QLAIRA - wątek zbiorczy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 14:03   #1141
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

aha to spoko
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 22:17   #1142
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

I tak dziwnie sie czuje,wezly chlonne mnie bola brzuch ogromny sie zrobil jakby mial zaraz eksplodowac.Moze jakies chorobsko mnie bierze.
__________________
http://super-sylwetka.pl/
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 08:26   #1143
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

xeniaa super, że sie wyjasniło pewnie lada moment dostaniesz @

Mój okres się właśnie kończy trwał 3 dni + 1 minimalnego plamienia i w zasadzie w porównianiu w wcześniejszymi "powodziami" to prawie go nie było, fajniutko
Bałam się, że będę dostawała w piątek/sobotę czyli niefortunnie bo na weekend ale dostałam popołudniu w niedziele i oby tak zostało.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 09:58   #1144
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Rossi czyli dostajesz go nieregularnie,ja przez 3 opakowania przy 22-23 tabletce a dzis 24 i nic.czuje sie zle,moze to stres bo nie spalam.Mam dziwny posmak w ustach wezly na szyi powiekszone,i biust z 102cm na 106cm mi urosl.ktore to twoje opakowanie



Wkoncu dostalam ufff,jutro czerwone wiec moze sie uregulowalo,na poniedzialek mam na wyniki krwi do kontroli a tak na wszelki wypadek sobie zrobie.
__________________
http://super-sylwetka.pl/

Edytowane przez xseniaa
Czas edycji: 2011-01-07 o 20:13
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:59   #1145
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xseniaa Pokaż wiadomość
Rossi czyli dostajesz go nieregularnie,ja przez 3 opakowania przy 22-23 tabletce a dzis 24 i nic.czuje sie zle,moze to stres bo nie spalam.Mam dziwny posmak w ustach wezly na szyi powiekszone,i biust z 102cm na 106cm mi urosl.ktore to twoje opakowanie
Może jakaś choroba Cie bierze, skoro węzły chłonne bolą? Niby do 3 opakowania powinno sie uregulować, więc zobaczysz jak będzie dalej. Ja dopiero zaczęłam drugie opakowanie. Żeby i mi tak biust urósł byłabym w niebo wzięta


Cytat:
Napisane przez xseniaa Pokaż wiadomość
Wkoncu dostalam ufff,jutro czerwone wiec moze sie uregulowalo,na poniedzialek mam na wyniki krwi do kontroli a tak na wszelki wypadek sobie zrobie.
Stres jak widać robi swoje

