Big Brother 4 - część II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-12, 14:20   #2221
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Big Brother 4 - część II

ojej
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:21   #2222
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
kiedy to bylo??na poczatku jak nie ogladalam??no ale z drugiej strony ona po tak krotkim czasie ulegla? ojojoj
Nie ma zadnego filmiku z nia i z Bartkiem,chyba dlatego ze realizatorzy zamierzaja lansowac Jolke ,a Agatka tak niespodziewanie wystrzeliła jak filip z konopii.No i mowila kiedys,kiedy to ja pokazali raz na tydzien"pewnie pokazuja ten nasz romans ,ale ja sie nie przejmuje" cos takiego.

to było na początku jak im rzucili alkochol

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
To byla scena po ciemku i pokazana w zwiastunie BB extra, samego BB extra nie ogladalam wiec nie wiem jak to było do konca. Mi sie wydawało, ze ruchy były jak w pozycji misjonarskiej ale reki nie dam uciąc


ja prawie dam bo wpatrywałam się dobrze i widziałam ze bartek lezał obok niej a nie na niej
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:23   #2223
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
kiedy to bylo??na poczatku jak nie ogladalam??no ale z drugiej strony ona po tak krotkim czasie ulegla? ojojoj
Ona mu wskoczyla do lozka pierwszego dnia ale co do tego sexu to nie jestem do konca przekonana, raczej sie tylko macali moim zdaniem

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
ja nie chce uczestniczyc w sporze.. nie dotyczy on mnie..
ale chcialam przypomniec ze w jezyku polskim istnieje slowo GRUBY/GRUBA i jest ono tak samo poprawne jak i CHUDY/CHUDA..
Mozna uzywac okreslen zamiennych : byc przy kosci, byc szczuplym.. poniewaz niewiadomo skad przyjelo sie ze nazwanie rzeczy po imieniu GRUBY/CHUDY jest obrazliwe..a prawda jest taka ze slowa te maja swoje znaczenie i nie widze z jezykowego punktu widzenia w nich nic zlego

Ot tyle
Jezykowego moze nie... ale co innego poprawnosc jezykowa, a co innego kultura osobista i jesli myslisz ze jak powiesz do kogos "ale jestes gruba" i nie bedzie to obrazliwe bo poprawne jezykowo, to sie raczej mylisz
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:29   #2224
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Jezykowego moze nie... ale co innego poprawnosc jezykowa, a co innego kultura osobista i jesli myslisz ze jak powiesz do kogos "ale jestes gruba" i nie bedzie to obrazliwe bo poprawne jezykowo, to sie raczej mylisz
"ale jestes chuda" -mawiają ludzie -bo to przecież nie jest obraźliwe
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:35   #2225
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ona mu wskoczyla do lozka pierwszego dnia ale co do tego sexu to nie jestem do konca przekonana, raczej sie tylko macali moim zdaniem



Jezykowego moze nie... ale co innego poprawnosc jezykowa, a co innego kultura osobista i jesli myslisz ze jak powiesz do kogos "ale jestes gruba" i nie bedzie to obrazliwe bo poprawne jezykowo, to sie raczej mylisz
ja mowie o poprawnosci jezykowej i ze to sie ot tak przyjelo ze jest obrazliwe Skads sie to musialo wziac? nie prawdaz?

"Jestes gruba" moze i dla jednych jest obrazliwe ale czasem dla pewnej grupy osob jest to stwierdzanie faktow (prosze wybaczyc ale jedna z uczestniczek BB ma znaczna nadwage - ktora najtrafniej opisuje nie inne jedno slowo jak wlasnie to specjalnie wymyslone na te okazje - być GRUBYM - niestety to tylko rzeczywistosc jezykowa)

Gruby, gruba - przypomiotnik opisujacy rzeczownik i tyle po imieniu.
A to ze w srodowisku przyjelo sie za obrazliwe - owszem przyznalam choc gdyby nie "mylna ewolucja tego slowa" tak by nie bylo

Ja slysze ze jestem chuda i sie nie obrazam i wiekszosc nie uwaza tego za obrazliwe..ale mowienie ze ktos jest gruby - to juz karalny czyn i obrazanie.

