Jak mieć długie włosy??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 21:37   #31
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Oj ciężko jest zapuścić zdrowe włoski. Bo ja zapuszczam i zapuszczam brakuje mi jakieś 10cm do pasa, ale końcówki mam zmasakrowane. Także chyba lepiej mieć krótsze a zdrowe
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:42   #32
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Oj ciężko jest zapuścić zdrowe włoski. Bo ja zapuszczam i zapuszczam brakuje mi jakieś 10cm do pasa, ale końcówki mam zmasakrowane. Także chyba lepiej mieć krótsze a zdrowe
No, masz racje ja mam tak do polowy plecow a przez te zniszczone koncowki zastopowaly mi sie we wzroscie (tak mi sie wydaje ze to przez to)
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 19:12   #33
litlle_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 155
Dot.: Jak mieć długie włosy???

ja jak na razie mam średnie, ale juz zauważyłam, jak na razie na jednym włosku, że się rozdwaja, a chyba nawet roztraja.
Z moich obserwacji wynika, że jak mam ścięte włosy i odrastają, to przez pewnien czas jestem pozbawiona tego problemu.
A z czasem, kiedy stają się dłuższe niestety to ujawnia się na nowo.
Może to od tego, że ja zapuszczam, ale raczej nie ścinam końcówek. Tylko, wiecie jak już widzę, że mam takie dosyć zniszczone to idę i obcinam do ramion. xd
litlle_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 22:33   #34
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
No, masz racje ja mam tak do polowy plecow a przez te zniszczone koncowki zastopowaly mi sie we wzroscie (tak mi sie wydaje ze to przez to)
pewnie Ci się wykruszaja wiec nie widzisz przyrostu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 11:09   #35
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
pewnie Ci się wykruszaja wiec nie widzisz przyrostu
Nie zauwazylam zeby sie wykruszaly, najwyzej sama je sobie odrywam heh... wiem, wiem, glupie to, ale jak mnie cos najdzie to sobie z pieciu wlosow koncowki pourywam bo sa takie juz nieladne, az biale... zamierzam wybrac sie do fryzjera niedlugo, podciac je. Moze w poniedzialek
Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:57   #36
abraxas2871
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 203
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Agaciok - Najpierw wax - nałożyć i potrzymac (najlepiej owinąć folią głowę i owinąć ręcznikiem, bo im cieplej ma wax tym lepiej działa), Skoro był już wax to odżywka do spłukiwania nie jest już potrzebna, ale jeśli bardzo chcesz to nie zaszkodzi (chociaż skoro mówisz, że masz włosy przetłuszczające sie to może lepiej ich za bardzo nie ładować odżywkami na raz). Na końcu jedwab - tylko z umiarem i nie tuż przy glowie - raczej na końcówki. Osobiście polecam jedwab joanny (taki z atomizerkiem) - farouk mu nie dorównuje

Edytowane przez abraxas2871
Czas edycji: 2009-11-07 o 16:59
abraxas2871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:39   #37
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
Agaciok - Najpierw wax - nałożyć i potrzymac (najlepiej owinąć folią głowę i owinąć ręcznikiem, bo im cieplej ma wax tym lepiej działa), Skoro był już wax to odżywka do spłukiwania nie jest już potrzebna, ale jeśli bardzo chcesz to nie zaszkodzi (chociaż skoro mówisz, że masz włosy przetłuszczające sie to może lepiej ich za bardzo nie ładować odżywkami na raz). Na końcu jedwab - tylko z umiarem i nie tuż przy glowie - raczej na końcówki. Osobiście polecam jedwab joanny (taki z atomizerkiem) - farouk mu nie dorównuje
Waxa nie bede stosowac codziennie, najwyzej dwa razy w tygodniu wiec mysle ze zwykla odzywka tez moze sie przydac a jedwab planowalam kupic tez z Waxa
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 15:11   #38
_saia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mieć długie włosy???

a ja się nie zgadzam z wami
podcinanie końcówek nie ma wpływu na szybszy porost włosów, bo włosy nie rosną z końcówek ale od skóry ;]
to takie tam stare gadanie, że jak się ścina to włosy szybciej rosną.
to nie prawda. lecz jak nie podcinamy końcówek to one się kruszą.

ja mam końcówki zniszczone od farby i prostownicy ale postanowiłam na razie nie podcinać.