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2011-01-08 o 11:00
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 08:23   #1146
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nina1989 Pokaż wiadomość
Hej kobietki
Jestem nowa na forum, ale mam nadzieję, że pomożecie mi swoją doświadczoną radą. Otóż przed świętami zostały mi przepisane tabletki Qlaira i niedługo zaczynam je brać. Dodam, że są to moje pierwsze tabletki-stwierdziłam, że być może ta metoda będzie dla mnie najodopowiedniejsza. Mimo rozmowy z lekarzem mam jeszcze kilka wątpliwości:
1)Pani doktor twierdzi, że tabletki działają od 1tabletki branej prawidłowo czyli w 1dniu miesiączki, ale tu zauważyłam troszkę innych wypowiedzi. Czyli o co z tym chodzi?
2) Co do skuteczności- tabletki mają niby 99,9% przy idealnym stosowaniu-ale już akurat o tych wyczytałam na forach, że niby mają mniejszą niż inne..? Poprostu nie chcę się jak głupia niepotrzebnie stresować..
3) Tabletki a prezerwatywa: czy stosując tabletki stosujecie też prezerwatywę? Bo wyczytałam już na kilku forach takie wypowiedzi... Czy to czasem nie jest w tym wypadku zbędne? Nie mówię tu o AIDS i innych chorobach płuciowych, bo uważam, że skoro ja u ginekologa mam badania, to mój chłopak też może się zbadać- więc dostał taki nakaz;p
4) A co do skutków ubocznych i występowania ch bądź nie, to chyba jednak nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo każda kobieta ma indywidualny organizm Nie ukrywam jednak, że nie chciałabym przytyć albo mieć zmniejszone libido;/
1) jak bierzesz prawidłowo w pierwszym dniu miesiączki to działają od pierwszej tabletki. Wątpliwości dotyczą sytuacji przejścia z jednych tabletek na inne - tutaj lekarze mają różne opinie (sama tego doświadczyłam).
2) to prawda, że te tabletki mają ciut mniejszą skuteczność niż inne. Piszę "ciut" gdyż to są naprawdę minimalne różnice (poniżej 1 %) i nie trzeba się tym martwić.
3) zdarzyło mi się stosować dodatkowo prezerwatywę tylko gdy miałam wymioty albo ostre biegunki
4) libido... hm... spadek libido to moja zmora. Pojawiło się po jakimś roku brania tabletek (biorę 4 lata). Może Tobie się poszczęści. Myśl pozytywnie.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez xseniaa Pokaż wiadomość
Rossi czyli dostajesz go nieregularnie,ja przez 3 opakowania przy 22-23 tabletce a dzis 24 .
Ja miałam do tej pory 5 okresów i nie było regularne: plus/minus 3 dni.
To taki minus tych tabletek, bo przy poprzednich dostawałam z dokładnością co do godziny. Ale byłam gotowa to przeboleć, gdyż okres jest (jak to ktoś fajnie napisał) "zmiażdżony doi minimum"
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 15:58   #1147
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Koniec okresu,przez ostatnie 3 miesiace byl po 7 dni,a teraz normalnie,bardzo mi sie to podoba.wykupilam na 6 miesiecy z gory,to znaczy dostalam bo w Irlandii antykoncepcja jest za darmo,jesli ma sie karte medyczna.We wtorek robilam krew na proby watrobowe i ogolnie w nastepnym tyg beda wyniki.Mam nadzieje ze wszystko jest ok,bo bardzo mi podchodza te tabletki
__________________
http://super-sylwetka.pl/
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 08:36   #1148
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a ja jednak po pół roku brania Qlairy poprosiłam gina o zmianę na krążek NuvaRing

Pól roku temu gin - na moje zerowe po 3,5 roku brania Yasmin libido - zaproponował mi zmianę na krążek ewentualnie na tabletki Qlaira).

Najpierw zdecydowałam się na Qlairę, ale nie mają wpływu na moje nieszczęsne libido Gin powiedział, że krążek to dobra decyzja, bo jeśli mam czuć się lepiej to właśnie po krążku.

Qlairę - w stosunku do Yasmin - oceniam pozytywnie:
Plusy: Okres minimalny, wystarczają średnie tampony, bezbolesny, brak dolegliwości żołądkowych, ciut większa wilgotność
Minusy: okres nieregularny (plus/minus 3 dni), lekka bolesność piersi, tabletki z różną ilością hormonów sprawiają że trzeba bardziej się pilnować.
Jeśli nie liczyć libido, to mogę polecić te tabletki.
Ja sama nie wiem jak to będzie po krążku, ale postanowiłam spróbować.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 10:32   #1149
eyesmayshine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

U mnie z kolei zmiana z Yasminu na Qlairę okazała się wybawieniem. Yasmin stosowałam przez ok. 3lata, na początku było ok, później przyszł drażliwość i zerowe libido. Na to ostatnie pomogła Qlaira, według mnie to najlepsze tabletki, jakie kiedykolwiek brałam.
pozdrawiam
eyesmayshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 11:31   #1150
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Wedlug mnie takze.

