Kupujemy BB Creamy cz. V - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-31, 19:09   #4531
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Kobitki, wybywam na urlop, wrócę mam nadzieje z naladowanymi akumulatorami i pozytywna wizja przyszłości. Po powrocie czeka mnie jeszcze troche spotkań z prawnikami a pózniej powinno być z górki.

Zajrzałam w międzyczasie na GM i pojawiło sie sporo nowości z ulubionych stajni : su:m i thowh )) będę na pewno zamawiać Qi& jin pod oczy bo mi sie kończy piszcie propozycje co byście chciały
Miłego wypoczynku

Dla mnie, jeśli to możliwe to chciałabym ok. 20szt. filtra z ohui, którego ostatnio zamawiałaś (może nawet więcej jeśli nie byłoby chętnych na niego
A poza tym znalazłam coś takiego: http://item2.gmarket.co.kr/English/d...#prw_list_link
Czy to możliwe, że pełnowymiarowe produkty mogą być w tak niskiej cenie?
__________________



Edytowane przez Silence_
Czas edycji: 2013-08-31 o 19:13
Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 21:53   #4532
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Kobitki, wybywam na urlop, wrócę mam nadzieje z naladowanymi akumulatorami i pozytywna wizja przyszłości. Po powrocie czeka mnie jeszcze troche spotkań z prawnikami a pózniej powinno być z górki.

Zajrzałam w międzyczasie na GM i pojawiło sie sporo nowości z ulubionych stajni : su:m i thowh )) będę na pewno zamawiać Qi& jin pod oczy bo mi sie kończy piszcie propozycje co byście chciały

Zaciekawiłaś mnie tym kremem pod oczy . To coś nawilżającego? Mam ostatnio istną masakrę pod oczami...
Ja na pewno wezmę jakiś bb cream i może sleeping pack. Zobaczymy po Twoim powrocie
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 11:12   #4533
dinven
Raczkowanie
 
Avatar dinven
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Kobitki, wybywam na urlop, wrócę mam nadzieje z naladowanymi akumulatorami i pozytywna wizja przyszłości. Po powrocie czeka mnie jeszcze troche spotkań z prawnikami a pózniej powinno być z górki.

Zajrzałam w międzyczasie na GM i pojawiło sie sporo nowości z ulubionych stajni : su:m i thowh )) będę na pewno zamawiać Qi& jin pod oczy bo mi sie kończy piszcie propozycje co byście chciały
Su:m37 i THOW biorę od ręki, co będzie
Uśmiecha mi się cc od su:m, ten sam, który był w ostatniej rozbiórce. Miłość. cc od Re:NK też był mega.
nowy cc od whoo - Gong Jin Hyang Mi Essential CC Cream
Zużyłam ostatnio miniaturki THOW In Yang lotion i balancer, są absolutnie cudowne. Jedyne kosmetyki do tej pory, które sprawiają że skóra nie wysycha mi w pracy na pieprz w tej paskudnej klimie. Pewnie zamówię kolejne z ebaya, ale jakby załapały się do rozbiórki (są też w opakowaniach po 6 ml), byłoby rewelacyjnie.

Kuszą też podkłady od Sulwhasoo i Hery, jako, że zbliżają się chłodniejsze dni, warto wypróbować by też coś cięższego od bb i cc kremów

Naprawdę, nie wiem, co wypisać, takiego olbrzymiego chcieja mam
dinven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 17:56   #4534
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Hej Kobiety,

Bardzo powoli załatwiam swoje sprawy. Niestety wszystko w tym kraju idzie jak krew z nosa... Jak trochę sie wyklaruje to może pod koniec września będę składać zamówienie na jakieś próbki więc mozecie rzucić propozycje co byscie chciały. Dajcie mi znać jakieś nowości pokazały sie na rynku bo nie mam czasu nawet zajrzeć na GM.