Jestem realistka i dla mnie tak jak blat moze byc gruby, tak samo czlowiek. Po cos wymyslono to slowo i bynajmniej nie po to by kogos obrazac.
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:38   #2226
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Big Brother 4 - część II

Widziałyście zwiastun do dzisiejszego odcinka BB http://bb4.tivi.pl/Portal/Default.aspx
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:43   #2227
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Widziałyście zwiastun do dzisiejszego odcinka BB http://bb4.tivi.pl/Portal/Default.aspx
Musialam obejrzec kilka razy.
Lenartowicz znow cos namieszala?? "Poplakal sie, poplakal, o to mi chodzilo".
I jak tu, kurde, pozostac cenzuralnym mowiac o tej dziewczynie??!!
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 14:43   #2228
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Widziałyście zwiastun do dzisiejszego odcinka BB http://bb4.tivi.pl/Portal/Default.aspx
Nie widziałam,zaraz zajrze.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:45   #2229
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Widziałyście zwiastun do dzisiejszego odcinka BB http://bb4.tivi.pl/Portal/Default.aspx
Widać nerwy Adriana nie wytrzymały
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:47   #2230
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Big Brother 4 - część II

pewnie uczepia sie tych podejrzen o homosexualizm tzn Kaska.Ale nie wie co robi,bo zadziera z Jolanta ,ktora bedzie go bronic jak lwica
Nie wiem co je tak dziwi,jego przemiana.Logiczne ze jak wczesniej byly w pr silniejsze osobowosci to on czul sie przytloczony.Poza tym taki wrazliwy jak mial sie przebic przed takim wydzierajacym sie Peczakiem
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:48   #2231
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Bez komentarza to zostawie.
Miałaś szansę.
14 dni urlopu.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 14:49   #2232
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Big Brother 4 - część II

Wie ktos co bylo wczoraj w bb extra?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:52   #2233
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Musialam obejrzec kilka razy.
Lenartowicz znow cos namieszala?? "Poplakal sie, poplakal, o to mi chodzilo".
I jak tu, kurde, pozostac cenzuralnym mowiac o tej dziewczynie??!!
dokładnie!Ona potrafi każdego z równowagi rozprowadzić!:m ad:
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:53   #2234
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
PS. Ja Jole bardzo lubie i oglada mi sie ją z wielką przyjemnoscią, ale tak szczerze nie wiem, czy wytrzymałambym z osobą o takim charakterze pod jednym dachem przez dłuższy czas..
Też bym nie wytrzymała. Zwłaszcza, jakbym musiała za nią sprzątać, ale za sąsiadkę, panią ze spożywczego na dole itd. chciałabym mieć Jolkę a nie na przykład zakłamaną Kasicę L.

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ona mu wskoczyla do lozka pierwszego dnia ale co do tego sexu to nie jestem do konca przekonana, raczej sie tylko macali moim zdaniem
Myślę podobnie. Z Jolką (i Adim v i Marco) też w kilku zapowiedziach wyglądało na "ostrą zabawę" a potem okazywało się, że albo to była zabawa albo za chwilę akcja się skończyła.
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:54   #2235
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez dureksis Pokaż wiadomość
"ale jestes chuda" -mawiają ludzie -bo to przecież nie jest obraźliwe
Dla Ciebie nie jest, ale wiele osob z tego powodu cierpi, wystarczy spojrzec na jeden z watkow. Jezeli dla kogos jest kompleksem nadmierna chudosc - to zawsze bedzie mu przykro, gdy ktos mu powie ze jest chudy. Gdy dla kogos duzym kompleksem jest duzy nos - to zawsze przykrosc sprawi mu powiedzenie "ale masz ogromny nos.

nadia sorry, ale moim zdaniem Twoja super teoria na temat poprawnosci jezykowej jest denna. To co dla Ciebie jest stwierdzeniem faktu, dla innych moze byc przykre. Ale to juz Ty wybierasz czy zyjesz sobie w swoim swiecie poprawnosci jezykowej i masz uczucia innych tam gdzie sloneczko nie dochodzi, czy starasz sie pewne rzeczy ubierac w delikatniejsze slowa. Tyle, koniec dyskusji.

