Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 11:21   #541
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, bałam się że u mnie jest coś nie tak.

Oglądałam dzisiaj "Dzień Dobry Tvn" i tam mądra pani powiedziała że ketchup jest dobry i zdrowy tylko trzeba kupować taki, który w składzie na pierwszym miejscu ma pomidory, powiedziała również że jak w ketchupie jest dużo przecieru pomidorowego to dobrze bo to znaczy że nie ma konserwantów wiedziałyście o tym?
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:38   #542
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

witam deszczowo
co do ketchupu, to mi tez szczeka opadla jakis czas temu, gdy to uslyszlam na TVN style, bylam swiecie przekonana, ze to nic dobrego dla dzieci, bo ocet. Teraz tylko patrze by nie bylo konserwantow. Zaskoczylo mnie tez, ze biala czekolada nie ma nic wspolnego z czekolada a swego czasu bardzo ja lubilam.
Iskierko, kiedys mi sie wydawalo, ze praca listonosza jest fajna dopoki nie zdalam sobie sprawy ile km trzeba przemiezac bez wzgledu na pogode no i cięzar. Wspolczuje, ale to chyba tez mozna polubic.......no moze nie w taki deszczowy dzien jak dzis. U mnie listonosze na rowerach pomykają.
Nokardia, to teraz wypoczywaj a nie bierz sie przypadkiem za generalne porządki
Ide sie pouczyc jezyka, ale mi sie nie chce, zreszta zadko kiedy mi sie chce.
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:42   #543
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

a jak mnie sie nie chceee
odkladam niektore rzeczy w nieskonczonosc a potem mam do siebie pretensje ze wszystko na ostatnia chwile
m.in dlatego jeszcze nie umiem swietnie mowic po angielsku
albo to przez moj ograniczony plat jezykowy
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:39   #544
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez monia a Pokaż wiadomość
Hej, witam, chociaż chyba nikogo tutaj nie ma. Przepis na prosty sernik.
1 kg twarogu tłustego, 1 kostka margaryny, 8 jajek, 350g cukru, 1 budyń waniliowy, cukier puder do posypania. Ser zmielić, margarynę utrzeć z cukrem i żółtkami na puszystą masę. Do utartych żółtek dodawać stopniowo ser i budyń w proszku, cały czas ucierając. Ubić pijanę z białek, dodać do masy serowej i lekko wymieszać. Sernik piec ok 1 godz. w temp. 180 stop. Jak wystygnie posypać cukrem pudrem lub polać polewą czekoladową.
sernik zrobiłam i jest naprawdę pyszny tylko pomyliłam się i kupiłam ser półtłusty, monia a dzięki za przepis ja też szlifuje angielski ,najlepiej się go wymawia z makaronem w ustach
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:56   #545
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

cześć dziewczyny!! coś tu cicho ostatnio, zaglądam i zaglądam a tu cisza jak makiem zasiał
agu.s co do porządków nigdy do nich weny nie miałam (co nie znaczy że żyję w brudzie ale to nie mój konik) chce ten czas wykorzystac na zabawy z Kornelcią bo jak już wrócę do pracy to aż tyle czasu mieć nie będę dla niej.
A ostatnio moje dziecko zaczyna raczkować, jak na razie to tylko na wstecznym sie wszędzie przemieszcza, tylko patrzeć jak załapie że do przodu też można
co do języków to nigdy głowy do nich nie miałam chociaż na studiach już conieco czaiłam ale już parę latek minęło więc i wiedza sie zmniejsza w tym temacie a szkoda, stronkę zapisałam sobie może sie zmobilizuję jak znajdę czas oczywiście bo ostatnio mi go troche brakuje bo mała absorbuje mnie całkowicie.
no i ostatnio zaczęłam walkę z kilogramami, chociaż obawiam się że to walka z wiatrakami ehh

Edytowane przez nokardia
Czas edycji: 2011-02-03 o 08:57
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:56   #546
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

