Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 19:54   #271
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja wsadzam. a jak to się odbywa to pewnie od MACa zależy.
Paletki bym pewnie zostawiła, co najmniej jedną... fajne jak gdzieś trzeba wyjechać na weekend np - nie trzeba brać od razu 15stki.
wsadzanie metalowej części cienia można sobie odpuścić, bo tego i tak nie zbierają/przetwarzają (dlatego nie można oddawać samych panów ani innych w 100% metalowych opakowań) - przyjmują tylko plastik i szkło.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Wy biadujecie, że macie do MAC daleko, a ja czasami żałuję, że mam za blisko + dostęp on-line, bo przy nowych kolekcjach, albo brzydkiej pogodzie to nawet nie muszę się z domu ruszyć
wierzę, że to może być zgubne - ja się zawsze strasznie napalam jak widzę coś w necie, trochę mi przechodzi jak widzę kolekcję na żywo, a jak już spróbuję na oku/ustach/policzku to niekiedy niewiele zostaje z moich pierwszych "must-have"
(chociaż bywa i odwrotnie, bo jak Liberty of London w ogóle mi się na swatchach nie spodobała, to jak z nudów zaczęłam się maziać w MACu to ostatecznie dużo kupiłam )

Przy okazji MaSS dzięki za opinię co do pędzli właśnie podobnie to gdzieś kiedyś wcześniej pisał - głównie to, że są jakieś rzadsze, mniej włosia itp

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2010-10-21 o 19:56
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:03   #272
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kochane male paytanie mam: czy w MAC-u znajde paletke z woskiem i cieniem do brwi jak np. z benefitu czy smashboxa? Bo na stronie nic takiego nie widze, albo slepa jestem
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:07   #273
Mutya
Przyczajenie
 
Avatar Mutya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny Kochane!

Nie chcę Was kusić, ale ja naprawdę jestem zachwycona szminką CYNDI. Ta czerwień jest niesamowicie piękna. Nawet mój Facet, który nie lubi mocnego makijażu, stwierdził, że mam pięknie podreślone usta, więc tym bardziej używam jej z przyjemnością. Dla porównania- kiedy pomalowałam się sławną jasną MYTH krzyknął: " o Boże, wytrzyj to, wyglądasz jak trup!!!!"
Mutya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:26   #274
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
wsadzanie metalowej części cienia można sobie odpuścić, bo tego i tak nie zbierają/przetwarzają (dlatego nie można oddawać samych panów ani innych w 100% metalowych opakowań) - przyjmują tylko plastik i szkło.
Kochana, ale z tego co ja zrozumiałam to anja00 pytała o ten plastik z którego pana wyciągamy. I ja ten plastik wsadzam z powrotem do pudełeczka.
Cytat:
Napisane przez Mutya Pokaż wiadomość
Dziewczyny Kochane!

Nie chcę Was kusić, ale ja naprawdę jestem zachwycona szminką CYNDI. Ta czerwień jest niesamowicie piękna. Nawet mój Facet, który nie lubi mocnego makijażu, stwierdził, że mam pięknie podreślone usta, więc tym bardziej używam jej z przyjemnością. Dla porównania- kiedy pomalowałam się sławną jasną MYTH krzyknął: " o Boże, wytrzyj to, wyglądasz jak trup!!!!"
to może Ty masz tak jak ja - na mnie wszelkie jasne kolorki szminek tworzą efekt trupa :/ za to z konkretnym kolorem na ustach czuję się jak ryba w wodzie.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:37   #275
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kochana, ale z tego co ja zrozumiałam to anja00 pytała o ten plastik z którego pana wyciągamy. I ja ten plastik wsadzam z powrotem do pudełeczka.

to może Ty masz tak jak ja - na mnie wszelkie jasne kolorki szminek tworzą efekt trupa :/ za to z konkretnym kolorem na ustach czuję się jak ryba w wodzie.
a tak, ja nie depotuję, więc pewnie nie zrozumiałam do końca - a no tak, teraz zaskoczyłam, że przecież tego "pana" to nie można się pozbyć przy depotowaniu (ale głupstwo palnęłam )

O, ja też nie cierpię bladych szminek (jeszcze przy mojej bardzo jasnej skórze), ale najczęściej one nie wyglądają ładni, bo mam usta naturalnie dość ciemne i one najczęściej jakby "prześwitują" spod szminki musiałabym je wcześniej jakimś podkładem przykrywać albo co, żeby osiągnąć taki ładny efekt "nude"
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 20:42   #276
Mutya
Przyczajenie
 
