Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 14:55   #481
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Hej dziewczyny, wpadłam się przywitać po pracy ale zaraz już lecę dalej, dlatego dzisiaj u mnie szybki obiad tzn. picca ale moje chłopaki lubią i nie są wybredni, na szczęście. Magnolia79 - napiszę Ci jakiś fajny i łatwy przepis na sernik ale to dopiero wieczorkiem ale Izaura od Butterfly napewno będzie super bo też piekłam. Miłego popołudnia, pa.
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 15:01   #482
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
magnolia79 ja robię tylko sernik który nazywa się Izaura ,jest to sernik gdzie ta warstwa bez sera jest z kakao więc nie wiem czy taki by Cię interesował , niestety innego nigdy nie piekłam
Izaura jest pyszna
daj przepis
chodzi mi o składniki bo ja czasami robię z mlekiem, czasami z budyniem...
dawno nie robiłam, wiec czekam na wasze sprawdzone przepisiki
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 17:23   #483
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

To ja tez czekam na jakis latwy przepis na serniczek, bo ostatnio zrobilam jakis mix przepisow internetowych, fakt wyszedl dobry, ale nie doodtworzenia
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 17:33   #484
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

ja mam taki: ciasto:po 1,5 szkl.mąki i cukru, 3 łyżki kakao,kostka margaryny ,3 łyżeczki proszku do pieczenia,torebka cukru waniliowego,4 jaja; masa serowa:50-70 dag.sera,4 jajka 1 szkl.cukru ,pół kostki masła lub margaryny. margarynę, cukier, kakao, cukier waniliowy i 5 łyżek wody gotować jakieś 5 minut, potem ostudzić i dodać 4 żółtka i wymieszać na jednolitą masę. odlać pół szklanki tej masy a do pozostałej dodać mąkę ,proszek do pieczenia i pianę z ubitych białek (tych 4 co do ciasta) wlać ciasto do formy. ser zemleć i połączyć z masłem potem dodać jajka i cukier , utrzeć na jednolitą masę i tę masę wlać do formy z ciastem . piec w tem. 170-160 stopni około 60 min. kiedy sernik ostygnie polać go tą połową szklanki masy którą zostawiliśmy wcześniej ,można posypać też wiórkami kokosowymi . ja zmieniłam teraz piekarnik i piekłam ten sernik w 180 stopniach i trochę go z wierzchu złapało więc myślę że te 170-160 będzie git, gdyby któraś piekła to życzę smacznego
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:46   #485
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Hej, witam, chociaż chyba nikogo tutaj nie ma. Przepis na prosty sernik.
1 kg twarogu tłustego, 1 kostka margaryny, 8 jajek, 350g cukru, 1 budyń waniliowy, cukier puder do posypania. Ser zmielić, margarynę utrzeć z cukrem i żółtkami na puszystą masę. Do utartych żółtek dodawać stopniowo ser i budyń w proszku, cały czas ucierając. Ubić pijanę z białek, dodać do masy serowej i lekko wymieszać. Sernik piec ok 1 godz. w temp. 180 stop. Jak wystygnie posypać cukrem pudrem lub polać polewą czekoladową.
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:24   #486
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

A czy zamiast mielić ser samej mogę zastosować gotowy twaróg sernikowy taki w pudełku 0,5kg lub 1kg?

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez monia a Pokaż wiadomość
Hej, witam, chociaż chyba nikogo tutaj nie ma. Przepis na prosty sernik.
1 kg twarogu tłustego, 1 kostka margaryny, 8 jajek, 350g cukru, 1 budyń waniliowy, cukier puder do posypania. Ser zmielić, margarynę utrzeć z cukrem i żółtkami na puszystą masę. Do utartych żółtek dodawać stopniowo ser i budyń w proszku, cały czas ucierając. Ubić pijanę z białek, dodać do masy serowej i lekko wymieszać. Sernik piec ok 1 godz. w temp. 180 stop. Jak wystygnie posypać cukrem pudrem lub polać polewą czekoladową.
przepis wydaje się prosty, wypróbuję go z polewą karmelową
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:59   #487
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

ja też wypróbuję na niedzielę tylko z połowy porcji bo 1 kg sera sama nie zjem dzięki za przepis
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 10:46   #488
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

dzień dobry , co tu tak cicho? ja już po porannej kawce ,życzę udanego dnia
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 11:46   #489
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

