Pomocy !! Spotkanie !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-03, 00:19   #1
adalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 28

Pomocy !! Spotkanie !!


Witam was . mam problem .na sylwestrze spotkalam pewnego chlopaka ktory ma dziewczyne . tak sie zlozylo ze rozmawialismy duzo i wymienilismy sie numerami.chodzi o to ze chlopak jest zajety i z tego co wiem i widze ma straszna dziewczyne ktora sprawdza jego kazdy ruch i sms .Pisalismy troche i zaproponowal mi spotkanie .jego dziewczyna pozniej zorientowala sie ze pisze ze mna i zrobila mu wielka afere. chcoazi nie znala tresci sms-ow. poniewaz je usunol. jest strasznie zazdrosna i wiem od znajomych ze im sie nie uklada. ale wracajac do watku zaproponowal spotkanie i jak porozumiec sie z nim zeby jego dziewcyna o tym nie wiedziala . a pisac i tak nie mozemy bo ja nie wiem kiedy ona jest przy nim i kiedy zrobi mu afere. pomozcie mi jak mam sie z nim skontatkowac ? zalezy mi na spotkaniu.czy moze postawic go w takiej sytuacji ze napisac date miejsce i czas zeby przyjechal ? czy moze to za bardzo otwarte. POMOCY.prosze o propozycje
adalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 00:24   #2
Szokolate
Raczkowanie
 
Avatar Szokolate
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 288
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Po co się wciskasz między wódkę a zakąskę?Facet jest ZAJĘTY!Po co chcesz się z nim spotykać?
Później tu całe epopeje na temat zdrad powstają,a kobiety same sobie zgotowują taki los.Chcesz rozpieprzyć mu związek?I co z tego,że może to on zaproponował Ci spotkanie,nie masz 100% pewności,że im się nie układa.Facet zajęty,facet niesiągalny.
Ręce mi opadły jk to przeczytałam.Mam nadziję,że to nie prowokacja...
Ciśnienie aż mi skoczyło.
Szokolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 00:28   #3
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Chcesz się spotykać z chłopakiem, który zdradza swoją dziewczynę?
Skąd masz pewność, że Ciebie też nie będzie?

Daj im spokój najlepiej.
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 00:30   #4
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

daj sobie spokuj, on jest zajety, na dziwczyne czyli ma kogos kogo kocha nawet jesli go kontroluje, czy cos tam to sa razem i tyle.
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 00:33   #5
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Dam im spokój bo za jakiś czas będziesz zakładała wątek: pomocy- on mnie chyba zdradza.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 00:35   #6
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Zajęty to znaczy ZAJĘTY. Czy istnieje jeszcze coś takiego jak kobieca solidarność...
__________________
"Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie."
S.I.Witkiewicz
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 01:15   #7
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

gratuluje podejscia

nie ma to jak skrzywdzic inna dziewczyne ;/ potem masa watkow : to jego wina bla bla. Biedne nieczego nieswiadome "kochanki".

ZAJĘTY. Chcesz zadawać sie z kimś komu zdrada nie sprawia najmniejszego problemu ? Chcesz skrzywdzic tamtą dziewczynę ? Bo co - bo ktos ci coś o nich nagadł i pasuje to do Twojej wizji spotkania z facetem ? Super no nie powiem.

Mam Ci pomóc ? Masz sie z nim nie kontkatować i nie niszyć cudzego życia. Jak facet by chciał to by się chyba z nia dla ciebie rozstał a najwyraźniej chyba dalej jest z nią wiec po co sie tam wpychasz ? Zostawi ja dla ciebie bez zadnej interwencji z Twojej strony - gratuluje zdobylas faceta. No ale jak ci pasuje zostane w oczach innych ludzi podrywaczka zajetych facetow a do tego bycie w trojkacie to zycze powodzenia.



