Tonery La Riche Directions - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 18:29   #91
zielona porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar zielona porzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gotham City
Wiadomości: 249
Dot.: La Riche Directions

Dziewczyny zainteresowałyście mnie tymi kolorami ! ja wprawdzie walcze o pomarańcz na głowie ale znalazłam przy okazji na allegro coś takiego w formie sprayu - http://www.allegro.pl/item828055334_...ski_50_ml.html co to tym sądzicie? spray?
Ja na razie poczekam aż któraś przetestuje te dynamic color bo widzę że mają pomarańczowy w ofercie
zielona porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:16   #92
blokrysunkowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: La Riche Directions

Oj, mnei sie wydawalo, ze ktos cos takiego pisal.

Dzieki za tips z tym szamponem do wlosow farbowanych, bo mnie szlag trafia, ze po kazdym myciu mam diametralnie rozny kolor :/
blokrysunkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 06:27   #93
lea24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: La Riche Directions

dziewczyny POMOCY używałam toner z firmy dynamic różowy ale jak zmienili opakowania to cos z tym tonerem jest nie tak nie podoba mi sie ten róż jest strasznie jasny,w hurtowni kupiłam bo mi polecili jak mega super pink duza butla 70zł i wyszedł mi kolor taki malinowy,ni róż ni czerwony,jezeli któras z was miała róże z La riche to byłam bym wdzieczna za polecenie jakiegos koloru zastanawiałam sie nad flamingo pink.w załaczniku zdjecie jakie mialam wlosy i takie cos szukam.
lea24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 10:56   #94
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

lea24 super włosy
trudno dokładnie dobrać kolor przez internet, najlepiej gdybyś weszła na http://www.lariche-directions.com/ i na colours i tam jest taka lala, której się kolory na głowie przymierza i można sprawdzić jak się, który nazywa. ja mogę tylko stwierdzić, że one rzeczywiście mają odpowiednie nazwy - lilac wygląda jak bez, cerise - jak czereśnia, a flamingo pink jest właśnie taki zimny i żarówiasty jak u flaminga. tylko mi się wydaje patrząc na zdj. że miałaś taki bardziej brudny, złamany róż
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 06:50   #95
lea24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: La Riche Directions

już mam zamówiony flamingo pink wypróbuje a co tam zobaczymy,jeszcze i tak musze nosić ten co mam dopiero po nowym roku zrobie tym różem,
dziekuje za pomoc
lea24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 07:02   #96
lea24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: La Riche Directions

teraz mam takie coś na opakowaniu pisało pink a to nawet koło różowego nie stało
lea24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 19:01   #97
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: La Riche Directions

Dziewczyny czy ten toner złapie białe włosy (moje włosy tracą tak kolor, że robią się białe), kiedyś zrobiłam je farbą Loreal Casting Granatowa czerń i te białe zafarbowały się na kobaltowy (cudo), ale reszta czarnych na wiedźmowatą czerń z zielonkawym odcieniem (fuj). Pomyślałam, że może tonerem mogłabym zrobić te białę na niebieskie. Macie jakieś doświadczenia z farbowaniem tonerami siwych włosów?
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 21:53   #98
Akira_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: La Riche Directions

Robiłam sobie tym dynamic kolor i powiem Wam, że nawet wyszedł zamierzony kolor. Tylko strasznie szybko się zmywa. Teraz poszukuję jakiejś farby, która da mi podobny efekt co toner

A oto zdjęcie:
Akira_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 10:43   #99
Amaranthis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 68
GG do Amaranthis
Dot.: La Riche Directions

ja do pierwszego listopada posiadałam włosy potraktowane kolorem flamingo pink
__________________


Edytowane przez Amaranthis
Czas edycji: 2010-06-25 o 20:58
Amaranthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 16:29   #100
blokrysunkowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: La Riche Directions

Moja kolezanka, zeby uzyskac taki pomarancz wlasnie, farbowala wlosy jakas saszetka z rossmana za 5 zl.
blokrysunkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:41   #101
nisa
Raczkowanie
 
Avatar nisa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia :)
Wiadomości: 58
GG do nisa
Dot.: La Riche Directions

Ja pod koniec listopada wypróbowałam kolor ROSE RED , dorzucam fotkę

A wczoraj zamówiłam FLAMINGO PINK i ATLANTIC BLUE

Wczoraj odświeżyłam ten rose red który mi został, poczekam aż się troche spiorą i wtedy zrobie 2 warsty tych nowych kolorków Tylko nie wiem jak mi na spranych różowych wyjdzie ten atlantic blue... ;/
__________________
" Tyle się podłości i głupoty
koło mnie wlokło jak psów,
czepiało się moich rąk,
czepiało się moich nóg;
z tylum już zawracał dróg
dla mgieł, dla nocy, dla ciemności! "- Wyspiański

nisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:01   #102
blokrysunkowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: La Riche Directions

Czesc dziewczyny!