Niestety moje wyniki lekko podwyzszone Aspat 55 alat 28.mam za miesiac sprawdzic i jesli nie spadna odstawic pigulki.

annuar napisz jak juz zaczniesz krazek,mnie tez polecala ginekolog.
__________________
http://super-sylwetka.pl/
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 11:50   #1151
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Wlasnie zakonczylam pierwsze opakowanie. Na poczatku zaznacze, ze pigulki biore od 17 roku zycia, obecnie mam 30 lat. Zawsze cos mi nie pasowalo, ale z koniecznosci bralam do czasu kiedy odkrylam plastry Evra. Bardzo dobrze je tolerowalam + niewatpliwa zaleta: ochrona watroby. Oczywiscie wiadomo, ze substancja uwalniana z plastra trafila do organizmu, ale zawsze lepsze to niz tabletka. Niestety strasznie skoczyl mi testosteron, nie mowie juz o prolaktynie ktora skacze mi co jakis czas (bralam Norprolac, teraz wystarczy Castagnus). Gin powiedzial, ze na ten testosteron Qlaira bedzie idealna. Tzn. bede miala zarowno antykoncepcje jak i leczenie.
Najpierw przeczytalam wszystko co o Qlairze bylo w necie, na jednym forum szczeka mi opadla, ani jednego pozytywa ... Z jak najgorszym nastawieniem zaczelam wiec pierwsze opakowanie (po Evrze zrobilam mala przerwe, czekalam na okres 2 miesiace - u mnie to standard i 1 dnia miesiaczki zaczelam brac). Caly czas czekalam na skutki uboczne. I sie w zasadzie nie doczekalam. Moj organizm bardzo dobrze toleruje te tabletki. Nie przytylam, piersi (niestety) nie powiekszyly mi sie, nie bolaly, apetyt w normie, libido tez. Miesiaczke dostalam zaraz po zazyciu drugiej czerwonej tabletki. Zadnych plamien wczesniej nie bylo. Jedyny minus - suchosc, ale sobie jakos z tym radze. Cera od razu lepsza (po skoku testosteronu mialam maly wysyp), wlosy jeszcze nie doszly do nomy, ale gin mowi, ze zeby przetluszczanie sie zmnieszylo musze brac co najmniej 3 miesiace. Za miesiac zbadam testosteron, ale osobiscie mi te pigulki bardzo podpasowaly. Byc moze dlatego, ze w zwiazku z moimi zaburzeniami hormonalnymi jestem wlasnie ich targetem.
__________________

"There's a woman inside of all of us

Who never quite seems to get enough
Trying to play by the rules is rough
Cause sooner or later something's going to erupt ...".
Ch. Aguilera "Still Dirty".
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 11:55   #1152
szitoslawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

dzisiaj zaczynam brać qlairę. pierwszy dzień, właśnie skończyłam yasminelle, które brałam jakieś pół roku. przewertowałam ulotkę i trochę się boję tych wszystkich skutków ubocznych... cóż, każdy organizm reaguje inaczej, zobaczymy. : )
szitoslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 13:25   #1153
misia88czyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Thumbs down Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Dziewczyny uważajcie na tą qlairę!!! przygode z tabletkami zaczełam ok 4 lat temu na początek brałam cilesty ale miałam zerowe libido no ale jakos tam wytrzymywalismy potem bralam Yasminelle nie Yasmin na poczatku bylo dobrze ale potem libido spadlo podczas nie wytrzymywalam dostawalam jakas glupawke podczas też przytyłam i to sporo bo ok 10 kg. Po takich wydarzeniach przyszedł czas na zmianę i padlo na tą nieszczesne qlaire. co mnie podkusiło nie wiem ale po poł roku brania tych tabsow z reszta tez nie bez problemow (nieregularne krwawienia) za to miałam libido w normie po raz pierwszy od brania jakich kolwiek tabsów zrobilam test ciażowy bo jakos mnie tak piersi bolaly i troche mnie mdlilo ale za to wieczorem. no i postanowilismy zrobić test ciazowy i co?! I JESTEM W CIĄŻY!!!!! !!!!!!!
misia88czyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:32   #1154
ewejaz
Raczkowanie
 