Kusicielka wróciła

Cytat:
Napisane przez hajdiss Pokaż wiadomość
Estelle ruszymy coś z tematem rozbiórki? Choć chyba nawet rzeczy nie są pozamawiane. Stąd moja propozycja..
Jeśli część dziewczyn nie ma zamiaru wpłacać należności to proponuję anulować rozbiórkę i zrobić zwrot pieniędzy, bo jak tak dalej pójdzie to rzeczy dostaniemy gdzieś pod koniec listopada. A tak to będzie można zainwestować pieniądze w rzeczywiste kosmetyki..
Swoją drogą półtora miesiąca temu wysłałam Ci pieniążki i czekam... z resztą pewnie jak kilka innych dziewczyn.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
nie wiem czy też bym za tym nie była, faktycznie rozbiórka się mocno przedłużyła i wydaje mi się, że kto miał wpłacić to miał już naprawdę wystarczająco czasu, żeby to zrobić
Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Ja również wpłaciłam pieniądze już dawno, zaraz po otrzymaniu info, że trzeba wpłacać.
Przychylam się do prośby dziewczyn.
Cytat:
Napisane przez ciambaramba Pokaż wiadomość
Też popieram pomysł
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Popieram.
Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
ja również
Cytat:
Napisane przez Jessie_ Pokaż wiadomość
Ja również. Od tego czasu, co wysłałam pieniążki zdążyłam się opalić i znów zblednac, a BB kremów jak nie ma, tak nadal się nawet nie zapowiada, żeby w najbliższym czasie miały być...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
Estelle, zróbmy kochana coś z tą rozbiórką, bo wątek umiera śmiercią naturalną

Ja bym jednak wolała rozbiórke, ale dostosuję się do większości....
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 18:39   #4535
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Ja też bym wolała dostać kremiki Tylko niech się już coś ruszy z tą rozbiórką.

Swoją drogą, żeby przez dwa miesiące nie zdążyć zrobić przelewu. Niby dorosłe kobiety, a takie niepoważne jesteście
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 19:48   #4536
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ja bym jednak wolała rozbiórke, ale dostosuję się do większości....
Chyba każdy by wolał, ale w eterze cisza
To już lepiej chociaż kasę odzyskać, by kilkadziesiąt zł nie zamrozić na kolejne dwa miesiące
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 19:57   #4537
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Chyba każdy by wolał, ale w eterze cisza
To już lepiej chociaż kasę odzyskać, by kilkadziesiąt zł nie zamrozić na kolejne dwa miesiące
No cisza, ale Estellka pisała , że będzie jej mniej przez jakiś czas. A że wpłaty ( przynajmniej część ) nie zdązyły wpłynąć przed tym czasem co mniej, to już inna historia ..nikt nie będzie robil zamowenia za kilka stów i wykładał ze swoich część kasy....

Ja bym była za rozebraniem tego co planowałyśmy, o ile Estell ciągle ma ochotę się tym zająć.

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2013-09-02 o 19:58
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 20:45   #4538
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

[QUOTE=evek;42555380będę na pewno zamawiać Qi& jin pod oczy bo mi sie kończy piszcie propozycje co byście chciały[/QUOTE]


co to za krem pod oczy?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 20:58   #4539
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No cisza, ale Estellka pisała , że będzie jej mniej przez jakiś czas. A że wpłaty ( przynajmniej część ) nie zdązyły wpłynąć przed tym czasem co mniej, to już inna historia ..nikt nie będzie robil zamowenia za kilka stów i wykładał ze swoich część kasy....

Ja bym była za rozebraniem tego co planowałyśmy, o ile Estell ciągle ma ochotę się tym zająć.
Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Ja też bym wolała dostać kremiki Tylko niech się już coś ruszy z tą rozbiórką.

Swoją drogą, żeby przez dwa miesiące nie zdążyć zrobić przelewu. Niby dorosłe kobiety, a takie niepoważne jesteście
ja też bym wolała poczekać na rozbiórkę... i popieram ciabol - jeśli się chce, żeby się rozebrało, to najpierw trzeba wpłacić pieniążki, to chyba normalne...więc APEL DO TYCH DZIEWCZYN, KTÓRE ZAMAWIAŁY, A NIE WPŁACIŁY: im prędzej to zrobicie, tym prędzej wszystkie będziemy się mogły cieszyć kosmetykami!
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 22:55   #4540
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Też zaczynam się troszkę niecierpliwić, ale zrozumiejmy Estelle; wiadomo jak to w życiu - różnie bywa, a dziewczyna miała z nami przez dłuższy czas roboty co nie miara

Poza tym śmiech na sali, że nadal są dziewczyny, które nie wpłaciły pieniędzy. ŻENADA! Sorki, ale... ruszajcie tyłki! W innym wypadku może Estelle już dawno zrobiła by jakieś zamówienie, a tak? Nie mamy 5 latek, żeby każdemu przypominać, że ma wpłacić pieniądze...

