Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-23, 17:03   #931
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Doczytałam wątek rano, nie chciało mi się odpisywac, ale skoro temat powrócił to jednak napiszę.
visionAM - odnośnieTowjwej wypowiedzi - w skrócie:

1.Nie znudziło Ci się jeszcze pisanie ciągle tego samego? Średnio co 2 -3 dni piszesz,że wątek jest na plotkowym, że jak się komuś nie podoba to może tu nie wchodzić itd.Myślisz że ludzie tego nie wiedzą bez twoich "podpowiedzi"? A skoro jednak tu wchodzą to jak widać mają powód,a tobie nic do tego. Mają takie samo prawo pisać tu jak i Ty.

2. Nie krytykowałam żadnego skrótu,nie czepiałam się ,napisałamtylko że widzę niedocięgnięcia,ot co. Ale nigdy nie napisałam że jest zły, czy beznadziejny.

3. W jaki sposób niby oskarżanie Adrii i Pawła i snucie teorii z ich udziałem pomaga sprawie? Możesz odpowiedzieć? Wątek można podnosić pisząc również co innego, nie trzeba wymyślać absurdalnych teorii o konkretnych osobach,znanych z nazwiska,wyglądu,a także miejsca zamieszkania (Adria) oparte tylko i wyłącznie na własnych wymysłach, bo zeznań nie znamy. Czymże to jest jak nie snuciem historii wyssanych z palcach? Napisz wprost - chcemy obgadywać. Nie lubimy ich, nie podobają nam się to będziemy ich oczerniać. Ale nie pisz bzdur że to pomoc. Od 2 miesięcy ciągle te same teorie - co się z nimi dzieje? Jesteś pewna że wpadłaś na ślad,trop,to czemu tego nie zgłosisz? Tutaj ginie w morzu innych teorii, nikt tego nie wypatrzy. Dlaczego nie zgłosisz swoich podejrzeń na policję,doRutkowskiego? Czyżbyś bała się że Cię wyśmieją? I stwierdzą, że to "absurd"?

Zresztą co do "pomocy" to tu masz piękną wypowiedź
Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
A można bo ja jestem jego autorem i jak mnie tu nie będzie to się nie zgodzę, żeby to zostało i nie daj Boże było używane bez mojej kontroli.
To jest właśnie kwintesencja wątku - "Iwonka jest najważniejsza", ale "mój","moja", "moje" jest ważniejsze.

4. Apropo "absurdów" - wybacz, ale jeśli tobie trzeba udowadniać, że stwierdzanie np. czy ktoś jest na lekach uspokajających poprzez szybkę od telewizora, jest głupie, no to sorry vision, ale zastanów się może nad tym. To jest absurd i można się z tego co najwyżej śmiać. Psycholog i psychiatra w jednym, a to wszystko na odległość. Brawo! Prawie jak Zbyszek Nowak i "ręce,które leczą".
Zresztą w poście Alibaby o telefonie masz trafnie ujęte przykładowe "hipotezy".Jeśli według Ciebie one są logiczne to gratuluję takiej logiki.

5. A co do użytkowniczki burgund to owszem, będę wypominać jej przeszłość jak tylko zobaczę że traktuje nowych użytkowników z wyższością. Sorry, ale to już jest jakas kpina, żeby użytkowniczka, która 2 tygodnie weszła na wizaż i zaczęła swoją "karierę" na wątku od wyzwisk teraz pouczała "nowych", którzy grzecznie zadają pytania, o jakości ich postów i nie wnoszeniu nic do dyskusji.
Przypominam Ci że jeszcze w niedziele,sama pisłaś że sieje tu zamęt i chciałabyś aby zniknęła stąd. Rozumiem,podlizała Ci sie, to zmieniłaś zdanie, ale ton jej postów jest dokładnie taki sam jak wtedy.