Czy ludzie to juz nie maja zadnego poczucia moralnosci ?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-01-03 o 01:17
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 01:42   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

No cóż, jak widać jego dziewczyna ma powody, by mu nie ufać.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 02:01   #9
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez adalina Pokaż wiadomość
Witam was . mam problem .na sylwestrze spotkalam pewnego chlopaka ktory ma dziewczyne . tak sie zlozylo ze rozmawialismy duzo i wymienilismy sie numerami.chodzi o to ze chlopak jest zajety i z tego co wiem i widze ma straszna dziewczyne ktora sprawdza jego kazdy ruch i sms .Pisalismy troche i zaproponowal mi spotkanie .jego dziewczyna pozniej zorientowala sie ze pisze ze mna i zrobila mu wielka afere. chcoazi nie znala tresci sms-ow. poniewaz je usunol. jest strasznie zazdrosna i wiem od znajomych ze im sie nie uklada. ale wracajac do watku zaproponowal spotkanie i jak porozumiec sie z nim zeby jego dziewcyna o tym nie wiedziala . a pisac i tak nie mozemy bo ja nie wiem kiedy ona jest przy nim i kiedy zrobi mu afere. pomozcie mi jak mam sie z nim skontatkowac ? zalezy mi na spotkaniu.czy moze postawic go w takiej sytuacji ze napisac date miejsce i czas zeby przyjechal ? czy moze to za bardzo otwarte. POMOCY.prosze o propozycje
Postępowanie godne potępenia. Zostaw tego chłopaka,w spokoju jest zajęty.Nie dziwie się tej jego dziewczynie,że mu nie ufa skoro takie dziewczyny jak ty,rozwalają komuś związek.Miło by ci miło,gdyby ktoś tobie odebrał chloptasia??? Pewnie nie i wyzywałabyś tą dziewczyne od najgorszych.Dlatego też znajdz sobie wolny okaz.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 02:47   #10
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Moja propozycja: zostaw go i rozejrzyj sie za wolnym facetem ,a nie baw sie w odbijanego.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 05:23   #11
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Odpuść sobie tego chłopaka i wszelkie z nim spotkania. Nie widzisz, że nie można mu ufać? Ma dziewczynę, a chce umawiać się z Tobą, żałosne. Szkoda, że dla Ciebie to nic złego, kombinujesz jak się z nim potajemnie porozumiewać zamiast zastanowić się czy takie postępowanie jest fair.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 08:16   #12
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Dam im spokój bo za jakiś czas będziesz zakładała wątek: pomocy- on mnie chyba zdradza.


Podpisuje sie pod tymi słowani dwoma łapkami
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 09:35   #13
KiNgUsIa_86
Raczkowanie
 
Avatar KiNgUsIa_86
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 150
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez kinieczko Pokaż wiadomość
Zajęty to znaczy ZAJĘTY. Czy istnieje jeszcze coś takiego jak kobieca solidarność...
A mnie zastanawia, czy istnieje jeszcze coś takiego, jak kobieca godność...
__________________
<... Kobieta powinna wiedzieć, jak daleko może iść za daleko... >
KiNgUsIa_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 09:37   #14
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Jak facet by chciał to by się chyba z nia dla ciebie rozstał a najwyraźniej chyba dalej jest z nią wiec po co sie tam wpychasz ? Zostawi ja dla ciebie bez zadnej interwencji z Twojej strony - gratuluje zdobylas faceta. No ale jak ci pasuje zostane w oczach innych ludzi podrywaczka zajetych facetow a do tego bycie w trojkacie to zycze powodzenia.



Czy ludzie to juz nie maja zadnego poczucia moralnosci ?


Chyba gdyby mu zależało na tobie, to by rozstał się ze swoją dziewczyną.


Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No cóż, jak widać jego dziewczyna ma powody, by mu nie ufać.