Evek
, wypocznij porządnie i wracaj, ale tylko z naładowanymi akumulatorami
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 07:00   #4541
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Też zaczynam się troszkę niecierpliwić, ale zrozumiejmy Estelle; wiadomo jak to w życiu - różnie bywa, a dziewczyna miała z nami przez dłuższy czas roboty co nie miara

Poza tym śmiech na sali, że nadal są dziewczyny, które nie wpłaciły pieniędzy. ŻENADA! Sorki, ale... ruszajcie tyłki!
W innym wypadku może Estelle już dawno zrobiła by jakieś zamówienie, a tak? Nie mamy 5 latek, żeby każdemu przypominać, że ma wpłacić pieniądze...
Ja nie wpłaciłam i wiesz nie uważam tego za żenadę. Mam u Estellki kasę za maseczki i nadwyżkę i parę razy pytałam czy maseczki w końcu się rozebrały czy nie, bo nie wiem ile wpłacić łącznie za to zamówienie (a łącznie mam sporo kasy zamrożonej).
Ponad dwa tygodnie temu napisałam też pw żeby Estellka mi podała nr konta, to bym już orientacyjnie wpłaciła, żeby nie wstrzymywać rozbiórki - jeszcze nie odpowiedziała (może ma urlop).
Więc może bez takiego bulwersa.
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 07:24   #4542
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Ja nie wpłaciłam i wiesz nie uważam tego za żenadę. Mam u Estellki kasę za maseczki i nadwyżkę i parę razy pytałam czy maseczki w końcu się rozebrały czy nie, bo nie wiem ile wpłacić łącznie za to zamówienie (a łącznie mam sporo kasy zamrożonej).
Ponad dwa tygodnie temu napisałam też pw żeby Estellka mi podała nr konta, to bym już orientacyjnie wpłaciła, żeby nie wstrzymywać rozbiórki - jeszcze nie odpowiedziała (może ma urlop).
Więc może bez takiego bulwersa.
Ale masz tą nadwyżkę z wcześniejszych rozbiórek, za które płaciłaś Jej? W takim razie masz nr konta.
Myślę, że można się trochę bulwersować, bo to nie chodzi o tylko Ciebie, tych osób podobno jest trochę. Ktoś napisał wcześniej, że zapomniał... To jest chyba najbardziej żenujące wytłumaczenie Ludzie totalnie nie myślą o sobie nawzajem, tylko o swoich czterech literach. Jedni czekają na jedyne kosmetyki, które zamówili, bo nie mogą sobie np pozwolić na całe opakowanie, a inni zapominają i olewają, a codziennie zamawiają sobie we własnym zakresie i już ich tak nie obchodzi, czy ta rozbiórka będzie za miesiac czy za pół roku
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:00   #4543
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Ale masz tą nadwyżkę z wcześniejszych rozbiórek, za które płaciłaś Jej? W takim razie masz nr konta.
Myślę, że można się trochę bulwersować, bo to nie chodzi o tylko Ciebie, tych osób podobno jest trochę. Ktoś napisał wcześniej, że zapomniał... To jest chyba najbardziej żenujące wytłumaczenie Ludzie totalnie nie myślą o sobie nawzajem, tylko o swoich czterech literach. Jedni czekają na jedyne kosmetyki, które zamówili, bo nie mogą sobie np pozwolić na całe opakowanie, a inni zapominają i olewają, a codziennie zamawiają sobie we własnym zakresie i już ich tak nie obchodzi, czy ta rozbiórka będzie za miesiac czy za pół roku
No właśnie nie mamdlatego prosiłam żeby jeszcze raz podała. Poza tym tak jak pisałam, tez nie wiem czy są te maseczki czy nie, bo jeżeli nie to mam sporo pieniążka zamrożonego.
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:39   #4544
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Ja nie wpłaciłam i wiesz nie uważam tego za żenadę. Mam u Estellki kasę za maseczki i nadwyżkę i parę razy pytałam czy maseczki w końcu się rozebrały czy nie, bo nie wiem ile wpłacić łącznie za to zamówienie (a łącznie mam sporo kasy zamrożonej).
Ponad dwa tygodnie temu napisałam też pw żeby Estellka mi podała nr konta, to bym już orientacyjnie wpłaciła, żeby nie wstrzymywać rozbiórki - jeszcze nie odpowiedziała (może ma urlop).
Więc może bez takiego bulwersa.
Zgadzam się z Tobą.
Moja wpłata sprzed prawie 2 miesięcy nie została wpisana do arkusza nawet
Estelle udziela się na włosowym wątku, ma czas jak widać. Przypomnienie o wpłatach widziałam bodajże raz wcześniej różne osoby opóźniały rozbiórki, ale dało się jakoś w miarę sprawnie zebrać pieniądze...no, ale trzeba wątku pilnować.

