czy da się z tym cos zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 10:38   #1
maco1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Exclamation

czy da się z tym cos zrobić?


Witam,http://wanted1990.fotosik.pl/albumy/571335.html
Czy da sie z tymi moimi pazurkami cos zrobić?
maco1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 12:33   #2
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Chodzi Ci o stylizację/rekonstrukcję???
Jeżeli tak to nie ma problemu
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 14:38   #3
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

rekonstrukacja to raczej nie w tym przypadku
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:36   #4
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
rekonstrukacja to raczej nie w tym przypadku
A czemu by nie? Mamy tu solidny opuszek A jak dla mnie nie różnią się długością od pazurków obgryzanych, są tylko mniej zmaltretowane

Edytowane przez mmagda1988
Czas edycji: 2009-11-09 o 18:42
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:41   #5
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Cytat:
Napisane przez mmagda1988 Pokaż wiadomość
A czemu by nie? Mamy tu solidny opuszek
a co ma opuszek do rekonstrukcji jeśli można tak nieśmiało zapytać ?
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:05   #6
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Chodzi mi o to że długość płytki paznokciowej nie jest proporcjonalna do opuszka i spokojnie można to nadbudować masą.Natomiast absolutnie nie widzę przeciwwskazań do delikatnego przedłużenia poza opuszek
Czy tak czy tak najważniejsze że,, da się z tymi pazurkami cuś zrobić'' , bo o to przecież chodziło właścicielce:p
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:16   #7
Aniaf87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Ja osobiście zainwestowała bym w dobrą odżywkę do pazurków i zadbała o skórki i skórę rąk. Jakiś kremik na zimę bo skórki są nabrzmiałe. Paznokcie nauralnie mogą się odbudować i ta różowa część (nigdy nie wiem jak ją nazwać ) odrośnie przy odpowiedniej pielęgnacji (mi troszeczkę podrosła ale to długo trwało) . Ale ja nie jestem ekspertem
Aniaf87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 19:34   #8
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

ojejku, okropne te paznokcie. Ale Ty chyba facetem jesteś, nie?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 22:20   #9
maco1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

No jestem facetem i najgorsze to ze przystojnym ) ;p i chce wiedzieć czy da sie właśnie coś z nimi zrobić, bo wiem za są straszne
maco1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 22:28   #10
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Magda jak sama nazwa wskazuje rekonstrukcja to re-konstruowanie czyli konstruowanie czegoś na nowo, a jak można rekonstruować coś na nowo, jeśli to coś istnieje?
Rekonstrukcję wykonuje się na takich płytkach : http://www.beauty-forum.com.pl/uploa...trukcja_01.JPG a nie na paznokciu który jest bądź był ogryzkiem

Maco przede wszystkim gratuluję skromności Zatem jeśli jesteś przystojnym facetem to trzeba było pazurów nie obgryzać. Podratować Cię może przedłużenie paznokci przy użyciu covera, czyli można spróbować uzyskać jak najbardziej naturalny efekt, możliwe to jest, ale musisz trafić w ręce kogoś kto wie co robi i nie przyklei Ci tipsów

Chociaz na początek bym po prostu spróbowała zrobić manicure odsunięcie skór ujawni Ci jakieś 20% płytki która pod skórkami siedzi.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-11-09 o 22:30
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 22:35   #11
maco1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Ooooo jakaś fachowa porada dziękuje bardzo, bo nawet gdyby ktoś umiał mi pomóc to i tak nie chciało by mu się tego napisać Teraz przynajmniej wiem o co pytac... tylko wstydze sie komus te łapki pokazywac. Moje pazurki to jeden z największych kompleksów
maco1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 22:39   #12
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Powiem Ci jeszcze w tajemnicy że osoby noszące przez długi okres czasu mase akrylową/żelową na paznokciach mogą liczyć na wydłużenie się płytki paznokciowej
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 22:48   #13
maco1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Oj I teraz to juz zupełnie Cię polubiłem Kawę Ci jestem winny
maco1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 22:57   #14
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Rekonstrukcję wykonuje się na takich płytkach : http://www.beauty-forum.com.pl/uploa...trukcja_01.JPG a nie na paznokciu który jest bądź był ogryzkiem
A ja będę przystawać przy swoim
Czy paznokieć jest zdeformowany poprzez uraz mechaniczny, przebytą chorobę czy też obgryzanie nie ma to większego znaczenia bo w każdym z tych przypadków można wykonać rekonstrukcję

