Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 16:43   #1291
MarmoladaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

apows a ty jak długo chodzisz juz na wosk? i gdzie? masz słabsze włoski? chciałabym wypróbować na przedramionach. Mam tam duzo włosów, ale za jasnych na laser i za ciemnych, zeby same sobie tak rosły. a nie chce miec po wosku czarnych kłaków. póki co uzywam depilatora ale to cholernie boli i cos za szybko mi odrastaja.
mysle, ze to zalezy jak ci włosy rosna, a dla pewności powinnas zrobic badania na hormony. tak naprawde w kobiecym organizmie wszystko zalezy od okresu, diety, pogody, samopoczucia, koloru szminki i cholera wie co jeszcze

co do lasera. robiłam pachy Light sheerem z pięc razy i wygląda to niezle, a nawet bardzo za☠☠☠iście zrobie jeszcze jeden zabieg i na wakacje zostane z jednym białym włosem pod pachą obsługa bardzo miła, profesjonalna. przed depilacją pani kosmetyczka poinformowała mnie o wszystkich za i przeciw, zrobiła jakis test na mojej skorze i dała do podpisania formularz. za darmoche nawet dostaje ciacho XD

Gdzie w warszawie robicie depilacje laserowa?
MarmoladaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 17:58   #1292
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
dokładnie to samo usłyszałam mi ten zabieg robiła taka nie wysoka Pani w czarnych włosach do ramion, już sama nie wiem jak ona ma na imię, potem zapisałam się to krótko ściętej ale też wydaje mi się że zabieg był zrobiony nie dokładnie i szybko. Więcej tam nie byłam
to chyba pani Ania, przynajmniej tak mi sie kojarzy. ale juz tez tam wracac nie bede. wole dać troche wiecej kasy i sie nie denerwowac
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 09:44   #1293
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
to chyba pani Ania, przynajmniej tak mi sie kojarzy. ale juz tez tam wracac nie bede. wole dać troche wiecej kasy i sie nie denerwowac
dlatego ja tam już nie chodzę
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-25, 22:38   #1294
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez MarmoladaX Pokaż wiadomość
Gdzie w warszawie robicie depilacje laserowa?
W depiclinic

Dzisiaj miałam 3ci zabieg na pachy i 4ty (licząc BC) na bikini. Więcej bez emli nie idę!!!
Pachy też bolały, chociaż mniej, ale miałam chyba 33.

Normalnie się uzależniłam. Po wakacjach robię wąsik
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 10:26   #1295
jula smarkula
Raczkowanie
 
Avatar jula smarkula
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 488
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja się jeszcze muszę poważnie zastanowić nad tym wszystkim podczas pierwszej rozmowy z recepcjonistką powiedziała mi że ze zniżki 50% będę mogła korzystać również podczas kolejnych zabiegów a, parę dni temu powiedziała że pod warunkiem że polecę komuś salon i ta osoba będzie korzystać z ich usług...

Na dodatek uprzedzono mnie że są dziewczyny które robią sobie nawet po 10 zabiegów a, i niektóre kilkanaście
jula smarkula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 12:02   #1296
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

wiem, że to nie jest stricte laser-laser, ale jakiś czas temu odkryłam we Wrocku w Dermamedzie nowe urządzenie z rodziny ILP (nie mylić z ta popularną na rynku chińszczyzną) IPL 2Elipse i naprawdę daje efekty porównywalne efekty jak laser. Jestem po 3 podejściach i myślę, dla świętego spokoju zrobię jeszcze jedno i jestem gotowa na cieplejsze dni
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 12:03   #1297
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez malamila Pokaż wiadomość
wiem, że to nie jest stricte laser-laser, ale jakiś czas temu odkryłam we Wrocku w Dermamedzie nowe urządzenie z rodziny ILP (nie mylić z ta popularną na rynku chińszczyzną) IPL 2Elipse i naprawdę daje efekty porównywalne efekty jak laser. Jestem po 3 podejściach i myślę, dla świętego spokoju zrobię jeszcze jedno i jestem gotowa na cieplejsze dni
Wytłuszczone - oj, nie jest tak. Oceń efekty po roku...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 06:14   #1298
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
W depiclinic

Dzisiaj miałam 3ci zabieg na pachy i 4ty (licząc BC) na bikini. Więcej bez emli nie idę!!!
Pachy też bolały, chociaż mniej, ale miałam chyba 33.