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
No właśnie nie mamdlatego prosiłam żeby jeszcze raz podała. Poza tym tak jak pisałam, tez nie wiem czy są te maseczki czy nie, bo jeżeli nie to mam sporo pieniążka zamrożonego.
No właśnie...na dodatek ostatnio większość osób stwierdziła, że chce całkiem anulować te zakupy, więc po co wpłacać kolejne pieniądze? Żeby pożonglować przelewami? Nie widzę sensu.
Niech zostanie podjęta jakaś konkretna decyzja to będzie wszystko jasne. Poza tym ceny pewnie się przez ten czas pozmieniały, wypadałoby listę zaktualizować (były takie prośby, niestety bez odpowiedzi).
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 09:32   #4545
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Ja nie wpłaciłam i wiesz nie uważam tego za żenadę. Mam u Estellki kasę za maseczki i nadwyżkę i parę razy pytałam czy maseczki w końcu się rozebrały czy nie, bo nie wiem ile wpłacić łącznie za to zamówienie (a łącznie mam sporo kasy zamrożonej).
Ponad dwa tygodnie temu napisałam też pw żeby Estellka mi podała nr konta, to bym już orientacyjnie wpłaciła, żeby nie wstrzymywać rozbiórki - jeszcze nie odpowiedziała (może ma urlop).
Więc może bez takiego bulwersa.
Spokojnie, kierowałam te słowa do osób, które nie wpłaciły pieniędzy z własnego lenistwa. Jeżeli jest tak jak piszesz to ok, wiem że nie wszystkie dziewczyny dały ciała, ale i tak jest to oburzające.
Odnośnie nr konta Estelle, zawsze można zapytać na pw inne wizażanki, ja mam ją zapisaną.

Estelko, prosimy daj znać, bo zaczyna robić się nieprzyjemnie...
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 17:39   #4546
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
No ja tak czulam jeszcze przed wakacjami, ze to niewypali, bo dużo było osób rezygnujących i niebiorących tego na poważnie... Ja myślałam, że do października maks się uda to załatwic :d
Ja się troche głupio czuje, tak jakby to było do mnie kierowane ( akurat nie ten post co cytuję). Pisałam że mam 2 wesela i nie wydole z kasą. Anastazja wzieła cos ode mnie , a reszta chyba nawet nie do końca się zamkneła.
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 16:53   #4547
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

przyznaję się bez bicia na śmierć zapomniałam. Ukręcę tylko świeżą porcję serum i wyślę do końca tygodnia.
jak tam sprawa z moim serum i resztą kosmetyków, bo minął kolejny miesiąc, a zamawiałam w kwietniu/maju
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...

