Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 22:07   #1381
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

okres jak będzie to będzie. sory szklana kula mi się zbiła

zabezpieczona będziesz o ile po max 7 dniach założysz nowy krążek

a badanka się robiło? kiedy ostatnio?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-31, 05:53   #1382
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
okres jak będzie to będzie. sory szklana kula mi się zbiła

zabezpieczona będziesz o ile po max 7 dniach założysz nowy krążek

a badanka się robiło? kiedy ostatnio?
Dzięki za odpowiedź. No własnie niedawno miałam robione badania i nic złego nie wyszło, ale widocznie krążek to nie dla mnie metoda. A szkoda, bo sam krązek jest super. Ogólnie zauwazylam kilka skutków ubocznych i wyciągnełam go wczoraj.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 18:25   #1383
tabasco87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

hej Dziewczynay, mam takie pytanie, jeżeli będę nosić krążek tydzień dłużej (czyli cztery tygodnie) a później zrobie tydzień przerwy i założe nowy to będę zabezpieczona? Mam problem z receptą, lekarza nie było, świeta itd więc nie mam innego wyjścia. W ulotce jest napisane, że noszenie do 4 tyg daje zabezpieczenie, ale czy moge w takim wypadku zrobić przerwe? Już sama nie wiem...
tabasco87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 20:40   #1384
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

tak, po 4 tygodniach robisz jeszcze normalnie 7dniową przerwę. ale nie trzymaj dłużej niż 4 tygodnie pod żadnym pozorem, bo nie wolno.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 18:30   #1385
edyta708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

To mój drugi krążek ,w ostatnią środę wystąpiło u mnie krewienie pomimo, że krążek miałam wyjąć dopiero w czwartek(zgodnie z planem wyjęłam w czwartek i założę go zgodnie z planem).Mam jednak pytanie czy takie nieoczekiwane krwawienie może wpłynąć na obniżenie skuteczności ?
edyta708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 21:38   #1386
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez edyta708 Pokaż wiadomość
To mój drugi krążek ,w ostatnią środę wystąpiło u mnie krewienie pomimo, że krążek miałam wyjąć dopiero w czwartek(zgodnie z planem wyjęłam w czwartek i założę go zgodnie z planem).Mam jednak pytanie czy takie nieoczekiwane krwawienie może wpłynąć na obniżenie skuteczności ?
nie, nie wpływa na skuteczność zabezpieczenia.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 07:32   #1387
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Mam swoją pierwszą receptę na NR
Od prawie pół roku (kiedy gin zaproponował mi zmianę Yasmin na krążek ewentualnie na tabletki Qlaira) śledziłam to forum.
Najpierw zdecydowałam się na Qlairę, ale ich wpływ na moje nieszczęsne libido (prawie zerowe po Yasmin) jest jednak neutralny
Gin powiedział, że to dobra decyzja, bo jeśli mam czuć się lepiej to właśnie po krążku.
Nie było mi łatwo "psychicznie" przestawić się z tabletek na krążek, ciągle boję się, że będę mieć dziwne lęki (np. że kocham się wieczorem z partnerem, zasypiamy a rano znajduję krążek w pościeli).

Ciągle nie jestem pewna kiedy go założę. Qlaira to 28 tabletek = 26 aktywne i 2 placebo. Czy włożyć NR tak jakbym zaczynała nowe opakowanie tabletek (czyli po drugiej tabletce placebo) CZY w ogóle pominąć tabletki placebo (i podobno dzięki temu uniknąć ewentualych problemów z przedłużającym się krwawieniem)?

