Mini-niespodzianki dla TŻ-a. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 15:18   #1
kllipinska
Raczkowanie
 
Avatar kllipinska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 147

Mini-niespodzianki dla TŻ-a.


Bardzo chciałabym dowiedzieć się, co Wizażanki tak na co dzień, bez żadnych okazji robią dla swoich TŻtów. Nie chodzi mi o żadne prezenty, tylko o coś, co można zrobić praktycznie za darmo lub za bardzo niewielką sumę, za to z dużą ilością dobrych chęci, aby uszczęśliwić swoich facetów i dać im dowód na to, że ich kochamy i chcemy, żeby czuli się przy nas wyjątkowo


Mam nadzieję, że wybrałam odpowiednie forum
kllipinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:40   #2
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

zostawiam mu czasami (rzadko, co by się nie przyzwyczaił :P) w laptopie schowany mini liścik- czyli na kartce formatu A4 piszę parę miłych słówek jak przychodzi z pracy, otwiera lapka i tu malutka niespodzianka

w tym temacie to ja może napiszę co mój TŻ potrafił zrobić- możecie to wykorzystać wobec swoich partnerów:

jeszcze jak nie mieszkaliśmy razem, byliśmy umówieni na spacerek, na początku miałam przyjść do niego do domu, a potem mieliśmy wyjść. wchodzę do niego do domu... (nikogo nie było u niego wtedy), a tam co widze- cały dom, dosłownie każde pomieszczenie było oklejone tymi małymi samoprzylepnymi karteczkami !! TŻ zaprowadził mnie do początku tej "drogi". na pierwszej karteczce było napisane "bardzo kocham X (moje imię), bo..." i tak na każdej następnej był jakiś powód- od poważniejszych po takie totalnie od czapy. karteczek było mnóstwo- byly poprzyklejane na ścianach, automacie, lustrach, obrazach, szafach, lampach- cały dom był w żółtych karteczkach
to była jedna z jego najlepszych niespodzianek- możecie śmiało tego próbować- efekt gwarantowany
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"

Edytowane przez lachryma
Czas edycji: 2009-08-31 o 15:41
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:42   #3
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Cytat:
Napisane przez kllipinska Pokaż wiadomość
Bardzo chciałabym dowiedzieć się, co Wizażanki tak na co dzień, bez żadnych okazji robią dla swoich TŻtów. Nie chodzi mi o żadne prezenty, tylko o coś, co można zrobić praktycznie za darmo lub za bardzo niewielką sumę, za to z dużą ilością dobrych chęci, aby uszczęśliwić swoich facetów i dać im dowód na to, że ich kochamy i chcemy, żeby czuli się przy nas wyjątkowo


Mam nadzieję, że wybrałam odpowiednie forum
Mala czekoladka z dolaczonym mini liscikiem w kieszeni przed wyjsciem do pracy
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:03   #4
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

sms czy e-mail napisany zanim otworzy skrzynkę czy zerknie na komórkę
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:09   #5
czerwonykanarek
Zakorzenienie
 
Avatar czerwonykanarek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 599
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
jeszcze jak nie mieszkaliśmy razem, byliśmy umówieni na spacerek, na początku miałam przyjść do niego do domu, a potem mieliśmy wyjść. wchodzę do niego do domu... (nikogo nie było u niego wtedy), a tam co widze- cały dom, dosłownie każde pomieszczenie było oklejone tymi małymi samoprzylepnymi karteczkami !! TŻ zaprowadził mnie do początku tej "drogi". na pierwszej karteczce było napisane "bardzo kocham X (moje imię), bo..." i tak na każdej następnej był jakiś powód- od poważniejszych po takie totalnie od czapy. karteczek było mnóstwo- byly poprzyklejane na ścianach, automacie, lustrach, obrazach, szafach, lampach- cały dom był w żółtych karteczkach
to była jedna z jego najlepszych niespodzianek- możecie śmiało tego próbować- efekt gwarantowany
ooj nie wątpię
czerwonykanarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:12   #6
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Ja tam lubię coś pysznego a nieplanowanego upichcić bo zazwyczaj mamy z góry zaplanowane. Czasem podrzucam mu batonika.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:57   #7
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Ja wstaję wcześnie rano żeby przygotowac mu śniadanie do pracy chociaż wcale nie muszę Wieczorem robię czasem baardzo fajny masaż, często go przytulam, mówię że go kocham.
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 17:05   #8
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Ja tam lubię coś pysznego a nieplanowanego upichcić bo zazwyczaj mamy z góry zaplanowane. Czasem podrzucam mu batonika.
Dzisiaj przygotowałam wyżerkę.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:34   #9
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Ja np jak słysze,że tż się kręci w sypialni,to ide do kuchni i robie mu kawe.Któregoś dnia zrobiłam naleśniki z dżemem truskawkowym a na naleśniki była jeszcze bita śmietana.Czasem pisze mu miłosne smsy jak jest w pracy.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:35   #10
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Ja wstaję wcześnie rano żeby przygotowac mu śniadanie do pracy chociaż wcale nie muszę Wieczorem robię czasem baardzo fajny masaż, często go przytulam, mówię że go kocham.
Kochana jesteś .


