Pomożcie, szukam takich kolczyków!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-26, 19:25   #1
sistrin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 21
Exclamation

Pomożcie, szukam takich kolczyków!!


Otóż mam prośbę, ponieważ szukam kolczyków, tu postaram sie wytłumaczyć jakich, które posiadają lańcuszek idący od kolczyka do zakładki (coś w stylu obrączki) którą daje się wyżej na ucho. Nie wiem czy zbyt jasno sie wyraziłam, ale czy macie może zdjęcia czegos takiego? Będę wdzięczna pozdrawiam
sistrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 21:03   #2
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Ja nie rozumiem Moze zgłoś się na forum wymiankowym?

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=70
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 21:15   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

A ja chyba zrozumiałam Ale niestety nie wiem konkretnie, gdzie to znaleźć. Poszukiwania na forum wymiankowym to chyba dobry pomysł, może dziewczyny mają takie w swoich zbiorach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolczyk.JPG (4,7 KB, 12 załadowań)
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 22:33   #4
sistrin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 21
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Oj chyba moje tlumaczenie nie bylo takie najgorsze bo wlasnie o to co narysowalas mi chodzi Dzieki za pomoc i jesli jeszcze ktos sie orientuje to bardzo prosze o wskazowki pozdrawiam
sistrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 09:48   #5
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

chyba umialabym takie cos zrobić. Możemy sie za coś wymienić na forum wymiankowym jesli chcesz. Tylko określ, jakiej grubości ma być lańcuszek, posrebrzane zapiecia w ucho czy srebrne?
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 09:57   #6
jaśmina23
Raczkowanie
 
Avatar jaśmina23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: OLKUSZ
Wiadomości: 211
GG do jaśmina23
Smile Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Te kolczyki to tzw. nausznice, zajrzyjcie na www.a4t.pl
jaśmina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 10:32   #7
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Cytat:
Napisane przez jaśmina23 Pokaż wiadomość
Te kolczyki to tzw. nausznice, zajrzyjcie na www.a4t.pl
13 zł za jedną sztukę?! wow, ale cena
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 13:32   #8
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

http://www.symbolic.pl/index.php?id_...d_kategoria=36 prosze tutaj sa tańsze prawie o polowe
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 13:43   #9
monissskaa
Zadomowienie
 
Avatar monissskaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 100
Wyślij wiadomość przez ICQ do monissskaa GG do monissskaa
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

http://www.kropa.pl/sklep/index.php?...5a61401d7b3bed jeszcze prosze
__________________
lu. sSs
?> ? > > > ?

Odkrywam w SOBIE talenty kulinarne.!
monissskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:46   #10
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Cytat:
Napisane przez monissskaa Pokaż wiadomość
http://www.symbolic.pl/index.php?id_...d_kategoria=36 prosze tutaj sa tańsze prawie o polowe
Okropna strona, brrr, nie cierpię szatanistów
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 18:06   #11
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Grunt, że by zamawiać, nie trzeba nim być.
Ja wiem, czy takie z nich ave satany...
Połowa metali na takich się lansuje, a druga połowa na wielkich katolików w stylu 2 tm 2,3; a chłopaki jedynie piszą, że mają mroczne zakamarki...


Ale nausznice fajne i faktycznie, tańsze.
Za to za przesyłkę zdzierają.
Jak 10 zł za priorytet to jest standard, to mi pod tymi okularami --> czołg jedzie.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 22:53   #12
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Grunt, że by zamawiać, nie trzeba nim być.
Ja wiem, czy takie z nich ave satany...
Połowa metali na takich się lansuje, a druga połowa na wielkich katolików w stylu 2 tm 2,3; a chłopaki jedynie piszą, że mają mroczne zakamarki...


