Soczyste, czerwone usta - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-05, 20:30   #331
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cześć dziewczyny! Bardzo fajny wątek Ja uwielbiam czerwienie na ustach i w sumie maluję usta wszelkimi odcieniami czerwieni we wszystkich porach dnia i nocy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 11:07   #332
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Widzę, że wątek trochę zamarł, ale może ktoś mi doradzi...
Otóż jestem w trakcie poszukiwania swojej czerwieni (ciężkie to zadanie ). Większość czerwonych szminek dostępna w sklepach jest na ogół w tych samych odcieniach, ciepłe, krwistoczerwone lub takie buraczkowato-różowawe ;/ Albo z ordynarnymi drobinkami :/ Powoli się załamuję W ciepłym czerwonym kolorze wyglądam, jakbym przed chwilą napiła się krwi. Generalnie w takich kolorach czerwonego wyglądam moim zdaniem wulgarnie... :/
Jaki odcień czerwieni pasuje do chłodnego typu urody (jestem latem )? Wiem tyle, że chłodny...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 14:03   #333
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek trochę zamarł, ale może ktoś mi doradzi...
Otóż jestem w trakcie poszukiwania swojej czerwieni (ciężkie to zadanie ). Większość czerwonych szminek dostępna w sklepach jest na ogół w tych samych odcieniach, ciepłe, krwistoczerwone lub takie buraczkowato-różowawe ;/ Albo z ordynarnymi drobinkami :/ Powoli się załamuję W ciepłym czerwonym kolorze wyglądam, jakbym przed chwilą napiła się krwi. Generalnie w takich kolorach czerwonego wyglądam moim zdaniem wulgarnie... :/
Jaki odcień czerwieni pasuje do chłodnego typu urody (jestem latem )? Wiem tyle, że chłodny...
zajżyj do inglota, widziałam, że mają wiele czerwieni, bez drobinek, w różnych formułach (satynowe, błyszczące) a nawet zupełnie matowe czerwienie, i w takiej cenie , że możesz eksperymentować
Co do koloru dla ciebie to mi trudno cos powiedzieć bez zdjęcia - może też tak być, ze po prostu czerwienie ci nie pasują, ale raczej róże?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 22:50   #334
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Rousse, byłam w Inglocie, ale niestety... Spodziewałam się naprawdę wielu czerwieni (ach, chyba rozmarzyłam się za bardzo) a było chyba tylko 5-6 odcieni, z czego żaden nie był nawet odrobinę podobny do tego, jaki bym chciała tylko to, co wszędzie (chodzi o ciemny, chłodny, głęboki odcień czerwieni, lekko, ale to leciutko wpadający w bordo). Była strażacka czerwień, krwista, malinowa, wiśniowa - ale taka buraczkowata wiśnia , coś perłowatego... Zapomniałam spisać sobie numerków, bo weszłam do Inglota, rzut oka na szminki, szybkie testy i czym prędzej stamtąd wypadłam, bo pani z obsługi po prostu stała nade mną jak kat nad dobrą duszą :/ Stała dosłownie krok ode mnie i patrzyła mi się na ręce, na każdy mój ruch, nie muszę chyba dodawać jakie to było krępujące... Czułam się jak jakaś potencjalna złodziejka ;/ Dlatego nie lubię chodzić do Inglota. Czuję się tam zawsze jak intruz.

A co do mojego typu kolorystycznego, to trochę opiszę, bo na razie nie mam możliwości dodania zdjęcia. Mam naturale włosy w kolorze popielatego blondu, tęczówki są szaro-niebieskie, generalnie jasna oprawa oczu, cera też jasna, w tonacji raczej różowej. Opalam się zwykle na czerwono, po kilku godzinach skóra brązowieje. Coś jeszcze napisać?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-10-13 o 22:52
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 19:08   #335
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Soczyste, czerwone usta

A co powiesz na Revlon Matte Really Red?
albo Revlon Matte Strawberry Suede
http://www.kremoteka.pl/product-pol-...ka-do-ust.html
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 22:21   #336
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Wygląda ciekawie, ale i tak musiałabym osobiście obmacać Kosmetyki Revlona są dostępne w jakiś sieciówkowych drogeriach? Wydaje mi się, że widziałam w Douglasie. Musiałabym przed wizytą tam uzbroić się w cierpliwość, żeby znów nie dać nogi jak panie z obsługi rzucą się by mi "w czymś pomóc"

Chodzi mi mniej więcej o taką czerwień jak na załączniku 1, 2 i 3, ewentualnie mogłaby być taka jak na 4 - sama nie wiem czy by pasowała
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 16:26   #337
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Soczyste, czerwone usta

pasowałaby nawet chciałam zaproponawać, ale myślałam, że powiesz, że za ciemne ale wygląda świetnie ten kolor u blondynek
Bourjois Sweet Kiss Lipstick 54 Rouge Glamour
Bourjois Sweet Kiss Naturel Rouge Soyeux 01
co do revlona to nie wiem, chyba w jakiś drogeriach stacjonarnych je widziałam, ale nie pamiętam gdzie..