Edit: Ja wlasnie obejrzalam ten zwiastun, Kaska L. - no comment ale no ciekawe o co chodzilo no i w ogole jestem ciekawa, jak zacznie zachowywac sie Kaska, jak zobaczy ze jednak widziowie nie lubia Magdy
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:55   #2236
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Miałaś szansę.
14 dni urlopu.
Uwazam ze nie sprawiedliwie atka dostala ale pewnie nie mam zdania w tym temacie

tylko napisala"bez komentarza"...
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:02   #2237
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Big Brother 4 - część II

Jaki zwiastun?
Napiszcie dokladnie bo mi filmiki nie chodza ;]
I bylo cos ciekawego wczoraj w bb extra?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:05   #2238
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Pokaż wiadomość
Też bym nie wytrzymała. Zwłaszcza, jakbym musiała za nią sprzątać, ale za sąsiadkę, panią ze spożywczego na dole itd. chciałabym mieć Jolkę a nie na przykład zakłamaną Kasicę L.
Zgadzam się. A co wiecej Kasi L. nie chciałabym mieć ani za sasiadkę ani za panią ze spozywczego ani tym bardziej mieszkać z nią. W ogóle nie chciałabym mieć z nią zbyt wiele wspólnego

Ja naprawdę nie moge pojąć przekonania Kasi, Magdy, Agatki, że są w porządku..Bo jestem pewna, że one właśnie tak myślą..
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:05   #2239
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
ja nie chce uczestniczyc w sporze.. nie dotyczy on mnie..
ale chcialam przypomniec ze w jezyku polskim istnieje slowo GRUBY/GRUBA i jest ono tak samo poprawne jak i CHUDY/CHUDA..
Mozna uzywac okreslen zamiennych : byc przy kosci, byc szczuplym.. poniewaz niewiadomo skad przyjelo sie ze nazwanie rzeczy po imieniu GRUBY/CHUDY jest obrazliwe..a prawda jest taka ze slowa te maja swoje znaczenie i nie widze z jezykowego punktu widzenia w nich nic zlego

Ot tyle
Doprawdy Ameryki nie odkryłaś.

Gruba, chudy, niski wysoki to wszystko są określenia, ale jeśli któraś z uczestniczek tego wątku pisze "tę grubą ruską siatę", to chyba nie chcesz mi wmówić, że tylko stwierdzała fakty, że Magda ma nadwagę... Ona ja po prostu wyzywała i odwołała się tutaj do najbardziej widocznej cechy u tejże uczestniczki domu BB-nadwagi.

I nie chodzi o to, że ktoś kogoś nazwie "gruby"-to dopuszczalna i poprawna nazwa, ale o to że ujmuje to określenie w negatywnej formie, nacechowanej, jako epitet...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 15:06   #2240
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Big Brother 4 - część II

ja co prawda BB nie ogladam, bo nie mam tiwi, ale mysle sobie, ze niewiele trace a watek mnie przyciagnal, bo sie zaczelo robic goraco

a co do grubych lesb zgadzam sie z tym co napisala calkiem-spoko i Papiszynka. dla mnie te okreslenia sa nacechowane bardzo negatywnie i zdania raczej nie zmienie, a poprawnosc jezykowa to inna bajka...

uwazam, ze po prostu bez sensu obrazac, w dodatku anonimowo, ludzi ktorzy jakby nie patrzec, niczego nam nie zrobili, a ich zachowania znamy tylko z ekranu.