Zgadzam się z lexie
A ty się dziwisz, że jest zazdrosna, kontroluje go i sprawdza sms-y?
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 09:45   #15
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez adalina Pokaż wiadomość
Witam was . mam problem .na sylwestrze spotkalam pewnego chlopaka ktory ma dziewczyne . tak sie zlozylo ze rozmawialismy duzo i wymienilismy sie numerami.chodzi o to ze chlopak jest zajety i z tego co wiem i widze ma straszna dziewczyne ktora sprawdza jego kazdy ruch i sms .Pisalismy troche i zaproponowal mi spotkanie .jego dziewczyna pozniej zorientowala sie ze pisze ze mna i zrobila mu wielka afere. chcoazi nie znala tresci sms-ow. poniewaz je usunol. jest strasznie zazdrosna i wiem od znajomych ze im sie nie uklada. ale wracajac do watku zaproponowal spotkanie i jak porozumiec sie z nim zeby jego dziewcyna o tym nie wiedziala . a pisac i tak nie mozemy bo ja nie wiem kiedy ona jest przy nim i kiedy zrobi mu afere. pomozcie mi jak mam sie z nim skontatkowac ? zalezy mi na spotkaniu.czy moze postawic go w takiej sytuacji ze napisac date miejsce i czas zeby przyjechal ? czy moze to za bardzo otwarte. POMOCY.prosze o propozycje
No cóż, określiłaś dziewczynę epitetem straszna, a sama też jesteś nie lepsza, bo uwodzisz jej faceta i jeszcze nas o rady pytasz , jak się z nim umawiać na schadzki, żeby ona się nie dowiedziała
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 09:47   #16
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Zresztą.
Śmiać mi się chce z naiwności dziewczyn, na które zajęty facet spojrzy i powie cześć z uśmiechem, a one już sobie wyobrażają nie wiadomo co
A jeszcze śmieszniejsze jest, jak taki zajęty się nimi zabawi i wraca do swojej partnerki, a te trzecie zostają ze złamanym serduszkiem. Nie, nie szkoda mi ich, bo widziały gały, co brały
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 09:47   #17
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Zajęty facet,który Cie podrywa zawsze mówi,że jego dziewczyna to strasznie zazdrosna,wredna i praktycznie to prawie już nie są razem typowa gadka.
nie wierz wiec za bardzo ani jemu ani swoim znajomym w to,że ona zazdrosna,że im się nie układa....
a nawet jeśli im się nie układa to nie jest twoja sprawa do póki oni są razem

poza tym dziwisz się dziewczynie,że zrobiła awanturę chłopakowi za to,że

pisze z tobą? Chyba ma powody co?
No i najważniejsze: chcesz być z facetem, który mając dziewczynę wymienia się z inną numerami, flirtuje??? Przecież taki facet nie ma moralności i w dodatku jest tchórzem, który nie umie/nie chce zakończyć związku dla ciebie.... chyba chcesz być z kimś porządnym a nie takim?

Jeśli swojej dziewczynie wykręca takie numery i flirtuje z innymi to z tobą może być podobnie...

i co z tego,że Twoim zdaniem z wami bedzie inaczej... nie bedzie, wystarczy gorszy dzień i on zrobi z tobą to samo...jeśli ktoś nie ma oporów by zdradzać i flirtować to nagle te opory mu z nieba nie spadną. To taki typ człowieka.

Bedziesz z nim na własną odpowiedzialność tylko uważaj żebyś pewnego dnia nie znalazła się w sytuacji jego aktualnej dziewczyny grzebiącej w jego telefonie bo on ma inną na boku...

no i tak na logikę..gdyby się w tobie zakochał to zerwałby z tamtą no chyba,że się boi biedaczek albo nie jest pewny...jaaasne...
no i obyś nie usłyszała tekstu : "było fajnie ale zaczęło nam się z X(imię jego dziewczyny) układać wiec sama wiesz ...nie pisz już do mnie"
__________________
31maj 2013 HANIA

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2009-01-03 o 09:50
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 09:54   #18
trzyfuntylnu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 59
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No cóż, jak widać jego dziewczyna ma powody, by mu nie ufać.
co racja to racja. zawsze "złe, nieufne dziewczyny" sprawdzają telefony, maile, gg itp. i jakoś dziwnym trafem zawsze tam coś znajdują. zbieg okoliczności chyba?
trzyfuntylnu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 10:31   #19
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez adalina Pokaż wiadomość
pomozcie mi jak mam sie z nim skontatkowac ? zalezy mi na spotkaniu.czy moze postawic go w takiej sytuacji ze napisac date miejsce i czas zeby przyjechal ? czy moze to za bardzo otwarte. POMOCY.prosze o propozycje
Możesz go śledzić, a kiedy będzie sam to dorwać w jakimś ciemnym kącie i wykorzystać
Dziewczyno opanuj się, normalnie rozbrajają mnie takie laski jak ty
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 12:01   #20
Usagi89
Raczkowanie
 
Avatar Usagi89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: moje 4 katy :)
Wiadomości: 110
GG do Usagi89
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
gratuluje podejscia

nie ma to jak skrzywdzic inna dziewczyne ;/ potem masa watkow : to jego wina bla bla. Biedne nieczego nieswiadome "kochanki".

ZAJĘTY. Chcesz zadawać sie z kimś komu zdrada nie sprawia najmniejszego problemu ? Chcesz skrzywdzic tamtą dziewczynę ? Bo co - bo ktos ci coś o nich nagadł i pasuje to do Twojej wizji spotkania z facetem ? Super no nie powiem.