W każdym razie od przyszłego tygodnia w końcu będę mogła napisać coś nt krążka z autopsji
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 11:08   #1388
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziś włożyłam pierwszy krążek NR. Lekarz 3 dni temu przepisał mi Clotrimazol globulki i dwa ostatnie wieczory stosowałam, ale dziś rano dostałam krwawienie i włożyłam NR. Czy po skończonym krwawieniu dalej stosować globulki? Czy globulki nie zaburzają działania krążka? A jak z antybiotykami? Mam zapalenie gardła i jestem przeziębiona i biorę Duomox, zastanawiam się czy to ma wpływ na działanie NR.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2011-01-12 o 11:11
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 06:15   #1389
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Dziś włożyłam pierwszy krążek NR. Lekarz 3 dni temu przepisał mi Clotrimazol globulki i dwa ostatnie wieczory stosowałam, ale dziś rano dostałam krwawienie i włożyłam NR. Czy po skończonym krwawieniu dalej stosować globulki? Czy globulki nie zaburzają działania krążka? A jak z antybiotykami? Mam zapalenie gardła i jestem przeziębiona i biorę Duomox, zastanawiam się czy to ma wpływ na działanie NR.
Wg ulotki antybiotyki mogą wpłynąc na działanie krążka.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:34   #1390
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Wg ulotki antybiotyki mogą wpłynąc na działanie krążka.
Już się dowiedziałam - Duomox nie wpływa, bo to amoksycylina, która jest jednym z tych antybiotyków, które nie wpływają na działanie krążka.

Dziękuję za odpowiedź, ale następnym razem radziłabym zweryfikować najpierw swoją wiedzę żeby nie wprowadzać innych w błąd.

Nie wiem dlaczego, ale w mojej ulotce w punkcie o interakcjach z lekami nie ma żadnej wzmianki dot. antybiotyków.
Choć zawsze lepiej dmuchać na zimne.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2011-01-13 o 12:58
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 05:05   #1391
Sunshine207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Są różne opinie na temat tego, czy inne leki wpływają na działanie NUVARING. Ja osobiście zasięgałam opinii u kilku źródeł. Jedna farmaceutka powiedziała, iż każdy antybiotyk może mieć wpływ na antykoncepcję i należy dodatkowo zabezpieczać się do momentu rozpoczęcia nowego cyklu. Inna farmaceutka ( chyba nieco niekompetentna) na moje pytanie dotyczące interakcji innych leków z działaniem krążka odpowiedziała mi, że każdy lek może obniżyć skuteczność, ba nawet zwykłe przeziębienie czy osłabienie organizmu moze mieć wpływ na zabezpieczenie najbardziej rzetelne źródło ( czyli moja Pani ginekolog, która ma także swoją aptekę i bardzo często spotyka się z przedstawicielami na rozmowy dotyczące nowości wchodzących do aptek) powiedziała, iż największą zaletą NUVARING jest wlaśnie to, że hormony nie dostają się do organizmu drogą pośrednią ( czyli przez żołądek), a drogą bezpośrednią, toteż żadna leki nie powinny mieć wpływu na jego działanie.
Sunshine207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 06:31   #1392
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Już się dowiedziałam - Duomox nie wpływa, bo to amoksycylina, która jest jednym z tych antybiotyków, które nie wpływają na działanie krążka.

Dziękuję za odpowiedź, ale następnym razem radziłabym zweryfikować najpierw swoją wiedzę żeby nie wprowadzać innych w błąd.

Nie wiem dlaczego, ale w mojej ulotce w punkcie o interakcjach z lekami nie ma żadnej wzmianki dot. antybiotyków.
Choć zawsze lepiej dmuchać na zimne.
Ja zaczęłam stosować Nuvaring razem z antybiotykiem i zdecydowałam się uważać jeszcze na tydzien po zakonczeniu terapii. Ale i tak przestałam stosować Nuvaring, bo miałam kilka skutków ubocznych m.in. straszny ból w łydkach, a szkoda, bo to super metoda.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 07:26   #1393
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
Już się dowiedziałam - Duomox nie wpływa, bo to amoksycylina, która jest jednym z tych antybiotyków, które nie wpływają na działanie krążka.

Nie wiem dlaczego, ale w mojej ulotce w punkcie o interakcjach z lekami nie ma żadnej wzmianki dot. antybiotyków.
Choć zawsze lepiej dmuchać na zimne.
Chciałam spytać w jaki sposób zdobyłaś tak dokładną informację ?
Być może w przyszłości będę potrzebowała sprawdzić czy akurat ten antybiotyk który przyjmuję wpływa na krążek i dlatego zaciekawiło mnie gdzie można zdobyć taką pewną informację.