no dobra, pewnie gdyby w swiecie realnym jakas osoba z duza nadwaga bardzo mi podpadla i sprawila duza przykrosc, w przyplywie zlosci moze i nazwalabym ja grubaska. i wcale nie uwazam, ze to jest tak do konca usprawiedliwienie, ale czlowiek ma swoje slabostki, latwiej odniesc sie przeciez do czyjegos wygladu, powierzchownosci

przepraszam za offtop, ale nie moglam sie powstrzymac
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:07   #2241
misi@
Rozeznanie
 
Avatar misi@
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn- niestety :(
Wiadomości: 816
GG do misi@
Dot.: Big Brother 4 - część II

Hej drogie koleżanki Przez cały tydzień nie miałam sposobności oglądać BB czy któraś byłaby tak miła i opisała mi w telegraficznym skrócie co działo się przez ten tydzień ?
Z góry thx
__________________
'Są osoby, które się pamięta, i osoby, o których się śni.'

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

misi@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:08   #2242
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dla Ciebie nie jest, ale wiele osob z tego powodu cierpi, wystarczy spojrzec na jeden z watkow. Jezeli dla kogos jest kompleksem nadmierna chudosc - to zawsze bedzie mu przykro, gdy ktos mu powie ze jest chudy. Gdy dla kogos duzym kompleksem jest duzy nos - to zawsze przykrosc sprawi mu powiedzenie "ale masz ogromny nos.
papiszynko, to była ironia sama jestem czasem bombardowana tym epitetem, stąd moje wywody

dziwi mnie, dlaczego mówienie o kimś, że jest "gruby" rozumiane jest jako złośliwość tymczasem określenie "chudy" to żadna obraza i tym słowem można bezkarnie ludzi określać. i "wstyd" by się było za to obrazić
nie mówi się :"ale jesteś gruba" ew. "przytyłaś..." za to " boze, jaka ty chuda" - bardzo często
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:09   #2243
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Doprawdy Ameryki nie odkryłaś.

Gruba, chudy, niski wysoki to są wszystko określenia, ale jeśli któraś z uczestniczek tego wątku pisze "tę grubą ruską siatę", to chyba mi nie chcesz wmówić, że stwierdzała tylko fakty, że Magda ma nadwagę... Ona ja po prostu wyzywała i odwołała się tutaj do najbardziej widocznej cechy u tejże uczestniczki domu BB-nadwagi.

I nie chodzi o to, że ktoś kogoś nazwie "gruby"-to dopuszczalna i poprawna nazwa, ale o to że ujmuje to określenie w negatywnej formie, nacechowanej, jako epitet...

alez oczywiscie nie podwazam "gruba ruska siata" (cokolwiek to znaczy - bo szczerze powiedziawszy niewiem , wiec sie nie udzielam )
Chodiz mi wylacznie o przymiotnik GRUBY.

Dla jednych jest nacechowany negatywnie i wogole obrazliwie, a dla innych to epitet do opisywania faktow.
Tyle

nie podoba mi sie ze wizazanka mowi ze moja teoriea jest denna..
denna nie denna, poprawna i napisalam z jakiego punktu widzenia ja to widze... i rowniez zawarlam wszelakie "ale" w tej kwesti.
Nie napisalam takze nigdzie ze mam uczuc innych gdzies..a jedynie pisalam to w formie, ze za uzywanie samego w sobie slowa gruby/gruba - nie powinna nikogo dotykac kara. ot tyle


Co do kompleksow.. sama mialam kiedys na temat swojej chudosci ich mase..
ale to ze ktos nazwie mnie chuda to stwierdzenie faktu - chuda bylam
Nie powiedzial : ale jestes beznadziejna bo jestes chuda.. tylko stwierdzil fakt ze jestem chuda i tyle
Moze tez stad takie moje myslenie

