Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 21:18   #241
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

poczekam poczekam a jakze
z tymzenie nastawiam sie juz tak doglebnie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 21:38   #242
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jak to jest...czytam Was i czytam...dopiero co chciałam Violettę a teraz mi się Cyndi szminka wymarzyła
Chyba jestem zbyt podatna...albo chciwa?zachłanna?
Im więcej czytam, tym więcej chcę
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:19   #243
Mutya
Przyczajenie
 
Avatar Mutya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Tak szczerze mówiąc, to Cyndi wydaje mi się bardziej uniwersalna, wydaje mi się, że w tym odcieniu będzie dobrze chyba wszystkim dziewczynom... Violetta z tego co kojarzę wpada w fiolet, prawda?
Mutya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:37   #244
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Niestety zestawy świąteczne pędzli różnią się od standardowych. Bardzo. W tamtym roku kupiłam jeden zestaw Do The Trick na wypróbowanie (pozatym bardzo kosmetyczka mi się spodobała). Z wyglądu pędzle wyglądają bardzo podobnie, lecz posiadając le i standard odczuwa się różnice. 168le nie jest tak miękka jak full size. 187le ma mniej białego włosia i jest rzadszy niż fs. Używam tego zestawu pędzli jedynie podczas dłuższych wypadów na zakupy w celu jakiejś szybkiej poprawki, ale nie odpowiadają mi na codzień. Włoski wypadają, co też jest dużym minusem. Kosmetyczkę za to uwiebiam
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:40   #245
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Jak to jest...czytam Was i czytam...dopiero co chciałam Violettę a teraz mi się Cyndi szminka wymarzyła
Chyba jestem zbyt podatna...albo chciwa?zachłanna?
Im więcej czytam, tym więcej chcę
Cyndi jest fajna... bardzo, bardzo neutralna czerwień przy niej błyszczyk Cyndi wydaje się wściekle koralowy... aczkolwiek rozważam zakup
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:44   #246
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Jak to jest...czytam Was i czytam...dopiero co chciałam Violettę a teraz mi się Cyndi szminka wymarzyła
Chyba jestem zbyt podatna...albo chciwa?zachłanna?
Im więcej czytam, tym więcej chcę
Niestety chyba kazdy kto zajzy do tego watku chce wiecej i wiecej. Chyba juz tak propozycja padla kiedys, ale mysle ze na poczatku watku powinien byc jakis napis ostrzegajacy czym grozi wejscie tutaj. Ja teraz mam ochote, oprocz paletki z kolekcji Tartan, na komplet pedzli z tej kolekcji. Ale sama nie wiem, bo chcilam sobie skompletowc chociaz jedna paletke czworke ale poki co stanelo na jendnym wkladzie i dwoch pojedynczych cieniach i jak tak dalej pojdzie, ze bede takie fajne limitowanki, to w zyciu nie skompletuje
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:48   #247
Mutya
Przyczajenie
 
Avatar Mutya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, a jaka jest różnica cenowa między pojedyńczym cieniem, a wkładem do paletki??? To prawda, że chce się coraz więcej... Dla mnie salon MAC to magiczne miejsce...
Mutya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 22:51   #248
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Niestety zestawy świąteczne pędzli różnią się od standardowych. Bardzo. W tamtym roku kupiłam jeden zestaw Do The Trick na wypróbowanie (pozatym bardzo kosmetyczka mi się spodobała). Z wyglądu pędzle wyglądają bardzo podobnie, lecz posiadając le i standard odczuwa się różnice. 168le nie jest tak miękka jak full size. 187le ma mniej białego włosia i jest rzadszy niż fs. Używam tego zestawu pędzli jedynie podczas dłuższych wypadów na zakupy w celu jakiejś szybkiej poprawki, ale nie odpowiadają mi na codzień. Włoski wypadają, co też jest dużym minusem. Kosmetyczkę za to uwiebiam
Bardzo dobra informacja dla mnie bo rozwazalam zakup, ale w takim wole kupic jeden pelnowymiarowy pedzel. Powiadaja ze pedzle z MCA-a to prawie na cale zycie sa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 23:00   #249
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Niestety chyba kazdy kto zajzy do tego watku chce wiecej i wiecej. Chyba juz tak propozycja padla kiedys, ale mysle ze na poczatku watku powinien byc jakis napis ostrzegajacy czym grozi wejscie tutaj.
Cytat:
Napisane przez Mutya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaka jest różnica cenowa między pojedyńczym cieniem, a wkładem do paletki??? To prawda, że chce się coraz więcej... Dla mnie salon MAC to magiczne miejsce...
witamy w MACowym świecie hehe
tak to niestety jest... "paleta na róże? a po co mi to?" - cytat sprzed paru miesięcy (za chwilę zacznę kompletować drugą ) itp... mnożyć by można...
Mutya: powinno być w pierwszym poście...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 23:48   #250
Mutya
Przyczajenie
 