W ramach nauki języka wczoraj odpowiedziałam na zaczepkę na facebooku, jakiś młodzik z turcji pytał jak się mam i takie tam Rozmawialiśmy sobie chwilke po czym napisałam mu ile mam lat a on przestał się odzywać świetny sposób na pozbycie się natręta
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 10:09   #547
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

nokardia chętnie wezmę od Ciebie 3 kg. i jeszcze Ci zapłace witam wszystkie przy porannej kawie
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 13:31   #548
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
nokardia chętnie wezmę od Ciebie 3 kg. i jeszcze Ci zapłace witam wszystkie przy porannej kawie
weźmiesz weźmiesz ja za darmo oddaję tylko chętnych szukam
to ja też idę na kawkę, bez cukru ale mleka sobie doleję
Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
W ramach nauki języka wczoraj odpowiedziałam na zaczepkę na facebooku, jakiś młodzik z turcji pytał jak się mam i takie tam Rozmawialiśmy sobie chwilke po czym napisałam mu ile mam lat a on przestał się odzywać świetny sposób na pozbycie się natręta
też sie kiedyś bawiłam w pogaduchy w necie, masz rację wiek odstrasza, ale to pewnie jakiś gówniarz był co szukał wrażeń

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

szukam butów na wiosnę, co myślicie o tych?
http://moda.allegro.pl/rylko-czolenk...433154676.html
a te to po prostu do mnie mówią "kup mnie kup" http://moda.allegro.pl/czolenka-rylk...412432763.html ale mają wadę dla mnie za wysokie zabije sie w nich
i jeszcze takie proste http://moda.allegro.pl/rylko-czarne-...433152569.html

Edytowane przez nokardia
Czas edycji: 2011-02-03 o 13:33
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:51   #549
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

nokardia ja uwielbiam prostote i najbardziej podobają mi się te ostatnie i słyszałam też w tv że idzie moda na takiej wysokości obcas .
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:57   #550
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
nokardia ja uwielbiam prostote i najbardziej podobają mi się te ostatnie i słyszałam też w tv że idzie moda na takiej wysokości obcas .
dzięki, też tak coś poczułam coś do nich, tamte mi sie podobaja, ale na czyichś nogach
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 15:19   #551
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Mi tez te ostatnie najbardziej podeszly, stworzone by biegac w nich po miescie. Te pierwsze, to chyba taki troszke niebezpieczny fason dla kobiet, ktore nie mają szczuplej kostki a drugie hmmmm ja nigdy nnie wiem kiedy sie chodzi w takich butach, bo wiosna jeszcze mi za zimno(ten odkryty paluszek) a poźniej za cieple, bo sa dosyc kryte a do tego u mnie trzy razy dziennie pada deszcz, to juz calkiem odpada. dzisiaj rano wychodze, patrze bezchmurne niebo, sliczne sloneczko, w PL pomyslalabym bedzie piekny dzien a tutaj trzy godziny poźniej wiatr urywa glowe i pada deszcz. Totez pomykam w martensach, ktore sluza mi za kozaczki, kaloszki i polbuty
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 15:30   #552
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez nokardia Pokaż wiadomość

szukam butów na wiosnę, co myślicie o tych?
http://moda.allegro.pl/rylko-czolenk...433154676.html
a te to po prostu do mnie mówią "kup mnie kup" http://moda.allegro.pl/czolenka-rylk...412432763.html ale mają wadę dla mnie za wysokie zabije sie w nich
i jeszcze takie proste http://moda.allegro.pl/rylko-czarne-...433152569.html
U tego sprzedawcy zauwazylam butki ktore kupilam sobie w zeszlym roku - mega wygodne [IMG]file:///E:/Users/Nuno/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-4.png[/IMG]firmy Tamaris
http://moda.allegro.pl/tamaris-nowy-...413361773.html
Warte sa kazdej zlotowki jaka wydalam na nie. Po wlozeniu czujesz jakbyc miala te buty juz od dlugich lat i wygodnie sie na nodze ulozyly - jedne z bardzo niewielu ktore mnie nie uciskaly ani nie odparzyly. A prawie po wszystkich mam jakies ''wspomnienia'' na stopach.
Mam juz kilka par z tej firmy i sie nie rozczarowalam.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:15   #553
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Podoba mi się kolor drugich a trzecie kupiłabym do biegania po mieście.

