L'oreal Prof Absolut Repair - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-28, 11:46   #391
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Używam pół roku odżywki Absolut. Czy powinnam ją używać po każdym myciu, czy lepiej czasem użyć inną odżywkę? Czy włosy się przyzwyczajająi przestaje działać odżywka? Kupiłam Kerastase Vita Cement. Czy lepiej na zmianę, czy skończyć najpierw Loreal'a? Kiedy użyłam Kerastase to moje włosy już nie były tak ładne i miękkie jak po Absolucie.
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 15:10   #392
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Jestem po 3cim użyciu tej maski i stwierdzam, że jednak jest za mocna dla mnie, żeby uzywac więcej niz 1raz w tygodniu. Włoski nie sa tyle, co oklapniete, tylko jakby się elektryzują a w dotyku zrobiły się tłuste i takie tepe. Wnioskuję, ze przesadziłam. Dlatego umyłam dziś włosy szamponem oczyszczającym i nałozyłam zwykła odzywkę. Włosy super. Mam wrazenie, ze wyglądają juz lepiej, mimo, ze użyłam dopiero 3 razy, ale końcóweczki się nie wywijaj,a włosy lśnią. Ta maska naprawde naprawia włosy a nie działa tylko od mycia do mycia. Jestem pod wrażeniem!
Patrysienka, sama zobaczysz co wolą Twoje włosy, jeśli są bardzo zniszcozne i ładnie wyglądają tylko po absolucie, to uzywaj jej nadal. Z tego, co wiem, to cement jest delikatniejszy- bardziej dla suchych włosów, narazonych na czeste suszenie i modelowanie niz dla wyniszczonych. Generalnie na efekty po nowych odzywkach zwykle trzeba poczekac, bo włoski musza się przyzwyczaic. Choc u mnie efekt był spektakularny od pierwszego uzycia Absoluta. Moze spróbuj zamiennie z jakims waxem?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 21:49   #393
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Ja na początku używałam duetu szampon plus maska AR. Przez pierwsze 3 tygodnie uzywałam ich co 4 dzień i naprawdę włosy się zregenerowały teraz szampon zrobił się dla mnie zbyt obciążający i zaprzestałam uzywania (wrócę do niego pewnie po kolejnym farbowaniu) a maskę zacznę stosować chyba raz na 10 dni bo również robi się za mocna. Ale po tym miesiącu użytkowania AR włosy nawet po użyciu zwykłego szamponu i odżywki są świetne, bez porównania z tym co było wcześniej
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:25   #394
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

A co tu tak umilkło, nikt już nie stosuje tych cudownych kosmetyków? Ja nadal jestem im wierna, tyle,że moje włosy są w o wiele lepszym stanie i stosuję je tak co 9-10 dni jak mi się maska skończy to zdecydowanie kupię znowu a zostało mi jej jeszcze sporo więc spokojnie na następne 2-3 miesiące wystarczy
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 23:01   #395
mroziczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś tam w świeci
Wiadomości: 2
GG do mroziczek
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

A mnie namówił fryzjer na rekonstrukcję Loreal Absolut Repair. Mam włosy cienkie, rozjaśniane od 3 lat, Katowane codziennie prostownicą. Kruszą się i to nie dające się ujarzmić siano. Podeszłam do tego z dużym dystansem i nie spodziewałam się rewelacji. Sądziłam, że efekt będzie do pierwszego mycia. i proszę jaka niespodzianka Po kilku już myciach moje włosy są głaciutkie, miękkie i nie ma tego okropnego siana, i w końcu nie muszę używać prostownicy Oczywiście zamówiłam już na allegro taki sam zestaw będę robić regularnie raz w miesiącu rekonstrukcję w domu
mroziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 13:51   #396
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

absoluta używam od ponad 3 miesięcy- zreszta pare postów wyżej jest mój post z maja. Jeszcze nie zużyłam 200ml opakowania a nakłądam 1 raz w tygodniu. Nadal utrzymuje, ze to jest rewelacja. Stosuje na zmiane z maska z oliwy z oliwek plus olejek rycynowy. Włosy, choc rozjasniane, sa w doskonałej kondycji.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 17:48   #397
vangie2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Ja kupiłam odżywkę Absolut miesiąc temu. Mam dosć długie włosy (jakieś 15cm za ramiona) i nadal zapuszczam- do pasa.
Włosy są farbowane Majirel i mniej więcej 3 razy w tygodniu używam prostownicy- ale krótko- tylko żeby trochę "uładzić" włosy...
Od jakiegoś czasu końcówki (ostatnie 5-8cm) były okropnie suche, szorstkie, matowe i wyglądały paskudnie. Ostatnim ratunkiem były profesjonalne kosmetyki- zdecydowałam się na odżywkę Absolut. Stosuję codziennie (codziennie myję włosy) i różnica jest OGROMNA. Włosy są błyszczące, gładkie, końce ładnie się układają
Co więcej- nie obciąża moich średniej grubości włosów
Oceniem Absolut na "6" i jestem w nim po prostu zakochana
POLECAM
vangie2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-28, 22:34   #398
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Ja nie wiem czemu, ale z maski nie byłam zadowolona. Naprawdę uważacie, że to może poprawić stan włosów? Przecież to też ma silikony itd..
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 11:46   #399
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

jeśli dieta silikonowa Ci nie służy, przerzuc sie na bezsilikonową, zobaczysz czy będzie poprawa.

