must have... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 11:02   #1
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390

must have...


witam wszystkie znawczynie mody...i prosze o pomoc.
ide jutro na zakupy i nie wiem co mam kupic...jak zwykle.jakos tak utknelam z moja stara garderoba i nie wiem co wlasciwe nawet co jest modne, co jest na topie. jest tyle pieknych rzeczy a mi sie wydaje ze nic mi nie pasuje. nigdy nie potrafie dobrac nawet dodatkow do ubrania. mam 30 lat, mam ciemna proste wlosy, 158 cm wzrostu i waze 50kg.
ehhh nawet nie wiem jakie buty mam wybrac
wkolko chodze ubrana na czarno bo moje praca tego wymaga- spodnia i koszula,czarna bluza...nudy. a jak przychodze z pracy to tylko jeansy i polar...blagam pomozcie.
chcialabym wygladac modnie, albo chociaz nie nudno.
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:55   #2
M a d y
Zadomowienie
 
Avatar M a d y
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: must have...

Na podstawie tego co napisałaś bardzo ciężko zaproponować Ci coś konkretnego. Wszystko zależy od tego, jakie ubrania Ci się podobają, jaką masz figurę, osobowość. Skoro kompletnie nie wiesz w czym wyglądałabyś dobrze, masz problem z doborem dodatków, na początek poczytaj trochę o tym. Taka teoria i codzienne przeglądanie pewnych gazet czy portali bardzo się przydaje. W Internecie jest takich porad całe mnóstwo. Oczywiście, nie można ślepo podążać za modą, ale są takie ogólne zasady, których raczej powinno się trzymać Początkowo będziesz miała misz masz w głowie, ale to przejdzie.

Osobiście, często wchodzę do jakiegoś sklepu i z ubrań które owy sklep posiada, kompletuje cały zestaw. Nie zwracam uwagi na cenę albo to, czy wyszłabym tak na ulicę, czy nie (np. czy mam na tyle odwagi). Biorę rzeczy które mi się podobają, które moim zdaniem pasują do siebie (oczywiście we właściwym rozmiarze), włącznie z dodatkami. Przymierzam to i widzę czy coś pasuje do siebie, czy lepiej coś zamienić itd. Polecam taki sposób

Wybierając się teraz na zakupy, zastanów się co chciałabyś założyć, co do Ciebie by pasowało. Zależy, czy potrzebujesz ubrań sportowych, czy eleganckich, jakiego typu, gdzie miałabyś w nich wychodzić. Uważam, że na tym etapie powinnaś kupować rzeczy bardziej uniwersalne, szczególnie mam na myśli dodatki. To pozwoli Ci skompletować więcej sensownych zestawów. Eksperymentuj Jeżeli nie jesteś czegoś pewna, chcesz o coś zapytać, wrzucaj tutaj zdjęcia swoich wieszaków, a Wizażanki na pewno Ci pomogą i doradzą

Ale strzeliłam monolog
__________________
'Do you like my tight sweater? See how it fits my body!'
M a d y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.