Avatar Mutya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

to może Ty masz tak jak ja - na mnie wszelkie jasne kolorki szminek tworzą efekt trupa :/ za to z konkretnym kolorem na ustach czuję się jak ryba w wodzie.[/QUOTE]

Mi się podoba Myth, mam ciemne oczy i włosy, odcień cery jasny beż, ale nie wyglądam blado. Miałam ciemnobrązowe smokey eyes. Może powiedział tak dlatego, że z natury moje usta nie są takie jasne i może wyglądałam dla Niego nienaturalnie...
Mutya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:23   #277
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
a tak, ja nie depotuję, więc pewnie nie zrozumiałam do końca - a no tak, teraz zaskoczyłam, że przecież tego "pana" to nie można się pozbyć przy depotowaniu (ale głupstwo palnęłam )

O, ja też nie cierpię bladych szminek (jeszcze przy mojej bardzo jasnej skórze), ale najczęściej one nie wyglądają ładni, bo mam usta naturalnie dość ciemne i one najczęściej jakby "prześwitują" spod szminki musiałabym je wcześniej jakimś podkładem przykrywać albo co, żeby osiągnąć taki ładny efekt "nude"
pana byłoby się ciężko pozbyć - w końcu w nim cień siedzi hihi
mam dokładnie to samo. Poza tym, i mam na to świadków, mi wiele fajnych jasnych delikatnych szminek po prostu nie pasuje... wyglądam trupio, na chorą, ginie mi pół twarzy... a po prostu jestem stworzona do koloru

Cytat:
Napisane przez Mutya Pokaż wiadomość

Mi się podoba Myth, mam ciemne oczy i włosy, odcień cery jasny beż, ale nie wyglądam blado. Miałam ciemnobrązowe smokey eyes. Może powiedział tak dlatego, że z natury moje usta nie są takie jasne i może wyglądałam dla Niego nienaturalnie...
Kochana, ja nie mówię że mi się te szminki nie podobają, straszliwie mi sie podobają ale no nie mogę
a tam, faceci po prostu lubią nas w czerwonych szminkach
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 21:34   #278
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A czy ktoś wie dlaczego zmieniane są paletki? Jak dla mnie to wieczko 15 mogłoby być choć w części przeźroczyste ( często, gdy maluję się przy np. oknie, właśnie wieczko rzuca mi cień na cienie i nie widzę dokładnie koloru)...ale chyba nici z tego...

Dziewczyny kusicie tymi szminkami
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:38   #279
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Kochani, burza mózgów
z czym używacie cienia Club? jutro chcę go wypróbować i będę kombinować ale jakieś pomysły mile widziane
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 21:50   #280
Mutya
Przyczajenie
 
Avatar Mutya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ja strasznie marzę o cieniach... Może jutro na coś się skuszę... Potrzebuję czegoś w odcieniach brązu do smokey eyes + jasny cień pod łuk brwiowy, no wiecie ... Chciałam się troszkę przygotować przed wizytą w MACu, zwłaszcza, że jestem dość niezdecydowana, a jeszcze przy tak ogromnym wyborze kolorów to już w ogóle nie wiem!!! Pomożecie mi?
Mutya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 22:03   #281
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mass dzięki za opinię o pędzlach Pamiętam ze macałam te z HK i zeszłorocznej świątecznej ale teraz się zastanawiam czy sobie nie kupić takiego zestawu jako podróżny - zawsze wożę ze sobą parę normalnych i zawsze się boję że zgubię lub połamię a te mniej miejsca zajmują i mniej szkoda jakby coś się stało.

Poroszę mi wszystkich Cindy nie wykupić bo się na nią też czaję
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 22:48   #282
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
A czy ktoś wie dlaczego zmieniane są paletki? Jak dla mnie to wieczko 15 mogłoby być choć w części przeźroczyste ( często, gdy maluję się przy np. oknie, właśnie wieczko rzuca mi cień na cienie i nie widzę dokładnie koloru)...ale chyba nici z tego...