6. Apropo rozgłosu - piszesz że jest ważny.Ale jak tylko wejdzie tu ktoś nowy, to jest stąd przeganiany, bo omesmielił sie zadać pytanie.Nie chcesz to nie odpowiadaj na nie, nikt Cie nie każe, ale zastanów sie czy takie biadolenie na nieznajomość sprawy pomoże, czy może zniechęcie tych co nie wiedza, a chcieliby sie dowiedziec.
Oczywiście, gdyby ktoś nowy tu wszedł i napisała że Adria była widziana 16 lipca w Obi, gdzie kupowała łopatę,to byłby ogólny zachwyt. Ale pytania i rozgłaszanie sprawy jest ważniejsze niż snucie teorii spiskowych.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:08   #932
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
ale czemu nie mogłaby załatwić kopii u operatora?


kopi czego kolezanko? bo jestem w trakcie picia pierwszej kawy

co do numeru to nie jest napisane ze forumowicze powiedzieli ze znalesli numer tylko ze dzieki ich spostrzegawczosci a to taka roznica ze mogli podac taki watek ktorego sie uchwycono
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:11   #933
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
kopi czego kolezanko? bo jestem w trakcie picia pierwszej kawy

co do numeru to nie jest napisane ze forumowicze powiedzieli ze znalesli numer tylko ze dzieki ich spostrzegawczosci a to taka roznica ze mogli podac taki watek ktorego sie uchwycono
nad moim pytaniem jest cytat.
juz drugi raz zadaje te pytanie i ciagle nikt nie odpiwiedzial.
za każdym razem chodzi mi o kopię bilingu.
bo niby jeden ma policja i ciekawi mnie czy jest problem z dostaniem kolejnego na własność - czyli dla pani Iwony K.?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:14   #934
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
nad moim pytaniem jest cytat.
juz drugi raz zadaje te pytanie i ciagle nikt nie odpiwiedzial.
za każdym razem chodzi mi o kopię bilingu.
bo niby jeden ma policja i ciekawi mnie czy jest problem z dostaniem kolejnego na własność - czyli dla pani Iwony K.?

ahaaa no co racja to racja. sam zadawalem sobie to pytanie ale na tym sie nieznam.hmm moze pani iwona uznala ze skoro ma policja to wie co z tym rozbic... wiesz jej samej niewiele by to dalo a tylko by wiedziala o polaczeniech. sadze ze w jakis tam sposob zaufala organom. moge sie mylic ale kto wie
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:28   #935
RamiStars
Raczkowanie
 
Avatar RamiStars
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 137
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Pozwole sobie podac link ktory podala juz burgund1234 dotyczacy wlasnie drugiego numeru telefonu
http://gdziejestiwona.pl/forum/viewt...p?thread_id=90
RamiStars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:30   #936
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Kimikika czy ty mi robisz jakąś łaskę, że mogę tu pisać?

Sama też napadłaś na Robsona za jego pytania do Janusza nie pamietasz?
Dlaczego uważasz, że tylko Ty masz prawo do krytyki?

Vison już do mnie nic nie ma a to najbardziej jej się ode mnie oberwało to czemu ty się czapiasz?

Kurdę nie będę się tłumaczyć, bo to nie jest forum o mnie!!!!!!!!!!!!!!!!

Skoro nie podobają Ci się teorie użytkowników nie czytaj ich i już.

A pisanie, że obrabiamy d..... znajomym Iwony i krytykowanie przez to większości osób to nie jest obrażanie?

Odniosłaś się niegrzecznie do Janusza.

Zmień ten pretensjonalny ton księżniczki jak to ktoś zauważył.

I DO CHOLERY ODCZEP SIĘ ODE MNIE!!!!!!
NIE ROBIĘ CI NIC ZŁEGO ANI NIKOMU INNEMU.

NIE PROWOKUJ MNIE I WIĘCEJ NA TWOJE POSTY NIE ODPISUJE.
Możę moje teorie są wg Ciebie ale z jedną z nich zgadza się mama Iwony.
W jednej kwestii myśli tak jak ja.

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-23 o 17:34
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:36   #937
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

dziewczyny prosze nie kloccie sie. bardzo was prosze : roza::r oza::ro za::roz a::roza : : roza:
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 17:38   #938
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

czesc mam pytanko na szybko, bo wpadam tylko na chwile jak po ogien, czy wyjasniono jakim cudem INTERNAUCI !!! odkryli to, ze Iwonka miala drugi numer ??
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:42   #939
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze nie kloccie sie. bardzo was prosze : roza::r oza::ro za::roz a::roza : : roza:
Myślisz, że ja chcę?

