Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 22:00   #2281
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
gdzies zgubilam ten wątek, choć czytam regularnie forum...ale współczuje ci, niedało się jakoś zarekalmować?? te zakupy sa super w truskawie, ale właśnie rekamacja prawie niemożliwa.
a kupowałaś z promocji?
Tak, zakup jak się okazało był z promocji, ale niestety nie sugerowałam się tym, że promocja to może być coś starego. Pisałyśmy o tym kilka dni temu.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:02   #2282
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
pianka bardzo fajna, świetnie zmywa makijaż!

tonik świetnie pachnie i buźka jest po nim bardzo miła

cały efekt zepsuł jednak mój krem Clinique, jest beznadziejny i muszę go szybko zmienić na jakiś lepszy, nawilżający, możecie mi jakiś polecić?
dodam, że używałam Chanel Hydramax i byłam bardzo zadowolona, ale drogi jest (chociaż na tru i tak o 100 zł mniej, niż w drogerii)
zastanawiam się, czy nie inwestować dalej w Biotherm
może i zainwestować, krem będzie żelowy. ja teraz mam ten z żeńszeniem multi-coś - nie kupuj, mi zapchał pory i nie wiem, co teraz robić wczoraj zrobiłam mikrodermobrazję i nic. Ale nawilżacze z Biothermu są przyjemne, chociaż to tylko nawilżacze, żadnych spektakularnych efektów nie będzie. Lili, a może coś z Lancome - aquafusion też żelowy do mieszanej cery, albo Zen?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:04   #2283
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

a ci celnicy to chyba się nudzą....żeby puder komuś oclić. no ja zamówiłam teraz odzywke tigi i peeling z biothermu. ta druga rzecz na prezent, więc mam nadzieje że dojdzie....w terminie....
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:05   #2284
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

właśnie zamówiłam krem Aquasource Non Stop, ale zastanawiam się jeszcze nad Multi Recharge, bo ma on w sobie filtry, więc byłby świetny na dzień na wiosnę i lato
ja chyba zwariuję...
obiecuję, że po kremach kończę z zakupami na tru i chyba będę musiałam poprosić moderatorki o zabanowanie mnie na forum, by mnie już nic nie kusiło

p.s. muszę jeszcze napisać, że po wypróbowaniu szamponu Tigi zdecydowałam się też na zakup odżywki z tejże serii...
mam nadzieję, że to jest uleczalne, bo z torbami pójdę

edit:
Layla, chodzi Ci o ten, o którym napisałam parę linijek wyżej?
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:07   #2285
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
no ja też bym nie podejrzewała o takie starocie, ale widac jak kazdy sklep potrafi i buble wciskać. a ja myślałam że to tylko w polsce....
ja też już wcześniej pisałam, kupiłam puder lancoma w niemczech w douglasie. data 2005 . niby mieści sie w terminie, ale ....świezutki to on nie jest.

to ja się dołącze do ciebie z tymi torbami.....zawsze raźniej powspominać zakupy na truskawce....

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-03-05 o 09:58
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:12   #2286
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
to ja się dołącze do ciebie z tymi torbami.....zawsze raźniej powspominać zakupy na truskawce....
hehe, my pod mostem z siatami kosmetyków...
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:15   #2287
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
hahhahahahahah no ale pomyśl, jakie ladne będziemy...moze koleżanki raz na jakiś czas podrzuca nam jakis ochłap...hihihihihi

dobra znikam, miłej nocy dziewczyny......