czytałam kiedyś na jakimś forum dla modelek, że sposób na szybki porost włosów to płukanie zimną wodą (ale nie taką letnią ale zimną!). zatoki są przyznaje ale efekty też
czytałam też o jakiś tabletkach ale sama nie wierze w takie cuda (efekty widoczne po dwóch miesiąca. to i bez tabletek są i one widoczne )
a i jedwab polecam dla wzmocnienia

ps.mój pierwszy post. nie bijcie xD
pozdrawiam cieplutko
_saia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:18   #39
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
czytałam kiedyś na jakimś forum dla modelek, że sposób na szybki porost włosów to płukanie zimną wodą (ale nie taką letnią ale zimną!). zatoki są przyznaje ale efekty też
Ale mózgu brak.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:24   #40
_saia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mieć długie włosy???

to chociaż się nie przyznawaj
_saia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:26   #41
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
czytałam kiedyś na jakimś forum dla modelek, że sposób na szybki porost włosów to płukanie zimną wodą (ale nie taką letnią ale zimną!). zatoki są przyznaje ale efekty też
Ja tak czesto robie ale efektow nie widze...

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
a ja się nie zgadzam z wami
podcinanie końcówek nie ma wpływu na szybszy porost włosów, bo włosy nie rosną z końcówek ale od skóry ;]
to takie tam stare gadanie, że jak się ścina to włosy szybciej rosną.
to nie prawda. lecz jak nie podcinamy końcówek to one się kruszą.
Moze i nie ma wplywu na szybszy porost ale sama przyznaj ze rozdwojone i poniszczone koncowki estetycznie nie wygladaja lepiej je podciac zeby ladniej wygladaly i byly zdrowsze
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 21:22   #42
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
czytałam kiedyś na jakimś forum dla modelek, że sposób na szybki porost włosów to płukanie zimną wodą (ale nie taką letnią ale zimną!). zatoki są przyznaje ale efekty też

a i jedwab polecam dla wzmocnienia
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale mózgu brak.
Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
to chociaż się nie przyznawaj
Ni to śmieszne, ni to z klasą... tym bardziej, że szugarbejb ma rację. Zimną wodą nie należy płukać skóry głowy (bo to nie ma sensu a może jedynie zaszkodzić), a jedynie włosy na długości. Nie dla szybszego porostu, ale po to, by łuski włosa zamknęły się i, co za tym idzie, by włosy były bardziej błyszczące.

To, że kiedyś wyczytałaś taką niemądrą informację na forum modelek nie oznacza, że musisz się nią tutaj chwalić.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:24   #43
_saia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mieć długie włosy???

weegirl:
chwalić?
czy przypadkiem ten wątek nie jest założony po to by wymieniać się radami? nie zauważyłam czytając tutaj tego sposobu więc postanowiłam napisać.
może i masz rację, że włosy szybciej nie rosną ale zdawało mi się odczuć jakąś różnicę ale może to tylko omylne wrażenie.
a i jeszcze jedno. mówisz, że mój post nie był śmieszny i nie z klasą a mojej poprzedniczki był?
nie wiem czemu na mnie naskakujesz... jeżeli na każdego nowego robicie taki wjazd to administratorzy mogą być z Was dumni, że ludzi do forum zniechęcacie.
medal się należy

agaciorek:
na jasnych włosach na szczęście tak nie widać ;p
ja zabiegany człowiek, nie mam czasu do fryzjera a jak już go odwiedzę to wychodzę z łzami w oczach tak więc na razie unikam
jakbym miała ciemne włosy to już obowiązkowo co i rusz podcinanie końcówek
_saia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:57   #44
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
weegirl:
chwalić?
czy przypadkiem ten wątek nie jest założony po to by wymieniać się radami? nie zauważyłam czytając tutaj tego sposobu więc postanowiłam napisać.
może i masz rację, że włosy szybciej nie rosną ale zdawało mi się odczuć jakąś różnicę ale może to tylko omylne wrażenie.
a i jeszcze jedno. mówisz, że mój post nie był śmieszny i nie z klasą a mojej poprzedniczki był?
nie wiem czemu na mnie naskakujesz... jeżeli na każdego nowego robicie taki wjazd to administratorzy mogą być z Was dumni, że ludzi do forum zniechęcacie.
medal się należy
Nie naskakuję, stwierdzam, że Twoja odzywka była nie na miejscu. Szugar, w sobie właściwy sposób, zwróciła uwagę na, jej zdaniem, niemądrą poradę, która może przynieść więcej szkody niż pożytku. Jedyna część mojej wypowiedzi, którą możesz uznać za nieprzyjemną to ta, w której stwierdzam, że post Twój skierowany do Szugar nie był na miejscu. Nadal uważam, iż wielką nieodpowiedzialnością jest proponowanie innym, by płukali głowę zimną wodą. Oczywiście, każdy ma swój rozum i to, czy skorzysta z Twojej rady czy nie, to już inna sprawa, niemniej jednak grozą powiało. Tym bardziej, że jak się ktoś zastanowi, to jakim cudem płukanie głowy zimną wodą miałoby wpływać na porost włosów?

