Chanel Coco EdP czy EdT? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 14:48   #91
hiroshima_mon_amour
Przyczajenie
 
Avatar hiroshima_mon_amour
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Chanel Coco EdP czy EdT?

Odkopuję wątek jako że ciekawa jestem Waszych dalszych opinii o Coco

Ja posiadam je od pół roku i podczas kiedy w zimę nosiło się je cudownie, idzie wiosna i zastanawiam się czy siłą przymusu nie będę musiała odłożyć ich na półkę żeby nie udusić otoczenia. Jak myślicie? A apropos różnic między EDT a EDP to EDT wydaje mi się bardziej gorzka, cierpka. EDP słodsza, bardziej kremowa, orientalna.
hiroshima_mon_amour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 19:55   #92
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Chanel Coco EdP czy EdT?

Cytat:
Napisane przez hiroshima_mon_amour Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek jako że ciekawa jestem Waszych dalszych opinii o Coco

Ja posiadam je od pół roku i podczas kiedy w zimę nosiło się je cudownie, idzie wiosna i zastanawiam się czy siłą przymusu nie będę musiała odłożyć ich na półkę żeby nie udusić otoczenia. Jak myślicie? A apropos różnic między EDT a EDP to EDT wydaje mi się bardziej gorzka, cierpka. EDP słodsza, bardziej kremowa, orientalna.
nie udusisz, spokojna głowa, tylko zmniejsz dawkę, albo zwiększ odległość z której aplikujesz zapach

Powiedziała ta, co używa najmocniejszych kilerów do pracy w biurze - tą metodą właśnie
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 20:22   #93
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Chanel Coco EdP czy EdT?

Ostatnio kupiłam odlewkę EDP. Niestety ta wersja zwala mnie z nóg Dusząca, kwaśno-metaliczna. Męczę się w nich strasznie. Nie dla mnie one

Natomiast wersja EDT baaaardzo mi odpowiada ( poznałam ją dzięki asiuli1000, która siedzi tam na dole). Jest lekka, bardziej "przejrzysta", a przy tym bardzo elegancka.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2011-02-28 o 20:23
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 22:49   #94
asiula1000
Rozeznanie
 
Avatar asiula1000
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 610
GG do asiula1000
Dot.: Chanel Coco EdP czy EdT?

Och Madziczko kochana, a ja męczę tą moją edt, często używam jej na noc, wtedy przynajmniej czuję tylko te nuty, które mi się w niej podobają, a te które mniej lubię ignoruję - śpiąc .
Kupiłam wczoraj (chyba wiem u Kogo ) wersję limitowaną Organzy z kwiatem pomarańczy, gdzieś przeczytałam, że jej korzenne przyprawy przypominają nieco Coco, ciekawe co to będzie?

Ja z Coco wzięłabym jednak edp - słodka mi się wydaje i otulająca. W edt trochę mi umyka słodycz przypraw - są raczej wytrawne i bliskoskórne.
asiula1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 10:28   #95
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Chanel Coco EdP czy EdT?

Cytat:
Napisane przez hiroshima_mon_amour Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek jako że ciekawa jestem Waszych dalszych opinii o Coco

Ja posiadam je od pół roku i podczas kiedy w zimę nosiło się je cudownie, idzie wiosna i zastanawiam się czy siłą przymusu nie będę musiała odłożyć ich na półkę żeby nie udusić otoczenia. Jak myślicie? A apropos różnic między EDT a EDP to EDT wydaje mi się bardziej gorzka, cierpka. EDP słodsza, bardziej kremowa, orientalna.
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
nie udusisz, spokojna głowa, tylko zmniejsz dawkę, albo zwiększ odległość z której aplikujesz zapach

Powiedziała ta, co używa najmocniejszych kilerów do pracy w biurze - tą metodą właśnie
To fakt, nie udusisz, ale na mnie w okresie cieplym one nie pachna tak pieknie, powiedzialabym nawet, ze są męczące nie intensywnoscia tylko nutami(nie wiem jak to okreslic) Efekt taki, ze na wisonę nie pachna ładnie nad czym ubolewam, bo moglabym je uzywac caly rok, gdyby nie ta zmiana oblicza.
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 01:20   #96
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Chanel Coco EdP czy EdT?

