30,40 plus od A do Z cz.2 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 20:50   #871
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
daj linka Tig na te poszewki morowetez palę,niestety..ale własnie dlatego dbanie musi byc podwojne w naszym przypadku,cos za cos...dotleniające skórę ...np..rozjasniające(wit c)Kama wybielasz zęby żelem 15?20 ,35?35 wkładam na max godz w ciągu dnia,a na noc mam teraz 15...

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Beti ktore te pomadki z celii masz?nude szukam...pamietasz kolory???
15% to max do uzytku domowego! Uzywałam Nite white, 15% własnie. nie uzywaj 35%, nawet na godzine! zasada jest taka: dłuzsze jest trwalsze wybielanie, lepsza noc, niz godzina dziennie. 35% to tylko do uzytku gabinetowego, na 15 min w seansach+ KONIECZNIE ochrona dziaseł! nawet nie lignina, ale zywica swiatłoutwardzalna powinna byc, by nie spaliło Ci brodawek!
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:43   #872
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

hej

nie wypowiem na glos ani ile waze ani jaki rozmiar nosze o nieeeee

ale bylo mi za to milo kiedy pani kosmetyczka zapytala o date urodzenia, powiedzialam a ona spojrzala zaskoczona i tylko zapytala wow, naprawde??? myslalam ze ma pani 30 lat hehehe super sie takich komplementow slucha

jestem wymasowana i wymiziana
tylko droga w obie strony byla tak dluga przez korki i objazdy ze chyba tam juz nie pojade, albo pojade jak zrobia autostrade spod mojego domu pod spa

syn zachwycony basenami, tylko jacuzzi mu nie pasowalo, stwierdzil ze w tych bulkach musi byc obrzydliwie i nawet palca nie zamoczyl

czekam na Was niecierpliwie Beti, Miszka, Tig i ktora jeszcze chetna.....zapraszam
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 23:28   #873
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Wyroby z jedwabiu morwowego :
http://seven.home.pl/cgibin/shop?sho...d&sid=0f29b27e

A tu właściwości :
http://www.malbery.eu/wlasciwosci_jedwabiu.php


Beti? Nie skusiłaś na wycieczkę na targi kosmetyczne ?

Abiś , Lapi... pomasowałyscie się za mnie trochę ? Pewnie nie ....
Nic to ... Zrobię sobie chociaż jutro peeling z kawy ....
Abiś ...no ,no 30 lat ... Super !!!!! <BRAWO>
Czy Twoje córki to będą w domu , jak przyjedziemy ?



No i za biletem się muszę zakręcić na busa ...muszę poczytać gdzie , co i jak ? bo nie wiem ...

Już przebieram nogami ...

Miszka , na którą godzinę , się umówiłaś do tego fryzjera we Wrocławiu ?
Czy my zdążymy ? Ja przyjeżdżam o 14-tej ...

Dopiero jutro idę odrost zrobić , co nie jest dobrym pomysłem , bo zawsze po farbowaniu mam " hełm " z farby... Moja fryzjerka , mówi , że nie bardzo da się tego uniknąć, jesli odrost ma być dokładnie zamalowany ...

Nie bardzo wiem też czy wierzyć prognozom pogody ......27 stopni ?!
Tzn , że mam pakować same letnie rzeczy ?
Ja jestem okropnym zmarźluchem...ludzie już biegają w koszulkach , a ja zawsze jeszcze jakaś narzutka na plecach

Jutro jeszcze go gina ....I kurcze potrzebuję receptę na Heviran ...hihihihi poproszę ginekologa , może mi wypisze ? Muszę go brać od czwartku ... Miszka , a może masz u siebie aptekę , a w niej zaprzyjaźnioną panią farmaceutkę ? i sprzeda bez recepty ?

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2012-04-22 o 23:34
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 07:52   #874
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Michell miałaś podkład Nars sheer glow ? Z opisów wygląda ciekawie i strasznie mnie kusi ale nie mam gdzie dorwać próbki do przetestowania
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 07:52   #875
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

hej

dzien dobry

Tig masowalam sie za nas wszystkie

niestety nie bedzie moich dziewczyn, tylko synek
one w szkole i wracaja na weekend do domu tylko, a i to nie kazdy, na ten wracaja bo to bedzie dlugi majowy ale pewnie w piatek wieczorem

rety wszystko co nadrobilam w spa wymeczylam wpodrozy, kosci tak mnie bola, tyle godzin jazdy...chyba wole jechac pociagiem, mozna wstac, rozprostowac nogi i nie trzeba przerywac podrozy w tym celu
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 07:54   #876
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