Avatar Mutya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

WOOOOW!!! Dziękuję Kasiaj85
Pooglądałam sobie te wszystkie swatche, zdjęcia Waszych kolekcji i jestem pod wrażeniem... Ja na chwilę obecną mam tylko róż i 2 szminki, ale już zbieram na następne cudeńka....
Mutya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 05:49   #251
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 178
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Niestety chyba kazdy kto zajzy do tego watku chce wiecej i wiecej. Chyba juz tak propozycja padla kiedys, ale mysle ze na poczatku watku powinien byc jakis napis ostrzegajacy czym grozi wejscie tutaj. Ja teraz mam ochote, oprocz paletki z kolekcji Tartan, na komplet pedzli z tej kolekcji. Ale sama nie wiem, bo chcilam sobie skompletowc chociaz jedna paletke czworke ale poki co stanelo na jendnym wkladzie i dwoch pojedynczych cieniach i jak tak dalej pojdzie, ze bede takie fajne limitowanki, to w zyciu nie skompletuje
A może te cienie po prostu zdepotuj i włóż do paletki? Nie dość że skompletujesz sobie paletkę, to do tego będziesz bliżej szminki z Back2Mac
barwy_wojenne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 08:55   #252
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez barwy_wojenne Pokaż wiadomość
A może te cienie po prostu zdepotuj i włóż do paletki? Nie dość że skompletujesz sobie paletkę, to do tego będziesz bliżej szminki z Back2Mac
Myslalm nad tym ale ja jestem straszna sierota i podejzewam zebym uszkodzila cien, a pozatym jak juz bede mila ta paletke to pewnie bede chciala kolejna albo 15, a tak to nadal mam cel zeby miec chociaz 4
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 11:07   #253
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mutya Pokaż wiadomość
WOOOOW!!! Dziękuję Kasiaj85
Pooglądałam sobie te wszystkie swatche, zdjęcia Waszych kolekcji i jestem pod wrażeniem... Ja na chwilę obecną mam tylko róż i 2 szminki, ale już zbieram na następne cudeńka....
e tam e tam ani się obejrzysz a sama będziesz miała pokaźną kolekcję

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Myslalm nad tym ale ja jestem straszna sierota i podejzewam zebym uszkodzila cien, a pozatym jak juz bede mila ta paletke to pewnie bede chciala kolejna albo 15, a tak to nadal mam cel zeby miec chociaz 4
nie uszkodziła byś cienia, ale spoko, do depotowania trzeba hymmm dojrzeć (ale nie w takim złym sensie, chodzi mi o to że trzeba dojść do mocnego postanowienia że jednak fajnie by było za darmo szmineczkę dostać... ) Ja pamiętam dojrzewałam baaaaaaaaardzo długo.
posłuchaj dobrej rady - kup od razu 15stkę ja miałam dylemat, długo się zastanawiałam czy 4 czy 15 i jak skończyłam? marnie... z 5 piętnastkami... więc wiesz... po co tracić kasę czas i energię jak i tak do tej 15stki dojdziesz i tak
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:19   #254
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
(...) i jak skończyłam? marnie... z 5 piętnastkami... więc wiesz... (...)
ja dobiłam już do dziesięciu piętnastek i.. czterech paletek z różami..
myślałam, że mam problem, ale widzę, że inne zgromadzone tutaj istoty też mają nie równo pod sufitem

i również uważam, że lepiej od razu kupić piętnastkę i sukcesywnie ją zapełniać, niż zawracać sobie głowę czwórkami..