Natomiast absolutnie zgodzę się z Byliczką że przydałby się profesjonalny manicure .
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 23:03   #15
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Ależ naturalnie Madziu, dokładnie teraz napisałaś w 100% dobrze Rekonstrukcję wykonuje się gdy paznokieć jest zdeformowany, czyli nie wygląda tak jak wyglądać powinien, a w tym przypadku nie wystąpiła deformacja tylko zwykły efekt obgryzania, więc uważam że rekonstrukcja ogryzków owszem, ale nie w tym przypadku, a np. w takim: http://choroby.paznokci.com/files/obgryzione.jpg gdzie wyraźnie widać że paznokcia nie ma tam gdzie być winien.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 23:28   #16
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Heh. Ok. Myślę że mniej więcej o to samo nam chodzi. Natomiast jeżeli chodzi o ten konkretny przypadek strasznie razi mnie nieproporcjonalność płytki paznokciowej do całości co daje efekt paznokci obgryzanych ,dlatego też termin rekonstrukcja wydał mi się jak najbardziej stosowny.
Czyli reasumując - inna interpretacja lecz wniosek ten sam
PS .widzę że ktoś tu cierpi na bezsenność

Edytowane przez mmagda1988
Czas edycji: 2009-11-09 o 23:40
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 09:49   #17
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Płytka jest strasznie przykryta skórkami, znam takiego jednego Pana który też ma z tym problem i po odsunięciu i obcięciu firan prezentuje się to dużo lepiej więc można w tym kierunku początkowo uderzyć

PS. Nie chodzę spać wcześniej Zawsze jest jeszcze coś do załatwienia ;P
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 08:51   #18
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

No co Wy? Chłopu każecie sobie manicury robić i jakieś masy akrylowe na pazury nakładać? Przecież to będzie widać na kilometr i jego przystojność zostanie przez kobiety odebrana za co najmniej metroseksualną a w gorszym przypadku ewidentnie spedaloną. Przecież on nie moze tego przedłużać. Paznokcie musi mieć krótkie. Jedyne co mi przychodzi do głowy, no i już o tym wspomniałyście, to właśnie odsunięcie tych wstrętnych skór, bo właśnie one są tu najgorsze. Ale to moze zrobić sobie sam, bo jak pójdzie z czymś takim do "babskiego raju" (studio pielęgnacji urody, paznokci i włosów), to go panie wyśmieją. Już mówię jak należy to zrobić: nawilż skórki czymś tłustym. Jeśli masz w domu kobiety, na pewno znajdzie się też jakaś oliwka do ciała, olejek rycynowy albo zwykły olej w lodówce. Nałóż to na skórki wokół paznokcia i posiedź z tym trochę, jednocześnie masując. Gdy już zmiękną łatwo Ci je będzie usunąć... końcówką pilnika, wykałaczką lub nawet drugim paznokciem. No i przestań obgryzać te pazury!!!!

No i nie możesz mieć wszystkiego. Każdy ma jakieś wady i zalety. Jesteś mega przystojny, ale masz brzydkie paznokcie. Ja jestem na przykład bardzo ładną, zgrabną laską, ale mam brzydkie rozstępy na pupie np. Jestem słowna i uporządkowana, ale strasznie uparta.

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2009-11-11 o 08:54
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 22:14   #19
Aniaf87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Racja Ale odżywki do paznokci są i dla facetów bez połysku więc paznokcie się nie świecą i nie widać , że są pomalowane. Nawet w tym sklepie internetowym gdzie ja kupuje kiedyś były i pewnie są. A takie obgryzanie pazurów to nie dość, że nieestetyczne to i bolesne. Czyli krok 1 NIE OBGRYZAĆ! Pozdrawiam
Aniaf87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 22:27   #20
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
No co Wy? Chłopu każecie sobie manicury robić i jakieś masy akrylowe na pazury nakładać? Przecież to będzie widać na kilometr i jego przystojność zostanie przez kobiety odebrana za co najmniej metroseksualną a w gorszym przypadku ewidentnie spedaloną. Przecież on nie moze tego przedłużać. Paznokcie musi mieć krótkie. Jedyne co mi przychodzi do głowy, no i już o tym wspomniałyście, to właśnie odsunięcie tych wstrętnych skór, bo właśnie one są tu najgorsze. Ale to moze zrobić sobie sam, bo jak pójdzie z czymś takim do "babskiego raju" (studio pielęgnacji urody, paznokci i włosów), to go panie wyśmieją. Już mówię jak należy to zrobić: nawilż skórki czymś tłustym. Jeśli masz w domu kobiety, na pewno znajdzie się też jakaś oliwka do ciała, olejek rycynowy albo zwykły olej w lodówce. Nałóż to na skórki wokół paznokcia i posiedź z tym trochę, jednocześnie masując. Gdy już zmiękną łatwo Ci je będzie usunąć... końcówką pilnika, wykałaczką lub nawet drugim paznokciem. No i przestań obgryzać te pazury!!!!
podejście iście średniowieczne