Normalnie się uzależniłam. Po wakacjach robię wąsik
No właśnie jak to bikini, do przeżycia? Ja robię teraz paszki (nic nie boli, ale mam wysoki próg bólu - tatuowanie to była dla mnie czysta przyjemność ) i rozważam głębokie bikini
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 08:59   #1299
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
No właśnie jak to bikini, do przeżycia? Ja robię teraz paszki (nic nie boli, ale mam wysoki próg bólu - tatuowanie to była dla mnie czysta przyjemność ) i rozważam głębokie bikini
jesli tatuowanie był dla Ciebie przyjemne, to bikini będzie również :P
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 09:30   #1300
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
jesli tatuowanie był dla Ciebie przyjemne, to bikini będzie również :P
O, i o taką właśnie zachętę mi chodziło Wiadomo też, apropos tatuowania, że są bardziej bolesne miejsca i te mniej, jednak moje (szyja, biodro, a dokładnie kość biodrowa) plasują się podobno gdzieś w środku, więc śmiem twierdzić, że przeciętny człowiek odczułby chociaż odrobinę bólu.

Ok, to przy następnej wizycie zabieram się za bikini
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 11:07   #1301
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
No właśnie jak to bikini, do przeżycia? Ja robię teraz paszki (nic nie boli, ale mam wysoki próg bólu - tatuowanie to była dla mnie czysta przyjemność ) i rozważam głębokie bikini
Skoro tak to dasz radę ja mam niski próg bólu
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 08:23   #1302
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem po pierwszy zabiegu depilacji pach laserem diodowym DUET.

Po wielu komenatrzach na forum nastawiałam się na bóg wie jaki wielki ból....a tu zupelnie nic takie ciepełko tylko, zasysanie i zapach palonych włosów. Tatuaz czy wosk...to mozna bolem zawać...ale to na pewno nie.

Współczuje tym z niskim progiem bólu...ciezko tak przez zycie kroczyć

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2013-01-28 o 08:24
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 09:12   #1303
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja jestem po pierwszy zabiegu depilacji pach laserem diodowym DUET.

Po wielu komenatrzach na forum nastawiałam się na bóg wie jaki wielki ból....a tu zupelnie nic takie ciepełko tylko, zasysanie i zapach palonych włosów. Tatuaz czy wosk...to mozna bolem zawać...ale to na pewno nie.

Współczuje tym z niskim progiem bólu...ciezko tak przez zycie kroczyć
Wytłuszczone - tłumaczyłam kiedyś, że to nie musi się wiązać z niskim progiem bólu, bo mnie Duetem bolało tak samo jak zwykłym LSem - a gdyby przyjmować, że Duet nie boli, a LS i owszem (tu nie słyszałam, aby kogoś nie bolało), to powinnam odczuwać LS o niebo gorzej, albo i wręcz nie dać rady bez emli. A ja bikini zwykłym LSem całkiem znoszę, więc raczej nie mam niskiego progu bólu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 17:17   #1304
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A jaką miałaś mocą?
Bo ja przy 18 też nic nie czułam
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 07:35   #1305
kattja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kochane! Mam do Was ogromną prośbę!! Czy Poznanianki mogłyby mi z czystym sumieniem polecić salon, w którym zabieg depilacji jest wykonywany dokładnie? Bo niestety po trzech zabiegach jestem bardzo niezadowolona z Wyspy Urody :-( Czy uwierzycie, że głębokie bikini, pachy i łydki miałam ostatnio zrobione w ciągu 1 godz. 20 min i to z moim przygotowaniem się (czyt. rozebraniem i ubraniem). Ostatni zabieg miałam w grudniu i już widzę, że był zrobiony bardzo niedokładnie :/ Najbardziej zależy mi na głębokim bikini, a ostatnio pani, która mnie depilowała, była bardzo zdziwiona, że wargi mają też być zrobione całe Czy możecie polecić mi salon w Poznaniu, w którym nie brzydzą się depilacji głębokiego bikini i robią to dobrze oraz dokładnie? Niestety do tego salonu będę musiała pójść jeszcze raz, bo wykupiłam z góry 4 zabiegi po bardzo okazyjnej cenie, ale już teraz wiem, że nie warto łaszczyć się na taniochę, jeśli ważna jest jakość usług... Z góry dziękuję za pomoc
kattja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:12   #1306
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kattja8 Pokaż wiadomość
Kochane! Mam do Was ogromną prośbę!! Czy Poznanianki mogłyby mi z czystym sumieniem polecić salon, w którym zabieg depilacji jest wykonywany dokładnie? Bo niestety po trzech zabiegach jestem bardzo niezadowolona z Wyspy Urody :-( Czy uwierzycie, że głębokie bikini, pachy i łydki miałam ostatnio zrobione w ciągu 1 godz. 20 min i to z moim przygotowaniem się (czyt. rozebraniem i ubraniem). Ostatni zabieg miałam w grudniu i już widzę, że był zrobiony bardzo niedokładnie :/ Najbardziej zależy mi na głębokim bikini, a ostatnio pani, która mnie depilowała, była bardzo zdziwiona, że wargi mają też być zrobione całe Czy możecie polecić mi salon w Poznaniu, w którym nie brzydzą się depilacji głębokiego bikini i robią to dobrze oraz dokładnie? Niestety do tego salonu będę musiała pójść jeszcze raz, bo wykupiłam z góry 4 zabiegi po bardzo okazyjnej cenie, ale już teraz wiem, że nie warto łaszczyć się na taniochę, jeśli ważna jest jakość usług... Z góry dziękuję za pomoc
Uwierzymy ja miałam tak samo jak widać to juz standart, nie dość że niedokładanie to jeszcze w 20 min z rozebraniem.
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:25   #1307
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny z Krakowa apropo salonu Dermikos, ja tam już nie chodzę bo byłam nie zadowolona, ale ostatnio była tam moja znajoma u nowej kosmetyczki pani Ewy i była bardzo zadowolona, był to jej trzeci zabieg a podobno najbardziej dokładny
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 08:28   #1308
kattja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Uwierzymy ja miałam tak samo jak widać to juz standart, nie dość że niedokładanie to jeszcze w 20 min z rozebraniem.
Ech... nie pocieszyłaś mnie :/
kattja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 13:18   #1309
marci82
Przyczajenie
 