Ja dla swojej dziewczyny często rysuję jej portrety.
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 18:35   #11
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Ja też zazwyczaj gotuję mojemu kochanemu, często, smacznie i dużo, piszę mu wiersze, smsy miłosne.. on jak i ja, wzajemnie gramy dla siebie na pianinie -wcześniej ucząc się tego dla drugiej osoby hmm, poza tym nic nie przychodzi mi do głowy..ale na pewno coś jeszcze;P
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.

Edytowane przez MissHuffy
Czas edycji: 2009-08-31 o 18:38
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 19:15   #12
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Hm, milusi watek Wlasnie uswiadomilam sobie ze malo robie dla sowjego TŻ i od teraz postanawiam to zmienic Pzred chwila napisalam mu ze bardzo za nim tesknie. A tak to ustawiamy do siebie milosne opisy na gg. Mój kochany TŻ bez okazji kupuje mi różne prezenty, słodycze, kwiaty
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 19:30   #13
pixieland
Raczkowanie
 
Avatar pixieland
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 195
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Kiedyś wyjeżdżając zostawiłam TŻtowi domek do opieki, a że wcześniej zostawił u mnie rękawiczki włożyłam mu do nich liścik
pixieland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:01   #14
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

ja chyba niepotrfie tak spontanicznych rzeczy robic............no ale miło was sie czyta, i może przy okazji z któryś sposób skorzystam. ogólnie to jest skrytą, i zakompleksiona osobą wiec jest mi cieżko w z okazywaniem miłości
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:02   #15
Askatasuna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dirty South
Wiadomości: 554
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Kilka razy wysłałam mu list,podpisany tak,żeby pismo nie zdradzało od razu,że ode mnie, z pocztówką w środku,na której był jakiś romantyczny nadruk i buziak odciśnięty szminką ode mnie,albo napisane,że kocham go bardzo.

Jak odwiedzam go w jego domu zostawiam mu małe karteczki z jakimś "wyznaniem" albo piszę kilka miłych słów ołówkiem w książkach,które widzę,że aktualnie czyta/przegląda.

Czasami,jeśli u mnie nie ma nikogo w domu,zapraszam go na obiad/kolację przy świecach. Piekę czasem jakieś ciasto dla niego.

Oczywiście jak najczęściej staram się mu wysyłać jakieś miłe wiadomości sms-em albo przez g-g.

Staram się także wyłapywać,co mu się podoba,co chciałby mieć i jeśli mam trochę więcej pieniążków i jest to coś w zasięgu moich możliwości,staram się zrobić mu taką rzeczą prezent bez okazji.

Hmm,tak patrzę na moją listę i myślę,że może trochę uboga jest..chyba muszę się bardziej postarać
Askatasuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:37   #16
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Robię mu rysunki, które wyglądają jak rysunki dziecka z przedszkola
Np dzisiaj był rysunek z wielkim tytułem : Krecik i przyjaciele, ale bez przyjaciół. I na kopcu siedział sam krecik

