Mój Tż wyjedzie na misję? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-31, 16:24   #1
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722

Mój Tż wyjedzie na misję?


Witam.
Czy którejś z Was Tż/mąż wyjechał bądź ma zamiar wyjechać na misję do Afganistanu, Iraku itp.? Jak zapatrujecie się na tę sprawę, bo mój Tż chce tam pracować jako kierowca i uspakaja mnie, że nic mu się nie stanie, że on tam będzie tylko jeździł samochodami, więc jest bezpieczny, ale nie mogę się do tego przekonać?!
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:35   #2
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Cytat:
Napisane przez Diversification Pokaż wiadomość
Witam.
Czy którejś z Was Tż/mąż wyjechał bądź ma zamiar wyjechać na misję do Afganistanu, Iraku itp.? Jak zapatrujecie się na tę sprawę, bo mój Tż chce tam pracować jako kierowca i uspakaja mnie, że nic mu się nie stanie, że on tam będzie tylko jeździł samochodami, więc jest bezpieczny, ale nie mogę się do tego przekonać?!
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
prawda jest taka (i Ty o tym dobrze wiesz), ze nie bedzie bezpieczny. znam kilka małżeństw, w których mezczyzna wyjechał na misję. jedna pani jest juz wdową nie oszukujmy się, zostaniesz tutaj pełna strachu, każdego ranka budząc sie ze ściśniętym żołądkiem... co mogę napisać więcej? ja bym się chyba nie zgodziła...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:35   #3
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Cytat:
Napisane przez Diversification Pokaż wiadomość
Witam.
Czy którejś z Was Tż/mąż wyjechał bądź ma zamiar wyjechać na misję do Afganistanu, Iraku itp.? Jak zapatrujecie się na tę sprawę, bo mój Tż chce tam pracować jako kierowca i uspakaja mnie, że nic mu się nie stanie, że on tam będzie tylko jeździł samochodami, więc jest bezpieczny, ale nie mogę się do tego przekonać?!
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Irak wydaje mi się najbardziej niebezpiecznym miejscem na ziemi, musi akurat tam jechać?nie może jeżdzić po UE?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:50   #4
MalinowaJulia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 185
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Cytat:
Napisane przez Diversification Pokaż wiadomość
Witam.
Czy którejś z Was Tż/mąż wyjechał bądź ma zamiar wyjechać na misję do Afganistanu, Iraku itp.? Jak zapatrujecie się na tę sprawę, bo mój Tż chce tam pracować jako kierowca i uspakaja mnie, że nic mu się nie stanie, że on tam będzie tylko jeździł samochodami, więc jest bezpieczny, ale nie mogę się do tego przekonać?!
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
I NAPRAWDĘ on uważa, że ta praca jest bezpieczna ?
No chyba, że nie słyszał o minach- pułapkach .
MalinowaJulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 16:56   #5
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Oboje mamy świadomość, że jest to bardzo niebezpieczna praca, dlatego też pewnie można zarobić za to mnóstwo pieniędzy, ale mój Tż celowo tak mówi, żebym się zgodziła.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 17:16   #6
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

w zyciu bym sie nie zgodzila!! codziennie balabym sie o niego i nie wiedziala, czy mam sie przygotowac do jego rychlego powrotu, czy raczej na pogrzeb ;/.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 17:59   #7
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy jesteś na tyle silna psychicznie by to przetrzymac i nie wyrywać sobie włosów z głowy ze strachu o niego..ja osobiście bym tej niepewności o każdy dzień i każdą chwilę nie zniosła i też żadne pieniądze nie są tego strachu warte..
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 18:52   #8
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Cytat:
Napisane przez majasn Pokaż wiadomość
musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy jesteś na tyle silna psychicznie by to przetrzymac i nie wyrywać sobie włosów z głowy ze strachu o niego..ja osobiście bym tej niepewności o każdy dzień i każdą chwilę nie zniosła i też żadne pieniądze nie są tego strachu warte..
Dokładnie.
Ja nie zgodziłabym się za żadne skarby.
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:54   #9
Monia M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 31
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Tak się składa, że mój mąż również miał jechać na misję do Afganistanu Całe szczęście, że mam to już za sobą, ponieważ nie przeszedł badań lekarskich. Moja Droga, bycie kierowcą na takiej misji to niestety nie jest bezpieczna praca Znajomi mojego męża jeżdżą na misje i po ich opowieściach nie zgodzę się na wyjazd mojego męża. Przeglądałaś siatkę płac na misjach? Wydaje mi się, że nie, skoro piszesz, że to duże pieniądze Cyba, że Wasza sytuacja finansowa jest naprawdę kiepska to owszem, mogą to być duże pieniądze. Owszem znajomy mojego męża ma dom, który sam wybudował, dwa dobre samochody i raczej nie brakuje mu kasy, ale on cały czas jeździ na te misje, a ostatnio nawet już mu odmówili wyjazdu O tyle jest dobrze, że mają tam dostęp do internetu i telefonów, więc powinien mieć możliwość "meldowania" Ci czy przeżył dzisiejszy dzień Jeżeli masz mocne nerwy to niech jedzie, ale jeżeli przez zamartwianie się masz osiwieć... W sumie będzie Cię stać na dobrego fryzjera
Monia M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 18:54   #10
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