Avatar ewejaz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 250
GG do ewejaz
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misia88czyca Pokaż wiadomość
Dziewczyny uważajcie na tą qlairę!!! przygode z tabletkami zaczełam ok 4 lat temu na początek brałam cilesty ale miałam zerowe libido no ale jakos tam wytrzymywalismy potem bralam Yasminelle nie Yasmin na poczatku bylo dobrze ale potem libido spadlo podczas nie wytrzymywalam dostawalam jakas glupawke podczas też przytyłam i to sporo bo ok 10 kg. Po takich wydarzeniach przyszedł czas na zmianę i padlo na tą nieszczesne qlaire. co mnie podkusiło nie wiem ale po poł roku brania tych tabsow z reszta tez nie bez problemow (nieregularne krwawienia) za to miałam libido w normie po raz pierwszy od brania jakich kolwiek tabsów zrobilam test ciażowy bo jakos mnie tak piersi bolaly i troche mnie mdlilo ale za to wieczorem. no i postanowilismy zrobić test ciazowy i co?! I JESTEM W CIĄŻY!!!!! !!!!!!!
o rany teraz to mnie przestraszyłaś!!!!!!!!!!! !!!!!! A braałaś regularnie???? albo jakąś zapomniałaś???? Ja je też biorę ok pół roku.
ewejaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 16:13   #1155
misia88czyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewejaz Pokaż wiadomość
o rany teraz to mnie przestraszyłaś!!!!!!!!!!! !!!!!! A braałaś regularnie???? albo jakąś zapomniałaś???? Ja je też biorę ok pół roku.
Wszytkie co do joty żadnych innych leków nie brałam więc na wchłanianie wpływu nie było nawet alkohol nie zaszkodził bo tabletki brałam o 8 rano
misia88czyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:49   #1156
szitoslawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

o kurczę. to nie jest chyba pierwszy post, który świadczy o kiepskości tych tabletek. przeczytałam parę wątków, większość kobiet jest z tych tabletek niezadowolona...
szitoslawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 12:54   #1157
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

a ja je biore juz pol roku i nie narzekam to sa pigulki jak inne i brane normalnie regularnie nie powoduja ciazy

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez szitoslawa Pokaż wiadomość
o kurczę. to nie jest chyba pierwszy post, który świadczy o kiepskości tych tabletek. przeczytałam parę wątków, większość kobiet jest z tych tabletek niezadowolona...
a ja nie znam takich pigulek z ktorych kazda bylaby zadowolona
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 16:36   #1158
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

A ja tam nie narzekam,zawsze sa jakies minusy.Dziwne ze ktos wpada na chwile i wszystkich nas stresuje,kazdy jest inny inaczej reaguje.ja w grudniu duzo alko pilam i nawet zapijalam drinkiem okres przyszedl na czas.Oczywiscie zawsze trzeba sie liczyc z ciaza.
__________________
http://super-sylwetka.pl/
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 20:06   #1159
jus_ty_na
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Witam dziewczyny, mam do sprzedania 2 opakowania tabletek QLAIRA ponieważ mi nie pasują. Są zapakowane, data ważności jest do 2013roku jak by któraś z Was była chętna to proszę piszcie najlepiej na gg nr.33063378
jus_ty_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 07:39   #1160
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misia88czyca Pokaż wiadomość
Dziewczyny uważajcie na tą qlairę!!! przygode z tabletkami zaczełam ok 4 lat temu na początek brałam cilesty ale miałam zerowe libido no ale jakos tam wytrzymywalismy potem bralam Yasminelle nie Yasmin na poczatku bylo dobrze ale potem libido spadlo podczas nie wytrzymywalam dostawalam jakas glupawke podczas też przytyłam i to sporo bo ok 10 kg. Po takich wydarzeniach przyszedł czas na zmianę i padlo na tą nieszczesne qlaire. co mnie podkusiło nie wiem ale po poł roku brania tych tabsow z reszta tez nie bez problemow (nieregularne krwawienia) za to miałam libido w normie po raz pierwszy od brania jakich kolwiek tabsów zrobilam test ciażowy bo jakos mnie tak piersi bolaly i troche mnie mdlilo ale za to wieczorem. no i postanowilismy zrobić test ciazowy i co?! I JESTEM W CIĄŻY!!!!! !!!!!!!
A jesteś pewna?
A w którym dniu cyklu robiłaś test ?
A jakie miałaś objawy oprócz nudności i bóli piersi ?
A co z krwawieniem z odstawienia ?
A w którym tygodniu ciąży jesteś ?

