Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-09, 10:09   #3781
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
działa?

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

uff działa... tak byłam bezradna....

mam nadzieję, że dzień kobiet miło Wam minął

taki oto problem mi sie narodził, że zapragnęłam pudru nowego. Właściwie byłam już zdecydowana na Kanebo (zwłaszcza, że mam podkład tej marki) ale po głowie cały czas snuje mi się nowy Dior air coś tam i zareklamowany tu przez P. puderek Laury M.

powiem tak: podkładu codziennie nie używam, czasem muszę sypnąć se na pokremowaną twarz bezpośrednio...
nie oczekuję matu, mam bardzo suchą skórę. oczekuję raczej upiększenia, ewentualnie lekkiego koloru...celem zniwelowania zaczerwienień.

Gdyby ktoś mial jakieś sugestie to będę wdzięczna (czy kobity w D. robią odsypki pudrów do testów?)
Podłączam się do pytania, bo mam dokładnie takie same typy i oczekiwania

Ale było strasznie bez działającego Wizażu

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Wracając do moich problemów z bonem.
Niestety Douglas mi odpisał, że nie mogą nic zrobić z wykorzystanym bonem (?), ale znaleźli w systemie mój inny bon, niewykorzystany (bo do mnie nie doszedł, a ja wtedy jeszcze nie pilnowałam punktów) i przedłużono mi jego ważność o kilka dni.
Cieszę się, że wszystko się skończyło, ja jestem starej daty, nie potrafię walczyć o swoje.
Nauczkę mam taką, że teraz będę wykorzystywać te bony od razu. W tym samym dniu jak otrzymam info, że są.
Dobrze dla Ciebie chociaż z tym bonem, co nie zmienia faktu, że chodziło o inną sprawę i powinni zaproponować chociaż kod rabatowy... może napisz do nich jeszcze?

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Dotarły do mnie dwa zamówienia z Douglasa i jestem bardzo ucieszona. Dużo mini produktów i próbek, do tego zakupy z rabatem. Nude Vanille piękna Dobrze, że nie kupiłam wysuszającej Myth.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 13:59   #3782
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Napisałam trochę w poście na blogu.

Ale kilka uwag: słabo oczyszcza, sztywny, nie widzę oczyszczenia jak po Clarisonicu dla mnie kiepski produkt
Przeczytałam z ciekawością. Kilka tygodni temu szukałam właśnie takich porównań i znalazłam kilka z przesłaniem, że Luna jest lepsza bo się☠ją krócej ładuje i nie ma wymiennych końcówek . Ale to chyba nie z tych względów kupuje się szczoteczkę
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 14:02   #3783
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Przeczytałam z ciekawością. Kilka tygodni temu szukałam właśnie takich porównań i znalazłam kilka z przesłaniem, że Luna jest lepsza bo się☠ją krócej ładuje i nie ma wymiennych końcówek . Ale to chyba nie z tych względów kupuje się szczoteczkę
jutro moją zabiera kurier, ja jestem zakochana w Clarisonicu jestem w szoku, jak za taką cenę można Lunę kupować
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 14:26   #3784
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Przeczytałam z ciekawością. Kilka tygodni temu szukałam właśnie takich porównań i znalazłam kilka z przesłaniem, że Luna jest lepsza bo się☠ją krócej ładuje i nie ma wymiennych końcówek . Ale to chyba nie z tych względów kupuje się szczoteczkę
Jeśli efekt byłby identyczny tudzież bardzo zbliżony to czemu nie No ja tam wolę wydać mniej, rzadziej ładować i nie musieć niczego wymieniać. Sama byłam przekonana że te 2 urządzenia dają bardzo podobne efekty.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 14:30   #3785
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Jeśli efekt byłby identyczny tudzież bardzo zbliżony to czemu nie No ja tam wolę wydać mniej, rzadziej ładować i nie musieć niczego wymieniać. Sama byłam przekonana że te 2 urządzenia dają bardzo podobne efekty.
nie bardzo rozumiem ten argument ładowania kończy się, ładuje i następnego dnia naładowana trzeba zaplanować pewne rzeczy
nie wiem czy jest coś dokładniejszego i delikatniej jeżdżącego po twarzy niż Clarisonic Reasumując, kto ma Clarisonic to Foreo Luna zbędny wydatek