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-03-05 o 10:01
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 22:24   #2288
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Tak Lilli, właśnie o ten, Multi Recharge, ginseng, wit. E, filtry, tylko ja kretynka wzięłam do suchej skóry, zobacz może będzie do normalnej/mieszanej. Mi ten do suchej zrobił jakąś masakrę na twarzy, całą brodę mi wysypało, a ja nie miewam takich rzeczy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:30   #2289
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Tak Lilli, właśnie o ten, Multi Recharge, ginseng, wit. E, filtry, tylko ja kretynka wzięłam do suchej skóry, zobacz może będzie do normalnej/mieszanej. Mi ten do suchej zrobił jakąś masakrę na twarzy, całą brodę mi wysypało, a ja nie miewam takich rzeczy.
na tru jest też do normalnej... hmmm... i teraz nie wiem co robić, bo kosztuje ponad 120 zł
a w KWC są tylko 3 opinie, przy czym jedna, że uczula, ale ja nie mam wrażliwej cery i nigdy nie miałam żadnych alergii na kosmetyki, ale skoro Ty też nie miewasz normalnie uczuleń, a po tym kremie coś się pojawiło, to chyba póki co nie będę ryzykować
prześpię się z decyzją, może jakąś próbkę zdobędę...
dziękuję Ci bardzo za tą informację! lepiej dmuchać na zimne
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:41   #2290
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Lilli, ale to nie uczulenie, wzięłam najwidoczniej zbyt bogaty w formule krem, bo do suchej skóry, zapchał mi pory i wyskoczyły mi niespodzianki nie wiem, może ten do normalnej cery byłby lepszy. Ale za tą cenę możesz chyba znaleźć coś lepszego? Ja bym wzięła lancome aquafusion, co do filtrów, to wszystkie wysokopółkowe kremy mają conajmniej filtr 10. a gdybyś chciała zainwestować kiedyś, to pamiętaj o serum normalizującym La Prarie, na tru jest dwukrotnie tańszy, chociaż i tak drogi, ale z twarzą czyni cuda! wiem, jestem paskudną kusicielką, ale to tak na przyszłość
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 22:46   #2291
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Lilli, ale to nie uczulenie, wzięłam najwidoczniej zbyt bogaty w formule krem, bo do suchej skóry, zapchał mi pory i wyskoczyły mi niespodzianki nie wiem, może ten do normalnej cery byłby lepszy. Ale za tą cenę możesz chyba znaleźć coś lepszego? Ja bym wzięła lancome aquafusion, co do filtrów, to wszystkie wysokopółkowe kremy mają conajmniej filtr 10. a gdybyś chciała zainwestować kiedyś, to pamiętaj o serum normalizującym La Prarie, na tru jest dwukrotnie tańszy, chociaż i tak drogi, ale z twarzą czyni cuda! wiem, jestem paskudną kusicielką, ale to tak na przyszłość
ach, to źle zrozumiałam oj, strasznie kusisz... myślę, że kiedyś się na niego skuszę, na razie jednak moje wydatki przekroczyły przychody
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 22:57   #2292
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny, pomóżcie, może któraś ma porównanie maczków 02 Posy i 03 Almond Blossom? Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem, który będzie dla mnie lepszy (Peony raczej w ogóle nie biorę pod uwagę, mam ciemnobrązowe oczy, brązowe włosy i średnią karnację). Przeszukałam już inne wątki, poczytałam co nieco o nich, ale nadal nie wiem który odcień wybrać
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 23:02   #2293
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie, może któraś ma porównanie maczków 02 Posy i 03 Almond Blossom? Zastanawiam się nad zakupem i nie wiem, który będzie dla mnie lepszy (Peony raczej w ogóle nie biorę pod uwagę, mam ciemnobrązowe oczy, brązowe włosy i średnią karnację). Przeszukałam już inne wątki, poczytałam co nieco o nich, ale nadal nie wiem który odcień wybrać
zobacz na fotkę, calkiem dobrze widac różnicę: peony,posy, almond blossom, plum poppy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fresh bloom.jpg (97,4 KB, 183 załadowań)
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 23:09   #2294
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
zobacz na fotkę, calkiem dobrze widac różnicę: peony,posy, almond blossom, plum poppy
Dzięki, Reese

