpuścił czy co
A w jaki sposób nakładasz odżywkę? Szampon??
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:56   #1109
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
A w jaki sposób nakładasz odżywkę? Szampon??
Na kartce którą dostałam z intrukcją było napisane że szamponem nie trzeć, nie robić kulistych ruchów tak więc nie robię. Odżywkę miałam nakładać od połowy długości włosów przedłużanych i tak robię. Odżywkę w sprayu i jedwab daję na końcówki. Już naprawdę nie wiem co robię nie tak... aha i te poszczępione zgrzewy mam tylko po jednej stronie głowy co prawda w takim stanie są 3 ale myślę że po tak krótkim czasie nie powinno tak się dziać
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 18:28   #1110
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

O, właśnie dostałam maila, że moje włosy zostały wysłane. Obym już w poniedziałek wzięła je w ramiona .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.