Moglabym natomiast sie obrazic ze wizazanka nazywa rownoznacznie mnie denna, skoro moja teoria jest denna. Ale to by mogla byc elkka nadinterpretacja. Ile ludzi tyle pogladow
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:15   #2244
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
Jaki zwiastun?
Napiszcie dokladnie bo mi filmiki nie chodza ;]
I bylo cos ciekawego wczoraj w bb extra?
W BB Extra była pokazana noc posluba Joli i Marco,chyba troszke się działo Wymiana zdań między Adrianem i obłudną Izą,a także wtrącenie Psikusa: "Adrian powiedziałes co wiedziałeś,a teraz wypier****j".Co dotkneło Adiego,bo on się tak do niej nie oddzywa,ani do nikogo innego.Wpadła Jolka do pokoju i zaczęłam im gadać co myśli o ich zachowaniu i o dziwo,żadna z obłudnic sie nie odezwała.

A w zwiastunie jest,ze Kaska doczepia sie o coś do Adiego,a wiadomo,że jest on wrazliwy i w końcu nie ytrzymałi sie popłakał.z tego co wywnioskowałam to Adrian chce odejść z programu.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:17   #2245
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez dureksis Pokaż wiadomość
papiszynko, to była ironia sama jestem czasem bombardowana tym epitetem, stąd moje wywody

dziwi mnie, dlaczego mówienie o kimś, że jest "gruby" rozumiane jest jako złośliwość tymczasem określenie "chudy" to żadna obraza i tym słowem można bezkarnie ludzi określać. i "wstyd" by się było za to obrazić
nie mówi się :"ale jesteś gruba" ew. "przytyłaś..." za to " boze, jaka ty chuda" - bardzo często
No pozniej tak pomyslalam, ze to ironia, ale juz nie zmienialam
A z ta chudoscia to jest tak, ze chudosc jest w modzie jakby nie patrzec i dlatego niektorym sie to wydaje nieobrazliwe

ja to w ogole nie obejrze dzisiaj BB, chlip, nie bede wiedziala o co chodzi takze prosze o relacje o co chodzilo z ta Kaska i Adim, i z czego Jola tak sie cieszyla a no i jeszcze czemu Aagata plakala - robaczkow sie przestraszyla?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:18   #2246
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Big Brother 4 - część II

Cytat:
Napisane przez misi@ Pokaż wiadomość
Hej drogie koleżanki Przez cały tydzień nie miałam sposobności oglądać BB czy któraś byłaby tak miła i opisała mi w telegraficznym skrócie co działo się przez ten tydzień ?
Z góry thx
Przeczytaj kilka stron wątku i się dowiesz.
Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
alez oczywiscie nie podwazam "gruba ruska siata" (cokolwiek to znaczy - bo szczerze powiedziawszy niewiem , wiec sie nie udzielam )
Chodiz mi wylacznie o przymiotnik GRUBY.

Dla jednych jest nacechowany negatywnie i wogole obrazliwie, a dla innych to epitet do opisywania faktow.
Tyle

nie podoba mi sie ze wizazanka mowi ze moja teoriea jest denna..
denna nie denna, poprawna i napisalam z jakiego punktu widzenia ja to widze... i rowniez zawarlam wszelakie "ale" w tej kwesti.

Moglabym sie obrazic ze wizazanka nazywa mnie denna, skoro moja teoria jest denna.
Tutaj chodziło o to zdanie "gruba ruska siata" [od niego się zaczęła cała dyskusja], które było ewidentnie złe, a nie o samo "gruba", więc nie ma już sensu się rozdrabiać...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:24   #2247
Kaname
Zadomowienie
 
Avatar Kaname
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: pokój pełen marzeń
Wiadomości: 1 393
Dot.: Big Brother 4 - część II

O, nie! Adrian nie może odejść, bo go nawet polubiłam. Tą Lenartowicz trzeba jak najszybciej wyrzucić, bo sama jest prowodyrką wielu kłótni, a zrzuca się winę na Jolkę. Proszę się nie rozdrabniać na temat grubości czy chudości, bo w grę wchodzą łzy Adi'iego, a normalnie jak płakał przy posądzeniu go o gejostwo to tak mi się go żal zrobiło...
__________________
No pain, no game.
Kaname jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 16:34   #2248
szaaaalona
Raczkowanie
 