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Mutya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaka jest różnica cenowa między pojedyńczym cieniem, a wkładem do paletki??? To prawda, że chce się coraz więcej... Dla mnie salon MAC to magiczne miejsce...
Różnica 17 zł.
Wkład do paletki - 49 zł, cień w regularnej postaci 66 zł, a gramatura jest taka sama.
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 12:20   #255
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
ja dobiłam już do dziesięciu piętnastek i.. czterech paletek z różami..
myślałam, że mam problem, ale widzę, że inne zgromadzone tutaj istoty też mają nie równo pod sufitem

i również uważam, że lepiej od razu kupić piętnastkę i sukcesywnie ją zapełniać, niż zawracać sobie głowę czwórkami..

hehe
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:15   #256
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Musze obejrzeć (w domyśle MIEĆ) tę szminkę Cyndii...już postanowiłam...chyba, że znowu jakaś Macóweczka lub Macowiec w salonie zaproponują mi coś innego, bardziej dla mnie...
Już przy cieniach przestałam się upierać przy swoich typach tylko zdaję się na opinię sprzedających - dużo lepiej na tym wychodzę
Co do paletek - też zaczynałam od 4, potem kolejna4 i kolejna... mam jedną 15 - chce te 4x3 zamienić na 15 i...dokupic jeszcze jedna 15 bo mam już cienie- wkłady luzem ... nie ma paletek we Wrocławiu ...więc będę miała dwie pełne i jedną niepełną 15...
Widziałam ostatnio paletkę do różu, no i sobie pomyślałam "w życiu, po co?"....mam jeden róż z Mac do tej pory .....pożyjemy zobaczymy
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:27   #257
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Niestety chyba kazdy kto zajzy do tego watku chce wiecej i wiecej. Chyba juz tak propozycja padla kiedys, ale mysle ze na poczatku watku powinien byc jakis napis ostrzegajacy czym grozi wejscie tutaj.
tak, jak w "Piekle" Dantego
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:36   #258
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
e tam e tam ani się obejrzysz a sama będziesz miała pokaźną kolekcję


nie uszkodziła byś cienia, ale spoko, do depotowania trzeba hymmm dojrzeć (ale nie w takim złym sensie, chodzi mi o to że trzeba dojść do mocnego postanowienia że jednak fajnie by było za darmo szmineczkę dostać... ) Ja pamiętam dojrzewałam baaaaaaaaardzo długo.
posłuchaj dobrej rady - kup od razu 15stkę ja miałam dylemat, długo się zastanawiałam czy 4 czy 15 i jak skończyłam? marnie... z 5 piętnastkami... więc wiesz... po co tracić kasę czas i energię jak i tak do tej 15stki dojdziesz i tak
pewnie bedzie tak jak piszesz, bo ja strasznie poddatna na kuszenie jestem. Co do depotowania to w moim przypadku tez dlugo zejdzie zanim sie mocno zbiore w sobie, tym bardziej ze do najblizszego MAC-a mam 170km i zadnych wizji na przyszlosc zeby tam pojechac (oj dobrze ze sa dobre dusze na wizazu to zawsze cos kupia) wiec szminka za darmo raczej nie bedzie w moim zasiegu, ale nie powiem zeby nie bylo to kuszace
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 13:41   #259
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A po tym "depotowaniu" to nie jest przypadkiem uszkodzony ten plastik, w którym bezpośrednio osadzony jest cień?
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 14:08   #260
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
tak, jak w "Piekle" Dantego

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
pewnie bedzie tak jak piszesz, bo ja strasznie poddatna na kuszenie jestem. Co do depotowania to w moim przypadku tez dlugo zejdzie zanim sie mocno zbiore w sobie, tym bardziej ze do najblizszego MAC-a mam 170km i zadnych wizji na przyszlosc zeby tam pojechac (oj dobrze ze sa dobre dusze na wizazu to zawsze cos kupia) wiec szminka za darmo raczej nie bedzie w moim zasiegu, ale nie powiem zeby nie bylo to kuszace
zobaczysz że tak właśnie będzie

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
A po tym "depotowaniu" to nie jest przypadkiem uszkodzony ten plastik, w którym bezpośrednio osadzony jest cień?
trochę jest ale to w niczym nie przeszkadza.

doszła do mnie dzisiaj paka z mini mini zakupkami () a w niej dwa wkładziki (Club i Expensive pink), linerek Pure Show,dwie palety i pędzelek 209 gruby jakiś ten 209...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:14   #261
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


zobaczysz że tak właśnie będzie


trochę jest ale to w niczym nie przeszkadza.

doszła do mnie dzisiaj paka z mini mini zakupkami () a w niej dwa wkładziki (Club i Expensive pink), linerek Pure Show,dwie palety i pędzelek 209 gruby jakiś ten 209...
Mogę prosić o swatche Expensive pink na ręce ewentualnie na oku?