tani krem skin food, dla wielbicieli tej firmy
http://allegro.pl/show_item.php?item=2296358264
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:22   #877
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Hej..uziemiona w pracyLara Narsa nie testowałam,czytałam i zakodowałam w pamięci..zachcianek Kama najlepszy jak dla mnie był żel pola night ,teraz mam
OPALESCENCE....zepsuły mi sie dolne nakładki..o buuu..Ty robisz odlewy?a ze starej nakładki? Tig za poszewkę tyle.szik..Mam farmaceutkę ,mam apteke ,wszystko mozesz kupićbez receptyA fryzjer ..lekarza mamy na 18..w Laurencie na 16.30 mam,ona szybko mnie wyprostuje tylko,w tym czasie z Niką zjesz pizzę lub inne specjały..ABI30 letnia, wymasowana,dopieszczona ..to co w czwartek na pasazu grunwaldzkim tak??? o ktorej?????


---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Wiecie ze wekhend 28 stopni,iscie wakacyjna pogodaABI BETI na ktora godzine spotkanie w pasazu,bo musze zrobic harmonogram dnia
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 08:41   #878
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kurde .zaspałam ....
nie nastawiam budzika , bo mnie Kaś zawsze budzi przed 7 żeby jej śniadanie itd ..... i nie obudziła mnie ....Nie mam pojęcia dlaczego ...
Jak dodzwoniłam sie do przychodni to już do gina miejsc nie było .....
Będę teraz ślęczeć pod gabinetem ....


Miszka , cudnie , że masz tę aptekę , nie będę dziś już nic kombinować z tym heviranem ....

Jadę po bilet ...zarasz poszukam gdzie ?
Zastanawiam się nad powrotem ...
Czy prosto od Abi jechać busem ? Dowiem się jak są busy ...

Uciekam ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 08:53   #879
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Miszka, byle niezbyt wcześnie. Najchętniej w okolicach południa...Jestem zajeta mniej więcej do 12...
A celii nude nie używam, kompletnie mi kolorystyka nie pasuje. Kupuję, celię 2w1, rewelacja po prostu, kolor 503, miałam już parę sztuk, przymierza m się do innego koloru, ale w drogeriach brak testerów.

Tig, nie byłam na targach spa, jakoś mało mnie to rusza
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:38   #880
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Absit
rety wszystko co nadrobilam w spa wymeczylam wpodrozy, kosci tak mnie bola, tyle godzin jazdy...
......................... .........

To gdzieś Ty była ? na drugim końcu Polski ?

ja mam super Spa pół godz jazdy z domku i tam byliśmy ale musiałabym tam chyba mieszkać bo jak tam byłam to czułam się w miare ok a dzis już znów źle ...kurka może się w koncu zbiorę i na jakieś badania pódę bo coś chyba ze mną nie tak ...tak długo przesilenie wiosenne ..............

...nawet nie wiem jakie badania się robi ,żeby rozpoznać co człowiekowi jest , jak się do tego zabrać ....najpierw badania czy lekarz ...ale jaki lekarz ....nic nie wiem bo nigdy nic mi nie było ...


Tig , Ty też nadal tak źle się czujesz ???? ja już chyba w jakąś paranoje wpadam

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-04-23 o 10:33
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:33   #881
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
..ABI30 letnia, wymasowana,dopieszczona ..to co w czwartek na pasazu grunwaldzkim tak??? o ktorej?????

[/COLOR]Wiecie ze wekhend 28 stopni,iscie wakacyjna pogodaABI BETI na ktora godzine spotkanie w pasazu,bo musze zrobic harmonogram dnia

kurcze myślałam ze przyjedziecie do mnie i nie muszę już jechać do Wro ...
jak uda mi się przyjechać to ja niestety mogę tylko do południa bo potem biegusiem do domu po synka do przedszkola


Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Czy prosto od Abi jechać busem ? Dowiem się jak są busy ...

Uciekam ...
Tig napisz mi skąd chcesz jechać to Ci posprawdzam u nas lokalnie połączenia


Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Absit
rety wszystko co nadrobilam w spa wymeczylam wpodrozy, kosci tak mnie bola, tyle godzin jazdy...
......................... .........