Ale nausznice fajne i faktycznie, tańsze.
Za to za przesyłkę zdzierają.
Jak 10 zł za priorytet to jest standard, to mi pod tymi okularami --> czołg jedzie.
Ja wiem, wiem, ale denerwuje mnie, że Ci, którzy słuchaja ciężkiej muzy takimi własnie aranżacjami stronek np. pokazuja, jacy z nich wielcy szatanisci. Ech..
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 06:41   #13
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Skoro sprzedają na tej stronce klimatyczne rzeczy dla słuchaczy cięższej muzy to chyba logiczne ze stronka nie bedzie w kolorach seledynowo-różowych :| i w ktorym miejscu autor strony pokazał jaki z niego wielki satanista?? Ech..
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 09:33   #14
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Cytat:
Napisane przez Kasia83 Pokaż wiadomość
Skoro sprzedają na tej stronce klimatyczne rzeczy dla słuchaczy cięższej muzy to chyba logiczne ze stronka nie bedzie w kolorach seledynowo-różowych :| i w ktorym miejscu autor strony pokazał jaki z niego wielki satanista?? Ech..
Nie wiem, po co taka bulwersacja Przykro mi, ale pentagram i banner strony kojarzy mi sie z pseudo-szatanistami. Pocieszę Cię, nie lubię ani różu, ani seledynu . Ani zmutowanych ludzi, którzy nie wiedzą, jak silna moc mają tego typu znaki. Dla mnie wystarczyłaby symbolika kolorami, a nie popisywanie się swoimi odmiennymi i jakże mrocznymi poglądami.... |Wyraziłam swoja opinie, czemu od razu jakieś ataki? Peace
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 09:52   #15
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

nie atakuje, tylko ze nie kazdy metal przeciez jest skrajnym satanistą, a banner strony tworza zapewne okładki z płyt - pierwszy obrazek to okładka płyty Iron Maiden wyraziłam tylko opinię dotycząca Twojej opinii na temat tej stronki, sorki, peace
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 09:54   #16
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Kasia 83 tez wyrazila swoja opinie
To raczej wcale nie byl atak, po prostu westchniecie na ogolny brak tolerancji spotykany ostatnio na kazdym kroku.
To ze nosze czarne ciuchy i jestem poprzekluwana w dziwnych miejscach znaczy ze jestem szatanistka i mam sie czuc nielubiana?

(prosze nie odpowiadac, pytanie retoryczne)


Co do tego kolczyka ja moglabym zrobic na srebrze, bo robilam podobne, ale jako ze robie na srebrze i raczej bardziej oplaca sie zamowic na tych szatanskich stronach!!


O Kasia mnie ubiegla :P
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 10:07   #17
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Ja slucham ciezszej muzy i potrafie zalozyc roz. Dlaczego mam odrazu lazic na czarno. Nie czuje sie metalem, poprostu slucham takiej muzyki. Nie narzucam sie ludziom z moimi upodobaniami muzycznymi (w stylu puszcznaie muzy tak ze sluchac w sasiednim bloku). Dokladniej to wsrod moich mp3 przewaza industrial i starszy rock. Czasem przwinie sie death metal czy cus
Apropo pentagramu, przez wieki mial on tyle odmiennych znaczen ze przypisywanie mu sztana jest niesprawiedliwe. Niewiele osob teraz pamieta ze pentaglam z jednym ramieniem do gory oznaczal rany Chrystusa, tak samo polozony symbolizowal harmonie (4 zywioly z gorujacym nad nim duchem), odwrocony chaos (zuwioly gorujace nad duchem), w czasach sredniowiecznych tez 5 cnot rycerskich itd itp... Dla mnie noszenie pentagramu nie oznacza odrazu wiary w szatana Za duzo znaczen przez wieki mu przypisywano, moge go sobie nosic jednym ramieniem do gory i zgadnij co ja mam na mysli
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 10:16   #18
Kasia83
Zakorzenienie
 
Avatar Kasia83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 3 582
GG do Kasia83
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

dzieki za poparcie dziewczyny ja też słucham cięższej muzy, chodze w glanach zazwyczaj, z czerni już wyrosłam ale nie czuje sie jakąś metalówką, też śmieszą mnie gniewne małolaty ubrane w potargane spodnie z podwiniętą jedna nogawką czy cuś ale mały pentagramik satanisty nie czyni, strona oddaje klimat tego co sprzedaje więc chyba wszystko gra??
__________________
Kasia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 11:23   #19
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Też lubię cięższe brzmienia, ale w sumie to smutne, że ludzi ubierających się na czarno (a nawet i z ''krzyżykiem do góry nogami'' ) uważa się zaraz za wielkich satanistów.
Taką mają mroczną stylistykę i ja nie czepiam się, Ciebie, Justyna; tak ogólnie teraz piszę.
Smutne, dlatego, że wśród metali jest zdecydowanie mniejsza chuliganeria niż wśród innych grup. Nigdy nie balam się przejść obok grupki metali, wyglądając zwyczajnie, za to koło niektórych grupek ''grzecznych'' dzieci dających całymi dniami czadu na kompie (bo już nie chcę wspominać utartego schematu dresa), owszem, strach czasem przejść.

