QLAIRA - wątek zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 18:13   #901
m_a_r_t_y_n_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

no zobaczymy jak to bedzie... mam nadzieje ze wporzadku... no i najwyzsza pora zmienic lekarza... dzieki dziewczyny, milego wieczoru!
m_a_r_t_y_n_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:52   #902
brunecia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blend_she Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie błagam - 2-3 miesiące plamienia? ja właśnie posiadam kilka dni i mam nadzieje że się skończą niedługo kurcze.. bo nie podobają mi się ;(
Hehe no ja tak miałam,co prawda przy innych tabletkach,ale na początku stosowania miałam plamienia 2 tyg.potem tydzień nie miałam i tak w kółko przez prawie 2 miesiące...wkurzające to było nie powiem,ale potem wszystko się unormowało i jak najbardziej tabletki mi służyły bez żadnych skutków ubocznych.Ja właśnie idę zażyć pierwszą tabletkę Q.
Ciekawe ja to będzie wyglądało u mnie.Czy miałyście jakieś wzmożone bóle migrenowe głowy przy Q??
Miłego wieczorku dziołuszki
brunecia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:11   #903
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

No ja jestem przy 15 tabletce,i jak narazie jest za***iscie,nic mi nie dolega,zadnych plamien(a byly przez 10 dni),piersi troche bola,ale poprostu sa wieksze,zadnych bolow w klatce ,ani mi sie nie odbija,ogolnie super i libido up.mam tylko nadzieje ze skutecznosc bedzie dobra.,no i wsumie to pierwsze opakowanie.
Z moich obserwacji wynika,zeby za bardzo sie nie sugerowac opiniami innych,bo kazdy reaguje inaczej i tyle,czasem tez mam wrazenie ze zbyt wiele osob sobie wkreca rozne rzeczy i poprostu w to wierzy.Troche luzu nie zaszkodzi.
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:23   #904
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Jeśli chodzi o te plamienia, to mi zdarzały się do 4 miesiąca brania Q, a potem było super, żadnych plamień.. tylko niestety te krostki :/
Trwały zazwyczaj tak 3 dni
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 07:35   #905
brunecia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

A powiedzcie mi dziewczynki czy któraś z Was pali te świńskie papieroski przy stosowaniu Q?
Ja niestety palę,ale paliłam też przy wcześniejszych tabletkach,wiem co pisze odnośnie palenia w ulotce i tak się zastanawiam czy nie rzucić tego świństwa w cholerkę.Zastanawia mnie czy może skutki uboczne nie są bardziej odczuwalne przez osoby które palą?
brunecia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 07:56   #906
aniank
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Dostałam właśnie receptę. Zastanawiam się nad krwawieniem tzn. okresem. Nigdzie nie mogę znależć jak długo on trwa. Tydzień tak jak zwykle czy tylko przez dni brania placebo. Czy jak zacznę brać nowe opakowanie to mi się skończy?
aniank jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:03   #907
mama oliego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Hej Kobietki. No i dostałam w nocy okres. Dzień przed ale u mnie to tak bywa dzień do przodu lub do tyłu, różnie. Obudziły mnie straszne boleści. Wzięłam 2 tabl. ketonalu 100 (tylko to już jako tako daje radę) i po godzinnej męczarni w końcu zasnęłam. Krwawienie też obfite. Może choć miesiączka będzie krótsza, normalnie mam 7 dni w tym 4 pierwsze najbardziej bolące.
mama oliego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 10:14   #908
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez brunecia87 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczynki czy któraś z Was pali te świńskie papieroski przy stosowaniu Q?
Ja niestety palę,ale paliłam też przy wcześniejszych tabletkach,wiem co pisze odnośnie palenia w ulotce i tak się zastanawiam czy nie rzucić tego świństwa w cholerkę.Zastanawia mnie czy może skutki uboczne nie są bardziej odczuwalne przez osoby które palą?
rzuć to rzuć!! toż to samo niezdrowie
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:31   #909
ewejaz
Raczkowanie
 