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez szitoslawa Pokaż wiadomość
o kurczę. to nie jest chyba pierwszy post, który świadczy o kiepskości tych tabletek. przeczytałam parę wątków, większość kobiet jest z tych tabletek niezadowolona...
To nie jest tak, że większość kobiet jest z tych czy innych tabletek niezadowolona.
To jest tak, że większość internetowych wypowiedzi to wypowiedzi kobiet niezadowolonych.

A bierze się to z natury człowieka - bardziej lubimy narzekać, niż dzielić się pozytywami, jak mamy wątpliwości to szukamy w internecie odpowiedzi czy pocieszenia itp.
Kobiety zadowolone z tabletek z reguły nie biorą udziału w forach.
Kobiety niezadowolone chcą się tym podzielić, sprawdzić jak to jest u innych itp. i stąd wrażenie, że większość jest niezadowolona.

Najlepszy dowód to taki, że często pojawia się tu jakaś nowa kobitka, ma jakiś problem, i znika. Nie wiadomo, co się z nią stało. Ja stawiam na to, że problem zniknął, ale jej już się nie chce o tym pisać. Odezwie się i powróci, jak znowu coś będzie nie tak.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 13:47   #1161
misia88czyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a ja je biore juz pol roku i nie narzekam To sa pigulki jak inne i brane normalnie regularnie nie powoduja ciazy

---------- dopisano o 13:54 ---------- poprzedni post napisano o 13:53 ----------


a ja nie znam takich pigulek z ktorych kazda bylaby zadowolona
brałam wszystkie normalnie i w ciążę zaszłam no i byłam zadowolona z nich dopóki nie zrobiłam testu.
wpadłam na ten wątek bo chciałam ostrzec i faktycznie nie szukałam nic o tych tabsach bo byłam zadowolona w końcu libido było w normie.

Edytowane przez misia88czyca
Czas edycji: 2011-01-21 o 14:02
misia88czyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:18   #1162
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

misia88czyca:

Czy możesz odpowiedzieć na moje pytania z maila powyżej, tzn:

A jesteś pewna, że jesteś w ciąży?
A w którym dniu cyklu robiłaś test ?
A jakie miałaś objawy oprócz nudności i bóli piersi ?
A co z krwawieniem z odstawienia ?
A w którym tygodniu ciąży jesteś ?


Przepraszam, ale Twoja pierwsza wypowiedź jest nieco chaotyczna (zwalmy to na emocje) i próbuję to uporządkować...
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 15:48   #1163
misia88czyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

[QUOTE=Annuar;24524102]misia88czyca:

Czy możesz odpowiedzieć na moje pytania z maila powyżej, tzn:

A jesteś pewna, że jesteś w ciąży?
A w którym dniu cyklu robiłaś test ?
A jakie miałaś objawy oprócz nudności i bóli piersi ?
A co z krwawieniem z odstawienia ?
A w którym tygodniu ciąży jesteś ?

1)Tak miałam robione badanie usg
2)tak w środku brania tebletek
3)brak krwawień
4)skoro je bierzesz to wiesz ze nie ma czegos takiego w tych tabsach jak krwawienie z odsawienia bo sa czerwone pigolki ktore to krwawienie maja spowodowac pozniej sa tylko 2 ktore nie maja zadnych hormonow
5) teraz już w 8
misia88czyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:22   #1164
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

ja mam jedno podstawowe pytanie czy bylas u lekarza zeby potwierdzic ciaze czy tylko mowisz to na podstawie testu

acha juz doczytalam ze mialas badanie...
widocznie jestes jedna na milion
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-21 o 16:42
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:40   #1165
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Napisala ze mialam badanie USG,wiec u lekarza byla.

czy ty wcale nie mialas krawien jak zaczelas je brac?
No przykro mi ze zaszlas,mam nadzieje i zycze ci aby malenstwo urodzilo sie zdrowe,nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.widocznie to byl Twoj czas.Powodzenia.
__________________
http://super-sylwetka.pl/
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 21:08   #1166
misia88czyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

czy ty wcale nie mialas krawien jak zaczelas je brac?