Dziewczyny kusicie tymi szminkami
i podobno takie maja byc nowe paletki

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Kochane male paytanie mam: czy w MAC-u znajde paletke z woskiem i cieniem do brwi jak np. z benefitu czy smashboxa? Bo na stronie nic takiego nie widze, albo slepa jestem
wosk jest w sztyfcie i nakładasz jako finisz na dowolna kredkę albo cien który uzyjesz do brwi, Browsety poza odcieniem clear mają w swoim składzie spora dawkę wosków, ale czysty wosk to nie jest

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
a tak, ja nie depotuję, więc pewnie nie zrozumiałam do końca - a no tak, teraz zaskoczyłam, że przecież tego "pana" to nie można się pozbyć przy depotowaniu (ale głupstwo palnęłam )

O, ja też nie cierpię bladych szminek (jeszcze przy mojej bardzo jasnej skórze), ale najczęściej one nie wyglądają ładni, bo mam usta naturalnie dość ciemne i one najczęściej jakby "prześwitują" spod szminki musiałabym je wcześniej jakimś podkładem przykrywać albo co, żeby osiągnąć taki ładny efekt "nude"
bo dla takich ust pomadki ''nude'' na pierwszy rzut oka wcale nie sa takie nude

Cytat:
Napisane przez Mutya Pokaż wiadomość
Ja strasznie marzę o cieniach... Może jutro na coś się skuszę... Potrzebuję czegoś w odcieniach brązu do smokey eyes + jasny cień pod łuk brwiowy, no wiecie ... Chciałam się troszkę przygotować przed wizytą w MACu, zwłaszcza, że jestem dość niezdecydowana, a jeszcze przy tak ogromnym wyborze kolorów to już w ogóle nie wiem!!! Pomożecie mi?
a jaka tonacja ? jak mocne smoky ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:05   #283
Mutya
Przyczajenie
 
Avatar Mutya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dosyć mocne... Mam ciemną oprawę oczu, urodę w stylu Kim Kardashian i często robię makijaż wzorując się na niej, jednak nie nakładam tony podkładu. Myślałam o ciemniejszym brązie i jaśniejszym, żeby jakoś je ze sobą połaczyć, nie lubię mocno błyszczących, ale niekoniecznie muszą być matowe. Nigdy nie miałam styczności z cieniami MACa, więc nie wiem, czego się spodziewać i czego oczekiwać...
Mutya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:10   #284
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kochani, burza mózgów
z czym używacie cienia Club? jutro chcę go wypróbować i będę kombinować ale jakieś pomysły mile widziane
Ja cien Club nakladam sam,na gorna i dolna powieke,na linie rzes czarna ,roztarta kredka,tusz do rzes...i cudowny makijazyk wychodzi.
Club jest wspanialy,makijaz wyglada jakbym conajmniej dwa cienie nalozyla
Kacik wewnetrznym delikatnie rozswietlam Nylon'em.
Wyprobuj
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:19   #285
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mutya Pokaż wiadomość
Dosyć mocne... Mam ciemną oprawę oczu, urodę w stylu Kim Kardashian i często robię makijaż wzorując się na niej, jednak nie nakładam tony podkładu. Myślałam o ciemniejszym brązie i jaśniejszym, żeby jakoś je ze sobą połaczyć, nie lubię mocno błyszczących, ale niekoniecznie muszą być matowe. Nigdy nie miałam styczności z cieniami MACa, więc nie wiem, czego się spodziewać i czego oczekiwać...
to koniecznie Smut (ni szary, ni brązowy, ni czarny z minimalnym połyskiem) jest bardzo uniwersalny, ale nie tak drmatyczny jak czerń ładnie leży parze z Satin Taupe

o ile jescze jest to Signed Sealed, piękny ciemny i bardzo napigmentowany, z lekka nuta bordo ale na skórze łapie troche brązu mój ukochany Sketch, z szarawych brązów Mystery a z brunatnych ale nie taki do końca bardzo ciepłych Embark

z jasniejszych brązów do modelowania Smoky ale nie do rożjaśniania lubie: Omegę, Cork, Corduroy, Soft Brown

do chłodnych brązów sprawdza się też Shale choc to nie brąż
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:31   #286
Mutya
Przyczajenie
 
Avatar Mutya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziękuję za pomoc!
zapiszę sobie wszystkie i sprawdzę! Z jasnymi chyba nie będę mieć problemu, chyba Vanilla jest uniwersalny...
Mutya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:32   #287
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Ja cien Club nakladam sam,na gorna i dolna powieke,na linie rzes czarna ,roztarta kredka,tusz do rzes...i cudowny makijazyk wychodzi.
Club jest wspanialy,makijaz wyglada jakbym conajmniej dwa cienie nalozyla
Kacik wewnetrznym delikatnie rozswietlam Nylon'em.
Wyprobuj

dziękować
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 23:48   #288
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mutya Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc!
zapiszę sobie wszystkie i sprawdzę! Z jasnymi chyba nie będę mieć problemu, chyba Vanilla jest uniwersalny...
Naked Lunch, Ricepaper, Crystal, Hush te sa tez fajne
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 00:57   #289
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Moze kogos zainteresuja swatche Tartana .
tu troche roznosci
tu oczy i usta
tu prawie wszystko.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 06:53   #290
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
i podobno takie maja byc nowe paletki
Oj, dobrze by było