U mnie szaro, buro i ponuro, deszcz siapi az sie nie chce z domu wychodzic, wlasciwie to nic sie nie chce, ale to tez i nic nowego. Kiedy bedzie wiosna?
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 11:59   #490
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

ja zaliczylam juz sanki z juniorem, na balwana sie nie pisalam<<zimno>>
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 12:22   #491
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez monia a Pokaż wiadomość
Hej, witam, chociaż chyba nikogo tutaj nie ma. Przepis na prosty sernik.
1 kg twarogu tłustego, 1 kostka margaryny, 8 jajek, 350g cukru, 1 budyń waniliowy, cukier puder do posypania. Ser zmielić, margarynę utrzeć z cukrem i żółtkami na puszystą masę. Do utartych żółtek dodawać stopniowo ser i budyń w proszku, cały czas ucierając. Ubić pijanę z białek, dodać do masy serowej i lekko wymieszać. Sernik piec ok 1 godz. w temp. 180 stop. Jak wystygnie posypać cukrem pudrem lub polać polewą czekoladową.
robie zmodyfikowana wersje
przewaznie poltlusty ser ,maslo, jaj od 6-8 w zaleznosci ile jest w domu
2 budynie waniliowe, aromat cytrynowy wylewam na spod ulozony z herbatnikow i pieke
jest przepyszny taki jak babcia robila


Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
A czy zamiast mielić ser samej mogę zastosować gotowy twaróg sernikowy taki w pudełku 0,5kg lub 1kg?
jesne ze mozesz
ale ja wole kupic normalnego sera w kawalku
rozdrabniam dodaje troche mleka lub smietany, zoltka i miksuje mikserem jakis czas , nie bawie sie w mielenie

A moj piekarnik jest do bani i zadnego cicha nie moge upec a mi taka ochote narobilyscie
wczoraj robilam cycki, zamiast porow duzy pek grubego szczypioru ( ciezko u mnie z porami)
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 13:23   #492
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Czesc dziewczyny
U mnie rano lalo i wichura byla straszna. Potem grad mi tak walil po oknach ze myslalam ze szyby potlucze. A teraz jest slonko tylko wieje jeszcze
W sobote jade do Polski i musze poprac troche i w ogole pomyslec co wziac ze soba...
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:46   #493
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
W sobote jade do Polski .
tez bym chetnie poleciala do PL a tu najwczesniej w maju i to przy dobrych wiatrach.
Wlasnie u mnie za oknem lunelo i dobrze, ze dopiero teraz, bo do tej pory, to siapil, delikatny deszczyk.
Ja tam wole deszcz od mrozow byleby w domu nie bylo wilgoci.
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 14:44   #494
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

ja do Polski lece na tydzień 6 lutego ,jeszcze dzieciaki nie wiedzą że ja lece a one zostają z tatusiem, aż się boję jak zareagują , nigdy na tak długo nie zostawiałam synka a on taki mamusi synuś, córka da radę ale syn
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:13   #495
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Superbejbe, zgadza się, możesz kupić gotowy ser, czasami też tak robię. Polewa karmelowa będzie super. Dobry pomysł. Butterfly1 sernik możesz sobie zamrozić, fajna sprawa bo np. w niedzielę rano wyciągasz z zamrażalki i masz gotowe ciasto popołudniu do kawy. Ja do Pl to chyba dopiero latem bo byłam w listopadzie na 2 tyg. więc mnie teraz nie puszczą. U mnie wieje i pada deszcz.
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:55   #496
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

monia
ja juz ostatnio się zastanawiałam, czy można zamrozić sernik, rozumiem, że ty zamrażasz?