To gdzieś Ty była ? na drugim końcu Polski ?


mam ten test na bakterie od 2 tyg w domu i nie zrobilam jeszcze ze strachu ...dziś go rano rozpakowalam i jak zobaczyłam na obrazku ,że trzeba z palca te krople krwi wycisnąć to mi się jeszcze bardziej słabo zrobiło ...no i nie zrobiłam

jak czytam fora intertnetowe to wydaje mi się ,że mam bakterie lub grzyby a może jedno i drugie .........
...nawet nie wiem jakie badania się robi ,żeby rozpoznać co człowiekowi jest , jak się do tego zabrać ....najpierw badania czy lekarz ...ale jaki lekarz ....nic nie wiem bo nigdy nic mi nie było ...ee dobra , może nic mi nie jest tylko mi się wydaje coś ......
wujek google wyliczył że spa ok 4,5 godziny od nas ale wiadomo jakie są polskie realia, w tamtą stronę jechaliśmy 7 a wracaliśmy 8godzin
byłam taka padnięta że hej


co to za test masz???

Lapi wPoznaniu masz super lekarza zaraz Ci wyślę namiary, tylko że oni mają ceny z kosmosu.......eh
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 11:07   #882
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

no to jak laski ,decyzja..jezeli mamy jechac do Abis to w piątek ,po sprawie (halka)...wtedy mozemy zostac z piątku na sobotę...zadekowac sie na chwilę we wrocku,wypic z Beti kawę..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:32   #883
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Taaa....
Może spróbujemy dogadać się telefonicznie?
Ale w moim przypadku piątek i sobota odpadają, zwłaszcza sobota, sorry.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:48   #884
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

spotkanie z Toba musi byc Beti....poczekaj,my ślę a to sukces hi hi..moze mogłybysmy zrobic tak..przyjedziemy po Ciebie w czwartek ,pojedziemy do Abi ,posiedzimy troche i wrócimy,musze wrocic bo w piątek rano mam sprawe w sądzie..w razie takiego rozwiązania Tig bedziesz musiała poprowadzic moje auto bo ja we wrocku wymiękam..tramwaje ...angazowac męza nie będę bo musiałby na nas czekac a co z nim zrobię u Abiwziąść syna ..bo z kim małego zostawie...

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

jest jeszcze jedno rozwiazanie ,po lekarzu od razu z ostrowa pojechac do Abis ,zostac na noc a w czwartek wracając wypic kawe z Beti..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:31   #885
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Miszka, nie robie, ani moja techniczka tez nie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:44   #886
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Absit
wujek google wyliczył że spa ok 4,5 godziny od nas ale wiadomo jakie są polskie realia, w tamtą stronę jechaliśmy 7 a wracaliśmy 8godzin
byłam taka padnięta że hej
......................... ......................

no to się nie dziwię już Tobie ....my kiedyś też daleko jeździliśmy aż przez przypadek znalazłam jedno fajne Spa 60 km od nas a potem drugie 40 km od nas i już tylko tam jeździmy ...


co to za test masz???
................

aaa na Helikobakter Pyroli czy jakoś tak .....

w ogóle to chyba wszystkie możliwe testy pokupujei będę robić po kolei na początek ....
......................... ..

Lapi wPoznaniu masz super lekarza zaraz Ci wyślę namiary, tylko że oni mają ceny z kosmosu.......eh
...............

a to chętnie skorzystam jak już naprawde stwierdzę ,że mi lekarz potrzebny , podaj prosze
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 16:33   #887
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

LAPI info dla Ciebie: http://www.imupro.pl/pl/

poczytaj i sprawdz czy to nie jest warte blizszego zainteresowania

co do spa to chcialam w to konkretne miejsce ...... ale bylam, widzialam i mam porownanie ....

Miszka sroda i czwartek to super czas dla mnie
eh my matki ...albo jestesmy w drodze po dziecko albo trzeba je odwiesc na kolejne zajecia i tak caly czas ..... wiecej kilometrow nakrece wozac mlodego w te i wewte na zajecia niz zalatwiajac swoje sprawy
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:38   #888
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Miszka , nie prowadzę samochodu z manualną skrzynią biegów ....
Ob 12 lat jeżdżę automatem tylko ....


oszaleję z Wami ...
Cztery "dorosłe" baby i nie mogą się dogadać ...

Dzwoniłam do Miszki ...
Przyjedziemy w czwartek do Wrocławia po południu , spotkać się z Beti , a w piątek jedziemy do Abi na nockę ...

Bardzo szkoda , że nie spotkamy sie we cztery ...
Ale trudno ..może następnym razem ...