Czy w Coco edp zmieniono tylko rurkę na taką której praktycznie nie widać czy również grzebano w składzie?

Dostałam próbkę ze stycznia 2012, i o ile początek jest taki jak go zapamiętałam, tak później zaczyna rozwijać się w stronę "kociej kuwety" - z etapu Słonia przechodzi w Chanel 5 bez żadnej fazy pośredniej.
Wczoraj pomyślałam, że może próbkę w transporcie ugotowano, więc poszłam do S. Akurat był nowy tester z listopada 2011 - no i to samo. Próbka jest dobra.
Koleżanka przyniosła dzisiaj swój flakonik z 2006 i niby pachnie podobnie, ale nie ma "kociej kuwety", za to jest efekt otulania i miękkości, którego w tych nowych nie czuję.
Znalazłam setuchnę w dobrej cenie, ale z końca 2011, i nie wiem czy brać i niech stoi, i nabiera mocy, czy sobie ją jednak darować.
Ależ mam dylemat...
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:22   #97
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Chanel Coco EdP czy EdT?

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dopisuję się kolejna fanka Coco Moja miłość trwa już od paru miesięcy, zaczęła się testem w Sephorze, potem była próbka, a potem używany flakonik nabyty za bezcen na allegro. Myślę, że potem przyjdzie czas na pełną, nową flaszkę.
Coco to kwintesencja elegancji, klasy, pasują do niej czarne szpilki i torba z krokodyla. Nawet nosząc do niej dżinsy i adidasy czuję się niezwykle atrakcyjna i pewna siebie. Magia
Widząc odkopany wątek spieszę zameldować, że moja miłość dalej trwa. Przez jakiś czas trwała w uśpieniu, zachomikowałam resztki z tej kupionej taniutko używki i stosowałam czasem na noc. Niedawno dostałam w prezencie 50ml edp i mogę na nowo odkrywać i cieszyć się tym pięknym zapachem.

A w sierpniu nadejdzie Coco Noir:
http://www.fragrantica.com/perfume/C...oir-15911.html

Nie mogę się już doczekać testów
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 20:25   #98
nellyis
Raczkowanie
 
Avatar nellyis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 86
Dot.: Chanel Coco EdP czy EdT?

Witajcie miłośniczki Kokoszki
Ja również wciąż ją kocham i właśnie nabyłam kolejną flaszencję (tak, tak - w lecie też używam zapachów o dużym ciężarze gatunkowym ).

O zapowiedziach Coco Noir tez słyszałam - ślinka mi cieknie na sam widok tej cudownej czaarnej buteleczki. Poczytałam zagraniczne fora i wielu szczęśliwców, co już ją testowało stwierdza, że Coco Noir to krzyżówka klasycznej Czarnulki z Coco Mademoiselle Myślałam, że od klasycznej będzie mroczniejsza i bardziej niegrzeczna, a prognozy są całkiem inne...
Ale i tak z niecierpliwością oczekuję premiery. Ciekawe, kiedy CN dotrze do nas, bo we Francji ma być już w tym miesiącu
__________________
od 29.12.2012 r. nie palę
nellyis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 08:02   #99
kenna kenna
Raczkowanie
 
Avatar kenna kenna
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 56
Dot.: Chanel Coco EdP czy EdT?

Mam pytanie.

Czy Coco 100 ml edp tester ma korek ?
__________________
Niech spokój wreszcie trwa.
kenna kenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 12:49   #100
ida-sierpniowa
Rozeznanie
 
Avatar ida-sierpniowa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 686
Dot.: Chanel Coco EdP czy EdT?

Odkopuję temat, bo mam dylemat nad dylematy ;-) Uwielbiam Czarną Coco, jesienią i zimą nie ma dla mnie lepszego zapachu. I tak się zastanawiam, czy by nie spróbować na wiosnę Coco w wersji edt. Nie chcę rozstawać się z tym zapachem aż do jesieni, ale latem może być jednak trochę za ciężki. Z dotychczasowych testów wychodzi mi, że nutami edt i edp bardzo się, jak na mój nos, nie różnią, edt jest może bardziej przyprawowa, wytrawna, bardziej ulotna, jak to edt, ale też piękna Jak myślicie, czy warto inwestować w edt, czy też różnica pomiędzy nią a edp nie jest duża?
ida-sierpniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-09 13:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.