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-10-23 o 16:38
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 18:25   #338
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Dziewczyny, czy możecie mi polecić coś, co będzie dawać podobny efekt do truskawkowej pomadki Nivei? Coś takiego jasnoczerwonego, we w miarę przystępnej cenie. (Nivea robi z moich ust rozmiękniętą breję.) Może być błyszczące, byle bez drobinek.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:20   #339
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
pasowałaby nawet chciałam zaproponawać, ale myślałam, że powiesz, że za ciemne ale wygląda świetnie ten kolor u blondynek
Bourjois Sweet Kiss Lipstick 54 Rouge Glamour
Bourjois Sweet Kiss Naturel Rouge Soyeux 01
co do revlona to nie wiem, chyba w jakiś drogeriach stacjonarnych je widziałam, ale nie pamiętam gdzie..
Dziękuję Na pewno je oglądnę
Mam na razie jedną pomadkę w czerwieni, która była najbardziej zbliżona do mojego ideału tj. Manhattan Intense Moisture & Gloss 54T. Nie ma nic wsólnego z nawilżaniem, ani tym bardziej z połyskiem - jest matowa! Ale nie będę wydziwiać, chodzi tylko o kolor
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 17:14   #340
Serekha
zaglądam sobie czasem
 
Avatar Serekha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świątynia Leniwców
Wiadomości: 137
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Ja uwielbiam matowe ,czerwone usta. Cudownie wyglądają . Za szminkami tak, nie bardzo przepadam bo nigdy nie mogę znaleźć pasującego mi odcienia więc na codzień maluję się konturówką.
__________________
Było 67,5 Jest 55,5BĘDZIE 48

Walczę z lenistwem, pracuję nad zaakceptowaniem siebie i nie poddaję się bez walki.
Serekha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:03   #341
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Serekha Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam matowe ,czerwone usta. Cudownie wyglądają . Za szminkami tak, nie bardzo przepadam bo nigdy nie mogę znaleźć pasującego mi odcienia więc na codzień maluję się konturówką.

którą konturówką? Dziwi mnie to, bo wybór odcieni szminek jest duuuużo większy niż konturówek.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie mi polecić coś, co będzie dawać podobny efekt do truskawkowej pomadki Nivei? Coś takiego jasnoczerwonego, we w miarę przystępnej cenie. (Nivea robi z moich ust rozmiękniętą breję.) Może być błyszczące, byle bez drobinek.

polecam Bourjois Rouge błyszczyk Hi Tech np. TU
daje sam kolor, delikatny lub mocny- jak chcesz.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 19:11   #342
Serekha
zaglądam sobie czasem
 
Avatar Serekha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świątynia Leniwców
Wiadomości: 137
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Mam dużo konturówek ostatnio używam z avona i z kobo są świetne . Ale szminek ,tak owszem jest dużo ale żeby dostać ładną ,matową czerwień to przynajmniej dla mnie jest duży wysiłek, bo gdzie nie spojrzę na czerwone szminki to na ustach świecą się jak błyszczyki. Jeśli macie jakieś ulubione czerwone szminki to ,proszę podajcie.
__________________
Było 67,5 Jest 55,5BĘDZIE 48

Walczę z lenistwem, pracuję nad zaakceptowaniem siebie i nie poddaję się bez walki.
Serekha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 21:04   #343
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
polecam Bourjois Rouge błyszczyk Hi Tech np. TU
daje sam kolor, delikatny lub mocny- jak chcesz.
To wygląda fantastycznie, wielkie dzięki!
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:46   #344
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez Serekha Pokaż wiadomość
Mam dużo konturówek ostatnio używam z avona i z kobo są świetne . Ale szminek ,tak owszem jest dużo ale żeby dostać ładną ,matową czerwień to przynajmniej dla mnie jest duży wysiłek, bo gdzie nie spojrzę na czerwone szminki to na ustach świecą się jak błyszczyki. Jeśli macie jakieś ulubione czerwone szminki to ,proszę podajcie.
takiej zupełnie matowej nie mam, raczej o lekkim satynowym wykończeniu, ale jako że nie znosze błyszczyków na pewno nie nazwę ich błyszczącymi- z dolnej połki gorąco polecam szminki sephory, spora gama czerwieni i zupełnie klasyczną czerwień rimmela- alarm!

