Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 20:50   #571
butterfly 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 214
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Dziewczyny, znikam na tydzień , lecę do Polski życzę samych słonecznych dni , pa pa
butterfly 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:07   #572
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Przyznam się że jakoś nie potrafię wydać dużo pieniędzy na buty ale zastanawiam się czy z racji wieku nie powinnam zacząć inwestować w swój wygląd Znam sklep z butami (głównie szpilki) w którym ceny wahają się od 19 do 89, wiem że nie są super jakości ale za to jaki wybór, kratka, kropki, różowe, zielone itd.
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 23:09   #573
Iskierka71
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka71
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 190
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
W ramach nauki języka wczoraj odpowiedziałam na zaczepkę na facebooku, jakiś młodzik z turcji pytał jak się mam i takie tam Rozmawialiśmy sobie chwilke po czym napisałam mu ile mam lat a on przestał się odzywać świetny sposób na pozbycie się natręta
Wiesz, mam podobnie. Często wchodzę do Second Life, tam jestem zaczepiana głównie przez obcokrajowców, piszemy w j. angielskim. W momencie jak napisze ile lat mam naprawdę to wiekszosc przestaje odpisywać
Co do butow - nie wypowiadam sie bo na moich nogach to buty sie wprost "palą" i to niezaleznie czy kosztowaly 10€ czy 11o€
__________________
"Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło,
Gdy cie walnie życia pięść.
Nigdy nie poddawaj się - dzisiaj nie jest łatwo,
Jutro będzie lepszy dzień..."

Zapraszam na blogi:
http://slodko-gorzkaholandia.bloog.pl/
http://iskierka71.blogspot.nl/
Iskierka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 09:55   #574
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez butterfly 1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znikam na tydzień , lecę do Polski życzę samych słonecznych dni , pa pa
życzę spokojnego lotu, wracaj do nas szybko
Cytat:
Napisane przez Superbejbe Pokaż wiadomość
Przyznam się że jakoś nie potrafię wydać dużo pieniędzy na buty ale zastanawiam się czy z racji wieku nie powinnam zacząć inwestować w swój wygląd Znam sklep z butami (głównie szpilki) w którym ceny wahają się od 19 do 89, wiem że nie są super jakości ale za to jaki wybór, kratka, kropki, różowe, zielone itd.
no właśnie ja zazwyczaj kupowałam te tańsze ale ja mam taką nogę że okropnie się poci jak buty nie są skórzane więc siłą rzeczy muszę inwestować w trochę droższe, ale butów za 500 zł to bym nie kupiła
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 10:18   #575
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Moje stopy tez sie poca i mam duzo skorzynych butow, ale tylko jedne z porzadniej skory, albo moze sa inaczej robione bo w nich nawet jak zaloze te baleriny kiedy jest cieplo i po wyciagnieciu stopy z butow mam morkra skarpete na palcach to ani w butach nie smierdzi, ani moje stopy nie roznosza zapaszku po mieszkaniu. Inne buty niestety takie komfortowe nie sa, wiec dopasowuje ich cieplote do ciepla na dworze. fakt ze nie wszystkie sa w srodku tez skorzane, ale niektore sa i mimo wszystko jest mi w nich za cieplo i jak stopa sie spoci to jest smrodek. mam jedne czerwone baleriny z Deichmanna z bardzo miekkiej skory i na cienkiej podeszwie. Lubie je nosic jak jest cieplo, bo inaczej to mi zimno idzie od podeszwy. za to te popielate i inne czerwone ktore tez sa z nieimpregnowanej skory maja grubsza podeszwe wiec wole je zakladach jak jest chlodniej bo mi sie stopa poci, chodz w tych czerwonych nie ma potem smrodka, ale te popielate lubia odparzac. No i ma od kilku lat bzika na punkcie koloroywych torebek i butow, wiec staram sie wybierac ´skorzane na zewnatrz i nie drogie, do tego musi byc miekka skora bo inaczej beda ciagle scierac. mam stopy ksiezniczki ;o) Kilka fajnych dorwalam w Deichmannie, chodz ogolem wiele modeli odpada, bo maja strasznie twarda skore. Jak upoluje jakies skorzane za 20€ to mam straszna radoche i w ten sposob mam kilka par butow bez ktorych bym sie obyla, az tyle mi nie potrzeba( ja nie niszcze butow, chodz mam miec lekkiego platfusa), ale co torebka to inny kolor butow. W Strauß zakupilam sobie 2 pary butow mokasyny i baleriny ze skora w srodku po 40€. Juz drogo jak na moj gust, ale takie kolory szukalam dawno( granatowe mokasyny i turkusowe baleriny), wiec zacisnelam zeby i przezylam cene. Z drugiej strony na niemieckie realia to nie sa drogie buty, tylko mi tak gul skacze bo wiem ze mozna dorwac skore do 20-25€, wiec jak by nie bylo roznica w cenie jest. tak samo mam z dzinsami i innymi ciuchami. 20-25€ to dla mnie cena ok, ale wiele firm sprzedaje dzinsy po min 40€ i wiecej. Gul mi skacze i wole sie rozejrzec w H&M ( chodz tutaj maja sporo modeli po 40€) czy online w Bon Prix i wydac gora 20€. Dla mnie jakosc taka sama, wiec przeplacac nie bede. No chyba ze szukam czegos od dluzszego czasu i nie idzie, to jak spotkam i kosztuje te 30-40€ to kupie ( tak bylo z tymi granatowymi mokasynami, granatowym Trenchem czy popielatymi balerinami, zachcialo mi sie ich a w sklepach zero szarych butow, rok pozniej przyszla moda na taki kolor i kupilam. Czemu sklepy musza zawsze na mode patrzec, ja mam czesto tak ze jakis kolor mi sie zamarzy jak nie jest modny i cos kupic ... mordega )