Albo biorę jego kalendarz i na parę tygodni w przód wpisuję mu : to już 4 lata razem, miłego dnia na uczelni, nareszcie masz weekend itd
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:46   #17
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Ja też coś tam zawsze dla mojego małża robię. Najbardziej lubię mu rysować serduszka keczupem na żółtym serze jak mu robię kanapki
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 20:52   #18
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

czytając wasze posty, uświadomiłam sobie, że w ogóle nie robi jakiś takich niespodzianek dla mojego TŻta, ani on dla mnie muszę coś wymyślić
P.S. pomysł z karteczkami z wyznaniami mnie urzekł
__________________

bziii ♡.
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 21:11   #19
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Od kiedy mój TŻ chodzi do pracy na 7 rano, wstaję razem z nim, podaję mu pyszne śniadanko, całuję, tulę i dodaje otuchy na cały dzień i zasadzam kopa na szczśćie, żeby miał klientów

a oprócz tego, czasem ściągam z torrenta jakiś film akcji czy inny w tym stylu, kupuje mu piwko, czipsy i oglądam to razem z nim zawsze się cieszy jak dziecko i mówi "Podaj mi piwo kobieto"
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 21:39   #20
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
Od kiedy mój TŻ chodzi do pracy na 7 rano, wstaję razem z nim, podaję mu pyszne śniadanko, całuję, tulę i dodaje otuchy na cały dzień i zasadzam kopa na szczśćie, żeby miał klientów

a oprócz tego, czasem ściągam z torrenta jakiś film akcji czy inny w tym stylu, kupuje mu piwko, czipsy i oglądam to razem z nim zawsze się cieszy jak dziecko i mówi "Podaj mi piwo kobieto"
Jakbym słyszała swojego TŻ P.S. Też mama takie sposoby jak Ty
Co ja jeszcze ciekawego robię? Hmmm... Często robię mojemu TŻ kanapki do pracy. I wpadłam na śmieszny pomysł - nadgryzłam ją jak rozpakował kanapkę to na widok "wybrakowanej" kanapki od razu się uśmiechnął nieraz mu tak robię lub na papierze śniadaniowym napiszę mu jakieś miłosne wyznania czy serduszka
Mój TŻ uwielbia jak się nim zajmuję... manicure, pedicure, masaż, chodzenie po nim, czesanie, drapanie itd. a jak sama zaproponuję to jest wniebowzięty
Jak przychodzi z pracy witam go obiadem, często zimnym piwkiem. A dla smaczku jestem bardzo kuso ubrana
Zdarzyło mi się przywitać go pare razy po przyjściu z pracy w łóżku, mając na sobie tylko cieniutką przezroczystą koszulkę
Miłe smsy.
List.
W prezencie ramka z naszym zdjęciem (nie musi być okazja).
Inne drobne prezenciki - np. żel do golenia jak widzę, że mu się kończy, bokserki.
Jak się rozstajemy to często zostawiam mu liścik, żeby mógł go przeczytać jak już mnie nie będzie.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Lachryma świetny pomysł z karteczkami. Zainspirowałaś mnie

Edytowane przez Kleo24
Czas edycji: 2009-08-31 o 21:41
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 22:33   #21
Dorothy1987
Raczkowanie
 
Avatar Dorothy1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 253
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Ja też coś tam zawsze dla mojego małża robię. Najbardziej lubię mu rysować serduszka keczupem na żółtym serze jak mu robię kanapki
Też tak robię a tak pozatym to piszę mu miłosne liściki jak wraca po pracy, a ja akurat idę do pracy. Robię mu pyszne śniadanka w sobotę (on w niedzielę robi mi jajecznicę), kupuję soczek pomidorowy jak ma kaca, wskakuję do niego jak bierze prysznic, robię mu erotyczny masaż, przytulam jak wracamy równocześnie z pracy mówiąc "ooo kochanie, wróciłeś z pracy! Cudownie!" Proponuję mu romantyczne spacery, wybieram jego ulubione filmy na wieczór i przyrządzam żarełko, ładuję mu komórkę (bo zawsze zapomina) itd...


Czytając to, mam wrażenie, że on robi dla mnie więcej!
__________________
Żyj tak, jakby ten dzień był ostatnim w Twoim życiu...
Dorothy1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 22:35   #22
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Zawsze przed pracą dostaje miłego smsa, zazwyczaj jest to 4:30, ale to mój taki nałóg, że nie mogę spać spokojnie jak mu nie napiszę że go kocham; niespodziewanie zawoże mu śniadanko lub obiad do autobusu (kierowca), ale zazwyczaj najmilszą niespodzianką jest masaż plecków albo kremówki uwielbia je
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 00:55   #23
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