Zastanawiam się jak będę znosić wózek po schodach w szpilkach na nogach

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
U tego sprzedawcy zauwazylam butki ktore kupilam sobie w zeszlym roku - mega wygodne [IMG]file:///E:/Users/Nuno/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-4.png[/IMG]firmy Tamaris
http://moda.allegro.pl/tamaris-nowy-...413361773.html
Warte sa kazdej zlotowki jaka wydalam na nie. Po wlozeniu czujesz jakbyc miala te buty juz od dlugich lat i wygodnie sie na nodze ulozyly - jedne z bardzo niewielu ktore mnie nie uciskaly ani nie odparzyly. A prawie po wszystkich mam jakies ''wspomnienia'' na stopach.
Mam juz kilka par z tej firmy i sie nie rozczarowalam.
zawsze się zastanawiałam czy ta firma jest dobra, podobało mi się kilka fasonów ale nie miałam odwagi ich wypróbować
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:20   #554
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

To firma niemiecka jeszcze rok temu nie znalam jej a teraz mam 4 pary butow
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:45   #555
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

sjoanna dzięki za info na temat butów właśnie oglądałam ich wyroby dostępne na allegro i np. http://moda.allegro.pl/tamaris-grafi...431600287.html te mi się podobają ale czy one są grafitowe??? albo mój komputer przekłamuje kolory albo jakiś brąz ja widzę
superbejbe fajne te buty ale cos pełniejszego szukam, co do noszenia wózka to w 100 % cię rozumiem, mieszkam na 4 piętrze, bez windy ehh

Edytowane przez nokardia
Czas edycji: 2011-02-03 o 18:49
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 19:31   #556
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Butterfly1, cieszę się,że serniczek smakował a ser półtłusty jest też ok, nie ma problemu też czasami kupuję. Do przepisu na serniczek jeszcze mogę dodać ze 4 kg bo tylu chcę się pozbyć, hi,hi. Nokardia, mnie się bardzo podobają te co do Ciebie mówią Kup mnie i te ostatnie, firma bardzo dobra i znana mi z Polski. U mnie wieje i leje i nic się nie chce. Kupiłam dzisiaj śliczne kubki do kawy i nie tylko, czerwone w białe grochy, pozdrawiam z nad parującego kubeczka z kakao. Jutro piątek, huuurrraaaa.
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 21:37   #557
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez nokardia Pokaż wiadomość
sjoanna dzięki za info na temat butów właśnie oglądałam ich wyroby dostępne na allegro i np. http://moda.allegro.pl/tamaris-grafi...431600287.html te mi się podobają ale czy one są grafitowe??? albo mój komputer przekłamuje kolory albo jakiś brąz ja widzę
superbejbe fajne te buty ale cos pełniejszego szukam, co do noszenia wózka to w 100 % cię rozumiem, mieszkam na 4 piętrze, bez windy ehh
Buciki śliczne ,ale mój komputer też chyba przekłamuje kolory bo ja też brąz widzę
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 22:13   #558
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Norkadia morskie sliczne ale te wyciecia z przodu sykwalifikuja je
ostatnie sa brazowe na zdjeciu, moze napisz do sprzedajacego bo moze zdjecie jest innego koloru i ma rozne aukcje z kolorami a jedno zdjecie

sernika
wlasnie piatek a bylam przekonana ze czwartek, gdzies mi caly dzien spitolil
sjoanna lo te Twoje buciki widac ze wygodne tylko te podeszwy mi jakos psuja efektownosc tych butow i nie chodzi mi o kroj itd tylko o kolory i rowkowania
ech na allegro sa sliczne te buciki to tylko rynek Uk ma jakies badziewne podeszwy
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje


Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2011-02-03 o 22:17
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 22:54   #559
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Czesc dziewczynki
Jestem dzis padnieta. Odkad przyjechalam do Polski w ogole spac nie moge. Kompa wylacze gdzies o 2-ej jak juz mi sie oczy zaczynaja lepic, szybko wskocze do lozka i tylko glowe do poduszki przyloze i juz oczy jak 5 zl i zasnac nie moge. I tak leze do 4 a rano musze wstac i leciec do taty.
Dzis jeszcze latalam z mama kupic lodowke bo jej sie zachcialo I zaszlam do empika mojego kochanego i kupilam sobie ksiazke Mann'a ale jeszcze do niej nie zajrzalam bo nie mialam kiedy.
Widze ze wzielyscie sie za kupowanie butow Tamaris tez mam kilka par i sa bardzo bardzo wygodne i porzadne Bardzo je lubie
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 23:00   #560
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

akahska za duzo wrazen i stresior
ciepla meliska do lozka i magnezik do lykania
jaka lodowke wybralyscie?
dobrej nocki
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 23:41   #561
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Jakas tam elektrolux z zamrazarnikiem No Frost, klasa A (bez zadnych plusow) I tak bedzie roznica jesli chodzi o zuzycie energii bo ta ktora byla do tej pory, jest klasy C Chcialysmy jakas do 1500 zl i myslalysmy albo o Elektolux, albo Bosh i mama jeszcze pytala o Beko bo sporo bylo. No ale pan w sklepie powiedzial ze Beko odradza bo slaba jakosc i ogolnie ludzie na nie narzekaja, Bosh jest super ale tylko ten prawdziwy - czyli powyzej 1500zl- te ponizej tez maja obnizona jakosc. No i na koniec stwierdzil ze w tej cenie Elektrolux bedzie najlepsza i mam nadzieje ze wlasnie tak bedzie
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 08:36   #562
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Akashka, jak będziesz jeszcze w Empiku to zerknij proszę na nową książkę Trinny i Sysannah (Sztuka przetrwania) czy warta polecenia bo podobno superowa, buziaki,pa.
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:01   #563
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, bałam się że u mnie jest coś nie tak.

Oglądałam dzisiaj "Dzień Dobry Tvn" i tam mądra pani powiedziała że ketchup jest dobry i zdrowy tylko trzeba kupować taki, który w składzie na pierwszym miejscu ma pomidory, powiedziała również że jak w ketchupie jest dużo przecieru pomidorowego to dobrze bo to znaczy że nie ma konserwantów wiedziałyście o tym?
Ja to patrze na sklad i widze czy konserwowany czy nie. Poza tym ketchup moze miec za duzo cukru, ale tutaj to sie nie dowiesz czy przeslodzony czy nie i powiem szczerze nie zwaram uwagi, wazne zeby innych swinstw nie bylo jak bensosan sodu i wszelkie E
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:02   #564
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez monia a Pokaż wiadomość
Akashka, jak będziesz jeszcze w Empiku to zerknij proszę na nową książkę Trinny i Sysannah (Sztuka przetrwania) czy warta polecenia bo podobno superowa, buziaki,pa.
Posiadam tą książkę Jeżeli interesuje Cię tematyka "modowa" to tego znajdziesz tam bardzo malutko więcej jest tam o ułatwieniu sobie życia np. jak zrobić imprezę, jak kupować na wyprzedażach itp...
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:10   #565
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
U tego sprzedawcy zauwazylam butki ktore kupilam sobie w zeszlym roku - mega wygodne [IMG]file:///E:/Users/Nuno/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-4.png[/IMG]firmy Tamaris
http://moda.allegro.pl/tamaris-nowy-...413361773.html
Warte sa kazdej zlotowki jaka wydalam na nie. Po wlozeniu czujesz jakbyc miala te buty juz od dlugich lat i wygodnie sie na nodze ulozyly - jedne z bardzo niewielu ktore mnie nie uciskaly ani nie odparzyly. A prawie po wszystkich mam jakies ''wspomnienia'' na stopach.
Mam juz kilka par z tej firmy i sie nie rozczarowalam.