A sam się zgłasza czy został "wytypowany"?? w jakiej jest jednostce?? czasem brak zgody oznacza zmianę pracy. cóż ja podchodzę do tego w ten sposób, ze co ma być to będzie.

zapraszam na wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419906
razem przechodziłyśmy przez trudy misji(jest o tym we wcześniejszych watkach). jak masz pytania to pytaj a odpowiemy
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 19:34   #11
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Koleżanki mąż wrócił z Afganistanu, służył w logistyce, nie w wojskach bojowych, a i tak wg niej wrócił inny człowiek, kilka miesięcy trwał jego powrót do tzw.normalności. Wg niej żadna kasa nie była tego warta. Z tym, że jej mąż jako żołnierz zawodowy nie miał wyboru, był rozkaz dla jednostki, zgłosić się samemu- idiotyzm. Tam jest prawdziwa wojna, Amerykanie w Afganistanie stracili już ponad 1000 żołnierzy.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 19:46   #12
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Każdy jest inny i inaczej przechodzi misje. Mój tż wrócił normalny i nie było żadnego powrotu do normalności choć jego mama wypytywała jak śpi w nocy?? ma koszmary?? budzi się itd. wszystko zależy od psychiki i nastawienia do wyjazdu.
Podpisując kontrakt jest takie zdanie, ze wyrażają zgodę na służbę w kraju i poza jego granicami. także każdy może wyjechać.
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:00   #13
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Prawda jest taka, że jeśli ktoś zdecyduje się służyć w wojsku, to musi liczyć się z takimi sytuacjami. Wojskowy nie jest od opieprzania się w koszarach - przynajmniej w teorii
Żeby do czegoś sensownego dojść, a nie być zwykłym "trepem i do końca życia nie zarabiać tam nędznych groszy, to jednak trzeba jeździć na misję. Nie podoba się, za duże ryzyko - można zmienic pracę, nikt tam nikogo siłą nie trzyma.
Wiadomo, że dla kobiet nie jest to łatwe, ale niestety takie są realia. Doo tego służy wojsko i każdy, idąc tam, musi wiedzieć, na co się decyduje.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:03   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Koleś jedzie na wojnę ,mieszkając w normalnym kraju nie masz gwarancji ,że wrócisz do domu a tam ...dokończ sobie sama.