Czy Marc Jacobs nie miał być dzisiaj w Sephorze online?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 14:41   #3786
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem ten argument ładowania kończy się, ładuje i następnego dnia naładowana trzeba zaplanować pewne rzeczy
nie wiem czy jest coś dokładniejszego i delikatniej jeżdżącego po twarzy niż Clarisonic Reasumując, kto ma Clarisonic to Foreo Luna zbędny wydatek

Czy Marc Jacobs nie miał być dzisiaj w Sephorze online?
Ja niestety zawsze zapominam o takich rzeczach A potem szoruję zęby rozładowaną szczoteczką np.

Już mam wodę z mózgu - Clarisonic czy Foreo? Na razie chyba sobie po prostu odpuszczę i poczekam na znak z nieba
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 14:42   #3787
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja niestety zawsze zapominam o takich rzeczach A potem szoruję zęby rozładowaną szczoteczką np.

Już mam wodę z mózgu - Clarisonic czy Foreo? Na razie chyba sobie po prostu odpuszczę i poczekam na znak z nieba
CLARISONIC nic lepszego nie ma
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 14:43   #3788
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem ten argument ładowania kończy się, ładuje i następnego dnia naładowana trzeba zaplanować pewne rzeczy
nie wiem czy jest coś dokładniejszego i delikatniej jeżdżącego po twarzy niż Clarisonic Reasumując, kto ma Clarisonic to Foreo Luna zbędny wydatek

Czy Marc Jacobs nie miał być dzisiaj w Sephorze online?

Tak, dla Goldów
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 14:48   #3789
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Tak, dla Goldów
nic nie ma
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 14:49   #3790
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem ten argument ładowania kończy się, ładuje i następnego dnia naładowana trzeba zaplanować pewne rzeczy
nie wiem czy jest coś dokładniejszego i delikatniej jeżdżącego po twarzy niż Clarisonic Reasumując, kto ma Clarisonic to Foreo Luna zbędny wydatek

Czy Marc Jacobs nie miał być dzisiaj w Sephorze online?
Clarisonic zrobił mi z buzi jesień średniowiecza Poza tym końcówki są zdecydowanie za drogie: w ciągu roku mamy nowy sprzęt w tej cenie.
Miałam ochotę na Foreo, ale jak to powiedzieć: on nie leży mi w dłoni? Chyba o to chodzi. Wymachiwałam nim w sklepie i nie mogłam sobie wyobrazić jak tym dotrzeć we wszystkie zakamarki twarzy? Pod tym względem Clarisonic jest o wiele lepszy. Bardziej ergonomiczny.
Poczekam aż robią coś pomiędzy.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 14:50   #3791
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Clarisonic zrobił mi z buzi jesień średniowiecza Poza tym końcówki są zdecydowanie za drogie: w ciągu roku mamy nowy sprzęt w tej cenie.
Miałam ochotę na Foreo, ale jak to powiedzieć: on nie leży mi w dłoni? Chyba o to chodzi. Wymachiwałam nim w sklepie i nie mogłam sobie wyobrazić jak tym dotrzeć we wszystkie zakamarki twarzy? Pod tym względem Clarisonic jest o wiele lepszy. Bardziej ergonomiczny.
Poczekam aż robią coś pomiędzy.
dokładnie tak jest dlatego,że nie ma miękkiej końcówki
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 14:55   #3792
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Jeśli efekt byłby identyczny tudzież bardzo zbliżony to czemu nie No ja tam wolę wydać mniej, rzadziej ładować i nie musieć niczego wymieniać. Sama byłam przekonana że te 2 urządzenia dają bardzo podobne efekty.
Właśnie o to chodzi, że nic się☠nie dowiedziałam z tamtych porównań na temat efektu działania
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 15:04   #3793
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Właśnie o to chodzi, że nic się☠nie dowiedziałam z tamtych porównań na temat efektu działania
Na zagranicznych blogach i kanałach na Youtube dowiedziałam się tyle że Luna jest lepsza dla osób z delikatną skórą ale nic poza tym
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 15:07   #3794
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