Cytat:
jamestown Moze kogos zainteresuja swatche Tartana .
Dzięki za linki
Cut a Caper
Full Fuchsia
The Faerie Glen
i błyszczyk Radiant Jewels


Na szczęście paletki cieni jakoś do mnie nie przemawiają, wolę napełniać 15
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 07:05   #291
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kochani, burza mózgów
z czym używacie cienia Club? jutro chcę go wypróbować i będę kombinować ale jakieś pomysły mile widziane
Z Naked Lunch, tworzy świetną bazę pod Club.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 09:49   #292
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
wosk jest w sztyfcie i nakładasz jako finisz na dowolna kredkę albo cien który uzyjesz do brwi, Browsety poza odcieniem clear mają w swoim składzie spora dawkę wosków, ale czysty wosk to nie jest
Dziekuje To w takim razie co bys polecal: browset z benefitu lub smachboxa, czy jakis cien i wosk z MAC-a? Tak do uzytku "domowego" nie profesjalnego
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .

Edytowane przez lexxie
Czas edycji: 2010-10-22 o 11:10
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:27   #293
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

czy opakowanie po kremie tez podlega wymianie? w akcji Back 2 mac?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 10:45   #294
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy opakowanie po kremie tez podlega wymianie? w akcji Back 2 mac?
tak


EDIT:
szukaja włascicielki


błyszczyk Wicked Ways Lipglass z kolekcji Disney - nowy
i szminka Perpetual Flame Pro Longwear Lipcreme - nowa
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2010-10-22 o 10:49
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 12:39   #295
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kochani, burza mózgów
z czym używacie cienia Club? jutro chcę go wypróbować i będę kombinować ale jakieś pomysły mile widziane
na czarnej bazie (paintpot, lub paintsticki) robi się szmaragdowozielony i jakby opalizujący trochę
przetestowałam na razie w sklepie i nie wiem, czy nie kupić sobie takiego zestawu
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 13:16   #296
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
(...)A czy ktoś wie dlaczego zmieniane są paletki? (...)
Dlaczego, to chyba nikt nie wie
Z tego co mi wiadomo, zmieniane są tylko '4' i wyglądać będą jak paletki z kolekcji limitowanych - np. Spring Colour Forecast, czy Fabulous Felines.'15' zostają takie jak były do tej pory.
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 13:21   #297
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
na czarnej bazie (paintpot, lub paintsticki) robi się szmaragdowozielony i jakby opalizujący trochę
przetestowałam na razie w sklepie i nie wiem, czy nie kupić sobie takiego zestawu

nie mam czarnej bazy... trzeba to zmienić

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Dlaczego, to chyba nikt nie wie
Z tego co mi wiadomo, zmieniane są tylko '4' i wyglądać będą jak paletki z kolekcji limitowanych - np. Spring Colour Forecast, czy Fabulous Felines.'15' zostają takie jak były do tej pory.
szkoooooda
przydałyby się przezroczyste 15stki...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 13:42   #298
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Wczoraj jakoś nie maiłam czasu, ale dziś wstawię zdjęcia MACzkoweg bukieciku od męża Dostałam 5 wkładów do paletki, Paint pot w kolorze Soft Ochre, Fix +, pędzel 219. I z kolekcji VV błyszczyk Strange Potion, cień mineralny She Who Dares, Greasepaint stick French Quarter i pigment Push the edge. Chyba nic nie pominęłam.

Poprosiłam tez żeby wziął próbki Pro Longwear podkładu NC20 i korektora NC15 i kremu pod oczy (są w tych małych pojemniczkach na zdjęciu). No i podkład jak dla mnie za ciemny a korektor jeszcze testuje. A krem pod oczy bardzo mi się podoba, ma fajną konsystencję.
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 14:29   #299
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
pędzel 219
219 mój ulubiony jego nie potrafię żadnym zastąpić

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
.'15' zostają takie jak były do tej pory.

łeeeeeeeeee
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-22, 21:03   #300
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Szukam dziewuszki, która ma skórę NC20 i posiada róż Peaches Czy wpada w pomarańcz? Nie wiem czy brać go czy Style
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.