QLAIRA - wątek zbiorczy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 14:17   #1291
magierusa
Raczkowanie
 
Avatar magierusa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Ja już biorę QLAIRE dobrze od ponad roku.

Gdy lekarz mi ją przepisał powiedział, że to jedne z najnowszych tabletek, są bardzo delikatne itd.
Przybycia kg nie zauważyłam, ale lekarz powiedział mi także, że na pewno będzie ciężko schudnąć biorąc te tabletki więc mam uważać, żeby nie przytyć.

Problemów jakiś specjalnych nie zauważyłam, zresztą nie mam porównania bo to są moje pierwsze tabletki.

Jeżeli chodzi o miesiączkę to mi lekarz przepisał antykoncepty właśnie dlatego, że miałam ją MEGA nieregularną...w pewnym momencie nie miałam jej w ogóle przez 3-4 miesiące...
Teraz bywa różnie...w większości przypadków nie miałam jej w ogóle, albo była minimalna to jest duży PLUS tych tabletek...ale np. dwa miesiące temu tak ni z gruchy ni z pietruchy miałam masakre^^ teraz znowu spokój...

ZAUWAŻYŁAM natomiast, że...jakoś tak w 3 miesiącu brania tabletek mój organizm w ogóle inaczej reagował na ALKOHOL i PAPIEROSY...
Nigdy nie byłam osobą, który dużo pije i pali, ale jak już napisałam- w około 3 miesiącu brania, zaczęłam dziwnie reagować na alko...tzn. mogłam wypić bardzo mało i od razu robiło mi się niedobrze mimo, że nawet nie poczułam nic "w glowie"
nie wiem czy to akurat było spowodowane tabletkami, ale innych problemów nie miałam, z których mogłoby to wynikać...nie wiem

Niedługo planuję odwiedzić swojego ginekologa i wypytam o wszystko dokładnie )

Pozdr.
__________________
magierusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 12:15   #1292
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

cześć dziewczyny a czy próbowałyście do tabletek brać asequrelle?? czy to wogóle działa na was?
Mi też lekarz przepisał Qlaire- podobno taka rewelacja, ale czytając wasze wątki to zaczynam się niepokoić zobaczymy. zaczynam za jakiś tydzień brać, wtedy napisze. pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

a tak po za tym to może ma któraś na sprzedaż qlaire? bo mi przepisał tylko jedno opakowanie a nie chce mi się co miesiąc chodzić do niego i płacić eh..
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:52   #1293
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

"Przybycia kg nie zauważyłam, ale lekarz powiedział mi także, że na pewno będzie ciężko schudnąć biorąc te tabletki więc mam uważać, żeby nie przytyć."


A to ciekawe co piszesz,bo ja od stycznia nie moge schudnac co mi spadnie zaraz wraca,na szczescie moje ostatnie opakowanie.

No a co do reakcji po alkoholu to z mojego doswiadczenia jest odwrotnie moge wypic wiecej lub tyle samo,podczas swiat duzo alkoholu wypilam i nadal dzialay wiec w tej kwestii mam do nich zaufanie.
__________________
http://super-sylwetka.pl/
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 20:05   #1294
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

a wiecie kiedy zaczyna działać antykoncepcja tych tabletek? po jakim czasie brania?
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 06:24   #1295
magierusa
Raczkowanie
 
Avatar magierusa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Ja biorę Asequrelle i hmmmm czy ja wiem...niby jakąś tam różnicę widzę, ale nie dużą...mimo wszystko biorę nadal ))

Co do tego kiedy zacznie działać antykoncepcja...miałam z tym duży problem na początku...bo teoretycznie powinna działać od pierwszych tabletek (tak gdzieś słyszałam) ja w planach miałam zaczekać, żeby mieć 100% pewności czyli...do końca pierwszego opakowania^^ no cóż...nie wytrzymałam ;p chyba po dwóch tyg. brania tabletek...jest git ;D

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

AHHHHHHHHHHH !!!!!!!!!