A ja tak nieśmialo polecę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...age-brush.html
Oczywiście nie umywa sie do waszych sprzętów jeżeli brać pod uwagę nowoczesne technologie ale jest bardzo przyjemna w użyciu, mieciutka, nie podrażnia - a mnie nawet waciki podrażniają
Używam tej szczoteczki z przyjemnością
Kupiłam z ciekawości jako gadżecik, a nie wybrażam sobie juz bez niej mycia
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 15:19   #3795
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja tak nieśmialo polecę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...age-brush.html
Oczywiście nie umywa sie do waszych sprzętów jeżeli brać pod uwagę nowoczesne technologie ale jest bardzo przyjemna w użyciu, mieciutka, nie podrażnia - a mnie nawet waciki podrażniają
Używam tej szczoteczki z przyjemnością
Kupiłam z ciekawości jako gadżecik, a nie wybrażam sobie juz bez niej mycia
myślę,że jest lepsza niż Foreo

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Na zagranicznych blogach i kanałach na Youtube dowiedziałam się tyle że Luna jest lepsza dla osób z delikatną skórą ale nic poza tym
to prawda ale chyba dla niemowlaków
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:05   #3796
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja tak nieśmialo polecę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...age-brush.html
Oczywiście nie umywa sie do waszych sprzętów jeżeli brać pod uwagę nowoczesne technologie ale jest bardzo przyjemna w użyciu, mieciutka, nie podrażnia - a mnie nawet waciki podrażniają
Używam tej szczoteczki z przyjemnością
Kupiłam z ciekawości jako gadżecik, a nie wybrażam sobie juz bez niej mycia
też bardzo lubię tą szczoteczkę; z tym, że foreo to jest zupełnie inna technologia mycia.... to nie jest szczotka ani myjka, tylko taka wytrząsarka raczej, porów dokładnie nie oczyści.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 18:46   #3797
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
też bardzo lubię tą szczoteczkę; z tym, że foreo to jest zupełnie inna technologia mycia.... to nie jest szczotka ani myjka, tylko taka wytrząsarka raczej, porów dokładnie nie oczyści.
Oczywiscie. Masz racje. Porow zadna szczoteczka idealnie nie doczysci, chyba ze druciana . Szczoteczki zluszczaja. Poprawiaja wchlanianie kosmetykow. Taka ich rola.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-03-09 o 18:48
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:02   #3798
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
to nie jest szczotka ani myjka, tylko taka wytrząsarka raczej
Oho, nikt jeszcze tego trafniej nie ujął.

Nie da się ukryć,że oczyszczanie nie jest jej mocna stroną. Ja bynajmniej nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów.
Wytrząsarka idzie het.

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wymachiwałam nim w sklepie i nie mogłam sobie wyobrazić jak tym dotrzeć we wszystkie zakamarki twarzy? Pod tym względem Clarisonic jest o wiele lepszy. Bardziej ergonomiczny.
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
dokładnie tak jest dlatego,że nie ma miękkiej końcówki
Prawda! Mam podobne odczucia. Ja zostaje przy Clarisonic.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50582485]Oczywiscie. Masz racje. Porow zadna szczoteczka idealnie nie doczysci, chyba ze druciana . Szczoteczki zluszczaja. Poprawiaja wchlanianie kosmetykow. Taka ich rola.[/QUOTE]
Ja jestem laikiem, ale zarówno Foreo, jak i Clarisonic wg producenta mają za zadanie oczyścić pory. Info ze stron szczotek.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2015-03-09 o 19:03
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:12   #3799
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
:

Nie da się ukryć,że oczyszczanie nie jest jej mocna stroną. Ja bynajmniej nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów.
Wytrząsarka idzie het.
zależy jakie kto ma potrzeby ja przyznaję, że kupiłam foreo głównie w nadziei na jej właściwości masujące (jedna babka w D. mi opisała swoje z nią doświadczenia i mi się oczka zaświeciły i oczywiście używam jej zbyt krótko, by sobie wyrobić zdanie, ale mam też pewne nadzieje w zakresie oczyszczania ale to opiszę, dopiero jeśli coś zaobserwuję


natomiast ponawiam pytanie o puder sypki
Kanebo czy Laura Mercier
wg. Pingwina chyba LM bardziej matuje... ale ogólny efekt wizualny też ma trochę lepszy (przynajmniej na łapie

a może któraś chciałaby ze mną któryś puder kupić na spółę??? w ilości i opakowaniu do uzgodnienia - wtedy mogłabym kupić dwa
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 19:27   #3800
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja jestem laikiem, ale zarówno Foreo, jak i Clarisonic wg producenta mają za zadanie oczyścić pory. Info ze stron szczotek.
Jasne. No, ale na logike: jak szczoteczka mialaby oczywiscic pory? Roznica dzieki samej szczoteczki bedzie zauwazalna u tych, ktorym szybko narasta naskorek lub robia sie skorki (ja tak mialam). Przy normalnej lub tlustej buzi roznicy nie bedzie; chyba, ze ktos jest zaniedbany jak siedem nieszczesc.
Pory moga sie oczyscic przez ich zwezenie, rozpuszczenie syfu, ktory sie w nich znajduje lub mechaniczne pozbycie sie zasyfienia poprzez wyciskanie. Szczoteczka zadnej z tych funkcji nie posiada. Zniweluje skorki i poprawi dzieki temu wchlanialnosc kosmetykow.

Z tych dwoch szczoteczek bardziej do mnie przemawia Foreo. Raz, ze po Clarisonicu ludzie maja straszny wysyp czesto, dwa, ze moze wysuszyc skore i, o ironio, zwiekszyc jeszcze zasyfienie. Foreo jest delikatniejsza i moze pozytywnie wplywac na miesnie twarzy. To chyba najwiekszy plus.

No, ale wiadomo. Co kto lubi.


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
zależy jakie kto ma potrzeby ja przyznaję, że kupiłam foreo głównie w nadziei na jej właściwości masujące (jedna babka w D. mi opisała swoje z nią doświadczenia i mi się oczka zaświeciły i oczywiście używam jej zbyt krótko, by sobie wyrobić zdanie, ale mam też pewne nadzieje w zakresie oczyszczania ale to opiszę, dopiero jeśli coś zaobserwuję


natomiast ponawiam pytanie o puder sypki
Kanebo czy Laura Mercier
wg. Pingwina chyba LM bardziej matuje... ale ogólny efekt wizualny też ma trochę lepszy (przynajmniej na łapie

a może któraś chciałaby ze mną któryś puder kupić na spółę??? w ilości i opakowaniu do uzgodnienia - wtedy mogłabym kupić dwa
Bier Kanebo. No i w koncu puderek BB, o ktorym tyle gadalysmy wez .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:54   #3801
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Osobiście wybralabym foreo, wlasnie ze względu na wlaściwosci masujące. Ale ja bardziej wierzę w przeciwzmarszczkową moc masażu niż cudownych mazideł za chore pieniądze
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:11   #3802
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50583232] No, ale wiadomo. Co kto lubi.[/QUOTE]
Zdecydowanie.
Ja z kolei zostaję przy drugim ustrojstwie. Clarisonic używam od ponad roku, u mnie efekty oczyszczania są bardziej widoczne, pory zwężone.