Na koniec radzę zrobić kilka głębokich wdechów i zastanowić się, co Szugar wyśmiała: głupią radę czy Ciebie jako użytkowniczkę forum?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 20:06   #45
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
agaciorek:
na jasnych włosach na szczęście tak nie widać ;p
ja zabiegany człowiek, nie mam czasu do fryzjera a jak już go odwiedzę to wychodzę z łzami w oczach tak więc na razie unikam
jakbym miała ciemne włosy to już obowiązkowo co i rusz podcinanie końcówek
Jak juz to AGACIOK nie agaciorek heh niby ja mam nawet jasne wlosy no i to troche widac, to juz nawet nie chodzi o to ze widac, po prostu wlosy w tym miejscu sa lekko przesuszone a przez to nieprzyjemne w dotyku. Ja fryzjerow tez staram sie unikac po tych wszystkich wpadkach ale jak juz powinnam isc to ide

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
weegirl:
chwalić?
czy przypadkiem ten wątek nie jest założony po to by wymieniać się radami? nie zauważyłam czytając tutaj tego sposobu więc postanowiłam napisać.
może i masz rację, że włosy szybciej nie rosną ale zdawało mi się odczuć jakąś różnicę ale może to tylko omylne wrażenie.
a i jeszcze jedno. mówisz, że mój post nie był śmieszny i nie z klasą a mojej poprzedniczki był?
nie wiem czemu na mnie naskakujesz... jeżeli na każdego nowego robicie taki wjazd to administratorzy mogą być z Was dumni, że ludzi do forum zniechęcacie.
medal się należy

agaciorek:
na jasnych włosach na szczęście tak nie widać ;p
ja zabiegany człowiek, nie mam czasu do fryzjera a jak już go odwiedzę to wychodzę z łzami w oczach tak więc na razie unikam
jakbym miała ciemne włosy to już obowiązkowo co i rusz podcinanie końcówek
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Nie naskakuję, stwierdzam, że Twoja odzywka była nie na miejscu. Szugar, w sobie właściwy sposób, zwróciła uwagę na, jej zdaniem, niemądrą poradę, która może przynieść więcej szkody niż pożytku. Jedyna część mojej wypowiedzi, którą możesz uznać za nieprzyjemną to ta, w której stwierdzam, że post Twój skierowany do Szugar nie był na miejscu. Nadal uważam, iż wielką nieodpowiedzialnością jest proponowanie innym, by płukali głowę zimną wodą. Oczywiście, każdy ma swój rozum i to, czy skorzysta z Twojej rady czy nie, to już inna sprawa, niemniej jednak grozą powiało. Tym bardziej, że jak się ktoś zastanowi, to jakim cudem płukanie głowy zimną wodą miałoby wpływać na porost włosów?

Na koniec radzę zrobić kilka głębokich wdechów i zastanowić się, co Szugar wyśmiała: głupią radę czy Ciebie jako użytkowniczkę forum?
Dziewczyny prosze... nie kloccie sie weegirl ma racje poniewaz taka juz strasznie zimna woda plukac wlosy rzeczywiscie moze byc niezbyt madrze, a co do saia... hm tez ma troche racji bo jak pierwszy raz przeczytalam komentarz tamtej uzytkowniczki wydal mi sie niezbyt mily no ale saia-nie trzeba bylo reagowac tak ostro
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 21:32   #46
_saia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mieć długie włosy???

przepraszam za okaleczenie twego cudnego nicku xD
mam nadzieje, że wybaczysz.
ja nie mam zamiaru się wdawać w żadną kłótnie ale nie pozwolę by ktoś się tak chamsko w stosunku do mnie odzywał mimo, że mnie nie zna.
nie wiem czy to jakaś nowa moda najeżdżać na nowych użytkowników czy co.

ok. ja się już nie odzywam bo o czym inny jest wątek a co innego ja gadam :P

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Nie naskakuję, stwierdzam, że Twoja odzywka była nie na miejscu. Szugar, w sobie właściwy sposób, zwróciła uwagę na, jej zdaniem, niemądrą poradę, która może przynieść więcej szkody niż pożytku. Jedyna część mojej wypowiedzi, którą możesz uznać za nieprzyjemną to ta, w której stwierdzam, że post Twój skierowany do Szugar nie był na miejscu. Nadal uważam, iż wielką nieodpowiedzialnością jest proponowanie innym, by płukali głowę zimną wodą. Oczywiście, każdy ma swój rozum i to, czy skorzysta z Twojej rady czy nie, to już inna sprawa, niemniej jednak grozą powiało. Tym bardziej, że jak się ktoś zastanowi, to jakim cudem płukanie głowy zimną wodą miałoby wpływać na porost włosów?