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
czesc mam pytanko na szybko, bo wpadam tylko na chwile jak po ogien, czy wyjasniono jakim cudem INTERNAUCI !!! odkryli to, ze Iwonka miala drugi numer ??
No właśnie nie.

Robson Ty jesteś tam zalogowany. Możesz zadać tam pytanie o to?
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:44   #940
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
A pisanie, że obrabiamy d..... znajomym Iwony i krytykowanie przez to większości osób to nie jest obrażanie?

.
To jest prawda. jak ktoś to robi to niech ma tyle odwagi aby napisac to wprost, a nie zasłania się, że robi to aby pomóc.

Bo w czym to niby pomaga? Do czego to doprowadziło?

Miałaś kiedyś doczynienia z nastolatkami, którzy próbowali odebrać sobie życie.Wiesz w jakim stanie jest Adria? Nie,i niewiele Cię to obchodzi. Za jedną 19-latka płaczemy,inną zaszczujemy.

Będę krytykować trakie podejście zawsze i wszędzie. trzeba być kompletnie pozbawionym uczuć, jakiejkolwiek wrażliwości, aby rzucać poważne oskarżenia nie mając żadnego dowodu.

I naprawdę, życzę każdemu, kto tego nie rozumie, aby przeżył takie oskarżenia, posądzania bez jakiegolwiek dowodu.
Od razu zaznaczam że nie jest to groxba - nie mam niestety takiej mocy sprawczej, ale życzę tego każdemu,kto teraz dla rozrywki oczernia innych.

Poza tym jesteś na forum publicznymi, każdy ma prawo przeczytać Twoje posty i na nie odpowiedziec. Nie musi to być pochwała, może to być krytyka. Ja już napisałam, będę za każdym razem przypominac Twoje posty, gdy Ty będziesz próbowała pouczać nowych użytkowników. Kojarzę Cię doskonale z innych for i wiem że prędzej czy później Twoja obecność tutaj skończy się jak i tam. Prędzej czy później pokażesz swoją prawdziwą twarz. Zresztą,juz to raz zrobiłas.

Nie chcesz, nie czytaj moich postów. Ja Twoje będę i jak najdzie mnie ochota to nie omieszkam ich komentować.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:44   #941
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
No właśnie nie.

Robson Ty jesteś tam zalogowany. Możesz zadać tam pytanie o to?
Dziekuje za odpowiedź szkoda, ze nie wiadomo bo prawdę mówiąc ciekawa jestem bardzo jak to się stało
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 17:45   #942
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
czesc mam pytanko na szybko, bo wpadam tylko na chwile jak po ogien, czy wyjasniono jakim cudem INTERNAUCI !!! odkryli to, ze Iwonka miala drugi numer ??

nie jest napisane ze internauci odkryli tylko ze dzieki ich spostrzegawczosci. moze zapodali taki watek i sie go uchwycono, drazono no i wyszlo. tak jak my drazymy i kto wie co wydrazymy
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:46   #943
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Odniosłaś się niegrzecznie do Janusza.
Tak, kolejna twoja teoria wyssana z palca. Kiedy niby? Jak coś takiego piszesz to daj linka, dowód, a nie znowu usiłujesz bawic się w "policjanta" i strzelasz. Szkoda tylko że ze ślepaków
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:49   #944
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Myślisz, że ja chcę?

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------



No właśnie nie.

Robson Ty jesteś tam zalogowany. Możesz zadać tam pytanie o to?

moge zadac ale zobaczcie co jest napisane w nawiasie cyt.( ci, o których piszę, wiedzą, że to o nich - thx dla Was za pomoc)" sadze ze gdyby bylo mozna to podac toby podali z jakiego forum chociaz.
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:50   #945
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość

Zmień ten pretensjonalny ton księżniczki jak to ktoś zauważył.
Wolę wypowiadać się jak "księżniczka" niż jak jakiś ...., który zamiast argumentami rzuca wyzwiskami
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 17:59   #946
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Wolę wypowiadać się jak "księżniczka" niż jak jakiś ...., który zamiast argumentami rzuca wyzwiskami

a moze argumentów ty poprostu nie dostrzegasz? i dlatego czepiasz sie wiecznie innych? z tego co pamietam to rzucalas sie tez na mnie jak bylem swierzo zalogowany a teraz takich bronisz. wczesniej po mnie jechalas ze mam swoje analizy a teraz bronisz tego. rozdwojenie jazni?
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:01   #947
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
To jest prawda. jak ktoś to robi to niech ma tyle odwagi aby napisac to wprost, a nie zasłania się, że robi to aby pomóc.