Co do ulotki - faktycznie nie jest napisane co z antybiotykami, tylko ogólnie o potrzebie konsultacji leków z lekarzem. Jak dla mnie to niepełna informacja.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:04   #1394
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam stosować Nuvaring razem z antybiotykiem i zdecydowałam się uważać jeszcze na tydzien po zakonczeniu terapii. Ale i tak przestałam stosować Nuvaring, bo miałam kilka skutków ubocznych m.in. straszny ból w łydkach, a szkoda, bo to super metoda.
Ja też zdecydowałam się jednak zabezpieczać dodatkowo prezerwatywą ze względu na to, że oprócz antybiotyku biorę jeszcze trochę innych leków i nie chcę się później zastanawiać że może jednak.
Fakt, jak na razie metoda wydaje się być świetna ale jeszcze trochę czasu minie zanim się całkowicie przekonam.

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Chciałam spytać w jaki sposób zdobyłaś tak dokładną informację ?
Być może w przyszłości będę potrzebowała sprawdzić czy akurat ten antybiotyk który przyjmuję wpływa na krążek i dlatego zaciekawiło mnie gdzie można zdobyć taką pewną informację.

Co do ulotki - faktycznie nie jest napisane co z antybiotykami, tylko ogólnie o potrzebie konsultacji leków z lekarzem. Jak dla mnie to niepełna informacja.
Szukałam w internecie. Taką informację znalazłam na kilku stronach internetowych, m.in. z odnośnikami do badań wykonywanych w USA. Poza tym dokopałam się do ulotki, która jak mi się wydaje jest wersją roboczą aktualnej ulotki.

http://www.schering-plough.pl/binari...172-192755.pdf strona numer 6.

Wynika z tego że antybiotyki zawierające amoksycylinę i doksycylinę są bezpieczne.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 17:46   #1395
michalina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ratujcie !!!! nie wiem co mam myslec , czy sie mam bac czy nie ....
stosuje Nuvaring. ostatnio pomylily mi sie tygodnie. krazek powinnam wyjac 2 stycznia a wyjelam tydzien pozniej 8 stycznia po czym nieswiadoma pomylki zrobilam 7 dniowa przerwe, zalozylam nowy krazek wczoraj 15 stycznia , odbylam cala happy stosunek a dzisiaj otworzylam kalendarz i juz nie jestem taka happy.... nie mam polskiej ulotki nie wiem co mam myslec w necie nic nie znalazlam na ten temat.... czy moge zajsc w ciaze ... ????
blagam pomozcie ...
michalina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:59   #1396
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

http://www.schering-plough.pl/binari...172-192755.pdf
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 08:01   #1397
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Wczoraj zaaplikowałam pierwszy krążek Wszedł płyciej niż tampon i rano przesunął się do przodu, ale z tego co tutaj czytałam, to nie problem, ważne, że jest włożony w całości. Jestem teraz w fazie myślenia o nim i sprawdzania, czy na pewno jest, ale to pewnie minie...

Wiem, że główne problemy w związku z NR mogę mieć z... swoją głową - dziwne lęki, że wypadnie, a ja nie zauważę, wizje, że kocham się przed snem a rano znajduję go w pościeli, co za tym idzie lęk przed kochaniem się poza domem i w nietypowych miejscach...

Wzięcie tabletek mogłam łatwo sprawdzić, wystarczyło spojrzeć na listek, jak wzięłam, to wiedziałam, że jest i będzie we mnie i działa.

Idealną antykoncepcją byłaby tabletka łykana raz na 3 tygodnie
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 14:30   #1398
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, a czy są małe na poprawę włosów przy NR ?

Poprawę. tzn. w jakimś stopniu przywrócenie do stanu sprzed brania tabletek.
Bo dawniej moje włosy były gęste i kręcone, a przy tabletkach proste i jakieś cieńsze... Skoro NR ma niższą dawkę hormonów, to może...
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 18:37   #1399
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy są małe na poprawę włosów przy NR ?