masaze, drapanko czule slowa, czule smsy, czule wiadomosci na gg, nieraz mu karteczke wsadzilam do poszewki od poduszki albo poduszke swoimi perfumami popsikalam, obiadki ciasta, dbam o niego kiedy jest chory, dzwonie do niego i mowie kocham Cie po czym sie rozlaczam
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 01:08   #24
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Wysyłałam mu mms'y z moim zdjęciem xD Na fotografii oczywiście jakaś głupkowata mina Cieszył się jak dziecko! Póki co mamy krótki staż (przedwczoraj minęło 8 miesięcy), więc nie wiem jeszcze na co mogę sobie pozwolić. Byłemu (ponad 3 lata razem) podczas nauki (mieszkaliśmy razem) pisałam na kartkach (A4) wyznania miłosne :P Jak się odwracał do mnie (gdy siedział na kompie miał łóżko za plecami) od razu się cieszył :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 06:03   #25
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Ja wrzucam mu do plecaka jak nie widzi coś słodkiego, żeby znalazł i sobie zjadł jak już będzie na zajęciach
Gdy robie mu śniadanie to czasem z takich foremek do ciastek wycinam serduszka z wędliny czy z serka i układam na pieczywie.
Kiedy indziej ułożyłam takie wielkie serducho ze świeczek.

A mój TŻ wczoraj kazał mi posiedzieć chwilę dłużej w wannie (wiedziałam, że coś kombinuje)kiedy wyszłam na stole było już śniadanie: dwie kanapki z wędlinką a z plasterków pomidorów wyciał "kocham"i ułożył na kanapkach, żal było zjeść
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 09:18   #26
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

co tylko wpadnie mi do głowy, jestem typem który można określić jako człowiek-spontan
o jedzeniu nie mówię, bo to w sumie normalne, taki mamy podział obowiązków, poza tym lubię gotować. ale on wydaje się ciągle doceniać fakt że ma gotowe jak wróci.
często piekę łakocie, no ale to dla nas obojga.
uwielbiam podrzucać mu karteczki z wyznaniami np. do portfela i pisać mu na nudnym wykładzie, żeby sprawdził tą i tą kieszonkę nałogowo kupuję mu kartki z empiku, podłapał ten zwyczaj zresztą spotykam się z nim na mieście bo niby mam coś ważnego do przekazania, a tu niespodzianka - idziemy na pizzę, przychodzę do niego na uczelnię i razem wracamy... on jak zauważyłam uczy się powoli spontaniczności. przynosi mi słoneczniki, kwiaty, lizaki-serduszka... i jest bardzo, bardzo czuły. kocham go pomimo pierdół które czasami tak strasznie mnie denerwują
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 09:38   #27
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

ja czasmi robie mojemu tz-towi kanapki do pracy i zawsze je gryze z jednej strony
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:00   #28
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

A koledzy się z niego w pracy nie śmieją, że zawsze ma kanapki z 'uszczerbkiem na zdrowiu'?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:02   #29
medieval
Raczkowanie
 
Avatar medieval
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 79
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

Cytat:
Napisane przez kllipinska Pokaż wiadomość
Bardzo chciałabym dowiedzieć się, co Wizażanki tak na co dzień, bez żadnych okazji robią dla swoich TŻtów. Nie chodzi mi o żadne prezenty, tylko o coś, co można zrobić praktycznie za darmo lub za bardzo niewielką sumę, za to z dużą ilością dobrych chęci, aby uszczęśliwić swoich facetów i dać im dowód na to, że ich kochamy i chcemy, żeby czuli się przy nas wyjątkowo


Mam nadzieję, że wybrałam odpowiednie forum
Ja ustawiam czasem w Nokii przypomnienia, że go kocham, że tęsknie itd.
Na kanapkach usypuję serduszko z suszonych ziół. (nigdy nie zauważa, zawsze muszę krzyknąc, zanim połowa kromki zniknie po jednym gryzie w jego paszczy )
Dziś się pokłóciliśmy, to bez słowa wymknęłam się ze swojej i poszłam do jego pracy dac mu buzi
A raz podczas kąpieli i golenia włosków łonowych wycięłam sobie na łonie maszynką pierwszą literę jego imienia. Oszalał
__________________
_________________________ ________

Być kobietą, być kobietą... Ale bez przesady

_________________________ _______
medieval jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:20   #30
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Mini-niespodzianki dla TŻ-a.

hej dziewczyny nie bawem mam z moim TŻ 4 rocznicę a kompletnie nie wiem co mu na tą okazję kupic może wy coś mi podpowiecie?? mam do dyspozycji 100 zł, proszę o rady
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.