jak go zdobyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 21:21   #1
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699

jak go zdobyć?


Drogie Wizażanki, już nie raz służyłyście mi i innym pomocą i dlatego zwrócę się do Was z prośbą po raz kolejny
Niewiele ponad miesiąc temu moi rodzice poszukiwali ekipy remontowej. Po dwóch odmowach z braku wolnych terminów jeden z naszych sąsiadów polecił nam panów, którzy zbudowali sobie dom na naszej ulicy (blisko niego) i zajmują się właśnie tego typu rzeczami. Nie mieszkają tu jeszcze, ale często zaglądają. Gdy któregoś dnia się zjawili, moi rodzice zapytali o szczegóły i już 2 dni później pracowali u nas. Było ich dwóch (ojciec i syn), jak tylko zobaczyłam tego drugiego zamurowało mnie... Po prostu brakowało mi słów Zaczęłam się do niego zwracać per "pan", bo wyglądał dosyć poważnie i dojrzale (tak to ujmijmy) i nawet nie chciałam do siebie dopuszczać takiej myśli, że ktoś w tym wieku może mi się podobać. Mimo że nie pracuję i lubię długo spać budziłam się codziennie przed 7. rano tylko dlatego, że już był. Ten pan okazał się być bardzo miły, mimo że jest dosyć wstydliwy gdy już się trochę otworzył bardzo miło się z nim rozmawiało i żartowało.
Codziennie robiłam im kawę. Jego ojciec gdy któregoś dnia on nie chciał wziąć ciasta od mojej matki powiedział „no bierz jak cię teściowa częstuje”, a on czerwony jak burak. Po kilku dniach jego ojciec zaczął opowiadać o swoich dzieciach i okazało się, że ten właśnie jego syn ma 29 lat (a ja 19), ale jakoś głupio mi było przejść na "ty". Kilka razy gdy spojrzałam w jego stronę zauważyłam że na mnie patrzy, a gdy na chwilę odwróciłam wzrok i potem znów na niego spojrzałam dalej na mnie patrzył (sama nie wierzę że to piszę ale tak było aż mi głupio). Ostatniego dnia (to było piątek) zaczaił się gdy byłam sama w pokoju i dał mi wielką czekoladę. Następnego dnia miałam takiego doła jak chyba nigdy wcześniej. Minęła sobota, niedziela... a w poniedziałek przyszedł do nas jego ojciec po coś, co zostawił i namawiał żeby przyjść do nich po pewne przydatne narzędzie. Gdy już potem zrobiłam tym narzędziem swoją pracę, wróciłam do nich by je oddać i zobaczyłam JEGO przeszliśmy wtedy na "ty", trochę gadaliśmy i w pewnym momencie zaprosił mnie na herbatę. Siedzieliśmy chyba z 1,5 godziny. Na koniec powiedział mi "do zobaczenia". Odpowiedziałam to samo. Teraz żałuję że nie powiedziałam mu, żeby następnym razem to on przyszedł do mnie na kawę...potem nie było go 2 tygodnie, wyjechał do znajomych do Anglii. W zeszły piątek widziałam go w sklepie, rozmawialiśmy kilka minut ale jechał właśnie do pracy. Powiedziałam mu o jednym z narzędzi które u nas jeszcze zostawili. Miał po nie przyjść. Nie mogę przestać o nim myśleć. Do tego swojego domu przyjeżdża czasem rano, czasem wieczorami i w weekendy, czasem jak ma wolne po to by coś podłubać przy nim, narazie się do niego na stałe nie wprowadza, mieszka 3 km od mojej miejscowości z rodzicami (tym bardziej że pracuje z ojcem).
Pytanie do Was to jak go zdobyć :/ nie chcę być nachalna i nie chcę wyjść na idiotkę

Edytowane przez gabi1989
Czas edycji: 2009-09-03 o 21:51
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 21:53   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: jak go zdobyć?

To,że miło Wam się gadalo i się uśmiechał wcale nie znaczy,że on czuje to samo. Radzę nic sobie nie dopowiadac i zobac jak sytuacja się rozwinie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:20   #3
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: jak go zdobyć?

Jak ja lubie takie historie czytalam ja z usmiechem poczekaj na rozwoj akcji, albo nastepnym razem, jak go zobaczysz, powiedz, zeby wpadl na kawe
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:36   #4
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: jak go zdobyć?

Fajna historia ciekawe jak to się dalej rozwinie, czekaj cierpliwie, czekaj
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:42   #5
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: jak go zdobyć?

Jej, aż fajnie się czytało
Fajne uczucie co? Ta niepewność I motylki bo brzuchu latają
Jak przyjedzie po narzędzia to zaproś go na kawę
I daj znać natychmiast!
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:47   #6
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: jak go zdobyć?

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Jak ja lubie takie historie czytalam ja z usmiechem poczekaj na rozwoj akcji, albo nastepnym razem, jak go zobaczysz, powiedz, zeby wpadl na kawe
Myśle tak samo, co do słowa
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:55   #7
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: jak go zdobyć?