A masz wszystkie z impregnowanej skory? ja sobie 2 lata temu kupilam na wiosne baleriny w kolorze jasnego popielu i oczywiscie skorzane z tamarisu i jaka bylam wsciekla jak wosna przyszla( kupowalam je w styczniu wiec musialy swoje jeszcze odlezec) i sie okazalo ze skora nasiaka woda jak deszcz pada. Obiecalam sobie wiecej drogich butow nie kupowac i kuzwa na jesien 2009 kupilam na 500zl w Pl oficerki i to samo. Wszystkie moje buty ktore troche kosztowaly ( dwie pary mialam po nizce wiec jakos uszlo) sa z nie impregnowanej skory ;o/
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:37   #566
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Jakas tam elektrolux z zamrazarnikiem No Frost, klasa A (bez zadnych plusow) I tak bedzie roznica jesli chodzi o zuzycie energii bo ta ktora byla do tej pory, jest klasy C Chcialysmy jakas do 1500 zl i myslalysmy albo o Elektolux, albo Bosh i mama jeszcze pytala o Beko bo sporo bylo. No ale pan w sklepie powiedzial ze Beko odradza bo slaba jakosc i ogolnie ludzie na nie narzekaja, Bosh jest super ale tylko ten prawdziwy - czyli powyzej 1500zl- te ponizej tez maja obnizona jakosc. No i na koniec stwierdzil ze w tej cenie Elektrolux bedzie najlepsza i mam nadzieje ze wlasnie tak bedzie
ja mam elektroluxa od roku jak na razie odpukać ale jest ok
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:44   #567
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A masz wszystkie z impregnowanej skory? ja sobie 2 lata temu kupilam na wiosne baleriny w kolorze jasnego popielu i oczywiscie skorzane z tamarisu i jaka bylam wsciekla jak wosna przyszla( kupowalam je w styczniu wiec musialy swoje jeszcze odlezec) i sie okazalo ze skora nasiaka woda jak deszcz pada. Obiecalam sobie wiecej drogich butow nie kupowac i kuzwa na jesien 2009 kupilam na 500zl w Pl oficerki i to samo. Wszystkie moje buty ktore troche kosztowaly ( dwie pary mialam po nizce wiec jakos uszlo) sa z nie impregnowanej skory ;o/
No mwlasnie tylko skad przy zakupie wiadomo,czy impregnowane, czy nie?
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 13:12   #568
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez nokardia Pokaż wiadomość
sjoanna dzięki za info na temat butów właśnie oglądałam ich wyroby dostępne na allegro i np. http://moda.allegro.pl/tamaris-grafi...431600287.html te mi się podobają ale czy one są grafitowe??? albo mój komputer przekłamuje kolory albo jakiś brąz ja widzę
superbejbe fajne te buty ale cos pełniejszego szukam, co do noszenia wózka to w 100 % cię rozumiem, mieszkam na 4 piętrze, bez windy ehh
Grafitiwe to one nie sa tez na moim lomputerze Tu znalazlam grafitowe
http://www.amazon.de/gp/product/B003...g=estore004-21


Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
sjoanna lo te Twoje buciki widac ze wygodne tylko te podeszwy mi jakos psuja efektownosc tych butow i nie chodzi mi o kroj itd tylko o kolory i rowkowania
ech na allegro sa sliczne te buciki to tylko rynek Uk ma jakies badziewne podeszwy
O jakie rowkowania ci chodzi? Na obcasie sa paski dwukolorowe nie rowki. Na podeszwie? Mam w nich napis Tamaris pod stopa. A kto to oglada?
Poza tym sprawdzilam inne i tego nie maja

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A masz wszystkie z impregnowanej skory? ja sobie 2 lata temu kupilam na wiosne baleriny w kolorze jasnego popielu i oczywiscie skorzane z tamarisu i jaka bylam wsciekla jak wosna przyszla( kupowalam je w styczniu wiec musialy swoje jeszcze odlezec) i sie okazalo ze skora nasiaka woda jak deszcz pada. Obiecalam sobie wiecej drogich butow nie kupowac i kuzwa na jesien 2009 kupilam na 500zl w Pl oficerki i to samo. Wszystkie moje buty ktore troche kosztowaly ( dwie pary mialam po nizce wiec jakos uszlo) sa z nie impregnowanej skory ;o/
Co do tych wlasnie bucikow - to moze zalezy od sztuki.
W sklepie gdzie je kupilam zna mnie juz sprzedawczyni i kiedys przechodzilam a ona mnie pyta czy mi robia sie w nich zacieki od deszczu. Bo inna klienta przyszla sie poskarzyc ze jej sie robia.
Wstyd mi troche bylo bo troche czasu minelo od zakupu a moje buty jeszcze nawet nie pastowane - jak kupilam tak chodzilam. Tylko z kurzu czyscilam sucha sciereczka. Nic mi sie w nich nie robilo. A przechodzilam wiosne i jesien. W rozna pogode.