Bo w czym to niby pomaga? Do czego to doprowadziło?

Miałaś kiedyś doczynienia z nastolatkami, którzy próbowali odebrać sobie życie.Wiesz w jakim stanie jest Adria? Nie,i niewiele Cię to obchodzi. Za jedną 19-latka płaczemy,inną zaszczujemy.

Będę krytykować trakie podejście zawsze i wszędzie. trzeba być kompletnie pozbawionym uczuć, jakiejkolwiek wrażliwości, aby rzucać poważne oskarżenia nie mając żadnego dowodu.

I naprawdę, życzę każdemu, kto tego nie rozumie, aby przeżył takie oskarżenia, posądzania bez jakiegolwiek dowodu.
Od razu zaznaczam że nie jest to groxba - nie mam niestety takiej mocy sprawczej, ale życzę tego każdemu,kto teraz dla rozrywki oczernia innych.

Poza tym jesteś na forum publicznymi, każdy ma prawo przeczytać Twoje posty i na nie odpowiedziec. Nie musi to być pochwała, może to być krytyka. Ja już napisałam, będę za każdym razem przypominac Twoje posty, gdy Ty będziesz próbowała pouczać nowych użytkowników. Kojarzę Cię doskonale z innych for i wiem że prędzej czy później Twoja obecność tutaj skończy się jak i tam. Prędzej czy później pokażesz swoją prawdziwą twarz. Zresztą,juz to raz zrobiłas.

Nie chcesz, nie czytaj moich postów. Ja Twoje będę i jak najdzie mnie ochota to nie omieszkam ich komentować.

Kobieto opanuj sie wreszcie. Do jasnej cholery czy tylko ja zwrazcam innym uwagę? A do mnie się przypierdzieliłaś.
Skoro masz taką wspaniałą pamięć to przypomnij sobie jak zaczęłam karierę na wizażu od prośby o pomoc w robieniu filmików na youtube i ile razy o to prosiłam.
A w zamian za to dostawałam tylko jakieś pouczenia i się mocno wkurzyłam.

Ale szybko zrozumiałam swoj bład i już nikt oprócz Ciebie nic do mnie nie ma - przynajmniej nie zauważyłam.

Nie pisałam na innych forach za wyjątkiem starej oficjalnej strony o Iwonie jako inga. I jako inga napisałam e-maile do wszystkich klubów sopockich bo wpadłam na pomysł aby info o Iwonie znalazło się na ich stronach internetowych i żeby pozwolili powiesić plakaty.
Niestety nie mogłam sama osobiście pójść do tych klubów bo mieszkam za granicą , nie mogłam przyjechać bo mam małe dziecko, które nie ma jeszcze pazportu.
2 kluby wyraziły zgodę i wysłałam im materiały ale w tym czasie Tomasz_G zamknął część swojej strony i to się rozmyło.
Zapytaj go jak nie wierzysz.

O co Ty mnie kobieto oskarżasz? BAN TUTAJ BYŁ MOIM JEDYMYM BANEM I PRZYZNAŁAM SIĘ DO BŁĘDU. TAK TO BYŁO GŁUPIE ALE CHCĘ POMAGAĆ IWONIE!!!!!!!!

PRZESTAŃ MNIE SZKALOWAĆ!!!!!

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:07
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:05   #948
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
a moze argumentów ty poprostu nie dostrzegasz? i dlatego czepiasz sie wiecznie innych? z tego co pamietam to rzucalas sie tez na mnie jak bylem swierzo zalogowany a teraz takich bronisz. wczesniej po mnie jechalas ze mam swoje analizy a teraz bronisz tego. rozdwojenie jazni?
Nie, nie rozdwojenie jaźni psychologu od 7 boleści
Kolejna diagnoza przez ekran, ale raczej daj sobie z tym spokój bokiepsko Ci to idzie

Bronię nie wszystkich "nowych",ale takich,którzy w grzeczny sposób próbują włączyć się do dyskusji i są stąd w niemiły sposób przeganiani bo zamiast ze spiskową teorią ośmielili się przyjść z pytaniem

A co do argumentów Ingulli to nie było Cie wtedy na forum, a jej wypowiedzi są usuniete. Może w niektórych cytatach je ewentualnie znajdziesz. Proszę bardzo, prześledź je sobie, żadnych argumentów nie ujrzysz, za to wyzwiska i owszem.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:08   #949
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Uwaga uwaga !!!