Z kolei konturówki zazwyczaj są w małym wyborze i nie znalazłam jeszcze pasującej do jasnej czerwieni, a la pomidor.

Meell- mam dwa rouge hi tech i jestem bardzo bardzo zadowolona
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 10:17   #345
anna_mar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 14
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Dziewczyny!
Zainspirował mnie ten wątek i zapragnęłam kupić PIERWSZĄ W ŻYCIU SZMINKĘ!
Mam 22 lata i do tej pory używałam jedynie transparentnych błyszczyków, po prostu nie potrafiłam wybrać szminki dla siebie.
Dlatego proszę o pomoc!
Mam miedziane (farbowane) włosy, kocie zielone oczy, trochę piegów i raczej jasną (choć nie aż tak bardzo) karnację. Jaki kolor szminki pasowałby mi na dzień/na noc?
anna_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:13   #346
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez anna_mar Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Zainspirował mnie ten wątek i zapragnęłam kupić PIERWSZĄ W ŻYCIU SZMINKĘ!
Mam 22 lata i do tej pory używałam jedynie transparentnych błyszczyków, po prostu nie potrafiłam wybrać szminki dla siebie.
Dlatego proszę o pomoc!
Mam miedziane (farbowane) włosy, kocie zielone oczy, trochę piegów i raczej jasną (choć nie aż tak bardzo) karnację. Jaki kolor szminki pasowałby mi na dzień/na noc?
Do tej miedzi i piegów pasowałoby pewnie coś ciepłego, wpadającego w pomarańcz albo nawet brąz?
Chociaż może już znalazłaś swój odcień...
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 18:42   #347
joanna_adamska
Raczkowanie
 
Avatar joanna_adamska
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 281
Dot.: Soczyste, czerwone usta

bardzo fajny wątek ja ciągle szukam swojej czerwieni
joanna_adamska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 16:06   #348
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Soczyste, czerwone usta