Mam Ci pomóc ? Masz sie z nim nie kontkatować i nie niszyć cudzego życia. Jak facet by chciał to by się chyba z nia dla ciebie rozstał a najwyraźniej chyba dalej jest z nią wiec po co sie tam wpychasz ? Zostawi ja dla ciebie bez zadnej interwencji z Twojej strony - gratuluje zdobylas faceta. No ale jak ci pasuje zostane w oczach innych ludzi podrywaczka zajetych facetow a do tego bycie w trojkacie to zycze powodzenia.



Czy ludzie to juz nie maja zadnego poczucia moralnosci ?

zgadzam się w 100%-tach zajęty = NIE DLA CIEBIE

Ciekawe czy Ty chciałabyś, aby Twój chłopak chciał sie umówić z inną w tajemnicy przed Tobą .... zgaduje że nie byłabyś zadowolona !!!!

BTW : W KAŻDYM ZWIĄZKU BYWA TAK ŻE SIE CZASEM NIE UKŁADA...! ALE TO NIE OZNACZA ŻE OWY ZWIĄZEK NALEŻY ZAKOŃCZYĆ.... !!! A TY PEWNIE CHCESZ SIE ZABAWIĆ W DOBRĄ WRÓŻKE I PRZERWAĆ TEN ZWIĄZEK ??? BO PO CO MAJĄ SIE MECZYĆ BIEDACTWA .....
O BOŻE.......
Usagi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:26   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Autorko wątku, znasz tylko wycinek całej historii, a już określasz jego dziewczynę mianem "straszna". Poza tym jeśli ktoś chce coś usłyszeć, to każdy fakt podciągnie pod siebie. Znajomi w większości potwierdzą, to co im mówisz - jasne, nie układa im się etc. A jak są z nimi, to może mówią "jaka piękna z nich para, każdy czasem ma gorszy okres w związku". Gdyby mój związek miałby oceniać ktoś trzeci, a tym bardziej stronniczy i trafiłby akurat na jedną, czy dwie kłótnie, to też by powiedział: jezu, im to się wcale nie układa, ale z niej wredota, a on jej nie kocha... To nic, że za 10 minut jest godzenie się i np. dwa tygodnie spokoju. Ale przecież kłócili się, to zły znak.

Skoro taka straszna, to co on z nią robi? Przywiązała go sznurem do krzesła? Straszy policją? Grozi śmiercią? Nie, facet z nią jest, bo chce z nią być, widać mieszanie go bawi. Może od zawsze była nieufna i kontrolowała go, a może była kiedyś taka jak Ty - fajna, normalna, ufna, miła, a on swoimi kłamstwami doprowadził do tego, że ona nie ufa, sprawdza, kontroluje. Jest głupia, że go nie rzuci, ale kocha, może on jej miesza w głowie, potrafi ją urobić, może inne dziewczyny, takie jak Ty właśnie, nazywa przy niej dziwk***, podrywaczkami, że się do niego dobierają, a on biedak nie potrafi odmówić...

Facet zajęty i szukający potajemnych spotkań, to nie jest porządny facet. Tu nie ma mowy o szczerych uczuciach, o dobrych intencjach. Co innego gdybyście się poznali, zaprzyjaźnili i on by rzucił dziewczynę a potem zaczął z Tobą coś na poważnie. Ale on z Tobą najwyraźniej chce od razu przejść do rzeczy. Tu nie chodzi o niewinne poznawanie się, a o romansowanie. Za jakiś czas Ciebie jakaś trzecia dziewczyna może nazywać tą "straszną zazdrośnicą, która nie chce wypuścić biednego X, czy Y z rąk".

Nie czyń drugiemu co Tobie nimiłe. Sobie również nie czyń, bo ten facet nie jest wart zachodu.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-01-03 o 12:30
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:30   #22
Szokolate
Raczkowanie
 
Avatar Szokolate
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 288
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Dziewczyny,wieszmy na autorce psy,a ona się nic nie odzywa,bo:
1.boi się...
2.śmieje się,bo to pewnie prowokacja...