Ja chce po raz kolejny ocenic Absoluta, ale w świetle pielegnacji fal. Absolut jest tak mocny, że prostuje mi włosy. Sa po nim owszem supergładkie, ale za chiny nie chcą się układac w fale, wiec w dniu gdy uzywam absoluta, musze włosy prostowac na szczotce. To taki jeden minus.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 16:11   #400
kasia_7989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Oooo to coś dla mnie Fajnie,że ta maska jest taka dobra i ma wiele zwolenniczek zamówiłam ją sobie w przyszłym tygodniu powinnam już ją mieć i wtedy napisze jakie są efekty na moich włosach..
kasia_7989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 18:23   #401
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

To tak jak ja. Zamówiłam dziś mleczko absolut repair. Jak tylko go spróbuję to opiszę efekty
isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 12:54   #402
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Niestety mleczko się nie sprawdziło. Mam długie włosy i po nim moja kitka wyglądała jak drut Włosy były strasznie sztywne, obciążone. Nie dlamnie. Mleczko podarowałam koleżance. Ona też nie była zachwycona. Także mleczko nie dla mnie.
isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 07:17   #403
ania_sloneczko
Raczkowanie
 
Avatar ania_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

A ja mam takie pytanie. Juz od jakiegoś czasu stosuję szampon Absolut Repair (ponad 2 butelki) i tym razem zamówiłam kolejną na allegro, z tym że 500 ml bo bardzoej się opłacała. I na butelce nie pisze Neofibrine (jak na poprzednich) tylko Cellular. I moje włosy wyglądają po nim okroponie! Są jakby tłuste przy głowie a końcówki jak siano! Dodam że po tym który miałam wcześniej (Neofibrine) włosy były idealne, miekkie i nie było żadnego siana. Poczytałam po necie że ten Cellular jest do jeszcze bardziej zniszczonych włosów, ale u mnie wogóle się nie sprawdza. Czy teżtam macie? O co wogóle chodzi z tym szamponem??
PS Pierwsze co przyszło mi do głowy to to, że w butelce jest całkiem inny szampon niż powinien
ania_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 11:43   #404
niveaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 49
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Dziewczyny czym różni się odżywka Absolut Repair Neofibrine od AR Cellular ? Która lepsza bo nie wiem którą zamówić

Edytowane przez niveaa
Czas edycji: 2011-05-19 o 11:44
niveaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 10:59   #405
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez ania_sloneczko Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie. Juz od jakiegoś czasu stosuję szampon Absolut Repair (ponad 2 butelki) i tym razem zamówiłam kolejną na allegro, z tym że 500 ml bo bardzoej się opłacała. I na butelce nie pisze Neofibrine (jak na poprzednich) tylko Cellular. I moje włosy wyglądają po nim okroponie! Są jakby tłuste przy głowie a końcówki jak siano! Dodam że po tym który miałam wcześniej (Neofibrine) włosy były idealne, miekkie i nie było żadnego siana. Poczytałam po necie że ten Cellular jest do jeszcze bardziej zniszczonych włosów, ale u mnie wogóle się nie sprawdza. Czy teżtam macie? O co wogóle chodzi z tym szamponem??
PS Pierwsze co przyszło mi do głowy to to, że w butelce jest całkiem inny szampon niż powinien
U mnie to samo, używam absolut repair od kilku lat i jestem z niego mega zadowolona, a teraz skusiłam się na nowość Cellular i porażka. Tak jak piszesz włosy są po nim tłuste, tragiczne w dotyku. Szybko muszę zamówić znowu ten wcześniejszy, bo zwariuję . Ponad 100 zł poszło w błoto .
Tez pomyślałam tak jak ty, że w butelce jest inny szampon .
just75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 07:02   #406
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Miałam maske z nowej serii cellular i porównując ją do wcześniejszej serii stwierdzam, że jest o tyle lepsze, że wogóle nie obciąża moich cienkich włosów.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 18:03   #407
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Stosuje całą serię Absolut Repair Cellular a włosy po niej są w bardzo dobrym stanie, dzisiaj użyłam ampułkę c - włosy zaczęły skręcać się w piękne duże loki, dodam jeszcze że plus używania tej serii jest taki że na 2 i 3 dzień po myciu włosy nadal są nawilżone.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:44   #408
susp
Raczkowanie
 