Robila ktoras czern tym Ebony? Na innym kolorze?

I - czy jak zmieszam z turkusem bialy w odpowiednich proporchjach to mi wyjdzie taki sprany turkus?
blokrysunkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 04:16   #103
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

sprany turkus wyjdzie Ci, jak zrobisz turkus i kilka-kilkanaście razy umyjesz . a tak poważnie, o jaki biały Ci chodzi?
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 10:28   #104
lysa_malpa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 37
Dot.: La Riche Directions

czy te dynamic colour to sa tonery ?
trwalsze od la riche directions?
bo ja teraz jade ciagle na czerwonych szamponetkach, ale dwa mycia i koloru nie ma a jak kiedys uzywalam tonerow to dluzej trzymaly z tego co jeszcze kojarze ...
a farbowac caly czas nie moge, bo juz mam takie strzepy te włosy :/ a farba i tak gora do dwoch tyg jakos wyglada. ..
lysa_malpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 13:09   #105
blokrysunkowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: La Riche Directions

Dynamic colours to tez tonery. I przy odpowiedniej pielegnacji kolor utrzymuje sie naprawde bardzo dlugo!

@ajanna o bialy toner mi chodzi. Na stonie maja napisane, ze all our shades can be mixed too.
Tyko jaki tego efekt?
blokrysunkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 19:17   #106
Arwennaa
Raczkowanie
 
Avatar Arwennaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 62
Dot.: La Riche Directions

Ja sobie farbuje na blond ( nie jest to platyna ale jest dosyc jasny) wlosy i teraz stwierdzilam ze chcialabym troszke je przybielic ze tak powiem i kupilam toner la riche bialy ale nic nie bierze nie wiem co robie zle. Jak ktos mi doradzi to bylabym wdzieczna dzieki
__________________
Nie bierz życia na poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy..::
Arwennaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 06:45   #107
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: La Riche Directions

Biały toner nie pojaśnia włosów na biało! Służy tylko do zmieszania z innym tonerem aby był jaśneijszy. Proponuje użyć wczesniej wymienionych farb )
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:18   #108
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

ani la riche ani manic panic czy inne tonery nie zawierają wody utlenionej (i nie wolno ich z nią mieszać), więc nie rozjaśniają włosów - tylko nadają odcień włosom już rozjaśnionym. co do la riche, to ja sobie kupiłam raz ten ich "white toner" i on jest jasnofioletowy . czyli tak naprawdę ten sam efekt można uzyskać np. myjąc włosy szamponem joanna do włosów blond - bo chodzi o "stłumienie" żółtego odcienia włosów jego przeciwieństwem czyli fioletem

a co do mieszania, to zdarzało mi się la riche mieszać, ale dość podobne kolory tylko - np. róż z fioletem - rezultaty były łatwe do przewidzenia - jakby się mieszało plakatówki np
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:05   #109
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: La Riche Directions

Hej hej!! Dziewczyny a czy któraś z was stosowała kolorek SILVER?? Mam obecnie jasne pasemka i marzy mi się właśnie taka srebrno-szara poświata...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 09:15   #110
tinakn
Raczkowanie
 
Avatar tinakn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
Dot.: La Riche Directions

Up


Dziewczynki czy któraś może wkleić zdjęcie po La riche White.. chociaz mniej wiecej jak to lapie lub nie na rozjasnionych wlosach ? jakas biala poswiata chociaz wychodzi skoro on jest fioletowy ?????
__________________
Pierwsze 40 lat naszego życia dostarcza nam tekstu ,reszta jest komentarzem
tinakn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 11:28   #111
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez tinakn Pokaż wiadomość
Up


Dziewczynki czy któraś może wkleić zdjęcie po La riche White.. chociaz mniej wiecej jak to lapie lub nie na rozjasnionych wlosach ? jakas biala poswiata chociaz wychodzi skoro on jest fioletowy ?????
on działa na tej zasadzie co te fioletowe szampony do siwych/blond włosów np. Shwarzkopfa albo Joanny - ten fioletowy odcień ma neutralizować żółty na włosach
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 15:28   #112
ziutaxdxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: La Riche Directions