Poprawę. tzn. w jakimś stopniu przywrócenie do stanu sprzed brania tabletek.
Bo dawniej moje włosy były gęste i kręcone, a przy tabletkach proste i jakieś cieńsze... Skoro NR ma niższą dawkę hormonów, to może...
ja w ogóle nie zauważyłam wpływu hormonów na włosy, ani przy tabletkach ani przy ringu..
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 19:57   #1400
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
ja w ogóle nie zauważyłam wpływu hormonów na włosy, ani przy tabletkach ani przy ringu..
Ja również nie zauważyłam wpływu pigułek na wlosy. Co do wpływu krążka to jeszcze nie mogę się wypowiedzieć.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 07:02   #1401
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Zaobserwowała któraś z was ból łydek podczas stosowania krążka ?
Mnie zaczęła boleć łydka już po kilku dniach od włożeniu krążka i niestety musiałam zrezygnować z tej metody. Strasznie żałuję bo nie mam najmniejszej ochoty wracać do pigułek
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 07:15   #1402
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Zaobserwowała któraś z was ból łydek podczas stosowania krążka ?
Mnie zaczęła boleć łydka już po kilku dniach od włożeniu krążka i niestety musiałam zrezygnować z tej metody. Strasznie żałuję bo nie mam najmniejszej ochoty wracać do pigułek
jestes pewna ze to od krążka?

ja nic takiego nie miałam.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:40   #1403
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Zaobserwowała któraś z was ból łydek podczas stosowania krążka ?
Mnie zaczęła boleć łydka już po kilku dniach od włożeniu krążka i niestety musiałam zrezygnować z tej metody. Strasznie żałuję bo nie mam najmniejszej ochoty wracać do pigułek
a badania robiłaś?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 15:49   #1404
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Nie robiłam badań Niestety... Jakie badania powinnam zrobić ?
Wcześniej przez 10 lat brałam pigułki i nigdy nie miałam żadnych problemów...
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 15:50   #1405
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Nie robiłam badań Niestety... Jakie badania powinnam zrobić ?
Wcześniej przez 10 lat brałam pigułki i nigdy nie miałam żadnych problemów...
...i przy pigułkach też nie robiłaś żadnych badań? o.O
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 16:05   #1406
1sochaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

witam. jestem na forum nowa chcialabym zapytać te osoby które orientują się jak zmienić dzień zmiany ringu? moja zmiana wypada na czwartki ale wolalabym robic zmiany w soboty czyli 2 dni pozniej. i moje pytanie jest takie jak to zrobic? w czwatrek wyjmuje ring i w sobote zakladam znow czyli skracam rpzerwe 7 dni do 5 ?? czy to bedzie dobre rozwiazanie/? bo jezeli nie zrobie przerwy tylko zaloze od razu kolejny krazek to dzien zmiany nie ulegnie zmiane.
1sochaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 16:30   #1407
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Nie robilam badan Wedlug mojego lekarza i tak zadne badanie nie wykryje zakrzepicy, jedynie usg dooplerowskie
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 16:58   #1408
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Nie robilam badan Wedlug mojego lekarza i tak zadne badanie nie wykryje zakrzepicy, jedynie usg dooplerowskie
to ja radzę zmienić lekarza, natychmiast pójść na badanie krzepliwości i jak wyjdzie źle to podać tamtego do sądu. 10 lat brania hormonów i żadnych badań, to już nie jest zabawne.

1sochaa1 - możesz skrócić przerwę do tych 2 dni albo przetrzymać krążek 2 dni dłużej [do soboty] i zrobić 7 dni przerwy. byleby nie wydłużać przerwy ponad 7 dni
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 17:09   #1409
1sochaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

to znaczy ze jak przetrzymam ten krążek do soboty to antykoncepcja bedzie zachowana nadal? bo o to tez mi chodzilo
1sochaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 17:11   #1410
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez 1sochaa1 Pokaż wiadomość
to znaczy ze jak przetrzymam ten krążek do soboty to antykoncepcja bedzie zachowana nadal? bo o to tez mi chodzilo
tak twierdzi ulotka. możesz trzymać krążek do 28 dni i potem normalnie 7 dni przerwy
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.