Avatar ewejaz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 250
GG do ewejaz
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniank Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie receptę. Zastanawiam się nad krwawieniem tzn. okresem. Nigdzie nie mogę znależć jak długo on trwa. Tydzień tak jak zwykle czy tylko przez dni brania placebo. Czy jak zacznę brać nowe opakowanie to mi się skończy?
Krwawienie twa różnie zależy od osoby. U mnie zaczynało się przy 1-ej 2-ej tabletce ciemno czerwonej jest bardzo skąpe i trwa z reguły do pierwszej tabletki z nowego opakowania.
ewejaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:34   #910
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Lekarze mają (niestety) odmienne opinie nt sposobu przejścia z tabletek na tabletki. Ja zmieniałam z Yasmin na Qlairę. Lekarz kazał zrobić normalną 7 dniowa przerwę i ósmego dnia wziąć nowe tabletki. Na ulotce było wyraźnie napisane że nie robi się przerwy. Przeczytałam więc chyba wszystko co było na ten temat w Internecie. Wynika z tego, że przy zmianie z tabletek na tabletki tak samo silne lub silniejsze (chodzi o zawartość hormonu) można zarówno robić przerwę i jej nie robić. Ja posłuchałam jednak ulotki a nie lekarza i nie robiłam przerwy.
Druga sprawa: ponieważ miałam bardzo niespójne informacje nt "od kiedy działą zabezpieczenie" (spotkałam się z wersją konieczności dodatkowego zabezpieczenia przez od 9 dni do miesiąca - wg pani farmaceutki z apteki) na wszelki wypadek zabezpieczałam sie dodatkowo przez miesiąc. Teraz jestem przy trzecim opakowaniu i jest ok.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 10:36   #911
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mama oliego Pokaż wiadomość
Hej Kobietki. No i dostałam w nocy okres. Dzień przed ale u mnie to tak bywa dzień do przodu lub do tyłu, różnie. Obudziły mnie straszne boleści. Wzięłam 2 tabl. ketonalu 100 (tylko to już jako tako daje radę) i po godzinnej męczarni w końcu zasnęłam. Krwawienie też obfite. Może choć miesiączka będzie krótsza, normalnie mam 7 dni w tym 4 pierwsze najbardziej bolące.

U mnie pierwsza miesiaczka byla taka jak zawsze,ale nastepne zawsze byly bardzo krotkie(kiedys jak bralam)teraz mam nadzieje ze beda tez takie.Mozliwe ze glowa bolala cie przed okresem.
Mnie dzis boli lydka i piersi strasznie,jak przed okresem.No i za dwa tyg lece do Polski,i zastanawiam sie jak to bedzie ze zmiana czasu,wprawdzie to tylko godzina.I czy jesli bede brala nadal tak samo o 17.00 a w polsce to bedzie 18.00,to chyba nic sie nie stanie.co myslicie.
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 12:36   #912
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Ja myślę, że godzina w przód czy tył zbyt wielkiej różnicy nie robi. Ja biorę o 19, mam ustawiony budzik w komórce, ale czasami jest tak, że nie wezmę blistra ze sobą bo zapomnę i muszę wziąć tabletkę później. Wesoło było tylko jak zmieniałam strefę czasową o 8h i musiałam się budzić o abstrakcyjnie wczesnej godzinie, żeby wziąć tabletkę
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:27   #913
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

No niezle,a ja sie martwie o 1 godzine,nadal bede brala o 17.00 czyli o 18.00 w Polsce.Wy dziewczyny sie martwicie o papierosy,a ja ostatnio co weekend jakas impreza w tyg czasem winko z mezem,nie mam zadnych wymiotow ani kaca,ale kurna troche zaczynam sie martwic,musze zakonczyc te balowanie,bo moja watroba sie zbuntuje he he.chciaz ostatnio czytalam artykul,ze watroba ciezej pracuje jesli sie bierze tabletki i pije alkohol,co w efekcie prowadzi do szybszego upijania sie i dluzej nas trzyma.
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:15   #914
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aniank Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie receptę. Zastanawiam się nad krwawieniem tzn. okresem. Nigdzie nie mogę znależć jak długo on trwa. Tydzień tak jak zwykle czy tylko przez dni brania placebo. Czy jak zacznę brać nowe opakowanie to mi się skończy?
Ja mam za sobą dopiero 2 "okresy" - oba zaczęły się w 28 dniu (standardowo wg ulotki okres pojawia się w 26 dniu) i trwały 3 dni. Okres miał bardziej postać plamień i brudzeń niż krwawienia. Przy innych tabletkach używałam tamponów "super" teraz starczają mi maksymalnie rozmiar "normal"