Z jednej strony chyba Almond Blossom byłoby najodpowiedniejsze, ale z drugiej strony mam już kilka brązerów i chyba efekt byłby podobny Natomiast Posy wydaje się być taki brudno-różowy, coś między brązem i różem, i chyba jednak na niego postawię
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 23:12   #2295
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
oczywiście

użyłam już szamponu Tigi - piękny zapach, fajna konsystencja i cudownie się pieni, a teraz jak dotykam włosków, są takie jakieś inne w dotyku, niż zawsze...
Ja też dostałam dzisiaj ten szampon Tigi i jeszcze wzięalm odżywkę do kręconych. Włosy są cudowne, produkty ślicznie pachną Lili dobrze określiła są inne, ja dodam cudownie miękkie, jest ich dużo i nie robi się sianko

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
hehe, my pod mostem z siatami kosmetyków...
Kochana ! Może i będziemy głodne, ale za to jakie piękne !!!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 23:17   #2296
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kochana ! Może i będziemy głodne, ale za to jakie piękne !!!
Ot, co
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 01:42   #2297
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Sisley, a który tusz Cię zachwycił, może jest coś o czym nie wiem, a powinnam?
Jeszcze taki nie istnieje Wciąż szukam ideału. Mam jakieś tusze które bardzo lubię ale nie ma takiego który by mnie zachwycił i bym była wierna mu do końca życia
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 06:38   #2298
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Wczoraj wieczorem kliknęłam maczka peony

A miałam już w tym tygodniu nic nie kupować na truskawce, nie mogłam się powstrzymać
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 08:08   #2299
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Jeszcze taki nie istnieje Wciąż szukam ideału. Mam jakieś tusze które bardzo lubię ale nie ma takiego który by mnie zachwycił i bym była wierna mu do końca życia
Sisley i rycerz na białym koniu? Tak, mam tak samo. Czasem wystarczy po prostu coś, co jest bardzo dobre i nic więcej.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 08:43   #2300
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

UC Bytom mi oclił brązerek Givenchy. Widocznie stwierdzili, że ostatnio zbyt dużo moich przesyłek mi przepuszczali....
Zastanawiam się, czy to nie dlatego, że na świstku z Tru jest napisane Skincare a powinno być Cosmetics, bo to przecież do makijażu jest, a nie do pielęgnacji...
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 08:48   #2301
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
UC Bytom mi oclił brązerek Givenchy. Widocznie stwierdzili, że ostatnio zbyt dużo moich przesyłek mi przepuszczali....
Zastanawiam się, czy to nie dlatego, że na świstku z Tru jest napisane Skincare a powinno być Cosmetics, bo to przecież do makijażu jest, a nie do pielęgnacji...
to nie ma znaczenia, jak chca oclić to oclą i już

Ja dostałam paczuszkę od osoby prywatnej z zaznaczeniem że to gift i oclili mi to. Wrrr
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 08:51   #2302
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No niby tak, ale od jakiegoś czasu jakby się uspokoili - duże rzeczy clili, a małe rzeczy przepuszczali. Widocznie teraz zmienili taktykę
Ciekawe czy kolejne też mi oclą - a czekam chyba na 5 ....
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 09:10   #2303
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

do mnie dotarła kolejna paczka i znowu nieoclona - mimo że wartość podana znowu rzeczywista , czyli ponad 200 zł
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 09:10   #2304
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
No niby tak, ale od jakiegoś czasu jakby się uspokoili - duże rzeczy clili, a małe rzeczy przepuszczali. Widocznie teraz zmienili taktykę
Ciekawe czy kolejne też mi oclą - a czekam chyba na 5 ....
Ja czekam na dwie paczki, wczoraj doszła z trzema produktami w środku, nietknięta przez UC. Pidana wartość ok. 100 zł.
Za to ostatnio chcieli oclić mi błyszczyk JT Wysłałam im potw., że kosztował 40 zł i przysłali go bez naliczenia podatku
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 09:15   #2305
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
No niby tak, ale od jakiegoś czasu jakby się uspokoili - duże rzeczy clili, a małe rzeczy przepuszczali. Widocznie teraz zmienili taktykę
Ciekawe czy kolejne też mi oclą - a czekam chyba na 5 ....
mi na 6 paczek, jak na razie oclili 1 więc nie jest źle
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 09:26   #2306
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Widzę, ze tu większy ruch niż w ogólnym wątku o truskawie, więc tutaj spytam - ciekawa jestem czy zawsze prosicie truskawę o zwrot cła, czy raczej sobie odpuszczacie? I czy odmówili kiedyś komuś zwrotu?