łaaaał ale ci faajnie Zaraz rodzicom tu nagadam ze warto by bylo zamowić jakąś ekipe remontową Ale znając moje szczęscie przyjdą stare śledzie hehe. Ale Wydaje mi sie że jak na taką historie to i tak sie dośc daleko jak na razie potoczyła Mogl skonczyć prace i juz wiecej sie nie pojawić, a tu ciągle jakoś macie kontakt, fajnie

Jak go zdobyć to ci nie poradze, nie mam takiego doświadczenia Ale z chęcią ci pokibicuje hihihi
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 07:56   #8
medieval
Raczkowanie
 
Avatar medieval
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 79
Dot.: jak go zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
łaaaał ale ci faajnie Zaraz rodzicom tu nagadam ze warto by bylo zamowić jakąś ekipe remontową Ale znając moje szczęscie przyjdą stare śledzie hehe. Ale Wydaje mi sie że jak na taką historie to i tak sie dośc daleko jak na razie potoczyła Mogl skonczyć prace i juz wiecej sie nie pojawić, a tu ciągle jakoś macie kontakt, fajnie

Jak go zdobyć to ci nie poradze, nie mam takiego doświadczenia Ale z chęcią ci pokibicuje hihihi

hahaha, to tak jak u mnie, jak już ma przyjśc ktoś pracowac np. na działkę, to się okazuje, że żonaty dzieciaty sąsiad z dużym brzuchem

a co do zdobywania to hm, myślę, że teraz pora na Twoje zaproszenie go na kawę. i ciastko
__________________
_________________________ ________

Być kobietą, być kobietą... Ale bez przesady

_________________________ _______
medieval jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 09:45   #9
kotiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 24
Dot.: jak go zdobyć?

Jak go zdobyć? Robić tak jak podpowiada Ci intuicja,nic nie planować tylko korzystać z chwili
Jeszcze jakieś 2 m-ce temu sama głowiłam się "jak go zdobyć?!",a teraz jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd. Jak czujesz,że coś iskrzy to daj się temu powoli rozwinąć. Ja planowałam co powiem,co zrobię,a jak przychodziło co do czego to wszystko wychodziło spontanicznie, a plan szedł w łeb. Ostatnio obudziłam się obok niego,spał,a ja nie wierzyłam że on leży obok,że jest mój,że jest tak bosko ...
kotiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 10:26   #10
goskaj12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 57
GG do goskaj12
Dot.: jak go zdobyć?

ciekawy wątek . czekam z niecierpliwością na rozwinięcie sprawy. i zgadzam się z opinią reszty zaproś go terazz ty na kawę
goskaj12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 14:50   #11
lowczyni_okazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 146
Dot.: jak go zdobyć?

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Jak ja lubie takie historie czytalam ja z usmiechem poczekaj na rozwoj akcji, albo nastepnym razem, jak go zobaczysz, powiedz, zeby wpadl na kawe
Z tą kawą nie jest głupie. Będziesz miała okazję pogadać, a kawa to jeszcze nic zobowiązującego przecież
lowczyni_okazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 15:22   #12
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: jak go zdobyć?

no normalnie fajna historia
zycze wam jak najlepiej
a jak go zdobyc??
byc soba- mozesz go poprosic zeby cie czegos tam nauczyl wytlumaczyl-sama pisalas ze pozyczalas jakies narzedzia, no to pozycz cos jeszcze tylko ze "nie wiedz" jak tego uzyc
moze macie jakies wspolne zainteresowania? a moze ty go czegos mozesz nauczyc??
probuj i daj znac jak sie sytuacja rozwinie
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:21   #13
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: jak go zdobyć?

Fajna historia to fakt. Aczkolwiek Ci "panowie" z ekip remontowych są tacy tu się uśmiechną tam oczkiem mrugną, zawsze tak jest jak się przechodzi obok budowy. I nie wiem czy można traktować te zachowania poważnie.

Ale jestem ciekawa rozwoju akcji. I życzę jak najlepiej i trzymam kciuki

Ale niczego nie planuj, w takich sytuacjach trzeba być spontanicznym i naturalnym, a napweno wszystko ułoży się dobrze
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:41   #14
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: jak go zdobyć?

Cytat:
Napisane przez lowczyni_okazji Pokaż wiadomość
Z tą kawą nie jest głupie. Będziesz miała okazję pogadać, a kawa to jeszcze nic zobowiązującego przecież
i czekoladki mniam- te co w avatarze
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 20:55   #15
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: jak go zdobyć?

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Fajna historia to fakt. Aczkolwiek Ci "panowie" z ekip remontowych są tacy tu się uśmiechną tam oczkiem mrugną, zawsze tak jest jak się przechodzi obok budowy. I nie wiem czy można traktować te zachowania poważnie.