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mama oliego Pokaż wiadomość
Hej Kobietki. No i dostałam w nocy okres. Dzień przed ale u mnie to tak bywa dzień do przodu lub do tyłu, różnie. Obudziły mnie straszne boleści. Wzięłam 2 tabl. ketonalu 100 (tylko to już jako tako daje radę) i po godzinnej męczarni w końcu zasnęłam. Krwawienie też obfite. Może choć miesiączka będzie krótsza, normalnie mam 7 dni w tym 4 pierwsze najbardziej bolące.
Mój pierwszy "okres" przy Q był bardzo bolesny, jak z czasów gdy nie brałam żadnych tabletek, aż byłam zdziwiona gdyż odzwyczaiłam się od takiego bólu. Ale kolejny był bezbolesny - nie czułam że go mam
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:42   #915
mama oliego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Mój pierwszy "okres" przy Q był bardzo bolesny, jak z czasów gdy nie brałam żadnych tabletek, aż byłam zdziwiona gdyż odzwyczaiłam się od takiego bólu. Ale kolejny był bezbolesny - nie czułam że go mam
O to tak właśnie jak u mnie, koszmarnie dziś się czuję, chodzę skulona, mam mroczki przed oczami i zbiera mi się na wymioty, tabletki mi wcale nie pomagają no ale cóż, trzeba jakoś funkcjonować. Najchętniej położyłabym się do łóżka. Tak źle już dawno się nie czułam. Pamiętam jak dostałam okres ostatnio wzięłam ketonal i zabrałam się za wekowanie sałatki grzybowej. Dziś porażka.
mama oliego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 17:00   #916
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

za miesiac bedzie lepiej,zobaczysz.
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 21:09   #917
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!
Postanowiłam do Was dołączyć. Ja biorę Q od 2 tygodni. Póki co jest wszystko ok, chociaż mam obawy że będzie tak jak z pozostałymi tabletami, brałam juz Yasminelle, Mercilon... po 3 tygodniach miałam takie bóle brzucha że nie wyrabiałam. No i te ciągłe schizy że jestem w ciąży mam nadzieję że teraz bedzie ok
Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:45   #918
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

hej dziewczyny rowniez sie do was podlaczam..;co prawda podczytywalam juz wczesniej sobie was..
Q zaczelam wczoraj a wiec nic nie moge jeszcze powiedziec na ten temat jak sie czuje ...
ostatnio bralam kilka ms cilest ale ze mialam potworne bole glowy mdlosci sennosc wrazenie ze puchne odstawilam je ...gin przepisal mi Q mowiac ze to takie tabl lecznicze nowoczesne i lekkie dla organizmu
zobaczymy co bedzie sie dzialo dalej i bede wam relacjonowac
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:58   #919
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej dziewczyny rowniez sie do was podlaczam..;co prawda podczytywalam juz wczesniej sobie was..
Q zaczelam wczoraj a wiec nic nie moge jeszcze powiedziec na ten temat jak sie czuje ...
ostatnio bralam kilka ms cilest ale ze mialam potworne bole glowy mdlosci sennosc wrazenie ze puchne odstawilam je ...gin przepisal mi Q mowiac ze to takie tabl lecznicze nowoczesne i lekkie dla organizmu
zobaczymy co bedzie sie dzialo dalej i bede wam relacjonowac


Hej wiec zaczynamy razem
Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 18:49   #920
brunecia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej dziewczyny rowniez sie do was podlaczam..;co prawda podczytywalam juz wczesniej sobie was..
Q zaczelam wczoraj a wiec nic nie moge jeszcze powiedziec na ten temat jak sie czuje ...
ostatnio bralam kilka ms cilest ale ze mialam potworne bole glowy mdlosci sennosc wrazenie ze puchne odstawilam je ...gin przepisal mi Q mowiac ze to takie tabl lecznicze nowoczesne i lekkie dla organizmu
zobaczymy co bedzie sie dzialo dalej i bede wam relacjonowac
Ja też brałam Cilest bóle głowy okropne,lekarze zdiagnozowali jako migrena.
Ja dziś biorę 3 tabletkę Q,więc też nie mogę powiedzieć co i jak,na razie czuje się dobrze,oprócz tego,że mam troche bardziej obfitą miesiączkę niż zwykle(1 tabletkę wzięłam w 1 dzień okresu),mam nadzieję,że po Q te bóle głowy znikną i rzeczywiście w dużej mierze były spowodowane przez Cilest.
brunecia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 08:18   #921
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