Zamówiłam odcień mandarin i nie jestem pewna czy przysłali mi właściwy bo farbka jest czerwona ...czy taki odcień ma właśnie mandarin???
ziutaxdxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 16:30   #113
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

Akurat tego koloru nie kupowałam nigdy... sprawdź na pasemku, może na włosach nie będzie czerwony. Mój chłopak kupił midnight blue a wyszedł mu taki jasny lazurowy niebieski, więc widać po tym się można dużo spodziewać. Ja natomiast po flamingo pink miałam włosy neonowo różowe, a toner w opakowaniu taki nie jest, więc jak mówię, spróbuj.
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 11:21   #114
ziutaxdxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: La Riche Directions

No więc tak jak sie spodziewałam na włosach wyszedł krwiście czerwony no trudno to jakos przeboleje nie wyglada tak źle , mam wiekszy problem wczoraj robiłam koleżance zielona grzywkę w odcieniu SPRING GREEN rozjaśniłam włosy i kiedy wyschły nałozyłam toner i pozawijałam w folie i tak prez całą noc sie te włosy moczyły w tej farbie . Wstałyśmy rano zciągamy folie a tam niespodzianka przy głowie gdzie włosów nie zakrywała folia piękna neonowa zieleń a reszta włosów żółta (po rozjaśniaczu) z lekką poświatą zieleni taka żółta limonka poprostu totalnie sie załamałam dlaczego ta farba nie chwyciła??? dzisiaj jeszcze raz kładziemy farbę ale tym razem nie będziemy jej zawijać w folie a jeśli znowu nie chwyci to chyba jeszcze raz rozjaśnimy i jeszcz raz nałożywy toner ...proszę o radę co zrobic i dlaczego ten kolor nie złapał
ziutaxdxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 19:22   #115
lea24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: La Riche Directions

a po co wam kobitki ta folia i tyle czasu toner na włosach.
ja nigdy nie kłade foli a toner trzymam do godziny bo jak nałoze to zawsze coś robie i jak sie ockne to ide zmyć.
lea24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 20:50   #116
ziutaxdxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: La Riche Directions

No właśnie gdzieś przeczytałam że własnie jak się zostawi na noc to wtedy kolor jest bardziej intensywny i trwały a folia no to żeby nie upaćkać całej poduszki i reszty włosów przez noc .Czy ktoś wie co mogło spowodować to ze ten kolor nie złapał???
ziutaxdxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 21:12   #117
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: La Riche Directions

kurcze mnie się tak nigdy nie stało, nie mam pojęcia co się mogło stać.

A czy któraś z was używała może koloru cerise? bo chciałabym coś neonowo różowego ale bardziej wpadającego w leciusieńki odcień fioletu niż flamino pink, ale żeby dalej było różowe
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 10:21   #118
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: La Riche Directions

Mogło nie złapac koloru ponieważ rozjaśniacz mógł być źle wypłukany z włosów (lub z pędzelka do farbowania). Raczej nie rozjaśniaj włosów drugi raz ponieważ włosy będą bardzo zniszczone a poza tym kolor będzie się szybciej wypłukiwał z bardzo rozjaśnionych włosów. Lepszym rozwiązaniem zamiast folii byłby foliowy worek na głowę

Edytowane przez swwwinka
Czas edycji: 2010-06-20 o 10:23
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 12:46   #119
blokrysunkowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: La Riche Directions

Hej,

nigdy nie zdarzylo mi sie foliowac wlosow, jednak po nalozeniu tonera na prawie suche wlosy trzymalam go bardzo dlugo [4-5 h] i od czasu do czasu podgrzewalam suszarka. Co oczywiscie dawalo o niebo lepsze efekty.
>>ziutaxdxd - czy naprawde dobrze rozjasnilas wlosy? i co wazne, splukalas porzadnie rozjasniacz z nich? Bo czesto na tych swiezo rozjasnianych odrostach zostaje ta chemia i toner zwyczajnie nie chcial wspolpracowac.
blokrysunkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 13:35   #120
ziutaxdxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: La Riche Directions

spłukałam rozjaśniacz i potem umyłam ta grzywkę zwykłym szamponem rumiankowym takim otwierającym łuski wież nie ma mowy żeby został rozjaśniacz na włosach ...a koleżanka ma bardzo zdrowe włosy po pierwszym rozjaśnianiu włosy były dalej miękkie lśniące prawie nic nie zniszczone .
ziutaxdxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-04 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.