Zapomniałam o jednej ważnej rzeczy, co do anty ;DD

Przez pierwsze parę miesięcy brania QLAIRY zrobiłam się mega...wrażliwa ;D wzruszała mnie byle reklama, a w szczególności czekoladek Merci^^ dziewczyny mówię wam, miazga a podczas kłótni byłam straaaasznie wybuchowa ;D nie wiem czy mi to przeszło...może tak a może po prostu się do tego przyzwyczaiłam ;D
__________________
magierusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 09:13   #1296
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

U mnie bylo sprawdzane juz 8 dnia.i spoko biore 7 miesiecy.
__________________
http://super-sylwetka.pl/
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 08:29   #1297
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xseniaa Pokaż wiadomość
U mnie bylo sprawdzane juz 8 dnia.i spoko biore 7 miesiecy.
xseniaa i jak po tak dłuższym czasie brania się czujesz? masz jakieś "efekty uboczne" bóle głowy, spadek libido itp? i jak u Ciebie z miesiączką?
pozdrawiam
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 15:35   #1298
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Ja moją przygodę z Qlairą kończęJestem w połowie brania drugiego opakowania i mam dość. Okresu jak nie było tak nie ma, ciągle boli mnie podbrzusze a do tego przez jakiś tydzień chodzę taka nabuzowana, że masakraWszystko i wszyscy mnie denerwują. Wcześniej tak nie miałam. Niby takie super tabletki i to jeszcze za taką cenę (48zł) ...
dastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 21:31   #1299
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Dziś byłam u gina, przepisał mi Yaz chociaż ostatnio tj. pół roku temu stwierdził, że nie ma sensu go kontunuować i przepisał Qlairę (w trakcie brania Yaz dostałam mega krwotoku i wylądowałam na łyżeczkowaniu macicy, ostatecznie stwierdzili, że to polip był) wspomniałam mu o tym ale stwierdził, że jeżeli chcę poprawić cerę to te tabletki mają takie działanie Dodam, że lekarz, który mnie badał rok temu kontrolnie po tym zabiegu zapisał mi Yasminelle no i nie wiem co robić, brać znowu Yaz czy wybrać się do tamtego gina po ten Yasminelle ?? Mam nadzieję, że zrozumiale to opisałam

EDiT: właśnie znalazłam informację, że Yaz i Yasminelle to ten sam skład tylko w yazie 4 a nie 7 dni przerwy no masakra jakaś powiem Wam, że przeszło mi przez myśl zrezygnowanie wogóle z tabletek człowiek sie truje, męczy ze skutkami ubocznymi ehh

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2011-04-20 o 21:54
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 09:25   #1300
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

czy któraś z was łączyła opakowania Qlairy? Zbliża się długi weekend i akurat okres mi wtedy wypada. Łączyłam opakowania na Yaz, w sierpniu i było wszystko ok ale chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was łączyła Qlairę?
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 10:12   #1301
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
czy któraś z was łączyła opakowania Qlairy? Zbliża się długi weekend i akurat okres mi wtedy wypada. Łączyłam opakowania na Yaz, w sierpniu i było wszystko ok ale chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was łączyła Qlairę?
łączy się je tak samo jak inne tabletki. nie powinno być żadnych problemów .
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 14:00   #1302
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

no dobrze a kiedy mam zacząć nowe opakowanie? Nie brać czerwonych już? Bo mi okres wypada na drugiej czerwonej
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 22:30   #1303
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
no dobrze a kiedy mam zacząć nowe opakowanie? Nie brać czerwonych już? Bo mi okres wypada na drugiej czerwonej
zajrzyj do ulotki- tam jest dokładnie napisane na pewno
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 20:19   #1304
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

dziewczyny ratujcie bo mam problem i musze dziś znać odpowiedź! spóźniał mi się długo okres a dziś po południu zaczęłam delikatnie plamić i to mam do tej pory, nie nasila się krwawienie i nie wiem czy wziąć dziś pierwszą tabletkę Qlairy czy poczekać do jutra???? to moje pierwsze opakowanie. pomocy!!!
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 20:27   #1305
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
dziewczyny ratujcie bo mam problem i musze dziś znać odpowiedź! spóźniał mi się długo okres a dziś po południu zaczęłam delikatnie plamić i to mam do tej pory, nie nasila się krwawienie i nie wiem czy wziąć dziś pierwszą tabletkę Qlairy czy poczekać do jutra???? to moje pierwsze opakowanie. pomocy!!!
spokojnie, możesz (ja bym tak zrobiła) wziąć jutro
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 14:51   #1306
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Dzięki Eldo_rado ! tak też zrobiłam
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:10   #1307
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Dziś mi ginekolog powiedziała, że oczywiście można łączyć opakowania ale jeśli mi okres wyłazi na drugiej czerwonej to raczej nie ma to sensu Właśnie nie mogę namierzyć ulotki ale jeszcze poszukam dokładniej.
A i jeszcze lekarka mi powiedziała, że mało prawdopodobne żeby od Qlairy pogarszała się cera bo ma ponoć jakiś składnik stosowany w dermatologii właśnie na trądzik... tym mnie zaskoczyła bo ja wyraźnie zauważyłam, że cera się nie poprawiła a co więcej, nawet się trochę pogorszyła
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:15   #1308
klaudia77
Rozeznanie
 