ja sama zawszę boję się używać czerwieni bo mam takie jakby niekształtne usta troszkę dolna warga jest dużo większa od górnej i nie jestem pewna czy dorzucając do tego czerwoną szminkę będzie to dobrze wyglądało...
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 22:26   #349
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Ooo wątek dla mnie
Od jakiegoś czasu uwielbiam czerwień na ustach i dorobiłam się trzech szminek w tym jednego kryjącego błyszczyka. Ogólnie wolę czerwień ala wóz strażacki, ale odrobinę ciemniejsze też mogą być
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 23:51   #350
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Nie umiem wyjaśnić, dlaczego, ale jakoś coraz rzadziej maluję usta na czerwono (a mam dopiero 22 lata)
Ale i tak znalazłam swoją ulubioną szminkę: Revlon ColorStay, odcień 375 Ripened Red
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 22:14   #351
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Odświeżę wątek: dziewczyny, malujecie usta na czerwono jeśli macie na sobie akurat czerwoną bluzkę/ sukienkę? Moja przyjaciółka uważa, że to już nadmiar czerwieni, dla mnie kiedyś tak było OK, ale teraz już sama nie wiem...
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 13:51   #352
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Na wieczór jak najbardziej tak, zwłaszcza do czerwonej sukienki i z delikatną resztą makijażu Na dzień zależy od sytuacji ale wolę raczej delikatniejsze zestawienia
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 13:57   #353
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Odświeżę wątek: dziewczyny, malujecie usta na czerwono jeśli macie na sobie akurat czerwoną bluzkę/ sukienkę? Moja przyjaciółka uważa, że to już nadmiar czerwieni, dla mnie kiedyś tak było OK, ale teraz już sama nie wiem...
mi tam czerwona sukienka różnicy nie robi nawet mi się podoba do tego delikatne oczko i miodzio
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:07   #354
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Ja tam czerwone usta najbardziej lubię do czerni/bieli/szarości. Ogólnie czerwień na ustach noszę jako jedyny akcent kolorystyczny, bo wg mnie wtedy ona jest najlepiej wyeksponowana .
Przyznam, że nawet fryzurę dobieram do koloru ust . Jak mam czerwoną, ciemną czy w ogóle mocno intensywną kolorystycznie szminkę, to najczęściej noszę gładko związane do góry włosy lub niski kucyk z przedziałkiem na boku. Ot, takie zboczenie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 17:20   #355
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Nie umiem wyjaśnić, dlaczego, ale jakoś coraz rzadziej maluję usta na czerwono (a mam dopiero 22 lata)
Ale i tak znalazłam swoją ulubioną szminkę: Revlon ColorStay, odcień 375 Ripened Red
Ja mam 23 i od dobrych 3 lat noszę czerwone usta bardzo często, i na dzień i na wieczór
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 18:04   #356
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Odświeżę wątek: dziewczyny, malujecie usta na czerwono jeśli macie na sobie akurat czerwoną bluzkę/ sukienkę? Moja przyjaciółka uważa, że to już nadmiar czerwieni, dla mnie kiedyś tak było OK, ale teraz już sama nie wiem...
oczywiście
ja maluję usta na czerwono kiedy tylko mam na to ochotę średnio (w odróżnieniu od OliM) patrze żeby to sie jakoś komponowało. Chodzę w nich do pracy, na wieczorne wyjścia, spotkania itp.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja tam czerwone usta najbardziej lubię do czerni/bieli/szarości. Ogólnie czerwień na ustach noszę jako jedyny akcent kolorystyczny, bo wg mnie wtedy ona jest najlepiej wyeksponowana .
Przyznam, że nawet fryzurę dobieram do koloru ust . Jak mam czerwoną, ciemną czy w ogóle mocno intensywną kolorystycznie szminkę, to najczęściej noszę gładko związane do góry włosy lub niski kucyk z przedziałkiem na boku. Ot, takie zboczenie .
a no to widzisz Olka, ja mam odwrotnie
nie chciałoby mi się myśleć za bardzo, żeby wszystko do siebie pasowało a i co do fryzury za dużego pola do manewru nie mam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 12:51   #357
Wera014
Raczkowanie
 
Avatar Wera014
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 245
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Dziewczyny błagam pomocy, od dawna szukam konturówki lub pomadki mniej więcej w takim kolorze. Chodzi o ciemną czerwień, ale żeby nie wpadała w żaden róż/fiolet. Prooooszę, powiedźcie,że znacie taką szminkę lub kredkę.




http://images2.fanpop.com/image/phot...29-730-547.jpg
__________________




Edytowane przez Wera014
Czas edycji: 2013-11-11 o 12:53
Wera014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 13:26   #358
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Na moich ustach podobnie wygląda szminka Rouge Bunny Rouge Got Rid of the Man.
Zerknij jeszcze na szminki Besame - może Merlot albo Cherry Red będzie ok (raczej stawiałaby na Merlot, bo Cherry Red ma jakby lekko różowe podtony, które widać jak kolor schodzi z ust).

No i na pewno w ofercie nyx'a znajdziesz coś dla siebie
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 20:35   #359
Wera014
Raczkowanie
 
Avatar Wera014
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 245
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Ta pierwsza, którą podałaś jest boska, ale chyba trochę nie na moją kieszeń no i fajnie by było dostać tą szminkę gdzieś w necie
__________________



Wera014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 16:16   #360
Demotywacja
Raczkowanie
 
Avatar Demotywacja
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 198
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Hej dziewczyny - też uwielbiam czerwień. Marzy mi się możliwość malowania ust prawdziwą czerwienią (nie różowoczerwonym czy pomarańczowoczerwonym) ale testowane do tej pory przeze mnie wyglądają na mnie jak... makijaż clowna.
Od dawna marzy mi się taka czerwień,
ale nie znalazłam nic podobnego wśród kolorów ze średniej półki, a obawiam się kupić droższy kosmetyk, biorąc pod uwagę, że może mi zwyczajnie również nie pasować.
Może któraś z was zna szminkę w kolorze czerwieni (marzyłaby mi się podobna do tamtej, ale ważniejsze żeby pasowała), która wypadnie dobrze? Zamieszczam moje zdjęcie i proszę o propozycje szminek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.jpg (73,5 KB, 14 załadowań)
__________________
Los to los, policz do dziesięciu i bądź dużą dziewczynką.
Demotywacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-21 18:33:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.