Jak miło spędzić czas?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 08:24   #1
Madeleeeine
Raczkowanie
 
Avatar Madeleeeine
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Uroczysko
Wiadomości: 107

Jak miło spędzić czas??


Witam, zakładam ten wątek ponieważ planuje zorganizować wyjazd na ryby z mężem i naszymi znajomymi, jednakże jestem bardzo nieśmiałą osobą i w większym gronie po prostu zamykam się w sobie. Zawsze tak miałam, gdy trwała jakaś dyskusja ja miałam wiele do powiedzenia ale coś zaciskało mi gardło i nie mogłam nic z siebie wydusić. Często też bywa tak że po prostu nie wiem co powiedzieć i przez cały wieczór milczę a to nie sprzyja nawiązywaniu kontaktów. Zatem mam pytanie jak pokonać siebie by miło spędzić ten czas przy ognisku może z winem tak aby w końcu zaprzyjaźnić się ze znajomymi mojego męża?? Dodam jeszcze że nie jestem osobą która błyszczy poczuciem humoru.
Madeleeeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 09:44   #2
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jak miło spędzić czas??

Cytat:
Napisane przez Madeleeeine Pokaż wiadomość
Witam, zakładam ten wątek ponieważ planuje zorganizować wyjazd na ryby z mężem i naszymi znajomymi, jednakże jestem bardzo nieśmiałą osobą i w większym gronie po prostu zamykam się w sobie. Zawsze tak miałam, gdy trwała jakaś dyskusja ja miałam wiele do powiedzenia ale coś zaciskało mi gardło i nie mogłam nic z siebie wydusić. Często też bywa tak że po prostu nie wiem co powiedzieć i przez cały wieczór milczę a to nie sprzyja nawiązywaniu kontaktów. Zatem mam pytanie jak pokonać siebie by miło spędzić ten czas przy ognisku może z winem tak aby w końcu zaprzyjaźnić się ze znajomymi mojego męża?? Dodam jeszcze że nie jestem osobą która błyszczy poczuciem humoru.
Nie planować, samo przyjdzie. A wino na pewno Ci w tym pomoże

Bądź sobą, w końcu nie chodzi o to aby udawać, że jesteś duszą towarzystwa. Chodzi o to, żeby miło spędzić czas i poznać nowych ludzi. Alkohol zazwyczaj rozwiązuje ludziom języki, oby tylko nie przesadzić i będzie ok. Uwierz w siebie.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 17:48   #3
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Jak miło spędzić czas??

ognisko = kiełbaski, piwo/winko, przydałoby się radyjko jakieś muzyki nigdy za wiele
% same dodadzą Ci odwagi i wyluzują Cię.


po prostu na spokojnie przemyśl tą sprawę skoro już tak Ci zależy i to stanowi jakiś problem.
przygotuj się psychicznie: pomyśl o czym chciałabyś opowiedzieć w gronie tych ludzi, ułóż sobie w głowie wydarzenia z ostatniego czasu o których mogłabyś coś powiedzieć.
Ale przede wszystkim nastaw się pozytywnie! masz sprzymierzeńca - męża, ktory napewno sprawi że spedzisz ten czas bardzo milo!

powodzenia.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:15   #4
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Jak miło spędzić czas??

Rozumiem Cię, sama też się w grupie nowych osób "zamykam" Może spróbuj po prostu zagadać do kogoś kto siedzi obok, nie musisz od razu zabawiać całego towarzystwa Zacznij od czegokolwiek, np. coś na temat samej imprezy, oswoisz się i już jakoś pójdzie
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.