Terapia izotretynoiną - nawilżanie ust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-21, 15:54   #1
kocikoci2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4
Question

Terapia izotretynoiną - nawilżanie ust


Witam.
Przechodzę obecnie po raz drugi (mam nadzieję że ostatni ) terapię izotretynoiną, konkretnie lekiem Axotret. Lek łykam od około miesiąca, póki co nie narzekam na skutki uboczne - początkowe pogorszenie trądziku szybko przeszło, skórę nawilżam okazjonalnie, ból stawów jest niewielki, tylko po większym wysiłku. Niestety usta przesuszają mi się tragicznie. Używałam różnych pomadek i kremów, często po kilkanaście razy dziennie, póki co najlepiej na mnie działał Blistex jednak nie jestem zadowolona z efektów. Czy może mi ktoś doradzić z własnego doświadczenia czego użyć żeby uzyskać jak największe nawilżenie?
kocikoci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 01:37   #2
kocikoci2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4
Dot.: Terapia izotretynoiną - nawilżanie ust

Byłam w piątek na kontroli u dermatologa, poleciła mi pomadkę Axxon (choć myślę że miała po prostu darmowe próbki ), nie czuję niestety żeby działała lepiej, więc nadal czekam na porady.
kocikoci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 08:58   #3
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Terapia izotretynoiną - nawilżanie ust

Cytat:
Napisane przez kocikoci2 Pokaż wiadomość
Witam.
Przechodzę obecnie po raz drugi (mam nadzieję że ostatni ) terapię izotretynoiną, konkretnie lekiem Axotret. Lek łykam od około miesiąca, póki co nie narzekam na skutki uboczne - początkowe pogorszenie trądziku szybko przeszło, skórę nawilżam okazjonalnie, ból stawów jest niewielki, tylko po większym wysiłku. Niestety usta przesuszają mi się tragicznie. Używałam różnych pomadek i kremów, często po kilkanaście razy dziennie, póki co najlepiej na mnie działał Blistex jednak nie jestem zadowolona z efektów. Czy może mi ktoś doradzić z własnego doświadczenia czego użyć żeby uzyskać jak największe nawilżenie?
Moja przyjaciółka podczas kuracji także przetestowała wiele produktów i zgodnie przyznała że Blistex jest najlepszy więc nie wiem czy znajdziesz coś lepszego
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-06 09:58:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.