Ukazał się żenujący artykuł o Iwonie, autorka nawet w tytule zmieniła jej imię:



Zaginiona Monika W. 19-letnia córka mafii?



http://interia360.pl/artykul/zaginio...7d90794ba908a2

U dołu można oceniać te beznadziejne wypociny, klikajcie na kciuk w dół !
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 18:11   #950
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

burgund to jest forum publiczne. Piszesz tu, licz się z tym, że inni będą twoje posty komentować,w tym także i ja.
Nie obrażam cię, nie wyzywam, wyrażam tylko swoje zdanie.
Ty się uczepiłaś Adrii i Pawła, a ja ciebie. Ty analizujesz ich każde słowo, a ja twoje. Fajnie nie? Tobie wolno, mi również
A jak już walisz tu wielką czcionką po oczach to sprwadz może najpierw poprawnośc. szkalprzeować? Chyba że tak ci się spodobało wymyslanie absurdalnych teorii że teraz wzięłaś się za wymyślanie słów

O widze, że juz poprawiłas. Szkoda bo już miałam nadzieje że powstaną nowe super słowa. Szkaluję cie? Nie.Oskarżam cię o cokolwiek? Nie. Więc w czym problem? Przecież według ciebie można oskarżac innych tylko na podstwaie własnej wyobraźni, bez dowodów.Więc nawet jakbym zaczeła to nie powinnaś si oburzac,w końcu to wg ciebie normalne,nie?

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:16
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:12   #951
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Nie, nie rozdwojenie jaźni psychologu od 7 boleści
Kolejna diagnoza przez ekran, ale raczej daj sobie z tym spokój bokiepsko Ci to idzie

Bronię nie wszystkich "nowych",ale takich,którzy w grzeczny sposób próbują włączyć się do dyskusji i są stąd w niemiły sposób przeganiani bo zamiast ze spiskową teorią ośmielili się przyjść z pytaniem

A co do argumentów Ingulli to nie było Cie wtedy na forum, a jej wypowiedzi są usuniete. Może w niektórych cytatach je ewentualnie znajdziesz. Proszę bardzo, prześledź je sobie, żadnych argumentów nie ujrzysz, za to wyzwiska i owszem.

nie jest to watek aby cofac sie do czyis wypowiedzi pod innym nickiem i przytaczania. watek jest o czym innym. psyccholog od 7 bolesci? jasne nigdy sie za psychologa nie uwazalem i niemam takich predyspozycji aby nim kiedykolwiek zostac ale niema problemu aby zauwazyc rzecz oczywista. ty zato zmieniasz zdanie jak w kalejdoskopie. zarzucasz komus ze z pretensjami do kogos sie odnosi a ty co teraz robisz? nie poto tittina, wision,burgund i klaustrofobia robily to dla pomocy innym aby komus nie chcialo sie przeczytac paru wiadomosci. jakos nie zauwazylem abys byla tak pomocna w NORMALNYM udzielaniu odpowiedzi bez ironii i pretensji. wyluzuj dziewczyno bo kolejny watek z klotniami.
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:16   #952
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!


PROŚBA DO WAS!!!!

Proszę wypowiedzcie się czy przeszkadza wam moja obecność forum?
Czy mogę tu nadal pisać?
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:18   #953
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
PROŚBA DO WAS!!!!

Proszę wypowiedzcie się czy przeszkadza wam moja obecność forum?
Czy mogę tu nadal pisać?
Oczywiście że możesz
Mi twoja obecność w żaden sposób nie przeszkadza.
Pisz jak najwięcej
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:18   #954
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga !!!

Ukazał się żenujący artykuł o Iwonie, autorka nawet w tytule zmieniła jej imię:



Zaginiona Monika W. 19-letnia córka mafii?



http://interia360.pl/artykul/zaginio...7d90794ba908a2

U dołu można oceniać te beznadziejne wypociny, klikajcie na kciuk w dół !



nie mam słów na komentowanie skąd tacy ludzie się biorą?? i jeszcze w gazetach piszą ja pier..... przepraszam za słownictwo ale nic innego do głowy mi nie przychodzi
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:19   #955
robson1979
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 410
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
PROŚBA DO WAS!!!!