Miałam tylko skąpe i dość nie regularne. Mój Tż mówi ze natury się nie oszuka teraz już się cieszę że jestem w ciąży chociaż chciałam jeszcze tyle zrobić no cóż teraz bedę miala inne pociechy
misia88czyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 11:29   #1167
ewejaz
Raczkowanie
 
Avatar ewejaz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 250
GG do ewejaz
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misia88czyca Pokaż wiadomość
czy ty wcale nie mialas krawien jak zaczelas je brac?

Miałam tylko skąpe i dość nie regularne. Mój Tż mówi ze natury się nie oszuka teraz już się cieszę że jestem w ciąży chociaż chciałam jeszcze tyle zrobić no cóż teraz bedę miala inne pociechy
Dołączysz do grona mamusiek Służę poradą jak byś coś potrzebowała wiedzieć, jeśli będe znała odpowiedź na twoje pytanie. Jestm po 3-ch ciążach, mam trzy córeczki i zawsze ci mogę w czymś poradzić.
__________________
ewejaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 18:44   #1168
misia88czyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewejaz Pokaż wiadomość
Dołączysz do grona mamusiek Służę poradą jak byś coś potrzebowała wiedzieć, jeśli będe znała odpowiedź na twoje pytanie. Jestm po 3-ch ciążach, mam trzy córeczki i zawsze ci mogę w czymś poradzić.
śliczne dzieki zapisze sie
misia88czyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 08:06   #1169
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez misia88czyca Pokaż wiadomość
czy ty wcale nie mialas krawien jak zaczelas je brac?

Miałam tylko skąpe i dość nie regularne. Mój Tż mówi ze natury się nie oszuka teraz już się cieszę że jestem w ciąży chociaż chciałam jeszcze tyle zrobić no cóż teraz bedę miala inne pociechy
Dobrze, że się cieszysz Życzę dużo zdrowia dla Ciebie i Maleństwa.

A ja jestem trochę podłamana Twoim przypadkiem, bo w moim życiu nie ma miejsca na ewentualne dziecko

Ja również mam skąpe (ale regularne) krwawienia, co jest charakterystyczną cechą tych tabletek (i właściwie ich zaletą). Dla mnie to typowe krwawienie z odstawienia, tylko bardziej skąpe niż przy innych tabletkach. Z tego co wiem większość kobiet ma przy Q skąpy "okres". Do głowy mi nie przyszło, żeby robić test, teraz sama nie wiem...

Jeśli to nie jest zbyt osobiste pytanie to: ile masz lat ?

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

[QUOTE=misia88czyca;245257 47]
Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
misia88czyca:

4)skoro je bierzesz to wiesz ze nie ma czegos takiego w tych tabsach jak krwawienie z odsawienia bo sa czerwone pigolki ktore to krwawienie maja spowodowac pozniej sa tylko 2 ktore nie maja zadnych hormonow
Tak się jeszcze zastanawiam nad Twoją powyższą wypowiedzią...
Bo dla mnie krwawienie z odstawienia to krwawienie (mniejsze lub większe w zależności od rodzaju tabletek, przy Qlairze mniejsze) które pojawia się po każdym kolejnym opakowaniu (przy Q przy tabletkach placebo lub w pierwszych dniach nowego opakowania).

A Ty jak miałaś ?
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 15:42   #1170
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Annuar,ale ty przeciez chcesz przejsc na krazek?
__________________
http://super-sylwetka.pl/
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 19:08:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.