Cytat:
Napisane przez agu.s Pokaż wiadomość
No mwlasnie tylko skad przy zakupie wiadomo,czy impregnowane, czy nie?
Ja nie mam pojecia? Moze trzeba zaimpregnowac od razu.
Ja nic nie robilam - to byl rok przygotowan do slubu i nie mialam glowy do butow.

Znalazlam ich sklep online http://www.tamario.de/tamaris-schuhe/
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head

Edytowane przez sjoanna
Czas edycji: 2011-02-04 o 13:24
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 18:10   #569
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Superbejbe, wielkie dzięki, właśnie o to mi chodziło o taką opinie.
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 10:22   #570
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ano nie wiadomo czy impregnowana skora czy nie. zamsz to wiadomo trzeba zaimpregnowac, ale gladka skore? Wypasowalam i czekala na wiosne. Zaczelam w nich chodzic i raz zaczelo kropic, patrze a tam co kropla deszczu na nie spadla to powoli wsiakala w skore. Myslalam ze mnie ch...j strzeli, ze tak brzydko powiem . Na ciemnej skorze to jeszcze jako tako, ale na takiej jasnej to zaraz brud sie robi, a jak je wyczyscic? trzeba znow wilgotna gabk/scierka umyc, poczekac jak nasiaknieta skora wyschnie, wypastowac i spryskac srajem imregnujacym, ale jak zastanie nasz portzadny deszcz , to i nawet przy takim spraju buty na czubkach palcow wkoncu zrobia sie mokre i bedziemy miec plamy.a jak wyschna to brud z uzycia na uzycie sie wrzeza w skorze i ciezko je potem domyc. Popielata paste zeby kolor ustrzymac kupic nie sposob, wiec uzywam tylko bezbarwnej , wiec nie mam jak koloru wyrownac.
Z moimi czerwonymi balerinami z Land´s End to chodz dorwalam w necie czerwona paste. jak sie okazalo niezbyt kryjaca, ale zawsze. Moze powinnam znow poszukac po necie i trafie na ten sam sklep i znajde popielata paste do butow...
Tak sie zniechecilam, ze na Tamaris to patrze, bo jak by nie bylo dla mnie te buty tanie nie sa, zazwyczaj kupuje tansze. A wtedy mialam gutschein na 10€ i pomyslalam, ze cena wtedy bedzie przysteopna. znalazlam baleriny w wymarzonym kolorze i zakupilam w Neckermannie. Nic nie bylo w opisie ze skora nie impregnowana. Jeszcze potrafie zrozumiec buty za 40€ ( ja dalam 30€), ale te moje oficerki kosztowaly 500zl ( jak potem szukalam sklepu u mnie to znalazlam, a woszem i jak sie okazalo nic w PL nie zaoszczedzilam, 150€ tutaj tez musialabym dac za te oficerki). na jesien maze namowilam zeby w tym samam sklepie kupil sobie buty, bo mialy miekka skore i najlepiej na nim wygladaly niz buty z Deichmanna i innych sklepow. Przy kasie pytam sie pani czy one z impregnoanej skor,y bo moje oficerki niestety nie. na co pani szczerze odpowiedziala, ze w tej firmie sa buty z nieimpregnowanej skory. Szkoda ze mi tego nie powiedziala jak ja kupowalam moje buty. maz nie byl zachwycony, bo buty drogie, ale mu powiedzialam, ze porzadne, tylko musi je psikac sprajem, no i on w pracy nosi robocze buty, a po pracy to i tak w wiekszosci dupe wozi autem, wiec jego buty jak bedzie dbac , napewno wiecej przetrwaja niz moje oficerki, bo ja chodze duzo, wiec jak zacznie padac to i buty musza dluzej z woda miec kontakt. Kupilismy, ale powiem szczerze. Humanic to droga firma i zeby skory nie impregnowac? Zwlaszcza w kozakach kiedy wiadomo ze nosi sie je o takiej porze roku a nie innej i czesto jest mokro.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.