W profesjonalnym salonie nikt nie ma prawa cię wyśmiać, kiedy pojawisz się na minicure. U siebie oferuję taką usługę, nieco tańszą niż manicure damski, bo w większości przypadków obywa się bez malowania pazurków (choć są lakiery matowe, jak najbardziej nadające się dla meżczyzn).
Skórek samemu odsuwać nie radzę - po odsunięciu zostaną ci wiszące, haczące o wszystko "firany" - nadmiar musi zostać wycięty, ale to juz pozostaw profesjonalistce. I nie przejmuj się, bo twoje paznokcie naprawdę nie są tragiczne (szczególnie urzekło mnie to zdjęcie z profilu http://wanted1990.fotosik.pl/albumy/571335-6.html - jak rodem z Pazurkowych Galerii)
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2009-11-12 o 22:29
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 11:07   #21
Aniaf87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 45
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Prawda, że w salonie faceci też robią manicure nie ma się czego wstydzić, ale na początku tej rozmowy miałam wrażenie , że dziewczyny proponują długie żele albo akryle jak dla dziewczyny, chyba zostałeś tak potraktowany pomyłkowo bo faceci na tym forum to raczej rzadkość Ale błąd już został naprawiony.
W salonie na pewno mają odżywki matowe i ich naprawdę nie widać więc koledzy nie wyśmieją bo nie zobaczą . Sam też możesz poszukać matowych odżywek i dbać o paznokcie również w domu. A jak paznokcie odrosną to będzie można je ładniej opiłować na krótko i będą lepiej wyglądały.

Edytowane przez Aniaf87
Czas edycji: 2009-11-13 o 11:09
Aniaf87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 12:16   #22
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: czy da się z tym cos zrobić?

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
No co Wy? Chłopu każecie sobie manicury robić i jakieś masy akrylowe na pazury nakładać? Przecież to będzie widać na kilometr i jego przystojność zostanie przez kobiety odebrana za co najmniej metroseksualną a w gorszym przypadku ewidentnie spedaloną. Przecież on nie moze tego przedłużać. Paznokcie musi mieć krótkie. Jedyne co mi przychodzi do głowy, no i już o tym wspomniałyście, to właśnie odsunięcie tych wstrętnych skór, bo właśnie one są tu najgorsze. Ale to moze zrobić sobie sam, bo jak pójdzie z czymś takim do "babskiego raju" (studio pielęgnacji urody, paznokci i włosów), to go panie wyśmieją. Już mówię jak należy to zrobić: nawilż skórki czymś tłustym. Jeśli masz w domu kobiety, na pewno znajdzie się też jakaś oliwka do ciała, olejek rycynowy albo zwykły olej w lodówce. Nałóż to na skórki wokół paznokcia i posiedź z tym trochę, jednocześnie masując. Gdy już zmiękną łatwo Ci je będzie usunąć... końcówką pilnika, wykałaczką lub nawet drugim paznokciem. No i przestań obgryzać te pazury!!!!

No i nie możesz mieć wszystkiego. Każdy ma jakieś wady i zalety. Jesteś mega przystojny, ale masz brzydkie paznokcie. Ja jestem na przykład bardzo ładną, zgrabną laską, ale mam brzydkie rozstępy na pupie np. Jestem słowna i uporządkowana, ale strasznie uparta.
Gratuluję przedpotopowego podejścia. "Spedalony" facet bo ma zrobione lekkie przedłużenie płytki, to tipsiara i blachara bo ma kolorowe pazury? Litości. Dla udowodnienia Ci, że wydłużona płytka u faceta nie musi go "spedalać": Metamorfoza Asi Łysak:

I powiem szczerze, że wolę takiego "spedalonego" kolesia, niż faceta z takimi ogryzkami.
Nie ma jak patrzeć na świat przez okulary zwane stereotypami.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.