Avatar klaudia77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: śląsk :P
Wiadomości: 860
GG do klaudia77
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Dziś mi ginekolog powiedziała, że oczywiście można łączyć opakowania ale jeśli mi okres wyłazi na drugiej czerwonej to raczej nie ma to sensu Właśnie nie mogę namierzyć ulotki ale jeszcze poszukam dokładniej.
A i jeszcze lekarka mi powiedziała, że mało prawdopodobne żeby od Qlairy pogarszała się cera bo ma ponoć jakiś składnik stosowany w dermatologii właśnie na trądzik... tym mnie zaskoczyła bo ja wyraźnie zauważyłam, że cera się nie poprawiła a co więcej, nawet się trochę pogorszyła
Odkąd zaczęłam brać Qlairę stan mojej cery wyraźnie się pogorszył a wcześniej nie miałam żadnych problemów. Ale wydaje mi się, że ostatnio się uspokoiło i jest troszkę lepiej. Mam nadzieję, że nie długo całkowicie się poprawi
__________________
"Ciągle zadaję pytania na które nie ma odpowiedzi bądź nie umiem ich znaleźć..."


klaudia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:22   #1309
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

to, że tabsy się używa w dermatologii- nie znaczy, że cera się od nich nie może pogorszyć. wszytsko zależy od organizmu i jego indywidualnej reakcji. mi np cera też się pogorszyła.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 18:15   #1310
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

no właśnie, ja rozumiem, że każdy organizm reaguje inaczej ale byłam mocno zdziwiona tym że Qlaira ma takie a nie inne składniki, tym bardziej, że większość kobiet skarży się na pogorszenie stanu skóry. No ale ja kończę trzecie opakowanie i mam nadzieję, że to tylko "adaptacja"
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:25   #1311
xseniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 121
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

We wtorek odstawilam przy 22 tabletce w czwartek zauwazylam jakas krostke a bardziej guzek na wzgorku lonowym,w piatek okres guzek jest nadal,taka jakby kuleczka jak koralik,jest na zewtnatrz ale takze pod skora,czy to moze byc od odstawienia Q,i co to jest?Kurna boje sie,moze to czyrak?

No a okres,masakra 3 wkladki w ciagu jednej nocy teraz juz spoko,ale jest mocny.
__________________
http://super-sylwetka.pl/
xseniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 11:52   #1312
Cheryl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny.
Biorę Qlairę od ponad roku, ale ostatnio pojawiły się problemy. Jakieś dwa miesiące temu zatrzymała mi się całkowicie miesiączka (sprzeczne odpowiedzi ginów - jedna, że przy Qlairze nie powinno być krwawień w ogóle, druga, że od czasu do czasu krwawienia nie występują, trzecia, że celem powstania Qlairy była antykoncepcja prowadząca do zaniku miesiączki, ale co tam...). Miesiączkę wywołałam Luteiną - dwie serie. Potem był normalny okres, a teraz nagle ni z tego, ni z owego dostałam normalnego okresu (takiego jak przed braniem tabletek, czyli bolesnego i z towarzyszeniem wysypu trądziku), choć żółtych tabletek mam jeszcze osiem do wzięcia, czyli min. 8-9 dni do okresu. Czy któraś z was miała podobne perypetie? Niby jeden gin mówił, że mimo różnych zdarzeń, np. brak krwawienia czy inne niby-dziwne rzeczy, tabletki należy brać ciągiem...

Przeczytałam tez gdzieś na forum, że przy Qlairze należy brać wit. B. Od czasu zatrzymania miesiączki mam problemy z zapaleniem czerwieni wargowej (nie jest drożdżakowe) i leczyłam to m.in. B complex i A+E, niestety wszsytko nawraca, jak ostawiam B complex. Czy wit. B jest jakoś szczególnie zużywana przez organizm przy Qlairze?