Proszę wypowiedzcie się czy przeszkadza wam moja obecność forum?
Czy mogę tu nadal pisać?

Mi nie
robson1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:21   #956
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
PROŚBA DO WAS!!!!

Proszę wypowiedzcie się czy przeszkadza wam moja obecność forum?
Czy mogę tu nadal pisać?
Mi absolutnie Twoja osoba nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, bardzo dużo wnosisz do wątku.

Dziewczyny, nie kłóćcie się już, to nie miejsce na to. A jak już na prawdę chcecie sobie nawtykać, to przejdźcie na PW, nie każdy ma ochotę to czytać. Z całym szacunkiem.

Cytat:
Napisane przez titina
Uwaga uwaga !!!

Ukazał się żenujący artykuł o Iwonie, autorka nawet w tytule zmieniła jej imię:



Zaginiona Monika W. 19-letnia córka mafii?



http://interia360.pl/artykul/zaginio...7d90794ba908a2

U dołu można oceniać te beznadziejne wypociny, klikajcie na kciuk w dół !
Brak słów, bezczelna baba
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM


vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:22   #957
Dolores77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
PROŚBA DO WAS!!!!

Proszę wypowiedzcie się czy przeszkadza wam moja obecność forum?
Czy mogę tu nadal pisać?
Witam.Burgund jestem za a nawet przeciwuwielbiam czytać twoje wypociny rób tak dalej bo uwierz mi bez Ciebie ten wątek umrze śmiercią naturalnąPozdrawiam
__________________
Życie jest piękne jak się ma dla kogo żyć !!!!
Dolores77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:23   #958
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
PROŚBA DO WAS!!!!

Proszę wypowiedzcie się czy przeszkadza wam moja obecność forum?
Czy mogę tu nadal pisać?
Mi również nie
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:26   #959
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez robson1979 Pokaż wiadomość
nie jest to watek aby cofac sie do czyis wypowiedzi pod innym nickiem i przytaczania. watek jest o czym innym. psyccholog od 7 bolesci? jasne nigdy sie za psychologa nie uwazalem i niemam takich predyspozycji aby nim kiedykolwiek zostac ale niema problemu aby zauwazyc rzecz oczywista. ty zato zmieniasz zdanie jak w kalejdoskopie. zarzucasz komus ze z pretensjami do kogos sie odnosi a ty co teraz robisz? nie poto tittina, wision,burgund i klaustrofobia robily to dla pomocy innym aby komus nie chcialo sie przeczytac paru wiadomosci. jakos nie zauwazylem abys byla tak pomocna w NORMALNYM udzielaniu odpowiedzi bez ironii i pretensji. wyluzuj dziewczyno bo kolejny watek z klotniami.
robson,będę pisać to na co mam ochotę.

zdania nie zmieniam, od samego początku mam takie samo zdanie w temacie oczerniania znajomych i gnojenia innych za zadawanie pytań, a nie snucie teorii.

ostatnio udzieliłam pomocy dziewczynie, która tu na wątku nie wiedziała gdzie była mowa o torebce. Bez ironii podałam jej linka, nie naskoczyłamna nia tak jak inni.
Brook tez na parę pytań odpowiedziałam
A w psychologa (i psychiatre) to się jednak bawiłes i w moim przypadku i w przypadku Adrii i Pawła.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez vMALENAv Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie kłóćcie się już, to nie miejsce na to. A jak już na prawdę chcecie sobie nawtykać, to przejdźcie na PW, nie każdy ma ochotę to czytać. Z całym szacunkiem.
Jak chcesz snuć teorie dotyczące Adrii i Pawła, analizować ich zachowanie to rób to na pw, ok?
Nie każdy ma ochotę to czytać. Z całym szacunkiem.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:28   #960
Dolores77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 58
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Ręce opadają Kimikika jak zwykle sieje zamęt ale cóż i tacy ludzie muszą istnieć.....
__________________
Życie jest piękne jak się ma dla kogo żyć !!!!
Dolores77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.