Avatar susp
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 445
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

witam dziewczyny
przeczytalam wątek i mam metlik w glowie. sprawa jest taka: mialam strasznie suche zniszczone dlugie wlosy (przede wszytskim koncowki). obcielam je wczoraj do ramion, wiec wiadomo jest lepiej, koncowki sa miekke, teraz pewnie mi troche odżyją. no i zastanawiam sie czy wybrac absoluta czy intense, nie wiem czy absolut za bardzo mi ich nie obciąży, a z drugiej strony boje sie ze intense bedzie za slaby. dodam, że wlosy myje prawie codziennie, przetłuszczają się dość szybko, tzn tak po dniu. zalezy mi na miekkich i lśniących wlosach, wiec co wybrac :/ i czy jeslibym uzywala absulta to myć wlosy szamponem i uzywac odzywki przy kazdym myciu?
__________________


Edytowane przez susp
Czas edycji: 2011-08-19 o 10:55
susp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:16   #409
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez susp Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
przeczytalam wątek i mam metlik w glowie. sprawa jest taka: mialam strasznie suche zniszczone dlugie wlosy (przede wszytskim koncowki). obcielam je wczoraj do ramion, wiec wiadomo jest lepiej, koncowki sa miekke, teraz pewnie mi troche odżyją. no i zastanawiam sie czy wybrac absoluta czy intense, nie wiem czy absolut za bardzo mi ich nie obciąży, a z drugiej strony boje sie ze intense bedzie za slaby. dodam, że wlosy myje prawie codziennie, przetłuszczają się dość szybko, tzn tak po dniu. zalezy mi na miekkich i lśniących wlosach, wiec co wybrac :/ i czy jeslibym uzywala absulta to myć wlosy szamponem i uzywac odzywki przy kazdym myciu?
używałam 2 serie, polecam intensa, o wiele lepsza seria do suchych włosów - absolut szczególnie szampon obciąża i włosy na 2 dzień są tłuste przy skórze. Obecnie odstawiłam szampon, czasami myje nim tylko końce.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 19:12   #410
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Dziewczyny, na farbowane blond, suche, łamliwe włosy ze skłonnością do przetłuszczania przy skórze głowy polecacie Absolut czy Intense?

I jeszcze jedno, kupić szampon + odżywkę czy szampon + maskę?
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 19:36   #411
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na farbowane blond, suche, łamliwe włosy ze skłonnością do przetłuszczania przy skórze głowy polecacie Absolut czy Intense?

I jeszcze jedno, kupić szampon + odżywkę czy szampon + maskę?
żaden, jak musisz to bardziej Intense
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 06:44   #412
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

kathy,
a jakie inne kosmetyki do blond włosów regenerujące polecasz?
Do tej pory używałam Elseve seria czerwona, ale chcę kupić coś z kosmetyków profesjonalnych i przekonać się czy jest różnica
Pozdrawiam
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 06:58   #413
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
kathy,
a jakie inne kosmetyki do blond włosów regenerujące polecasz?
Do tej pory używałam Elseve seria czerwona, ale chcę kupić coś z kosmetyków profesjonalnych i przekonać się czy jest różnica
Pozdrawiam
Ja ci polecam maskę Absolut cellular oraz maske Solar sublime. Jeśli chodzi o szampon to zwykły dobrze oczyszczający będzie ok. |Ja teraz używam Johnsons dla dzieci. Mam już za soba etap kupowania drogich szamponów. Odżywka absolut cellular obciąża cienkie włosy. Z maski intense repair też byłam średnio zadowolona.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 07:12   #414
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Ja ci polecam maskę Absolut cellular oraz maske Solar sublime. Jeśli chodzi o szampon to zwykły dobrze oczyszczający będzie ok. |Ja teraz używam Johnsons dla dzieci. Mam już za soba etap kupowania drogich szamponów. Odżywka absolut cellular obciąża cienkie włosy. Z maski intense repair też byłam średnio zadowolona.
Właśnie zastanawiam się czy warto kupować profesjonalne kosmetyki
Włosy trochę się puszą, zależy mi na utrzymaniu ładnego koloru blond po farbowaniu i odżywieniu ich. I teraz czytając wątek tylko namieszałam sobie w głowie, bo nie wiem już co wybrać

PS. Jeśli jakaś maska/odżywka obciążała mi włosy, stosowałam podczas mycia odwrotną kolejność: najpierw maska na włosy, 30-60min pod folią i ręcznikiem, później płukanie maski, następnie dokładne mycie szamponem. Efekt był lepszy niż przy masce zaraz po umyciu szamponem
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy

Edytowane przez hailie21
Czas edycji: 2011-09-09 o 07:13
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 07:24   #415
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiam się czy warto kupować profesjonalne kosmetyki
Włosy trochę się puszą, zależy mi na utrzymaniu ładnego koloru blond po farbowaniu i odżywieniu ich. I teraz czytając wątek tylko namieszałam sobie w głowie, bo nie wiem już co wybrać

PS. Jeśli jakaś maska/odżywka obciążała mi włosy, stosowałam podczas mycia odwrotną kolejność: najpierw maska na włosy, 30-60min pod folią i ręcznikiem, później płukanie maski, następnie dokładne mycie szamponem. Efekt był lepszy niż przy masce zaraz po umyciu szamponem
Wszystko zależy od włosów, ja mam cienkie rozjaśniane i przetestowałam już chyba wszystko i wiem, że jakość nie idzie w parze z ceną. Fajne szampony do blond włosów ma John frieda Polecam serie Color Renew. Zauważyłam jeszcze coś jeśli chodzi o drogie szampony mój blond brzydł po nich a nie na tym mi zależało...Teraz spodobała mi się seria Pantene do włosów farbowanych. Z masek profesjonalnych polecę Ci jeszcze Revlon Equave oraz odżywkę w sprayu z tej samej serii.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:24   #416
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Dziękuję za wskazówki

Najlepiej byłoby mieć próbki 15-30ml i wypróbować każdy kosmetyk przed zakupem dużego opakowania
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 15:16   #417
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
kathy,
a jakie inne kosmetyki do blond włosów regenerujące polecasz?
Do tej pory używałam Elseve seria czerwona, ale chcę kupić coś z kosmetyków profesjonalnych i przekonać się czy jest różnica
Pozdrawiam
Znajdziemy perełki w kosmetyce proff i drogeryjnej, trzba patrzec na potrzeby wosów i składy, posiadac wiedze, przed farbowaniem nie stosujemy kosmetyków z pewnymi składnikami które mogą oblepic łuskę i utrudnic farbowanie. Loreal ma dosyc fajne kosmetyki, ale specjalnie się nie różni od drogeryjnego Pantene do farbowanych tak samo zmiękcza i wygładza łuskę. Nie sa to kosmetyki o wspaniałych składach ale daja efekt ładnych włosów. Natomiast niektóre kosmetyki bogate w oleje - nie działaja wcale na włosy zniszczone. Jeśli chodzi o Loreal mam obecnie cellular i już nie chce mi się go używac, dużo fajnieszy był intense repair.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 12:26   #418
emilina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

witajcie,
też przymierzam się do kupna szamponu i odżywki Absolut Repair, jednak mam obawy, że może będą to za mocne kosmetyki do moich włosow.
Moje włosy co prawda wydają mi się w złej kondycji, ale też ich nie katuje farbami czy prostownicą(bardzo rzadko). Dlatego nie umiem ocenić tak obiektywnie jak bardzo są zniszczone. Mam problem z plątaniem się włosow, oraz ich przetłuszczaniem, na końcach zaś są suche. Na zdjęciach to moj naturalny kolor, nigdy nie farbowałam
co myślicie dziewczyny?
http://imageshack.us/photo/my-images/15/14500671.jpg/

Edytowane przez emilina
Czas edycji: 2012-03-04 o 13:12
emilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 13:23   #419
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Cytat:
Napisane przez emilina Pokaż wiadomość
witajcie,
też przymierzam się do kupna szamponu i odżywki Absolut Repair, jednak mam obawy, że może będą to za mocne kosmetyki do moich włosow.
Moje włosy co prawda wydają mi się w złej kondycji, ale też ich nie katuje farbami czy prostownicą(bardzo rzadko). Dlatego nie umiem ocenić tak obiektywnie jak bardzo są zniszczone. Mam problem z plątaniem się włosow, oraz ich przetłuszczaniem, na końcach zaś są suche. Na zdjęciach to moj naturalny kolor, nigdy nie farbowałam
co myślicie dziewczyny?
http://imageshack.us/photo/my-images/15/14500671.jpg/
Jeśli chcesz stosować tą odżywkę to wyłącznie od połowy w dół.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 21:42   #420
cela007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: L'oreal Prof Absolut Repair

Mam ciemno brązowe włosy naturalne, a rozjaśnione tylko końcówki- są straszne, zaczęły się łamać są strasznie "sianowate". Zastanawiam się nad zakupem produktów z serii i tu moje pytanie czy nadają się do moich włosów? Jakiekolwiek maski i tak nakładam tylko od połowy włosów. Może polecicie coś lepszego do mojego rodzaju włosów?
cela007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.