temperatura dni p³odne a dni niep³odne - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-04-10, 21:20   #1
illon_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 2

temperatura dni p³odne a dni niep³odne


Witam serdecznie. Chcia³abym sie dowiedzieæ jak to jest z t± temperatur± w dni p³odne/niep³odne. Na ka¿dym forum wyczytuje co¶ innego i chcia³abym us³yszec co¶ wreszcie przydatnego przed owulacja temperatura maleje z tego co wyczyta³am a po owulacji wzrasta.
Powiem tak, dopiero zaczynam "przygodê" z mierzeniem temperatur wiêc jestem w tym zielona.. Wczoraj (7 dzieñ cyklu) zmierzy³am temperature rano i mia³am 36,8 nastepnie dzisiaj ale ju¿ wieczorem mia³am 37,1.. i teraz pytanie czy ze mna jest co¶ nie tak czy to jest indywidualna sprawa ka¿dej kobiety i te temperatury nie musz± byæ zawsze takie same u ka¿dej z nas? po obserwacji szyjki macicy(bardzo twardo i ciasno), ¶luzu (bia³y lepki, uczucie sucho¶iu), wspominaj±c jeszcze ¿e okres skoñczy³ mi siê 3 dni temu a okresy mam regularne (29 dni) co takie temperatury mog± oznaczaæ..? :/
illon_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-10, 21:29   #2
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 6 200
Dot.: temperatura dni p³odne a dni niep³odne

Cytat:
Napisane przez illon_ka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam serdecznie. Chcia³abym sie dowiedzieæ jak to jest z t± temperatur± w dni p³odne/niep³odne. Na ka¿dym forum wyczytuje co¶ innego i chcia³abym us³yszec co¶ wreszcie przydatnego przed owulacja temperatura maleje z tego co wyczyta³am a po owulacji wzrasta.
Powiem tak, dopiero zaczynam "przygodê" z mierzeniem temperatur wiêc jestem w tym zielona.. Wczoraj (7 dzieñ cyklu) zmierzy³am temperature rano i mia³am 36,8 nastepnie dzisiaj ale ju¿ wieczorem mia³am 37,1.. i teraz pytanie czy ze mna jest co¶ nie tak czy to jest indywidualna sprawa ka¿dej kobiety i te temperatury nie musz± byæ zawsze takie same u ka¿dej z nas? po obserwacji szyjki macicy(bardzo twardo i ciasno), ¶luzu (bia³y lepki, uczucie sucho¶iu), wspominaj±c jeszcze ¿e okres skoñczy³ mi siê 3 dni temu a okresy mam regularne (29 dni) co takie temperatury mog± oznaczaæ..? :/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=348076&page=31
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-11, 15:36   #3
201705042038
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 5 868
Dot.: temperatura dni p³odne a dni niep³odne

Cytat:
Napisane przez illon_ka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam serdecznie. Chcia³abym sie dowiedzieæ jak to jest z t± temperatur± w dni p³odne/niep³odne. Na ka¿dym forum wyczytuje co¶ innego i chcia³abym us³yszec co¶ wreszcie przydatnego przed owulacja temperatura maleje z tego co wyczyta³am a po owulacji wzrasta.
Powiem tak, dopiero zaczynam "przygodê" z mierzeniem temperatur wiêc jestem w tym zielona.. Wczoraj (7 dzieñ cyklu) zmierzy³am temperature rano i mia³am 36,8 nastepnie dzisiaj ale ju¿ wieczorem mia³am 37,1.. i teraz pytanie czy ze mna jest co¶ nie tak czy to jest indywidualna sprawa ka¿dej kobiety i te temperatury nie musz± byæ zawsze takie same u ka¿dej z nas? po obserwacji szyjki macicy(bardzo twardo i ciasno), ¶luzu (bia³y lepki, uczucie sucho¶iu), wspominaj±c jeszcze ¿e okres skoñczy³ mi siê 3 dni temu a okresy mam regularne (29 dni) co takie temperatury mog± oznaczaæ..? :/

Temperaturê mierzy sie o tej samej porze, rano, po odpoczynku nocnym (no, jest kilka metod, które umo¿liwiaj± pomiary w ró¿nych godzinach). To zupe³nie normalne, ¿e w ci±gu dnia ona siê zmienia. Nie musi byæ ona sta³a co do kreski, wa¿ne, ¿eby na wykresie zobaczyæ skok.
201705042038 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-13, 14:51   #4
anita9105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: temperatura dni p³odne a dni niep³odne

a ja Cie odsylam tutaj:
[ciach]
tez mam tam konto
tam jest duzo doswiadczonych dziewczyn i warto pisac tam a nie tu...

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-04-18 o 11:12
anita9105 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-20, 19:46   #5
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: temperatura dni p³odne a dni niep³odne

A nie my¶la³a¶ o komputerze cyklu? Mierzysz nim codziennie rano temperaturê a on za Ciebie j± interpretuje. To du¿e u³atwienie. Mogê poleciæ cyclotest, bo sama go u¿ywam.
chelseaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-04-20 20:46:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.