PS. Wiem, najlepiej iść do gina, ale długi weekend wszedł mi w paradę - może dopiero jutro któegoś z moich dorwę...
__________________
I got soul, but I'm not a soldier!
Cheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 11:56   #1313
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

ja bym zastanowiła się poważnie nad zmianą tabletek.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 14:51   #1314
allina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

witam
Biorę tabletki qlaira od 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona . na początku bałam się stosować antykoncepcji hormonalnej ze względu na to że mam skłonności do tycia ( chociaż ważę 52 kg ) nigdy nie miałam problemów z cerą i tego tez się bardzo bałam gdyż mogło się to zmienić
ale na szczęście jest wszystko ok nie przytyłam , czuję się po nich bardzo dobrze a mój okres trwa tylko 3 dni i jest regularny każdego miesiąca a przed braniem tabletek trwał czasami 8 dni . Są to moje 1 tabletki i nie zamienię ich na żadne inne gdyż nie mam do tego żadnych powodów . I jeszcze jeden plus powiększyły mi się piersi )) ale tylko minimalnie na początku troszkę bolały ale to minie . Polecam
allina24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:03   #1315
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

hej dziewczyny dziś wzięłam szóstą tabletkę Q i jak narazie jest ok. tylko okres mam jakiś dziwny, wczoraj już nic nie miałam a dziś z rana znów.. i piersi jakby trochę nabrzmiałe, ale nie bolą. Cera też się trochę pogorszyła:/
Może to nie miejsce na takie pytanie ale czy macie może jakieś sprawdzone tabletki na poprawę cery? /Bo jak tak dalej będzie to zacznę się zastanawiać nad zmianą...
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:02   #1316
allina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Wydaje mi się , że to normalne skutki . Piersi są zawsze nabrzmiałe podczas okresu i cera też się zmienia . po okresie wszystko wróci do normy a jeśli nie to znaczy że tabletki są nie odpowiednie. Ja również myślałam że moje krostki (kaszka i sucha skóra ) są wynikiem brania Q ale to tylko skutki zmiany wody i klimatyzacja . Było to dla mnie dziwne gdzyż 4 miesiące bylo ok a w piątym nagle jakaś kaszka na twarzy . Też chciałam zrezygnować z brania tablet ale poczekałam i zauważyłam że po zmianie wody i kilku dni bez klimy podczas urlopu jest wszystko dobrze .
Poszukaj innych przyczyn może to nie Q tylko coś innego .
allina24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:03   #1317
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny dziś wzięłam szóstą tabletkę Q i jak narazie jest ok. tylko okres mam jakiś dziwny, wczoraj już nic nie miałam a dziś z rana znów.. i piersi jakby trochę nabrzmiałe, ale nie bolą. Cera też się trochę pogorszyła:/
Może to nie miejsce na takie pytanie ale czy macie może jakieś sprawdzone tabletki na poprawę cery? /Bo jak tak dalej będzie to zacznę się zastanawiać nad zmianą...
takie problemy z krwawieniami to niestety normalna sprawa przy pierwszym opakowaniu. podobnie z problemami z cerą - na początku mogą występować (nawet do 3 cyklu). jeśli po 3 cyklu się nie ustabilizuje wszystko toi wtedy trzeba zastanowić się nad zmianą tabletek. nie ma co pochopnie odstawiać tabsów, bo organizm potrzebuje czasu, zwłaszcza jeśli chodzi o dermatologiczne problemy.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:14   #1318
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

No tak tylko, że brałam wcześniej przed ciążą inne tabletki i nie było czegoś takiego jak teraz. Oczywiście, że poczekam zobaczę co dalej będzie się działo, wiadomo że organizm musi się przywzyczaić do czegoś nowego, tylko te problemy z cerą:/ a ja we wrześniu biorę ślub i nie mam czasu na eksperymenty..
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:35   #1319
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

tak twój organizm zareagował na nowe tabletki po prostu. albo to minie, albo nie.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:38   #1320
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: QLAIRA - wątek zbiorczy

Wiem wiem.. i mam nadzieję, że to szybko minie i będzie ok
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 19:08:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.