Żołnierze są po to aby brać udział w wojnach(żeby ująć to delikatnie) a nie siedzieć w sztabie i przewracać papierki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:06   #15
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Cytat:
Napisane przez Diversification Pokaż wiadomość
Witam.
Czy którejś z Was Tż/mąż wyjechał bądź ma zamiar wyjechać na misję do Afganistanu, Iraku itp.? Jak zapatrujecie się na tę sprawę, bo mój Tż chce tam pracować jako kierowca i uspakaja mnie, że nic mu się nie stanie, że on tam będzie tylko jeździł samochodami, więc jest bezpieczny, ale nie mogę się do tego przekonać?!
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Ja nie chcę Cię straszyć, ale czy Twój Tż słyszał o minach pułapkach? Najwięcej naszych żołnierzy ginie właśnie w ten sposób
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:10   #16
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że jeśli ktoś zdecyduje się służyć w wojsku, to musi liczyć się z takimi sytuacjami. Wojskowy nie jest od opieprzania się w koszarach - przynajmniej w teorii
Żeby do czegoś sensownego dojść, a nie być zwykłym "trepem i do końca życia nie zarabiać tam nędznych groszy, to jednak trzeba jeździć na misję. Nie podoba się, za duże ryzyko - można zmienic pracę, nikt tam nikogo siłą nie trzyma.
Wiadomo, że dla kobiet nie jest to łatwe, ale niestety takie są realia. Doo tego służy wojsko i każdy, idąc tam, musi wiedzieć, na co się decyduje.
Oczywiście tutaj trzeba się zgodzić, ale to nie zmienia faktu, że takie misje są cholernie niebezpieczne i obojętnie co TŻ Autorki jej powie ona i tak będzie tutaj umierała ze strachu o niego...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:16   #17
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Mój Tż chce iść do szkoły wojskowej, a potem właśnie planuję wyjechać na misję i tłumaczy to tak samo - że tam dużo kasy z tego jest. Ale po co mi kasa jak on może wrócić jako kaleka, albo co gorsza wcale nie wrócić. Mam jeszcze trochę czasu by go przekonać by nie nastawiał się na to, bo sam fakt, że pójdzie do szkoły wojskowej i do wojska nie przeszkadza mi, ale ta misja to chory pomysł. Dość, że te misję trwają straszliwie długo to jeszcze ten ciągły strach...
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:20   #18
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Według mnie, jeżeli ktoś ma iść do wojska z założeniem, że nigdzie nie będzie jeździł, a jak to określiła paula, przekładał papiery, to niech sobie daruje. Taka praca odmóżdża, uczy lenistwa - a wiem, co mówię, bo znam osobiście i z relacji takich właśnie wojskowych od "przekładania papierów". Ci ludzie autentycznie głupieją w swojej pracy, cofają się w rozwoju wręcz, zajmują się pierdołami, często piją z nudów...
Jasne, że wyjazd na misję to ryzko, strach - ale to taka praca, taka jest jej specyfika. Nie ma przymusu pójścia do wojska.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:31   #19
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Według mnie, jeżeli ktoś ma iść do wojska z założeniem, że nigdzie nie będzie jeździł, a jak to określiła paula, przekładał papiery, to niech sobie daruje. Taka praca odmóżdża, uczy lenistwa - a wiem, co mówię, bo znam osobiście i z relacji takich właśnie wojskowych od "przekładania papierów". Ci ludzie autentycznie głupieją w swojej pracy, cofają się w rozwoju wręcz, zajmują się pierdołami, często piją z nudów...
Jasne, że wyjazd na misję to ryzko, strach - ale to taka praca, taka jest jej specyfika. Nie ma przymusu pójścia do wojska.
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 20:34   #20
oranzadka
Przyczajenie
 
Avatar oranzadka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

hmm, tak się składa, że znam kilka osób, które były w Afganistanie - jedna dziewczyna po powrocie opowiadała, że bezpiecznie itp. i że chce jechać jeszcze raz, ale np inny znajomy wypowiadał się mniej optymistycznie.
Wszystko zależy od tego kim się tam jest i co się robi, bo będąc na misji można siedzieć bezpiecznie w jakiejś placówce, ale już bycie kierowcą to jest pewne ryzyko..
oranzadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:57   #21
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Cytat:
Napisane przez oranzadka Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego kim się tam jest i co się robi, bo będąc na misji można siedzieć bezpiecznie w jakiejś placówce, ale już bycie kierowcą to jest pewne ryzyko..
Mój był kierowcą w patrolu bojowym. był w najgorszym czasie, bo zginęło wtedy najwięcej Polaków. były ciężkie chwile, momenty załamania itd. dlatego ważne jest by mieć oparcie w osobie w PL(dziewczynie, żonie). że jak zadzwoni, napisze to nie będzie płakac i lamentować tylko wesprze go bo w końcu my jesteśmy tu bezpieczne.
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 21:27   #22
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Z mojego bliskiego otoczenia, chlopak wyjehal na misje w celach przedewszystkim ,nie oszukujmy sie, zarobkowych , samochod ktorym jechali wjechal na mine, nie chce w szczegolach pisac co sie z nim teraz dzieje ,ale nie jest dobrze, mial plany, chcial zarobic na mieszkanie, slub... szkoda gadac, Nigdy w zyciu bym sie nie zgodzila...
__________________
WIARA, NADZIEJA, MILOSC...
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:35   #23
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

to jest wojna. nawet jeśli by jechał tam jako cywil to dalej nie jest to ani dobre ani bezpieczne.i może zryć psychikę. na pewno nie jest warte żadnych pieniędzy. na twoim miejscu bym stanowczo protestowała
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów

Edytowane przez irie18*
Czas edycji: 2010-05-31 o 22:36
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:49   #24
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Mojego Tżta szwagier był w Iraku. Wrócił i jego zachowanie nie uległo zmianie. Normalny człowiek, a widział przez pół roku nie jedno. Kilku jego kolegów zginęło.

Mój Tż zdaje sobie sprawę, że także moga go wysłać. Taki zawód. Zdecydował się na niego świadomie i świadomie pełni swoje obowiązki. Ja mogę go tylko wspierać.

Nie rozumiem gadania "ja bym go w życiu nie puściła". Wiążac się z żołnierzem trzeba także wziąć taką opcję pod uwagę, że pojedzie na misje. (Mój Tż wojsko wybrał dość niedawno jak już byliśmy razem. Przedyskutowalismy wszystkie za i przeciw i w sumie wyszło na plus.)
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2010-05-31 o 22:50
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:53   #25
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

ale Tż autorki chyba nie jest w wojsku? tylko dopiero myśli czy się nie zgłosić jako kierowca.
zgadzam się jak ktoś się z wojskowym wiąże to musi się z czymś takim liczyć. ja wiem, ze bym się nie związała
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 23:25   #26
Diversification
Rozeznanie
 
Avatar Diversification
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 722
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Mój Tż nie jest w wojsku, ale jego kolega właśnie wrócił z misji i chwalił sobie, ale ja nie jestem zadowolona z tego pomysłu. Tż bardzo szanuje moje zdanie i podczas dzisiejszej rozmowy postanowiliśmy dać sobie jeszcze parę dni na przemyślenia i wtedy podejmiemy decyzję, ale cieszy mnie fakt, że bierze moje zdanie pod uwagę, bo przecież nie jesteśmy małżeństwem, ani też narzeczeństwem.
__________________
Możesz uciec od szumu rzeki i liści na wietrze, ale prawdziwy hałas jest w Tobie.



61 kg - ... - 50 kg
dam radę!


Diversification jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 06:54   #27
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Mogę Cię tylko pocieszyć, że w tej chwili do wojska się nie dostanie. Wojsko zawiesiło etaty do odwołania i nawet znajomości nic tu nie pomogą. A nawet jak jest jakiś etat na kierowce wolny to od razu jest wielu chętnych i trzeba naprawde dobrze pozdawać wszystkie testy aby miec szanse.

I to nie jest tak, że ktoś kto ledwo co zaczął służbę pojedzie na misje.

P.S. mój Tż jest kierowcą
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2010-06-01 o 06:57
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:12   #28
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Zmiany to nie tylko zachowanie ale czesto to zmiany wewnątrz ,często ukrywane lęki,zmiana myślenia.

Mojej koleżanki brat był w Iraku z wojskiem amerykańskim ,był tam z 10 miesiecy ,wrócił i już nic nie było tak samo,Do dzisiaj się leczy a minęło juz kilka lat.
Zdarza mu sie otwierać i nie chce powtarzac historii jakie opowiadał i co widział.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:34   #29
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

Zadziwiacie mnie.
To teraz nie ma już żołnierzy z pasją, honorem, odwagą ?

Za pierwszą linią dekowniki,
intendentura, różne umrzyki,
gotują zupę, warzą kawę
i tym sposobem walczą za sprawę


Chodzi tylko o kasę, żeby się nie narażać, zarobić i udawać bohatera ?

Mój mąż też ma niebezpieczny i odpowiedzialny zawód. Wyjeżdża z domu na długie tygodnie, ale ja wiem, że w tym się spełnia, to chce robić. I nie powiem mu, zrezygnuj, bo mi chłop zniknie i zgnuśnieje.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 09:39   #30
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Mój Tż wyjedzie na misję?

z pasją i honorem? do czego? do zabijania? w najlepszym razie do obserwowania tego jak robią to inni
no ale autorko skoro teraz nie można iść do wojska to problem z głowy
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.