chyba zrobię na wzór tego przepisu, chociaż męczy mnie ta kostka margaryny w masie serowej, no ale cóż...
http://o-pysznym-jedzeniu.bloog.pl/i...l?ticaid=6ba9e
miałam zrobić wczoraj, a zrobię jutro...
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 17:55   #497
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Magnolia79, tak właściwie to możesz zamrozić każde ciasto, tylko te z kremami lub bitą śmietaną odpadają. Ja zawsze tak robię po świętach bo wtedy dużo zostaje. Mam też superowy przepis na sernik z brzoskwiniami (może troszkę kosztowny bo aż 12 jaj). Na spód biszkopt (może być kupny) lub zrobić kruche ciasto. Masa serowa: 1,5 kg sera, 40dag.cukru, 12 jaj, 1 budyń śmietankowy(bez cukru), 1 łyżka mąki ziemniaczanej, 1,5 kostki margaryny, cukier waniliowy, 1 puszka brzoskwiń. Margarynę ucierać z cukrem kryształem i waniliowym, stopniowo dodając po jednym żółtku, następnie ser wymieszany z mąką i budyniem. Ubić białka na sztywną pianę i dodać do masy, delikatnie mieszając.Na końcu wmieszać pokrojone w kostkę brzoskwinie. Masę serową wylewasz na spód ( jeżeli biszkopt to już upieczony a kruche ciasto surowe) Piec w temp. ok.180 stop. przez ok. 1 godz. Sernik jest rewelacyjny, polecam.
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 18:13   #498
piet33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ja zamrażałam z masami i było okej, masy budyniowe oczywiście. Ale z śmietaną to rzeczywiście mogłoby być żle. Sernik też mroziłam i było spoko. Aja mam zaległy urlop i siedzę z dzieckiem w domu. Ale mi sie chciało tego urlopu. Jutro lecę do biblioteki , a potem biorę się za próby upievzenia domowych drożdżówek z dżemem lub serem . Macie jakis sprawdzony przepis , a i jeszcze cebulaczki bym zrobiła takie jak mini pizza, treż brak mi przepisu
piet33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:45   #499
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Nigdy nie piekłam drożdżówek więc nie pomogę ale za to zazdroszczę Ci biblioteki, tak bardzo brakuje mi książek. Zawsze przytargam z Pl kilka ale z racji kilogramów zbyt dużo nie mogę. Uwielbiam czytać.
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 07:56   #500
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

ja przepisem tez nie poratuje, bo zawsze w necie szukam i nawet jak mi sie sprawdzi, to i tak nastpenym razem znow szukam zamiast sobie zapisac poprzedni
Monia, tez mieszkam za granica, ale ja w miejskiej bibliotece odkrylam caly maly regalik polskich książek Przez rok mam co czytac a potem sie zobaczy.

Butterfly, mam ten sam dylemat, tylko, ze ja nie moge cory zostawic samej, bo maz dlugo pracuje a znowuz jechac tylko z nia, to przykro byloby synkowi, ze on nie moze i tak kolo sie zamyka.

Milego dnia wszystkim
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 11:00   #501
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witam dziewczęta

mój plan na dzisiaj to wypić kawkę a później zrobić domową czekoladę, znalazłam dość sympatyczny przepis http://www.wielkiezarcie.com/recipe3980.html a weekend mam zamiar zrobić rogaliki drożdżowe z nutellą

ech...wina bym się napiła
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 12:41   #502
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Witam dziewczęta

mój plan na dzisiaj to wypić kawkę a później zrobić domową czekoladę, znalazłam dość sympatyczny przepis http://www.wielkiezarcie.com/recipe3980.html a weekend mam zamiar zrobić rogaliki drożdżowe z nutellą

ech...wina bym się napiła
aaaa o taka czekoladę ci chodzi, a ja myslalam, że taka do picia
i tak żadnej z nich nie robiłam, wiec nie pomogę...

winem nie poczęstuje bo wczoraj resztkę wypiłam
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 15:09   #503
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Superbejbe, fajny ten przepis, może też zrobię - tylko, że miałam zamiar troszkę kg się pozbyć a tu zawsze coś smacznego się trafi . Agu.s, poszukam w moim miasteczku w bibliotece, chociaż to za piękne żeby było prawdziwe ale spróbuję . Zaraz uciekam na zebranie szkolne mojego synka więc z wina nici bo jak ziewnę to kobieta padnie a zresztą prowadze to i tak nic z tego. Moze wieczorkiem. Pozdrawiam.
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 21:21   #504
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