Na koniec radzę zrobić kilka głębokich wdechów i zastanowić się, co Szugar wyśmiała: głupią radę czy Ciebie jako użytkowniczkę forum?
Jednak widzę, że dostała ostrzeżenie od administracji więc tak zwany przez ciebie "właściwy sposób zwrócenia uwagi" był bardzo subtelny, nie ma co.
Mam pytanie. Dlaczego mówisz w jej imieniu? Skąd możesz wiedzieć co ona miała przez to na myśli?
Może i sposób jak się teraz okazuje nie najlepszy co nie znaczy, że użytkownicy powinni tak reagować.

Kończę tą dyskusję bo dalsza nie ma sensu.
Nie mówię, że jestem człowiekiem nieomylnym a sposób wydawał się w miarę sensowny ale naprawdę nie widzę powodów do tak ostrej reakcji.
_saia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 21:57   #47
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
Jednak widzę, że dostała ostrzeżenie od administracji więc tak zwany przez ciebie "właściwy sposób zwrócenia uwagi" był bardzo subtelny, nie ma co.
Mam pytanie. Dlaczego mówisz w jej imieniu? Skąd możesz wiedzieć co ona miała przez to na myśli?
Może i sposób jak się teraz okazuje nie najlepszy co nie znaczy, że użytkownicy powinni tak reagować.
Mogę to wiedzieć chociażby stąd, że jest to Wizażanka z dużym stażem i sporo już jej postów zdążyłąm przeczytać Swoją drogą- może i bywa nieco zadziorna , ale ma też dużą wiedzę i radziłabym się zapoznać z jej postami odnośnie pielęgnacji włosów

A sposób z polewaniem głowy zimną wodą nie jest ani trochę sensowny raczej głupi. Może jak przejdziesz kiedyś zapalenie zatok, to zrozumiesz, czemu. Istnieje mnóstwo skutecznych i bezpiecznych sposobów na porost włosów (Garnier Neril, Seboradin i inne wcierki) i zostały one wymienione w odpowiednim wątku . Z mojej strony EOT.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 09:56   #48
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Cytat:
Napisane przez _saia Pokaż wiadomość
przepraszam za okaleczenie twego cudnego nicku xD
mam nadzieje, że wybaczysz.
ja nie mam zamiaru się wdawać w żadną kłótnie ale nie pozwolę by ktoś się tak chamsko w stosunku do mnie odzywał mimo, że mnie nie zna.
nie wiem czy to jakaś nowa moda najeżdżać na nowych użytkowników czy co.

ok. ja się już nie odzywam bo o czym inny jest wątek a co innego ja gadam :P
Oczywiscie ze wybacze w koncu nic sie takiego nie stalo ja tez jestem praktycznie nowa ale nikt na mnie nie najezdzal przynajmniej w watku o wlosach... rozumiem cie doskonale i nie kloccie sie juz, nie ma sensu
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 19:56   #49
_elaaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mieć długie włosy???

...

Edytowane przez _elaaa_
Czas edycji: 2010-07-26 o 20:04
_elaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 07:29   #50
Jolani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Moja rada na dlugie wlosy jest taka : myjcie wloski tylko raz na tydzien, uzywajcie naturalnych szamponow, tzn nie pasuje garbier, elvital, i podobne.
2 lata temu meczylam sie ( szukalam sposoby jak szybciej miec dlugie wlosy) i nareczcie znalazlam artykol, w ktorym pisalo sie, ze drogie szampony tylko obciozajo masze wlosy, co zatrzymuje ich rosniecie. Uzywam szampon z pokrzywy , wlosy nie tluszczo sie 5/6 dni. Szampon jest niedrogi ( 5zl-1litr). Takze nie uzywam suszarki) DZIALA
Jolani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:31   #51
Jolani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Hejka
mam pytanko dla kazdej ;] o ile cm odrosly Wam wlosy od czasu zapuszczenia, kierujac sie danymi poradami ? takze prosilabym o wskazaniu jakich, moze tak bedzie lzej wybrac jeden , najlepszy sposob na przyspieszenie porostu DZIEKUJE!
Jolani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:58   #52
Lena95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mieć długie włosy???

Ja już mam to za sobą, włosy zapuszczone... Mam do pasa. Są zdrowe i grube. Nie używałam żednych specjalnych szamponów itp. Piłam tylko pokrzywkę, wcierałam żółtko... W sumie się opłaciło, ale najbardziej byłam zadowolona z pokrzywki bo wzmocniła i przyśpieszyła wzrost włosów. Działa też oczyszczająco na twarz. Pije ją nadal, jest cudowna i smaczna! Pozdrawiam
Lena95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.