nokardia a wkladasz te Frischesohle do srodka butow? ja nawet w szmacianych balerinach to mam mokra stope, chodz na dworze przyjemne 23 stopnie i nie jest za goraco. za japonki mi troche za wczesniej, ale takie szmaciane baleriny na gola stope to juz ok i niestety plywam. Od kiedy odkrylam te wkladki z Rossmanna problem sie skonczyl badz ograniczyl, bo jednak w uplay to nosze japonki i zazdroszcze tym co moga nosic baleriny. te wkladki bardzo dobrze absorbuja pot i do tego sa perfumowane, wiec nie mam obiekcji isc do kogos i trzeba buty zdjac( no chyba ze w upaly, to jak pisalam stopy by sie tak ucpocily w tykich krytych butach ze jednak te wkladki nie byly by wystarczajace). nawet u mnie w domu potem nie smierdzi zdechlymi myszami jak buty sobie stoja i czekaja jak znow bede wychodzic z domu. Dla mnie te wkladki sa obowiazkowe jak przychodzi wiosna, nawet jak jest jeszcze chodno i stopy mi sie nie poca, ale jednak w bucie swiezoscia nie pachnie, a wkladka zalatwia sprawe. wyprobuj moze i tobie komfort przyniosa.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2011-02-06 o 10:26
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 10:36   #576
monia a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Butterfly, odpoczywaj i baw się dobrze
monia a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:00   #577
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Monika nawet nie wiedziałam że istnieją takie wkładki, dzięki za informację, z pewnością sobie zakupię
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 15:23   #578
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Motylek milego pobytu w POlandii
Monika co za dlugasny post jakie te wkladki do butow dokladnie?
umiesccie odnosnik
Ja wczoraj kupilam sznurowane cichobiegi skorzane (brazowa zielen)
i dopiero w domu doczytalam na nich ze maja wkladke kontrolujaca odor i antybakteryjna da tego korkowa i ciut profilowana
Buty Gecko, niemieckie w TK maxie za 25funtow
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 16:32   #579
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

dzinek do uslug ;o)