Avatar marci82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie, ja miałam robione całe nogi i pachwiny przez 3,5 godziny. Pachwiny bolały ale do wytrzymania
marci82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 13:40   #1310
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
A jaką miałaś mocą?
Bo ja przy 18 też nic nie czułam

18 ?przy jakim laserze?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 14:42   #1311
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez marci82 Pokaż wiadomość
Witajcie, ja miałam robione całe nogi i pachwiny przez 3,5 godziny. Pachwiny bolały ale do wytrzymania


To ja miałam robioną jedną pachę może minute i drugą też tyle
Jestem świeżakiem w depilacji wiec nie mam porównania...ile powinien trwać taki zabieg?
laser diodowy DUET
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 02:39   #1312
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja byłam nastawiona na ok. 5- 6 zabiegów, więc te 3, które mi obiecywano, były miłym zaskoczeniem Zrobię chyba jeszcze ze 3-4 depilację i na tym skończę, bo nie wiem czy jest sens robić.[/QUOTE]

...
raczej nierealne żeby na twarz wystarczyły 3 zabiegi...te okolice są nieprzewidywalne jeżeli chodzi o efekty. A leczenie oczywiście przerwij na czas zabiegów.

a w Lublinie polecam gabinet ArsMedica i dr.Ize...niestety nie pamiętam nazwiska.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-01-31 o 09:04
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:47   #1313
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
dziewczyny z Krakowa apropo salonu Dermikos, ja tam już nie chodzę bo byłam nie zadowolona, ale ostatnio była tam moja znajoma u nowej kosmetyczki pani Ewy i była bardzo zadowolona, był to jej trzeci zabieg a podobno najbardziej dokładny
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość


To ja miałam robioną jedną pachę może minute i drugą też tyle
Jestem świeżakiem w depilacji wiec nie mam porównania...ile powinien trwać taki zabieg?
laser diodowy DUET
Moje pachy też w Derkimos po tyle trwaly.
Nie wiem kim jest pani Ewa, ale ja raczej nie bede juz tam ryzykowac.
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 12:37   #1314
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
No właśnie jak to bikini, do przeżycia? Ja robię teraz paszki (nic nie boli, ale mam wysoki próg bólu - tatuowanie to była dla mnie czysta przyjemność ) i rozważam głębokie bikini
Ależ Ci zazdroszczę
Depilacja bikini minie, zanim się obejrzysz
Ja myślałam, że umrę i że to trwa wieczność

Teraz czekam na 3 zabieg bikini głębokiego. Niestety miałam niedawno operację i trzecia depilacja wypadnie dopiero 3-4 m-ce po drugiej, no ale nie było jak w przedziale 9-12 tyg. Mam nadzieję, że to nie odbije się tak bardzo na jakości.
Na I zabiegu brałam przeciwbólowo Ketonal. Pomógł na ból, ale chyba bardziej podrażnił miejsca depilowane, długo się goiłam. Na II zapomniałam łyknąć i zwijałam się z bólu. Też źle.