Coś mi się wydaję,że opcja nr.2 jest bardziej prawdopodobna...,nie sądzicie?
Szokolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:44   #23
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Wiem że korci ale lepiej dać sobie spokój i zająć sie przykladowo nauką bo sesja lub połrocze tuż tuż;P:P
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:45   #24
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez Szokolate Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wieszmy na autorce psy,a ona się nic nie odzywa,bo:
1.boi się...
2.śmieje się,bo to pewnie prowokacja...

Coś mi się wydaję,że opcja nr.2 jest bardziej prawdopodobna...,nie sądzicie?
nieważne czy to prowokacja czy nie..akurat znam dużo dziewczyn dla których fakt,że podrywa je zajęty facet nie jest niczym złym... a może nie tyle się boi co jest jej wstyd.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:55   #25
Szokolate
Raczkowanie
 
Avatar Szokolate
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 288
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
nieważne czy to prowokacja czy nie..akurat znam dużo dziewczyn dla których fakt,że podrywa je zajęty facet nie jest niczym złym... a może nie tyle się boi co jest jej wstyd.
Może...

Przykre,nie wiem jak można próbować podebrać komuś kogoś,zupełnie kłóci się ta z hierarchią moich wartości...Nie mieści się to w mojej głowie,ale może jestem niedzisiejsza,ale nawet jeśli tak jest,to będę niedzisiejsza i wcale nie mam zamiaru w tej kwestii unowocześniać sie...
Szokolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:12   #26
tracheola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 56
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

mnie zawsze zastanawiało czym kieruje się taka kobieta ktora decyduje sie byc ta trzecią a co gorsze pomaga facetowi oszukiwać żone/dziewczyne. to takie upokarzajace ale widac niektorym z nas to wcale nie przeszkadza. przeciez nie znam faceta ktory umawiajac sie z inna mowilby dobrze o swojej dziewczynie i jeszcze to podejscie co mam zrobic zeby ja przechytrzyc to takie zalosne....
tracheola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:23   #27
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

A ile razy dzieję się tak, że mężczyzna (zajęty, zaręczony, żonaty) mówi kobiecie którą spotyka, że jego małżeństwo/związek nie ma sensu, że i tak nie kocha swej partnerki, że nie sypiają ze sobą, że są bo dzieci/wspólna firma/przyzwyczajenie.

A mówią to po to, żeby złapać w sidła kolejną ofiarę. Jak widać temu się udało, sądząc co piszesz droga autorko.

Zgadzam się, że widocznie dziewczyna tego chłopaka ma powody żeby mu nie ufać.

Skoro on oszukuje w ten sposób swoją dziewczynę, to jest wysokie prawdopodobieństwo, że jeśli bylibyście razem, to Ciebie też będzie oszukiwał i spotykał się z innymi "koleżankami" lub pisał z nimi smsy, a tego byśchyba nie chciała prawda?

Czy tolerowałabyś fakt, że Twój mężczyzna spotyka się/pisze smsy z potencjalną kochanką/dziewczyną/ z kimś kogo spotkał na imprezie??

Więc się nie mieszaj w ich związek, bo sama byś nie chciała, żeby ktoś się Tobie wtrącił.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:40   #28
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

Cytat:
Napisane przez KiNgUsIa_86 Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia, czy istnieje jeszcze coś takiego, jak kobieca godność...
Racja...dziewczyny, szanujmy się, żeby potem nie mieć do nikogo pretensji, że się zostało skrzywdzonym.
__________________
"Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie."
S.I.Witkiewicz
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:48   #29
Mandarin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

gdybym była na miejscu tej "strasznej" dziewczyny to jak bym cię dorwała, to nie zostałaby na tobie sucha nitka. O, taka bym była straszna. Więc dziecinko trzymaj się kolesia jak najdalej, tym bardziej że on sam nie jest w porządku, ani wobec tej "strasznej zołzy" ani wobec ciebie. Nie wiem w ogóle jak mogło ci przejść przez myśl umawianie się z zajętym kolesiem :/ ciekawe czy jakbyś byla na miejscu jego dziewczyny czy byłoby ci przyjemnie:| daruj se kolesia i rozejrzyj się za jakimś wolnym-faceci to nie gatunek zagrożony wyginięciem, więc prędzej czy później na pewno jakiś wolny się trafi.
Mandarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 17:15   #30
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Pomocy !! Spotkanie !!

dobrze dziewczyny pisza zajety to chyba zajety, po co sie wtrącasz? chciałabyś byc na miejscu tej dziewczyny? chyba nie, wiec zastanow sie najpierw co robisz..
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.