Wierzę,że Foreo bardziej się nada u posiadaczek cery wrażliwej/delikatnej.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:14   #3803
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Reasumując, kto ma Clarisonic to Foreo Luna zbędny wydatek
[/B]
Mam oba urządzenia i zupełnie się z powyższym nie zgodzę.

Clarisonic jest dosyć inwazyjnym urządzeniem, powoduje intensywne złuszczanie się naskórka (ciekawy artykuł o tym procesie napisała np. Paula Begoun z Paula's Choice). Po kilku dniach codziennego używania ( i to raz dziennie, a nie 2 razy jak zaleca producent ) zaczęłam mieć przesuszoną, nadwrażliwą skórę. Teraz uzywam Clarisonica raz w tyg i super zastępuje mi peeling.

Foreo używam od tyg. do mycia i masażu i jestem bardzo zadowolona. Skóra jest naprawdę w dobrej kondycji, może to siła sugestii, ale mam wrażenie, że jest bardziej napięta

Moja opinia jest taka, że oba urządzenia się fajnie uzupełniają, ale czy są niezbędne (biorąc pod uwagę ich koszt) - na pewno nie
Myślę jednak, że szczególnie Foreo jest niezłą inwestycją jako masażer.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:20   #3804
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

A ja używam sonicznej szczoteczki Clinique i jestem bardzo zadowolona. Co prawda porównania do Clarisonica nie mam ale wydaje mi się, że mają podobne działanie .Byłam sceptycznie nastawiona do tych szczoteczek zresztą udało mi się ja zdobyć z wymiany więc jakby mi nie podpasowała to może byłby mniejszy ból . Szczoteczki używam od miesiąca raz dziennie, póki co ( odpukać ! ) nie wysypało mnie, skóry też nie mam podrażnionej także jestem zadowolona.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 21:05   #3805
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

A ja swoje Foreo kocham od pierwszego wejrzenia. Nie zaobserwowalam jeszcze czy coś robi, krem sie chyba szybciej wchłania, ale tak przyjemnie wibruje na twarzy, że kupiłabym je tylko dla tych doznań
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 21:14   #3806
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
W poszukiwaniu inspiracji znalazłam to

https://www.youtube.com/watch?v=fYQMWqHDIHY

Jestem chyba gdzieś w tyle bo kompletnie dziewczyny nie kojarzę ale widzę że sporo młodych dziewczyn z mojego miasta chyba inspiruje się tym filmem. Dokładnie taki makijaż widuję na nastoletnich twarzach
Pomijając makijaż z tego filmu. Polecam konturówkę z Inglota nr 74, której używa. Na prawdę piękny kolor.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 21:17   #3807
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Hej, w Merlinie -20% na kosmetyki m.in. Pat&Rub do 9.00 rano (taka noc zakupów)
__________________
Wymiana kosmetyczna
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 22:36   #3808
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Mojej Luny jeszcze nie wysłali, przelew "się księguje"
Jestem bardzo, bardzo ciekawa co to za cudo.

Kiedyś czaiłam się na Clarisonica, ale zrezygnowałam, bo obawiałam się podrażnień. Mam niestety dość kapryśną cerę.

Luna ma na pewno dziwny kształt, ale taki Tangle Teezer też ma - a ja sobie nie wyobrażam bez niego życia, nawet teraz, gdy mam krótkie włosy.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 05:45   #3809
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Pomijając makijaż z tego filmu. Polecam konturówkę z Inglota nr 74, której używa. Na prawdę piękny kolor.
Inglot chyba Arianie Grande na kolanach powinien dziekowac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 07:09   #3810
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Napisałam trochę w poście na blogu.