Ale jestem ciekawa rozwoju akcji. I życzę jak najlepiej i trzymam kciuki

Ale niczego nie planuj, w takich sytuacjach trzeba być spontanicznym i naturalnym, a napweno wszystko ułoży się dobrze
właśnie on jest zupełnie inny niż ci wszyscy faceci na budowach, których się mija idąc ulicami (ma tytuł magistra, nietypowe na budowie) sama się dziwiłam bo też do tej pory miałam do czynienia z samymi nieokrzesanymi typami
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 22:17   #16
carmen20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 093
Dot.: jak go zdobyć?

Fajna historia Też miałam takie love story z synem pana majstra. Zapowiadało sie bardzo ciekawie, niestety okazał sie chamem :/ A ja Ci radze to samo co dziewczyny, jak go teraz spotkasz zaproś go na kawe
carmen20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 23:13   #17
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 180
Dot.: jak go zdobyć?

Na pewno nie zaszkodzi zaprosić na kawę albo po prostu zagadać na ulicy, co u niego słychać. To nie jest nachalne ani jednoznaczne z byciem zainteresowaną, a jednocześnie delikatnie daje do zrozumienia, że go darzysz sympatią
__________________
"W powietrzu czuję:"czegoś" mi brakuje"
Margot May jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 11:24   #18
Dorothy1987
Raczkowanie
 
Avatar Dorothy1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 253
Dot.: jak go zdobyć?

Zgadzam się. Teraz czas na Twój krok, a zaprozenie na kawę to chyba najlepszy pomysł!
__________________
Żyj tak, jakby ten dzień był ostatnim w Twoim życiu...
Dorothy1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 12:29   #19
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: jak go zdobyć?

Okaz mu ze rowniez jestes zainteresowana a jesli juz to zrobilas to czekaj cierpliwie, faceci zazwyczaj wyczuwaja ze dziewczyna jest zainteresowana a on az taki niesmialy nie jest skoro zaproponowal kawe. Gdy mu zalezalo wiedzial jak zaaranzowac spotkanie, troche pomogl mu ojciec czekam z niecierpliwoscia na zakonczenie historii. Moj TŻ tez sie tak czail pisal do mnie co jakis czas na gg a ja nie wiedzialam czy cos z tego bedzie czy to tylko przyjacielskie pisanie. Juz mialam sama mu zaproponowac randke bo lubie wiedziec co jest grane ale poczekalam i oplacilo sie Jestesmy juz razem 2 lata i jestem pierwsza dziewczyna ktorej to on zaproponowal spotkanie a nie odwrotnie ale nie ma w milosci zadnej reguly. Moja siostra gdy poznala swojego obecnego narzeczonego od razu powiedziala: podaj mi swoj nr tel a on zeby to ona mu podala lepiej swoj i za 3 miesiace beda malzenstwem

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Dlatego moje zdanie jest takie ze jesli macie byc razem to nic tego nie zepsuje powodzenia!
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 13:03   #20
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: jak go zdobyć?

Fajna historia
zazwycaj w takich sytuacjach na początku jest ta niepewność czy on chce też
Tak jak dziewczyny radzą, zaproponuj mu herbatę, kolejny krok powinien być jego
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 13:29   #21
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: jak go zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Fajna historia
zazwycaj w takich sytuacjach na początku jest ta niepewność czy on chce też
Tak jak dziewczyny radzą, zaproponuj mu herbatę, kolejny krok powinien być jego
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 18:10   #22
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: jak go zdobyć?

o jeju .. Bardzo łatwo Zaproponuj , albo chociaż zasugeruj spotkanie
Jak go spotkasz następnym razem i będziecie rozmawiać , powiedz ,że fajnie by było , gdyby od czasu do czasu do Ciebie wpadał bo bardzo polubiłaś jego towarzystwo ..
Wydaję mi się ,że "wpadłaś mu w oko " dlatego powinno to Ci dać odwagę do działania Powodzenia
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 18:40   #23
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: jak go zdobyć?

och skad ja to znam

jak to mowi moj tato "co ma byc to bedzie,a co nie,to nie" i czasem nic nie trzeba robic

wiesz, moze on jest niesmialy itp, a MOZE MA JUZ DZIEWCZYNE?
moze byc wiele powodow dla ktorych, nie orbi pierwszego kroku do waszej randki, radzilabym byc troche ostrozna....

kiedy jestes zakochana to najmniejszy objaw uwazasz za odwzajemnienie, a czasem ta druga osoba nie zdaje sobie z tego sprawy,ze daje ci nadzieje!

ja tam jestem staro-modna-czekalabym na jego krok

i uwierz mi, jesli facet cie chce, to da ci to odczuc, znajdzie twoj nr telefonu lub gg, "bedzie przypadkiem na ciebie wpadal"- oni tez maja patenty

a jesli ich brak.... coz, to znaczy, ze nie ten jest ci pisany

przepraszam za szczerosc ,wiem,ze jestes zakochana i mnie nie wezmiesz pod uwage
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.