Pofarbowałam siwiznę i od razu lepiej się czuję


Lapi , proponuję zrób podstawowe badania najpierw, żeby wykluczyć jakieś odchyłki odpowiedzialne za zły nastrój i złe samopoczucie .
Przede wszystkim morfologia z rozmazem , poziom cukru i TSH (tarczyca)
Jeżeli wszystko będzie ok, to coś Ci poradzę , ale najpierw zrób te badania ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 18:47   #889
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Miszka , nie prowadzę samochodu z manualną skrzynią biegów ....
Ob 12 lat jeżdżę automatem tylko ....


oszaleję z Wami ...
Cztery "dorosłe" baby i nie mogą się dogadać ...

Dzwoniłam do Miszki ...
Przyjedziemy w czwartek do Wrocławia po południu , spotkać się z Beti , a w piątek jedziemy do Abi na nockę ...

Bardzo szkoda , że nie spotkamy sie we cztery ...
Ale trudno ..może następnym razem ...


Pofarbowałam siwiznę i od razu lepiej się czuję


Lapi , proponuję zrób podstawowe badania najpierw, żeby wykluczyć jakieś odchyłki odpowiedzialne za zły nastrój i złe samopoczucie .
Przede wszystkim morfologia z rozmazem , poziom cukru i TSH (tarczyca)
Jeżeli wszystko będzie ok, to coś Ci poradzę , ale najpierw zrób te badania ...
Podziwiam, dla mnie automat to magia, ja muszę czuć biegi, cała frajda.

Kupiłam dzisiaj koszulkę Reebok Easytone była w promocji za 79zł z 219zł, a nie zgadniecie jaki rozmiar wybrałam M :p do S się wcisnęłam ale czułam się jak parówka.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 18:59   #890
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Tigerr
Lapi , proponuję zrób podstawowe badania najpierw, żeby wykluczyć jakieś odchyłki odpowiedzialne za zły nastrój i złe samopoczucie .
Przede wszystkim morfologia z rozmazem , poziom cukru i TSH (tarczyca)
......................... ......................... ...

pewnie krwi upuścic trzeba co ....brrr ....i to wszystko z jednego badania krwi wyjdzie ??? ...
jeju kompletnie się w tym nie lapię

Abi dzięki za tego linka , poczytałam ....chyba nawet wiem gdzie to jest w Poznaniu

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-04-23 o 19:00
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:08   #891
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Pochwalę się wam, od wczoraj mam super tydzień. Wczoraj tż dostał maila że wygrał Playstation 3 oraz bierze udział w losowaniu biletów na Euro 2012, a dzisiaj ja dostałam nagrodę z Cosmopolitana, wygrałam zestaw do włosów Kerastase (szampon, odżywka i olejek z najnowszej serii) a w poprzednim tyg zakwalifikowałam się do testowania kremu z Rossmanna.... chyba czas na lotto a nuż coś się uda, wtedy dla nas wszystkich wykupiłabym tydzień w SPA

A tak się prezentuje ten zestaw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2296.jpg (20,5 KB, 12 załadowań)
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 19:34   #892
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Xinka gratuluje
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:42   #893
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Xsinka graj w lotto kochana,wykorzystaj dobra passę..ABI Tobie w piątek nie pasuje tak????zebysmy sie zwaliły???????Lapi mnie pomógł lanzul,nie czytaj co pisze ale sprobuj go łyknąć..czasami masc do oczu zapisywali synowi na siusiaka hi hi wiec jak widac ma szersze zastosowanieLanzu l jest swietnyjak mozna automatemi nie czuc w dłoni berła
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 20:57   #894
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kochane moje mnie pasuje i w srodku tygodnia i w piatek, tylko ze w weekend u nas moze byc zamieszanie bo wesele itd ale poza tym to luuuuuz
w dodatku bede miec dwie corki do pomocy nad mlodym

wiec kiedy przyjedziecie bedzie dobrze, Miszka nie boj sie Wroclawia jak cos to masz klakson

Xnika gratulacje...nic tylko w lotto graj......
maz pewnie przeszczesliwy, moj prawie plakal jak nie wylosowali nas na zadne bilety na to cholerne euro

Edytowane przez Absit
Czas edycji: 2012-04-23 o 20:58
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:03   #895
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Xnika GRATULACJE !!!!!
Koniecznie zagraj w lotto !!! Czy jakiego i nnego lotka ...