Edytowane przez olaola1
Czas edycji: 2013-09-04 o 16:56
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 13:32   #4548
ciambaramba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 114
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V


Edytowane przez ciambaramba
Czas edycji: 2013-09-11 o 22:46
ciambaramba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 16:57   #4549
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Hop, hop - kolejne dni, tygodnie bez odpowiedzi w wątku. Chyba nie tylko ja widzę, że rozbiórka nie dojdzie do skutku?
Proszę o zwrot wpłaconych przeze mnie pieniędzy na konto, z którego zostały wpłacone. 32 złote przelew z 22 lipca. Pozdrawiam.
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 09:35   #4550
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Estelle..., odezwij się w końcu dziewczyno. Nie ma z Tobą kontaktu od 2 tygodni, ja rozumiem każdy ma życie prywatne, ale kurcze zdecydujmy w końcu co z tą rozbiórką!! Jeśli do końca przyszłego tygodnia nie będzie żadnej decyzji proszę o przelew zwrotny, bo ileż można czekać...Mam u Ciebie zawieszone pieniądzę od miesiąca, nie jest to co prawda zawrotna kwota, ale 4 dychy piechotą nie chodzą i wole je przeznaczyć na realną rozbiórkę z Evek
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 13:42   #4551
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Hop, hop - kolejne dni, tygodnie bez odpowiedzi w wątku. Chyba nie tylko ja widzę, że rozbiórka nie dojdzie do skutku?
Proszę o zwrot wpłaconych przeze mnie pieniędzy na konto, z którego zostały wpłacone. 32 złote przelew z 22 lipca. Pozdrawiam.
Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Estelle..., odezwij się w końcu dziewczyno. Nie ma z Tobą kontaktu od 2 tygodni, ja rozumiem każdy ma życie prywatne, ale kurcze zdecydujmy w końcu co z tą rozbiórką!! Jeśli do końca przyszłego tygodnia nie będzie żadnej decyzji proszę o przelew zwrotny, bo ileż można czekać...Mam u Ciebie zawieszone pieniądzę od miesiąca, nie jest to co prawda zawrotna kwota, ale 4 dychy piechotą nie chodzą i wole je przeznaczyć na realną rozbiórkę z Evek
Ej no, może chwila cierpliwości
Estel wspominala jeszcze przed rozbiórką,że najpierw będzie żadziej zaglądać, bo będzie miala mniej czasu, a potem przez jakis czas nie będzie jej wcale bo ma urlop, dopiero jakoś w polowie września wroci
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 13:52   #4552
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ej no, może chwila cierpliwości
Estel wspominala jeszcze przed rozbiórką,że najpierw będzie żadziej zaglądać, bo będzie miala mniej czasu, a potem przez jakis czas nie będzie jej wcale bo ma urlop, dopiero jakoś w polowie września wroci
No dobra, a co ja mam powiedzieć, moje rzeczy leżą nieodebrane już od maja, a jedna maska to chyba nawet od stycznia
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 13:58   #4553
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
No dobra, a co ja mam powiedzieć, moje rzeczy leżą nieodebrane już od maja, a jedna maska to chyba nawet od stycznia
No...tak szczerze, to można było chcieć wysylki malych paczuszek na bierząco, a nie czekać aż się więcej uzbiera?


Dobra, nie zrozumcie mnie zle, bo nie o to mi chodzi.
Poprostu strasznie mnie wkrewia naskakiwanie na kogoś ( patrz wyżej), kiedy tego kogoś nie ma, z rożnych względów. Tymbardziej,że tu bylo uprzedzone o nieobecności. Nie zawsze jest możliwość skorzystania z netu, niawewt w tych czasach nie każdy ma w komórce, a kawiarenki internetowe tez wymarly gatunek
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:03   #4554
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No...tak szczerze, to można było chcieć wysylki malych paczuszek na bierząco, a nie czekać aż się więcej uzbiera?


Dobra, nie zrozumcie mnie zle, bo nie o to mi chodzi.
Poprostu strasznie mnie wkrewia naskakiwanie na kogoś ( patrz wyżej), kiedy tego kogoś nie ma, z rożnych względów. Tymbardziej,że tu bylo uprzedzone o nieobecności. Nie zawsze jest możliwość skorzystania z netu, niawewt w tych czasach nie każdy ma w komórce, a kawiarenki internetowe tez wymarly gatunek
Ale to nie problem dla mnie odebrać, bo przez 10msc w roku przebywam w Lublinie na stałe. Chciałam wszystko odebrać w czerwcu, ale odpowiedzi odnośnie tego nie doczekałam się, a na początku lipca wyjechałam zagranicę.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:14   #4555
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Nie ma co winić Estelle i jej zapowiedzianej nieobecności., ponieważ najwiekszym problemem były dziewczyny, które nie wpłaciły pieniędzy, to przez to wszystko się tak rozciągnęło.

