Niskie libido- jak nie urazić chłopaka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-23, 07:22   #1
Raspberry19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 116

Niskie libido- jak nie urazić chłopaka?


Mam problem. Zauważyłam, ze od jakiegoś czasu(kilka miesięcy) mam bardzo niskie libido, tak naprawdę moglabym się w ogóle nie kochać. Nie wiem o oc chodzi, podejrzewam, że to rpzez tabletki antykoncepcyjne. Wybrałam się nawet do ginekologa, ale później poczytałam o tych tabletach i mnóóstwo dziewczyn miało ogromną ilość skutków ubocznych po tych tabletkach, a ja pomyślałam, że skoro u mnie tylko libido jest problemem, to pozostane przy swoich Daylette, bo nie chce kombinować z hormonami. No i nadal żadnych skutków ubocznych oprócz niskiego libido.

Zastnawiam się czy nie spróbować 'zamiennika' proponowanego przez farmaceutę, nawet tak na próbę, skoro ten sam skład, ale może inaczej na mnie zadziałają.

No i najważniejsze, nie wiem jak to powiedzieć chłopakowi. Już mu jakiś czas temu wspominałam o tym, że moje libido jest niskie, to od razu wziął to do siebie, że już mi się nie podoba itp. No ale jakoś to się uspokoiło.

Dodam, że moj chłopak bardzo mnie pociąga, jes bardzo przystojnym facetem. Dodam, że świetnie się dogadujemy, zero problemów oprócz tego jednego. Nie wiem jak z nim pogadać, wole to przemilczeć, bo boje się, że weźmie to do siebie, bo jestem tak naprawdę jego pierwszą dziewczyną. A w łóżku bardzo się stara, naprawdę. I wiem, że problem siedzi we mnie i nie wiem co z tym zrobić.

Dodam, że wcześniej miałam wyższe libido. Dopiero niedawno zmalało.

Dodam ze msmy 23,24 lata

Edytowane przez Raspberry19
Czas edycji: 2015-10-23 o 08:48
Raspberry19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 11:57   #2
22Malami22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: Niskie libido- jak nie urazić chłopaka?

Zamiennik to zamiennik- nie ważne czy weźmiesz Yaz, Daylette, Vibin mini czy coś innego- to jest to samo o ile ma tę samą ilość hormonów. Zero różnicy. Co do libido- bardzo możliwe że to efekt uboczny tabsów. Możliwe też, że efekt ten minie po dłuższym stosowaniu.
Chłopak powinien zrozumieć, że te leki działają tak a nie inaczej. Wytłumacz, najlepiej pokaż mu ulotkę.
Nie wiem czy na rynku poza wyżej przeze mnie wymienionymi tabsami są jakieś inne dwuskładnikowe o niższej zawartości hormonów, szczerze wątpie. Mogłabyś wypróbować jednoskładnikowe, ale one znowu mają niższą skuteczność.
Moim zdaniem trzeba ten czas przeboleć i nie warto odstawiać tabletek po pierwszym skutku ubocznym- organizm musi się nastroić i dopasować do leku. To normalne.

Edytowane przez 22Malami22
Czas edycji: 2015-10-23 o 11:58
22Malami22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 15:30   #3
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Niskie libido- jak nie urazić chłopaka?

Cytat:
Napisane przez 22Malami22 Pokaż wiadomość
Zamiennik to zamiennik- nie ważne czy weźmiesz Yaz, Daylette, Vibin mini czy coś innego- to jest to samo o ile ma tę samą ilość hormonów. Zero różnicy. Co do libido- bardzo możliwe że to efekt uboczny tabsów. Możliwe też, że efekt ten minie po dłuższym stosowaniu.
Chłopak powinien zrozumieć, że te leki działają tak a nie inaczej. Wytłumacz, najlepiej pokaż mu ulotkę.
Nie wiem czy na rynku poza wyżej przeze mnie wymienionymi tabsami są jakieś inne dwuskładnikowe o niższej zawartości hormonów, szczerze wątpie. Mogłabyś wypróbować jednoskładnikowe, ale one znowu mają niższą skuteczność.
Moim zdaniem trzeba ten czas przeboleć i nie warto odstawiać tabletek po pierwszym skutku ubocznym- organizm musi się nastroić i dopasować do leku. To normalne.
Jeżeli zamiennik ma choć jedną substancje pomocnicza inną to warto spróbować bo może działać inaczej. Nic nie tracisz jak sprobujesz.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 10:09   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Niskie libido- jak nie urazić chłopaka?

Bardzo mnie dziwi podejście, że skoro tylko libido zniknęło, to tabletek nie warto zmieniać. To po co bierzesz te tabletki? Żeby parter miał radochę, czy żebyście oboje mieli?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 15:16:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.