Avatar szaaaalona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 437
Dot.: Big Brother 4 - część II

Dziewczyny! Skończmy już te spory bo w BB taaaak dużo się dzieje... Szkoda czasu, siły i stron na wyzywanki i tym podobne

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Widziałyście zwiastun do dzisiejszego odcinka BB http://bb4.tivi.pl/Portal/Default.aspx
Widziałam przed chwilą Biedny Adrian Już sobie wyobrażam, co grupa palaczek musiała mu nagadać


Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
dokładnie!Ona potrafi każdego z równowagi rozprowadzić!:m ad:
Tu się zgadzam

Cytat:
Napisane przez Kaname Pokaż wiadomość
O, nie! Adrian nie może odejść, bo go nawet polubiłam. Tą Lenartowicz trzeba jak najszybciej wyrzucić, bo sama jest prowodyrką wielu kłótni, a zrzuca się winę na Jolkę. Proszę się nie rozdrabniać na temat grubości czy chudości, bo w grę wchodzą łzy Adi'iego, a normalnie jak płakał przy posądzeniu go o gejostwo to tak mi się go żal zrobiło...
Lenartowicz i Czmuda, reszta może zostać
Izka mnie zaczęła wkurzać. Fałszywiec jeden. Dobrze sobie pokalkulowała niby, ale jak odpadnie Czmuda, to palacze i antypalacze będą mniej więcej po równo : bo tu Adrian, Jolka, Adrian a tam Lenartowicz, Agata, Izka, bo Wiśniewska tak nie przywidywalnie nominuje I nie pomyślała, że jej dawna grupa może jej tego nie zapomnieć i ją nominować. A wtedy nie ma zmiłuj i do domu

A co do grubości, chudości itp, skooończcie już dyskusję, błaaaaaaagam.
Fakt, zdarzyło mi się pare razy czytać określenia wulgarne itd, ale żeby o tym się rozpisywać trzy strony?
Chciałam tylko jeszcze powiedzieć, że nie mam nic przeciw homoseksualistom, czy osobom pulchniejszym, sama mam styczność z takowymi ludźmi i wiem, że są bardzo sympatyczni itp, nie można uogólniać - są miłe i wredne chudzielce, fajne i fałszywe hetero.
Ale z perspektywy przeciętnego człowieka, który nie ma do czynienia z lesbijkami (czy grubszymi ludźmi, czy jednym i drugim), kiedy widzi takiego typowego przedstawiciela w telewizji w codziennych sytuacjach itp, i widzi takie a nie inne zachowania to tworzy sobie pewien stereotyp. Przecież gdyby Czmuda była wporządku, sympatyczna i w ogóle, to nikomu nie przeszkadzałby jej homoseksulaizm czy też tusza. Poprostu z charakteru jest osobą odpychającą I mi samej ciężko o niej miło napisać, sama jak oglądam BB to klnę na nią czasem pod nosem (dla usprawiedliwienia od razu dodam, że klnęłam tez na Pęczaka, Bartka, a teraz na Lenartowicz i Izkę ).

I przejdźmy do tego co się dzieje na bieżąco w BB wreszcie!
__________________
'Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak;
I chociaż czas pewnie odmieni kiedyś nas - mów tak... '


Adaś
szaaaalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 16:36   #2249
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Big Brother 4 - część II

Dziewczyny, piszecie, że Gerard odpowiada na stronie BB na komentarze. MOżecie mi napisać jak on jest zalogowany, pod jakim nickiem? Gdzie te jego koemntarze się pojawiają?
Prawdę pisząc nie mogę znaleźć...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 16:38   #2250
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Big Brother 4 - część II

Tez nie moglam znalezc wchodzisz na jego profil, i tam masz rozne komentarze i musisz wejsc w ten komentarz, tam sa dalsze komanetarze (maslo maslane i oczywista oczywistosc ). Wejdz np. do Papryczki, tam Gerard pisal
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.