http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...-sohlen-l.html

sa jeszcze pakowane po kilka par w opakowaniu.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 19:43   #580
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ja musze powiedziec ze jakos specjalnie nie oszczedzam jak kupuje ubrania... Chociaz 500 zl na buty moze i byloby mi troche szkoda bo co jakby w nastepnym sezonie juz mi sie znudzily i chcialabym inne? Z butow np bardzo lubie trampki... Wiem, wiem stara baba i w trampkach... no ale lubie i juz Jak mam gdzies isc dalej na zakupy to w trampeczkach mi najwygodniej Jakos z rok temu pojechalam z Tz do Holandii i kupilam sobie trampki G-star za prawie 80 ojro i juz mi sie troszke rozlecialy mimo ze nie chodzilam w nich caly czasKiedys kupilam sobie w Polsce adidasy Pumy. Nosze je i nosze i caly czas sa w super stanie a podobno w Polsce slabsza jakosc itp.
Spodnie kupuje w G-star raz dlatego ze lubie je a dwa dlatego ze w pewnym sensie Tz mnie zmuszaTwierdzi ze te spodnie sa dla mnie doslownie szyte, ze wygladam w nich idealnie itp i tylko takie powinnam nosic. Nie kupuje ich oczywiscie w normalnych sklepach bo sa drogie diabelnie ale jezdzimy do outletu. Tez dosyc drogo ale czasem mozna cos trafic. W sumie zadko tam jezdze bo ogolnie trzeba sie duzo naszukac zeby znalezc cos fajnego i w przyzwoitej cenie.. Ostatnio jak bylam (mimo ze strasznie nie chcialo mi sie tam jechac tylko Tz sie uparl) to takie ceny byly ze caly czas z wielkimi oczami chodzilam Jakis wsiowy sweterek za 100 ojro np... Porabalo ich No ale wkurzylam sie ze musialam tam jechac i tyle czasu zmarnowalam i powiedzialam Tz ze nic mnie to nie obchodzi i biore jedyne spodnie ktore mi sie spodobaly (jak sie pozniej dopatrzylam za 100 euro). Powiedzialam mu zeby mnie tam najlepiej wiecej nie wyciagal bo nie bedzie mu sie to oplacalo I tak moze przez jakis czas bede miala spokoj
Co do butow jeszcze to ze dwa lata temu kupilam sobie japonki. Nie wiem jaka firma ale skorzane, mieciutkie w takim fajnym kolorku ni to czerwien ni to pomarancz. Krotko mowiac boskie No i porwaly mi sie juz strasznie (bo calutkie lato czy chlodno czy nie chodze w japonkach) i teraz bede musiala kupic jakies nowe i juz mnie to przeraza. W zeszlym roku juz sie za jakimis rozgladalam i nic mi sie nie podobalo i czuje ze teraz tez tak bedzie
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 06:16   #581
ja_nietypowa
Przyczajenie
 
Avatar ja_nietypowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Piękna kraina baśni :)
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Witam,
Też oblatuję się tanio a juz kocham wyprzedaże Ostanio jednak staram inwestować się w obuwie skórzane bo wysiadają mi nogi w butach ze sztucznych czy ekologicznych skór. Ale mam koło siebie taki fajny sklepik z końcówek gdzie gość przywozi obuwie skórzane a ceny kształtują się w granicach 150 do 200 zł a przy wyprzedaży sezonowej buciki można dostac nawet za niecałą 100zł.
ja_nietypowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 07:05   #582
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez ja_nietypowa Pokaż wiadomość
Witam,
Też oblatuję się tanio a juz kocham wyprzedaże Ostanio jednak staram inwestować się w obuwie skórzane bo wysiadają mi nogi w butach ze sztucznych czy ekologicznych skór. Ale mam koło siebie taki fajny sklepik z końcówek gdzie gość przywozi obuwie skórzane a ceny kształtują się w granicach 150 do 200 zł a przy wyprzedaży sezonowej buciki można dostac nawet za niecałą 100zł.
fajnie masz z tym sklepikiem, też bym tak chciała, ja to jestem maniaczka butów, jak bym miała duuużo kasy to bym miała duuużo butów ))))
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 08:03   #583
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

witam deszczowo wietrznym switem. Pogoda taka, ze nie wiem, czy mam prowadzic corcie do przedszkola
A co do butow, to ja preferuje skorzane, zadko kiedy kupuje buty, bo nie lubie nowych, obcieraja mnie wszystkie łacznie z trampeczkami, ktore tez mam i uzywam W zeszlym roku spodobaly mi sie niebieskie balerinki, nie byly skorzane i do tego bardzo plytkie, ale na to drugie nie zrocilam uwagi, bo nie chodze w butach ktore są bardzo dopasowane i bez czegos co trzyma je przy stopie, pasek, gumka. Myslalam, ze beda super do biegania po miescie i znowu zonk. piekla mnie podeszwa a buty zdawaly sie byt ciasne(numer wiekszy spadaly by mi ze stop, ot taka obuwnicz klaustrofobia), wyladowaly u mojej siostry.
W sobote kupilam sobie butki z Marco Tocci, mialam od nich w zeszlym roku kozaczki i byly to najwygodniejsze buty w moim zyciu, wogole nie czulam, ze mam obcas, niestety poszly do reklamacji, bo sie rozwarstwiala podeszwa z przodu, ale zime przechodzilam i kase z powrotem dostalam.. Zobaczymy jak bedzie z tymi, pantofelki ale z paskiem, pasek parciany i pewnie wielu by sie nie spodobal, ale mi wlasnie on sie spodobal, bo sprawia, ze butki sa takie......malopowazne Do tego w slicznym grafitowym kolorze, no i polowa ceny. Zobaczymy jak sie spiszą. Ale ogolnie bieda tu z butami, te ktore mogly by byc są cholernie drogie.
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 01:16   #584
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cos tu cichutko ostatnio
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 11:11   #585
Superbejbe
Zadomowienie
 