A poza tym chciałam pwiedzieć, że nie lubię tego gupiego wątku Żyłam sobie ostatnio świetnie bez tych wszystkich mazideł, a taraz jestem jak opętana...

Przymierzam się do meteorytów beige chic - nie wiem sama czy zamawiać- będę zadowolona?
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 09:48   #2307
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Czy ktoś może ma porównanie prasowanych pudrów Guerlain i Clarinsa?

Mój Clarins (z 2002) wędruje niestety do kosza.
Mój z 2003 też ma podejrzany zapach i strasznie się sypie
Ale za to od dzisiaj jestem posiadaczką cudnych L1 i L3

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
może i zainwestować, krem będzie żelowy. ja teraz mam ten z żeńszeniem multi-coś - nie kupuj, mi zapchał pory i nie wiem, co teraz robić wczoraj zrobiłam mikrodermobrazję i nic. Ale nawilżacze z Biothermu są przyjemne, chociaż to tylko nawilżacze, żadnych spektakularnych efektów nie będzie. Lili, a może coś z Lancome - aquafusion też żelowy do mieszanej cery, albo Zen?
Używałaś Hydrazen może? Wlaśnie oglądam go na Tru właśnie i tak mi po głowie chodzi..
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
zobacz na fotkę, calkiem dobrze widac różnicę: peony,posy, almond blossom, plum poppy
Uff, dobrze, że nie zachorowałam na maczkową chorobę, jedna pokusa mniej
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 10:34   #2308
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
No niby tak, ale od jakiegoś czasu jakby się uspokoili - duże rzeczy clili, a małe rzeczy przepuszczali.
A mi zaczęli zatrzymywać same maleńkie paczki o znikomej wartości zadeklarowanej i faktycznej. I odsyłają dalej bez naliczenia jakichkolwiek opłat.

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
do mnie dotarła kolejna paczka i znowu nieoclona - mimo że wartość podana znowu rzeczywista , czyli ponad 200 zł

Mi też ostatnio wpisywali faktyczną wartość na deklaracji, praktycznie co do złotówki

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

Uff, dobrze, że nie zachorowałam na maczkową chorobę, jedna pokusa mniej
Też się nie dałam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 10:36   #2309
agnieszka.m.j
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka.m.j
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 1 567
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Widzę, ze tu większy ruch niż w ogólnym wątku o truskawie, więc tutaj spytam - ciekawa jestem czy zawsze prosicie truskawę o zwrot cła, czy raczej sobie odpuszczacie? I czy odmówili kiedyś komuś zwrotu?

A poza tym chciałam pwiedzieć, że nie lubię tego gupiego wątku Żyłam sobie ostatnio świetnie bez tych wszystkich mazideł, a taraz jestem jak opętana...

Przymierzam się do meteorytów beige chic - nie wiem sama czy zamawiać- będę zadowolona?

Ja za kazdym z 4 razy prosilam o zwrot i ani razu nie odmowili, zawsze wysylaja nawet maila jakby z przeprosinami. Nie byly to zawrotne sumy, ale jak zwracaja to czemu z tego nie korzystac? pieniadze przychodza po ok 1-2 tyg
agnieszka.m.j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 11:02   #2310
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dziewczyny a co to za maczki co za firma może ktoś podać link może też kupię jak już wszystcy chwalą
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.