A co tu taka cisza ? pewnie wszystkie gotujecie

mnie dzisiaj poniosło i oprócz czekolady zrobiłam jeszcze ciasteczka owsiane z bakaliami, mam tylko nadzieję że nadal mam szybką przemianę materii bo inaczej do lata będę się kulała

zakupiłam sobie dzisiaj na http://www.groupon.pl bon na laserową depilację bikini, korzystałyście kiedyś z takiej atrakcji ?
__________________
mój misz masz

Edytowane przez Superbejbe
Czas edycji: 2011-01-26 o 21:28
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 01:30   #505
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

lubie groupona czasem mozna taka oferte wyhaczyc ze hoho
jaki laser o to jest pytanie? w zaleznosci jaki rodzaj rozna jest skutecznosc
tez bym poszla na bikini
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 08:30   #506
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Superbejbe ale będziesz sexy i taka gładziutka, hmmm. Fajna ta stronka, widziałam, można coś ciekawego i taniej kupić. Ja już po kawie i zmykam do pracy. Wczorajsza wywiadówka była udana, jestem bardzo dumna z mojego synka. Miłego dnia. Robicie już jakieś plany na wakacje????
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 10:38   #507
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez monia a Pokaż wiadomość
Superbejbe ale będziesz sexy i taka gładziutka, hmmm. Fajna ta stronka, widziałam, można coś ciekawego i taniej kupić. Ja już po kawie i zmykam do pracy. Wczorajsza wywiadówka była udana, jestem bardzo dumna z mojego synka. Miłego dnia. Robicie już jakieś plany na wakacje????
gratulacje synka my kupiliśmy właśnie wczoraj bilety do Polski na lipiec na 3 tygodnie, ale dzieciaki się cieszą ja zresztą też teraz zabieram się za śniadanie , a potem kawusia. Superbejbe ja chciałam kupić laser do depilacji oczywiście nie taki jak w salonie tylko taki do użytku domowego ale zrezygnowałam , ale z takiej depilacji chętnie bym skorzystała.
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:09   #508
alimur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

A ja dziewczyny,właśnie postanowiłam się za siebie wziać.I ,zjadając ostatnią czekoladkę do kawy,zapominam o istnieniu słodyczy.Gdyby to było takie proste,hehe.W każdym razie,trzy dni temu przypomniałam sobie o kupionym już jakiś czas temu na grouponie karnecie fitness i...poleciałam na ćwiczenia.Lajtowe a jakże,oznaczone jedną gwiazdką,rozciąganie mięśni,modelowanie sylwetki itp,było super ,nie powiem ,... do następnego dnia. Nie miałam pojęcia,że człowiek ma tyle mięśni a myślałam,ze z kondycją najgorzej nie jest.Jutro następne zajęcia .
alimur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 18:36   #509
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez monia a Pokaż wiadomość
Superbejbe ale będziesz sexy i taka gładziutka, hmmm. Fajna ta stronka, widziałam, można coś ciekawego i taniej kupić. Ja już po kawie i zmykam do pracy. Wczorajsza wywiadówka była udana, jestem bardzo dumna z mojego synka. Miłego dnia. Robicie już jakieś plany na wakacje????
i z tego co wiem kazdy kraj ma cos takiego
u mnie groupon city deal
plan jest taki ze do wakacji trzeba dozyc
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 21:28   #510
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Butterfly1 , teraz skreślaj dla dzieciaczków dni w kalendarzu . Superbejbe chyba się wygładziła na cacy i teraz z sypialni mąż jej nie wypuszcza, hi,hi. Alimur, jak dałaś radę podnieś rękę i nogę - po, to już połowa sukcesu, napisz jak po drugiej rundzie. Ja też siadam z daleka od słodyczy ale czasami to takie trudne. Powodzenia. Dzinek, to życzę dużo zdrówka i wytrwałości do dasz radę . Dobranoc, ja już uciekam spać.
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.