Avatar Superbejbe
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 432
GG do Superbejbe
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ostatnio mąż mi zabiera coraz częściej laptopa i nie mam przez to dojścia do internetu

zjem sobie dzisiaj pączka
__________________
mój misz masz
Superbejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 11:12   #586
MISSandra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 121
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Przepraszam najmocniej, że w ten sposób, ale czy mogłabym Was prosić o poświęcenie kilku minut na wypełnienie dla mnie ankiety do pracy magisterskiej? Błagam!

http://moje-ankiety.pl/respond-5921.html
MISSandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 08:18   #587
Ana_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cze dziewczyny wczoarajszy dzień zakończyłam serialem Gotowe na Wszystko (jak co wieczór). Eh, tam to jest przyjaźń. Miałam kilka "przyjaciółek" do czasu kiedy wyciągnałem je z ich problemów, a kiedy nastały moje problemy...okazały się chyba duchami, rozpłynęły się w powietrzu . Szkoda że ludzie dobierają towarzystwo przez przymat pieniędzy :/
Ana_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 10:10   #588
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cześć Dziewczyny, bardzo żałuję, że nie zobaczyłam tego wątku wcześniej. Ostatnio przechodzę właśnie coś na kształt "kryzysu towarzyskiego" i trochę mnie to przygnębia, a tutaj widzę, że jest to problem dość uniwersalny.
Napiszę, jak to wygląda z mojej strny. Po studiach część znajomych się porozjeżdżała na wszystkie strony świata, w tym również moja najblizsza koleżanka. Natomiast reszta koleżanek właśnie pozakładała rodziny i ma malutkie dzieci, a poniewż ja wciąż jeszcze się do tego nie spieszę, odczuwam trochę wyobcowania. Koleżanki z małymi dziećmi są wspaniałymi osobami, bardzo je szanuję, ale przyznam, że brakuje mi trochę osoby, z którą możnaby gdzieś wyskoczyć, może do kina, teatru, pogadać, może napić się winka od czasu do czasu, może gdzieś wyjechać na jakąś babską włóczęgę po górach lub leżenie na plaży...
Ehhh... Bardzo chętnie dołączę do tego topiku, a przy okazji, jeśli jakaś Wizażanka z Wrocławia będzie miala ochotę na podobne przedsięwzięcia, to niech daje znać, pomyślimy

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2011-02-11 o 10:11
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 14:32   #589
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

- puk puk
- kto to?
-nikto?
-jak to nikto, a puk puk to kto?

No i gdzie wszystkie sie podzialyscie, zima wrocila( u mnie wiosna), poszlyscie szukac butow, piec, gotowac itp?

Ana_83, Rilla82 witam
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 15:22   #590
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

agu.s, witaj. Piękna pogoda, weekend, dziewczynom najwyraźniej szkoda czasu na siedzenie przed kompem (zupełnie zresztą słusznie)
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:53   #591
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ja nie wiem czy taka piekna pogoda bo wlasnie skonczylam rozmawiac z rodzinka w Polsce i mowili ze wiatr i zimno. Ladnie tylko przez szybke.

Co tam na Walentynki wymyslacie?

Bo ja niestety nie zdarzylam kupic silikonowych foremek w Lidlu w ksztalcie serduszek.

Jeszcze pomysle - ale ze beda to pierwsze Walentynki w malzenstwie warto by je jakos uswietnic.
A jak nic nie kupie to sie ubiore w ekstra bielizne, zaloze slubna podwiazke - moj maz bardziej ja polubil niz ja i ...
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:53   #592
Ana_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
agu.s, witaj. Piękna pogoda, weekend, dziewczynom najwyraźniej szkoda czasu na siedzenie przed kompem (zupełnie zresztą słusznie)
agu.s miło pozanac . A ja musze siedziec przed kompem 10h / dobe czsem 14h. Taką własnie pracę sobie wymyśliłam ale lubię ją. Kto wie moze kiedys bedziecie moimi Klientkami . Dzisiejsza pogoda mogłaby się dłużej utrzymać (tj. słoneczko i ciepełko) Nie lubie zimy pewnie jak wiekszasc z Was.
Ana_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 12:48   #593
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

A propos Walentynek, my obchodzimy je raczej skromnie, bez większego przekonania. Zresztą w zimie mamy zatrzęsienie okazji - święta, moje imieniny, urodziny M., nasza rocznica... Istne szaleństwo i deszcz prezentów. Zatem dziś wyboierzemy się może do kina na"Jak zostać królem", a jutro może jakieś winko po pracy i tyle.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 13:10   #594
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Wiem ze jutro walentynki, taki wesoly dzien ale musze Wam to powiedziec... Dzis rano swiat zubozal o najlepszego Tatka na swiecie;(
__________________



Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 13:28   #595
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Akashka, ogromnie mi przykro...
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:20   #596
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Wiem ze jutro walentynki, taki wesoly dzien ale musze Wam to powiedziec... Dzis rano swiat zubozal o najlepszego Tatka na swiecie;(
....w niebie dzisiaj wszyscy swieci mają bal....
a tak po ziemsku, to nie potrafie opisac jak bardzo mi przykro
trzymaj sie
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:26   #597
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Wiem ze jutro walentynki, taki wesoly dzien ale musze Wam to powiedziec... Dzis rano swiat zubozal o najlepszego Tatka na swiecie;(
Moje kondolencje.
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 14:58   #598
Iskierka71
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka71
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 190
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Wiem ze jutro walentynki, taki wesoly dzien ale musze Wam to powiedziec... Dzis rano swiat zubozal o najlepszego Tatka na swiecie;(
Najszczersze kondolencje...


Cytat:
Napisane przez Ana_83 Pokaż wiadomość
A ja musze siedziec przed kompem 10h / dobe czsem 14h. Taką własnie pracę sobie wymyśliłam ale lubię ją. Kto wie moze kiedys bedziecie moimi Klientkami . Dzisiejsza pogoda mogłaby się dłużej utrzymać (tj. słoneczko i ciepełko) Nie lubie zimy pewnie jak wiekszasc z Was.
Może to głupie, ale ci zazdroszczę. Uwielbiam wszystko co jest związane z komputerami i internetem. Ostatnio zaczęłam bawić się programami graficznymi i takimi do robienia stron internetowych. Chciałabym zajmować się tym zawodowo, ale.... na razie jako samouk niewiele umiem i nie wiem gdzie się tego uczyć (najlepiej bez wychodzenia z domu).
Dlatego ostatnio malo sie udzielam na forum. Ale i tak was kocham i bede tu zaglądać.
Buziaczki
__________________
"Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło,
Gdy cie walnie życia pięść.
Nigdy nie poddawaj się - dzisiaj nie jest łatwo,
Jutro będzie lepszy dzień..."

Zapraszam na blogi:
http://slodko-gorzkaholandia.bloog.pl/
http://iskierka71.blogspot.nl/
Iskierka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 16:34   #599
nokardia
Raczkowanie
 
Avatar nokardia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
Wiem ze jutro walentynki, taki wesoly dzien ale musze Wam to powiedziec... Dzis rano swiat zubozal o najlepszego Tatka na swiecie;(
bardzo mi przykro
iskierka ja też uwielbiam pracę z komputerem i też chciałabym pogłębić wiedzę w zakresie grafiki ewentualnie projektowanie stron internetowych, ale jakoś czasu brak ehh
tak w ogóle to wróciłam do pracy tzn. zadzwonił prezes i mnie ściągnął z urlopu bo mój zastępca zachorował a jest dużo roboty tak więc mój czas wolny trochę sie skurczył, butów dalej nie kupiłam ale sądząc po pogodzie za oknem to mam na to jeszcze duuuużo czasu, niby słoneczko za oknem a w rzeczywisotości ziąb okrutny, wyszłam dziś z dzieckiem na spacer to po pół godzinie ekspresem wracałam do domu bo nie chcę jej przeziębić bo już gile z nosa leciały tak więc czekam wiosny
nokardia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 18:12   #600
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie mam przyjaciólki a bardzo mi jej brakuje

Ta u mnie pieknie wiosennie, ok 10 stopni i dziecko sie pochorowalo. bylismy dzis w szpotalu i ma byc ok, pluca czyste tylko wirus gardlo zaatakowal. nadal mam mu nurofen dawac i we wtorek na kontrole do lekarza dzieciecego. Oby malemu jak najszybciej przeszlo. W czwartej jego kolega ma urodziny , wiec licze ze bedzie dobrze i bedzie mogl pojscv. ja bylam w kolezanka jutro w miescie umowiona, chcialam jakis prezent na te urodzinki kupic. No i wogole moj ma 28 urodziny, ale prezent przez net juz zamowiony, dzien pozniej ma nasz tatus i chcialam przy okazji i jemu cos kupic. No nic. jak chlop bedzie popoludniu juz w domu to ja najwyzej wyskocze do pobliskiej dzielnicy i tam cos w Straußie znajde.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.