Ja z kolei nie wiem , jak można jeździć z manualną skrzynią biegów ...
Nie mam sprzęgła , jedna noga całkowicie wolna ....Skupiam się tylko i wyłacznie na kierownicy ... i wciaskam gaz i hamulec od czasu do czasu ...

Spróbujcie automatem to nigdy już nie przesiądziecie się na manuala ..Daję sobie głowę obciąć

Abiś, Tobie w piątek wieczór nie pasuje , żebyśmy Ci się zwaliły na głowę ?
Bo tak naprawdę to nie ma kiedy.... W czwartek nie możemy , bo Miszka rano w piątek musi jechać na tę sprawę ... A z kolei w środę mamy wieczorem kuj ....to do Ciebie przyjechałybyśmy późno w nocy .....No i ja padnięta po podróży , bo przed 4-tą w środę muszę wstać .... potem 7 godzin w busie , a potem kuj ....padnę jak ścierka ....
Ale chciałbym żebyś cieszyła się z naszego przyjazdu , nie chcemy Ci się zwalać na głowę jak nie masz czasu ....

Dzisiaj moja fryzjerka się zapytała skąd mam takie ładne brwi....
A one jeszcze przed repigmentacją ....
I pokazywała mi swoje kreski na górnej powiecie , które ma 5 lat ... i odbarwił się odrobinkę tylko kolor .....z czarnych zrobiły się grafitowo-granatowe , ale i tak ładne ...
Chyba jeszcze trza kreski zrobić ... i ....wszystkie kosmetyki kolorowe, oprócz maskary, pójdą na allegro ....


EDIT :
Pisałam , a w tym czasie Abiś odpisała ....
no to wszystko ustalone .... Ufffffffffffffffff

NIC już nie zmieniamy !!!!!

W czwartek w Wedlu Beti stawia kawę .....


Będę wracać z Miszką do niej w sobotę , żeby sama samochodem nie wracała ...Mam w sobotę wieczorem od niej busa ....

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2012-04-23 o 21:07
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:21   #896
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Damy radę Tig,najwyzej u Kamy wylądujemynawigację umiesz obsługiwac ?bo ja nie hi hi .....dojedziemy.. piękne i wygładzone bedziemy królowymi szos Wesele o ...szkoda ze nie wieczor panienski,chipidejsi ,rury..no co..nie patrzyłam nigdy w realu....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 21:55   #897
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

sie mi strasznie sentymentalnie zrobilo

dzis dzien ksiazki no i pomyslalam jaka jest moja najulubiensza...taka ze wszystkich to chyba Mistrz i Malgorzata ale przeciez nie ona jedna ....no i przypomnialam sobie Edwarda Stachure i jego Zime Lesnych Ludzi czy jak ja tam zwal Siekierezade ......a za tym wszystkim poszlo to:

http://www.youtube.com/watch?v=NAoOo...eature=related

nooooo i teraz to dopiero mnie na wspomnienia wzielo ........

a jakie sa Wasze najulubiensze?????

Edytowane przez Absit
Czas edycji: 2012-04-23 o 22:12
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 01:03   #898
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Stachura ...
Moja ukochana to :
http://www.youtube.com/watch?v=QzNTc7zlKPI

no i oczywiście :

http://www.youtube.com/watch?v=_rUao...eature=related

Stare Dobre Małżeństwo .....


No i jak już całkiem sentymentalnie to jeszcze przyznam się, że uwielbiam Edytę Geppert .... Wszystkie jej wykonania ...
A w szczgólności :

http://www.youtube.com/watch?v=KKUnc...eature=related

i

http://www.youtube.com/watch?v=MfMwM...eature=related

A książki ulubione ?
To te , które czytałam jako nastolatka i wracam do nich dziś ....
Klin, Lesio , Ostatnie zdanie nieboszczyka itd ....Czyli Chmielewska ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 07:12   #899
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Podpinam się pod wczorajszy Dzień Książki. Jak Abi - "i Małgorzata". Dorzucam jeszcze "Księgę z San Michele"Axela Munthe i "Klimaty"Andre Maurois'a...
Powinnam już kupić nowe egzemplarze, bo obecne mocno zużyte...
Miłego dnia ze słońcem
I kawą

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2012-04-24 o 07:14
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 07:44   #900
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

bry

a wiecie ze na weekend zapowiadaja ok 28 stopni bo jakis front afrykanski sie nad nami przemieszcza

az szkoda ze nad morzem nie mieszkam

Beti musze sobie zapisac te ostatnia ksiazke ( klimaty ), moze jest w biblio

milego dnia
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.