A ja bez problemu odebrałam osobiście te majowe zamówienie
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:16   #4556
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Nie ma co winić Estelle i jej zapowiedzianej nieobecności., ponieważ najwiekszym problemem były dziewczyny, które nie wpłaciły pieniędzy, to przez to wszystko się tak rozciągnęło.

A ja bez problemu odebrałam osobiście te majowe zamówienie
Szczęściara
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:35   #4557
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Ale to nie problem dla mnie odebrać, bo przez 10msc w roku przebywam w Lublinie na stałe. Chciałam wszystko odebrać w czerwcu, ale odpowiedzi odnośnie tego nie doczekałam się, a na początku lipca wyjechałam zagranicę.
No widzisz, poprostu nie zgrałyście się w czasie z odbiorem osobistym i tyle ;-)
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 17:02   #4558
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No...tak szczerze, to można było chcieć wysylki malych paczuszek na bierząco, a nie czekać aż się więcej uzbiera?


Dobra, nie zrozumcie mnie zle, bo nie o to mi chodzi.
Poprostu strasznie mnie wkrewia naskakiwanie na kogoś ( patrz wyżej), kiedy tego kogoś nie ma, z rożnych względów. Tymbardziej,że tu bylo uprzedzone o nieobecności. Nie zawsze jest możliwość skorzystania z netu, niawewt w tych czasach nie każdy ma w komórce, a kawiarenki internetowe tez wymarly gatunek
Wybacz, ale ja na nikogo nie naskakuje, po prostu moja cierpliwość się kończy. Bardzo mi zależy na tej rozbiórce, ale brak jakiekolwiek odzewu jest jednak wkurzajace. Najwidoczniej umknela mi informacja o urlopie Estelle. No nic, czekam na powrót Estelle i decyzję odnosnie rozbiorki
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 18:32   #4559
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ej no, może chwila cierpliwości
Pieniądze wpłaciłam niemalże 2 miesiące temu (praktycznie w dzień otrzymania info o numerze konta), a produkty, na których rozbiórkę się pisałam, nie tylko nie zostały jeszcze zamówione - one nie zostały nawet w pełni opłacone, a osoby, które chcą dopiero za nie zapłacić wstrzymują się, bo cała rozbiórka stanęła pod znakiem zapytania. Oznacza to, że potrwa to jeszcze przynajmniej drugie tyle, by sytuację ogarnąć - jeśli oczywiście w ogóle znajdzie się ktoś, kto zechce to ogarnąć, na co się chwilowo nie zanosi.

Wybacz, ale doświadczenie życiowe podpowiada mi, że jest to projekt, z którego należy się wycofać. Czekanie kolejnych tygodni i miesięcy wymagałoby cierpliwości tybetańskiego mnicha, na co mnie niestety nie stać.

Nie wytykam nikogo palcami, nie szukam winnych, nie chcę nikogo rozliczać - po prostu nie zależy mi na żadnych kosmetykach tak bardzo, by na nie czekać kilka miesięcy. Wolę odzyskać swoje pieniądze i zainwestować w inne, dostępne kosmetyki
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 20:29   #4560
ciambaramba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 114
Dot.: Kupujemy BB Creamy cz. V

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ej no, może chwila cierpliwości
Estel wspominala jeszcze przed rozbiórką,że najpierw będzie żadziej zaglądać, bo będzie miala mniej czasu, a potem przez jakis czas nie będzie jej wcale bo ma urlop, dopiero jakoś w polowie września wroci
Uff... Przynajmniej Ty masz jakąś wiedzę na ten temat Zaczęłam już trochę panikować. Dzięki za info
ciambaramba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-10 18:43:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.