Ale kilka uwag: słabo oczyszcza, sztywny, nie widzę oczyszczenia jak po Clarisonicu dla mnie kiepski produkt
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Oddaje, bo jestem niezadowolona z działania i efektów.
Twarda szczotka nie dla mnie może to dla niemowlaków efekt subtelny
tu czegos nie rozumiem, bo z 1 str piszesz, ze twarda szczotka, ale za subtelna i dla niemowlakow sie nadaje
ale duzy plus dla douglasa za to, ze zgodzili sie przyjac

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50582485]Oczywiscie. Masz racje. Porow zadna szczoteczka idealnie nie doczysci, chyba ze druciana . Szczoteczki zluszczaja. Poprawiaja wchlanianie kosmetykow. Taka ich rola.[/QUOTE]

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;50583232]Jasne. No, ale na logike: jak szczoteczka mialaby oczywiscic pory? Roznica dzieki samej szczoteczki bedzie zauwazalna u tych, ktorym szybko narasta naskorek lub robia sie skorki (ja tak mialam). Przy normalnej lub tlustej buzi roznicy nie bedzie; chyba, ze ktos jest zaniedbany jak siedem nieszczesc.
Pory moga sie oczyscic przez ich zwezenie, rozpuszczenie syfu, ktory sie w nich znajduje lub mechaniczne pozbycie sie zasyfienia poprzez wyciskanie. Szczoteczka zadnej z tych funkcji nie posiada. Zniweluje skorki i poprawi dzieki temu wchlanialnosc kosmetykow.

Z tych dwoch szczoteczek bardziej do mnie przemawia Foreo. Raz, ze po Clarisonicu ludzie maja straszny wysyp czesto, dwa, ze moze wysuszyc skore i, o ironio, zwiekszyc jeszcze zasyfienie. Foreo jest delikatniejsza i moze pozytywnie wplywac na miesnie twarzy. To chyba najwiekszy plus.

No, ale wiadomo. Co kto lubi.




Bier Kanebo. No i w koncu puderek BB, o ktorym tyle gadalysmy wez .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Osobiście wybralabym foreo, wlasnie ze względu na wlaściwosci masujące. Ale ja bardziej wierzę w przeciwzmarszczkową moc masażu niż cudownych mazideł za chore pieniądze
Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Mam oba urządzenia i zupełnie się z powyższym nie zgodzę.

Clarisonic jest dosyć inwazyjnym urządzeniem, powoduje intensywne złuszczanie się naskórka (ciekawy artykuł o tym procesie napisała np. Paula Begoun z Paula's Choice). Po kilku dniach codziennego używania ( i to raz dziennie, a nie 2 razy jak zaleca producent ) zaczęłam mieć przesuszoną, nadwrażliwą skórę. Teraz uzywam Clarisonica raz w tyg i super zastępuje mi peeling.

Foreo używam od tyg. do mycia i masażu i jestem bardzo zadowolona. Skóra jest naprawdę w dobrej kondycji, może to siła sugestii, ale mam wrażenie, że jest bardziej napięta

Moja opinia jest taka, że oba urządzenia się fajnie uzupełniają, ale czy są niezbędne (biorąc pod uwagę ich koszt) - na pewno nie
Myślę jednak, że szczególnie Foreo jest niezłą inwestycją jako masażer.
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A ja swoje Foreo kocham od pierwszego wejrzenia. Nie zaobserwowalam jeszcze czy coś robi, krem sie chyba szybciej wchłania, ale tak przyjemnie wibruje na twarzy, że kupiłabym je tylko dla tych doznań
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mojej Luny jeszcze nie wysłali, przelew "się księguje"
Jestem bardzo, bardzo ciekawa co to za cudo.

Kiedyś czaiłam się na Clarisonica, ale zrezygnowałam, bo obawiałam się podrażnień. Mam niestety dość kapryśną cerę.

Luna ma na pewno dziwny kształt, ale taki Tangle Teezer też ma - a ja sobie nie wyobrażam bez niego życia, nawet teraz, gdy mam krótkie włosy.
TT kocham tez chyba lubie cudaki

co do luny to tak jak pisalam - jak ktos ma delikatna skore to bedzie bardziej zadowolony niz z clarisonic, z kolei jesli komus odpowiada to jak clarisonic zdziera, to luna bedzie dla niego za delikatna
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.