Nie idealizuję, bo żadna grupa nie jest wolna od świrów, ale pamiętam same choćby głupie koncerty.
Wiadomo, że w kotle czy jak to młodzież teraz zwie można nieźle oberwać, ale też, gdy komuś coś się działo, to nikt nikogo na siłę ''nie dobijał'', pamiętam, że zawsze grupka się rozsuwała i spokojnie pomagała; pozwalała się zająć poszkodowanym.


Ale jak lezie taki ''snujliwy'' nastolatek w czarnych dżinach i koszulce, to zaraz budzi podejrzenia, że jakiemuś niedobremu ''panu'' służy.
Dlatego, uważam, warto przełamywać schematy myslenia, bo to, co wzbudza Twoje, Justyna, skojarzenia, to jest zwykły schemat myślenia.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 12:36   #20
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Smutne, dlatego, że wśród metali jest zdecydowanie mniejsza chuliganeria niż wśród innych grup. Nigdy nie balam się przejść obok grupki metali, wyglądając zwyczajnie, za to koło niektórych grupek ''grzecznych'' dzieci dających całymi dniami czadu na kompie (bo już nie chcę wspominać utartego schematu dresa), owszem, strach czasem przejść.
Mam tak samo. Grupki metali mijam bez problemu i wiekszego strachu a tych w paskach adidasa omijam szerokim lukiem. Moze w tym momencie generalizuje ale mam porownanie takich dwoch grupek Z jedna sie przyjaznie mimo skor, cwiekow i dlugich wlosow. Do drugiej strach podejsc, a przecinkow uzywaja wiecej niz interpunkcja przewiduje

Idac dalej.. Siostra lazi w glanach, a skoro glany to metal. A skoro mloda to metal to starsza tez... No i na podworku wolaja na mnie 'metal' mimo, ze w zyciu glanow na sobie nie mialam, nie naszywam nic na plecaki bo nie lubie i nie laze tylko w czerni... A oprocz ciezkiej muzyki zdaza mi sie puscic glosno Bacha...
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 17:55   #21
wszełka
Zakorzenienie
 
Avatar wszełka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 065
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Widziałam takie kolczyki u mnie w miasteczku, kosztowały chyba ok 10 zł. Mi sie nie podoba taki właśnie kolczyk, lecz zwykły kolczyk w chrząstce wygląda wg mnie lepiej.

A co do metali, nie uważam się za kogoś takiego chociaż słucham cięzkiej muzyki oraz nosze glany i ubieram sie w czarne ciuchy. Wiele osób uważa, że osoba ubrana w glany i czerń to odrazu wyznawca szatana, a tak nie jest. I nie rozumiem czemu niektórzy uważają metali za złych, a wg mnie tak naprawdę to częsciej zdarza się że tak zwane " dresy" są o wiele groźniejsi niz metale.

No cóż ale świat żyje stereotypami, a stereotyp metala to brudas i satanista.

Takie moje zdanie
__________________

Blogowo

"Happiness hit her like a bullet in the head..."

Edytowane przez wszełka
Czas edycji: 2006-12-28 o 17:56 Powód: literówki
wszełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 12:15   #22
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Pomożcie, szukam takich kolczyków!!

Ale dziewczyny, ja słucham rocka, zwykle ubieram sie na czarno, glany mi sie podobaja, nie jestem an nie metalom. A to, że denerwuje mnie pseudo popisywanie sie pentagramami itp. znakami, to juz tylko moje zboczenie zawodowe |Wiem, jakie były inne znaczenia pentagramu, wiem też, że właśnie z powodu oznaczenia tym znakiem 5 ran Chrystusa szataniści odwrócili ten znak (zreszta długa historia) bo miałam w pewnej grupie spotkanie o sketach i innych religiach. Nikogo nie potepiam, i choć sama lubie cięższą muzyke, to po prostu nie szpanuję niczym. Każdy jest inny. Co do tej małolaty, ja nie mam stereotypów, nikogo nie potępiam dopóki go nie poznam. Mówiłam o stronie, nie o osobach, ktore ja odwiedzają Nie miałam nic złego na mysli, i nie chcialam wywołać burzy peace
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.