Chodzi mi po głowie ta Emla. Ale musiałabym przykryć folią bikini i czekać tak 2 godziny w domu, a często na zabieg jadę prosto z pracy. I kiedy miałabym ją zmyć? Już w gabinecie przy kosmetyczce? Jak zmyję wcześniej, to boję się, że zanim dojadę na zabieg, będzie w gabinecie jakiś poślizg itp. to efekt znieczulający zmaleje.

Edytowane przez Annuar
Czas edycji: 2013-01-31 o 12:48
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:30   #1315
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość


To ja miałam robioną jedną pachę może minute i drugą też tyle
Jestem świeżakiem w depilacji wiec nie mam porównania...ile powinien trwać taki zabieg?
laser diodowy DUET
Duet ze względu na dużą końcówkę robi się szybko,więc nie porownujcie czasu do LS
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 14:08   #1316
MarmoladaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Warszawianki, a co sądzicie o salonie Depi- Light? Szukam salonu z przystępnymi cenami i gwarancją dobrze wykonanej roboty.. no i oczywiście z laserem LightSheer.

Mam nadzieję, że nie zostanę zbanowana za podanie nazwy studia..
MarmoladaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 14:08   #1317
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Po 6 tygodniach byłam wczoraj na drugim zabiegu paszek i niedługo ruszam z bikini głębokim. Mam w karcie napisane, że jestem bardzo dzielna, i nawet pani Małgosia wczoraj powiedziała, że mam mega wysoki próg bólu, także nastawiam się dobrze.

I na następnym zabiegu przerzucamy się z dużej końcówki na małą
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 21:48   #1318
Antissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 104
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć
Po długim czasie zastanawiania się, czytania tego wątku, oszczędzania pieniędzy i szukania gabinetu z depilacją laserową w Krakowie - i na mnie przyszedł czas

Nie zauważyłam, żeby któraś z Was wspominała tutaj o salonie Active Woman. Zdecydowałam się wybrać ten salon, bo oferuje pakiety depilacji. Ja wybrałam pachy, bikini i łydki i dzisiaj byłam na konsultacji z panią kosmetyczką.

Było bardzo miło. Pani jest sympatyczna, wyjaśniła wszystko i zrobiła mi próbę laserową (ma LightSheer). Nawet nie bolało, ale obawiam się, jak moja biedna skóra zniesie pełny zabieg. We wtorek idę na pierwszą serię. Cały zabieg ma trwać około półtorej godziny. Mam nadzieję, że dam radę
Antissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 00:51   #1319
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chodzi mi po głowie ta Emla. Ale musiałabym przykryć folią bikini i czekać tak 2 godziny w domu, a często na zabieg jadę prosto z pracy. I kiedy miałabym ją zmyć? Już w gabinecie przy kosmetyczce? Jak zmyję wcześniej, to boję się, że zanim dojadę na zabieg, będzie w gabinecie jakiś poślizg itp. to efekt znieczulający zmaleje.[/QUOTE]
....
Kosmetyczka Ci zmyje bezposrednio przed zabiegiem,żaden problem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 06:53   #1320
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wczoraj byłam na zabiegu w depiclinic i jakie moje zaskoczenie bo obsługa w porównaniu do salonu w którym byłam poprzednio gdzie mnie tak chamsko oszukano po prostu mega profesjonalna !!! Pani brardzo dokładna dzieliła nogi kredką na części co by nie ominąć żadnego miejsca, odpowiednio dobrała mi moc i mnie poinformowała o mocy jakiej używa, korzystała z małej i dużej końcówki - SZOK dziewczyny nie dawajcie się oszukiwać bo istnieją rzetelne salony i reklamujcie usługii to Nasze prawo. W poprzednim pseudo salonie nogi robiono mi 10 min z moim wejściem rozebraniem i wypełnieniem ankiety a tu 60 min !!! Skrupulatnie omijano moje znamiona. Nie zapisano mnie na kolejny zabieg za 4 tygodnie tylko prawidłowo za 8-12 tygodni. Jak pomyślę o tym jak mi pierwszy raz robiono zabieg to mimo wszystko złość we mnie kipi na takie wyłudzanie pieniędzy.
Dziekuję dziewczynom z wizażu które poleciły mi ten salon bo na prawde jestem zadowolona.
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:06.