dzis 3 tabsa mozliwe ze okres troche wiekszy niz zwykle mamsamopoczucie ok cilest bralam pol roku i w polowie zaczely sie migrenowe bole glowy ze musialam brac tabl przeciwbolowe bo nie dalo sie normalnie funkcjonowac...
mam nadzieje ze nie bede miala jakis dziwnych plamien sennosci bolow glowy i puchniecia
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 09:52   #922
brunecia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 38
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dzis 3 tabsa mozliwe ze okres troche wiekszy niz zwykle mamsamopoczucie ok cilest bralam pol roku i w polowie zaczely sie migrenowe bole glowy ze musialam brac tabl przeciwbolowe bo nie dalo sie normalnie funkcjonowac...
mam nadzieje ze nie bede miala jakis dziwnych plamien sennosci bolow glowy i puchniecia
Ja też mam bardzo obfity okres i wątpie żeby się szybko skończył to samo miałam po Cileście
brunecia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 14:45   #923
mama oliego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Czesc Kochane. Ja jestem w siódmym niebie (jak narazie). Tak jak miałam 7 dni miesiączki tak po Q skończyła mi się po 2 dniach. Pierwszy dzień miałam dość obfite krwawienie, drugi lekko zabrudzony tampon, w nocy nic i dziś już również nic, chyba że to taka jednodniowa przerwa. Super. Narazie czuję się dobrze. Oby tak dalej.
mama oliego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 13:06   #924
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

ja biore juz 21 tabletke poki co jest ok )
Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:29   #925
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Witajcie, chciałam spytać czy zauważacie wpływ Qlairy czy innych tabletek na włosy ?
Ja 10 lat lat temu gdy nie brałam tabletek anty miałam półdługie włosy, które lekko się kręciły. Potem długo nosiłam krótkie.
Teraz znów zapuszczam i włosy już się nie kręcą, co najwyżej lekko falują.
Ostatnio spotkałam koleżankę, która miała kręcone włosy, jest obecnie w ciąży i również jej się "wyprostowały"- teraz nasze włosy są takie same.
Wiem, że często włosy kobiet w ciąży prostują się, ale czy przy tabletkach również ? Czy po prostu ja jestem 10 lat starsza i mój organizm się zmienił ?
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 11:40   #926
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Witajcie, chciałam spytać czy zauważacie wpływ Qlairy czy innych tabletek na włosy ?
Ja 10 lat lat temu gdy nie brałam tabletek anty miałam półdługie włosy, które lekko się kręciły. Potem długo nosiłam krótkie.
Teraz znów zapuszczam i włosy już się nie kręcą, co najwyżej lekko falują.
Ostatnio spotkałam koleżankę, która miała kręcone włosy, jest obecnie w ciąży i również jej się "wyprostowały"- teraz nasze włosy są takie same.
Wiem, że często włosy kobiet w ciąży prostują się, ale czy przy tabletkach również ? Czy po prostu ja jestem 10 lat starsza i mój organizm się zmienił ?
trudno tu cokolwiek powiedziec wplyw hormonow ma napewno duze znaczenie a kazdy organizm jest inny
ja cale zycie mam krecone wlosy nawet po ciazy takie zostaly i nigdy na nie nic nie wplynelo..
moze tez to zalezy jak sie dba o wlosy...

ps co do Q po 5 dniach brania czuje sie swietnie narazie zero wad oby tak dalej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 12:43   #927
paulinaduszak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Jestem przy pierwszym opakowaniu Qlairy i narazie kiszka...plamienia już 10 dzień i w sumie jestem zawiedziona....
A jak u Was sprawy związane z libido????
__________________
maxim
paulinaduszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 16:55   #928
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulinaduszak Pokaż wiadomość
Jestem przy pierwszym opakowaniu Qlairy i narazie kiszka...plamienia już 10 dzień i w sumie jestem zawiedziona....
A jak u Was sprawy związane z libido????


ja nie narzekam i nie mam plamień
Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 17:10   #929
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Ja dziś rozpoczynam 3 opakowanie. Tym razem okres dostałam normalnie, czyli przy placebo, pierwszy dzień taki delikatny, że starczyła wkładka, a dziś w nocy obudził mnie chlupot i okazało się, że wyglądam jak po gwałcie. No tego to się nie spodziewałam, z reguły nawet jak w dzień się lało to w nocy było suchutko. A dziś w dzień już ok i coraz mniej, teraz prawie nic.
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 17:26   #930
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Co do wlosow to nie wiem bo mam proste,jedyne co moge napisac to,to ze moja corka urodzila sie z kreconymi wloskami ale teraz majac 11 lat ma lekko falujace,zadnych lokow.
u mnie ibido zaskakujaco wieksze,jestem przy pierwszym opakowaniu 20 tabletka i narazie zadnych plamien,tylko troche krostek wokolo ust i na brodzie.nie ukrywam ze czekam na pierwszy okres przy nich,i jesli pojawi sie normalnie bede mogla powiedziec ze jestem bardzo zadowolona.
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 19:08:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.