Wiecie co,chciałabym Cindi ale boję się,że nie będę nosić potem
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:16   #262
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
trochę jest ale to w niczym nie przeszkadza.

doszła do mnie dzisiaj paka z mini mini zakupkami
Ale wtedy wsadzamy tę uszkodzoną część do opakowania i udajemy,że jest ok? czy jej nie wsadzamy? Bardzo to widać? na filmikach wygląda jakby nic z tego miało nie zostać... bo nie wiem...sorry, że tak pytam, ale wolałabym wiedzieć...


A gdzie robisz zakupy? jakoś online?
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:30   #263
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Mogę prosić o swatche Expensive pink na ręce ewentualnie na oku?

Wiecie co,chciałabym Cindi ale boję się,że nie będę nosić potem
będą
wiesz co, ja szminy to zawsze wpierw nakładam na usta, później wychodzę z salonu i idę sie "przymierzyć w świetle dziennym, obczaj ją w ten sposób!

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Ale wtedy wsadzamy tę uszkodzoną część do opakowania i udajemy,że jest ok? czy jej nie wsadzamy? Bardzo to widać? na filmikach wygląda jakby nic z tego miało nie zostać... bo nie wiem...sorry, że tak pytam, ale wolałabym wiedzieć...


A gdzie robisz zakupy? jakoś online?
nie udajemy, nie musimy udawać, w MACu doskonale wiedzą co my brzydkiego robimy z cieniami
przez znajomego kupiłam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:37   #264
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie udajemy, nie musimy udawać, w MACu doskonale wiedzą co my brzydkiego robimy z cieniami
przez znajomego kupiłam
Ale wsadzamy tę zepsutą część czy nie? Oni tam zaglądają? Zupełnie nie wiem jak to się odbywa...
A czy opłaca mi się zamieniać 3 paletki poczwórne + 3 opakowania jakieś?
Czy zostawić sobie te paletki?Hm?
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:46   #265
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Ale wsadzamy tę zepsutą część czy nie? Oni tam zaglądają? Zupełnie nie wiem jak to się odbywa...
A czy opłaca mi się zamieniać 3 paletki poczwórne + 3 opakowania jakieś?
Czy zostawić sobie te paletki?Hm?
ja wsadzam. a jak to się odbywa to pewnie od MACa zależy.
Paletki bym pewnie zostawiła, co najmniej jedną... fajne jak gdzieś trzeba wyjechać na weekend np - nie trzeba brać od razu 15stki.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 14:53   #266
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja wsadzam. a jak to się odbywa to pewnie od MACa zależy.
Paletki bym pewnie zostawiła, co najmniej jedną... fajne jak gdzieś trzeba wyjechać na weekend np - nie trzeba brać od razu 15stki.
No właśnie masz rację, trochę mi szkoda tych paletek...tak czy siak...temat odwieszę sobie na jakiś czas bo nie mam innych dodatkowych opakowań.
A to, co mam do opróżnienia to nieprędko się skończy
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:10   #267
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Wy biadujecie, że macie do MAC daleko, a ja czasami żałuję, że mam za blisko + dostęp on-line, bo przy nowych kolekcjach, albo brzydkiej pogodzie to nawet nie muszę się z domu ruszyć

Wczoraj byłam na zakupach w Selfridges (NARS- kolejne uzależnienie, ale tylko w różach, przynajmniej na razie) i na 4 i 5 listopada jest specjalny dzień z Tartan Tales. Pytałam się MUA co wyjdzie 4, a ona na to że to niespodzianka, ale jej powiedziałam, że dla mnie żadna niespodzianka, bo wiem co, to od razu zrozumiała z kim ma do czynienia: MAC krejzolka hehe. Ale pójdę chyba na event, aby podpatrzeć makijaże i skopiować Face Chart'y
W sobotę jadę na pre-view niestety bezzakupowe i nie wiem czy będę mogła pomacać- zależy czy MUA's macały i czy pozwolą (i tak mi robią przysługę, więc nie będę marudzić).

Chciałabym znać przyszłość MACową na najbliższy rok Życie byłoby łatwiejsze, niż ta ciągła niewiadoma
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 17:25   #268
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

@MaSS1984 ależ Ci zazdroszczę. Też bym chciała takie wtyki jak Ty masz. Co do przyszłości MAC - też siedzę jak na szpilkach z ciekawości.
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 18:46   #269
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
ja dobiłam już do dziesięciu piętnastek i.. czterech paletek z różami..
Szacun Kochana. Ja zaczynam właśnie 3-cią piętnastkę.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 19:38   #270
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

a mi się wydaje, że choć niedawno zaczęłam, to już powoli zaczynam ochłaniać
na szczęście
jeszcze tylko jedne zakupy z Londynu....
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.