Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 19:16   #1
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278

Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI?


Dziewczyny ktory olej lepszy jest

czy olej z miaszu owocow rokitnika? ,czy moze olej z czarnuszki ,dla skory twarzy ?
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 20:27   #2
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI?

To zależy co chcesz uzyskać, jeżeli masz problemy z trądzikiem, lub atopowe zapalenie skóry to zdecydowanie olej z czarnuszki, natomiast jeśli masz przebarwienia, blizny, chcesz skórę odmłodzić to z rokitnika. Oba oleje są bardzo pożyteczne, kolejnym ważnym jest olej z wiesiołka O olejach można znaleźć bardzo dużo informacji w necie, poczytaj o nich i wybierz ten, który najbardziej do Ciebie przemawia. Intuicja sama Ci podpowie co jest dla Ciebie najlepsze
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 20:47   #3
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI?

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
To zależy co chcesz uzyskać, jeżeli masz problemy z trądzikiem, lub atopowe zapalenie skóry to zdecydowanie olej z czarnuszki, natomiast jeśli masz przebarwienia, blizny, chcesz skórę odmłodzić to z rokitnika. Oba oleje są bardzo pożyteczne, kolejnym ważnym jest olej z wiesiołka O olejach można znaleźć bardzo dużo informacji w necie, poczytaj o nich i wybierz ten, który najbardziej do Ciebie przemawia. Intuicja sama Ci podpowie co jest dla Ciebie najlepsze
mam duze problemy ze skora.. dbam o nia stosuje kremy niby dobre ,ale prawie nic nie pomaga

Moja skora jest zaczerwieniona +przebarwienia czerwone po tradziku blizny,duze pory+ strasznie sie przetluszcza+caly czas zaczerwieniona okolice nosa,srodek czola,policzki..+ wagry+jest bardzoo wrazliwa ,czasami mam wrazenie jakby moja skora mnie piekla pomimo to ze nic na nia nie nakladalam..,+ sine spore cienie pod oczami.. i nic nie pomaga..nie mam juz sila ,tak walcze mecze sie dbam ,a tu na nic..

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-09-06 o 20:54
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 21:04   #4
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI?

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
mam duze problemy ze skora.. dbam o nia stosuje kremy niby dobre ,ale prawie nic nie pomaga

Moja skora jest zaczerwieniona +przebarwienia czerwone po tradziku blizny,duze pory+ strasznie sie przetluszcza+caly czas zaczerwieniona okolice nosa,srodek czola,policzki..+ wagry+jest bardzoo wrazliwa ,czasami mam wrazenie jakby moja skora mnie piekla pomimo to ze nic na nia nie nakladalam..,+ sine spore cienie pod oczami.. i nic nie pomaga..nie mam juz sila ,tak walcze mecze sie dbam ,a tu na nic..
Jak dla mnie to przydałaby się wizyta u dobrego kosmetologa, dużo dobrego zrobiłyby kwasy u Ciebie, ale to powinien kosmetolog zalecić, poza tym według mnie dobrze zrobiłyby Ci zioła Gotu Kola, poczytaj o nich, picie oleju z czarnuszki, wcieranie w skórę oleju z rokitnika, a poza tym poczytaj o dobroczynnym działaniu czerwonej koniczyny, można z niej robić napary i kłaść kompresy na twarz. Mam jeszcze takie pytanie, czy u Ciebie z tarczycą wszystko w porządku?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 21:58   #5
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI?

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to przydałaby się wizyta u dobrego kosmetologa, dużo dobrego zrobiłyby kwasy u Ciebie, ale to powinien kosmetolog zalecić, poza tym według mnie dobrze zrobiłyby Ci zioła Gotu Kola, poczytaj o nich, picie oleju z czarnuszki, wcieranie w skórę oleju z rokitnika, a poza tym poczytaj o dobroczynnym działaniu czerwonej koniczyny, można z niej robić napary i kłaść kompresy na twarz. Mam jeszcze takie pytanie, czy u Ciebie z tarczycą wszystko w porządku?
tak tarczyca jest w normie,tylko prolaktyne mam troche podniesiona

moja skora jest zaczerwieniona bardzo szybko bardzo duzo przetluszcza sie+ widoczne niedoskonalosci,nirownosc i ..
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 07:54   #6
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI?

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
tak tarczyca jest w normie,tylko prolaktyne mam troche podniesiona

moja skora jest zaczerwieniona bardzo szybko bardzo duzo przetluszcza sie+ widoczne niedoskonalosci,nirownosc i ..
Według mnie powinnaś zastosować to co wcześniej napisałam. Poczytaj o działaniu ziół ajurwedyjskich, na pewno coś wybierzesz dla siebie, każde z tych ziół jest ukierunkowane, ale wszystkie działają kompleksowo i to jest cudne w ajurwedzie.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 12:06   #7
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI?

A co mozecie polecic na brzydka ,przeswitujaca sina-fioletowa skore pod oczami w oczodolach ??

Probowalam juz krem avene z retinolem pod oczy ,ale on strasznie podraznia moje oczy ,rano budze sie z wielkim dyskomfortem ,piekacymi oczymi,jakby cos bolalo pod skora i to trwa pol dnia..
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-07, 13:28   #8
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI?

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
A co mozecie polecic na brzydka ,przeswitujaca sina-fioletowa skore pod oczami w oczodolach ??

Probowalam juz krem avene z retinolem pod oczy ,ale on strasznie podraznia moje oczy ,rano budze sie z wielkim dyskomfortem ,piekacymi oczymi,jakby cos bolalo pod skora i to trwa pol dnia..
cos co zawiera w sobie kofeine...a tak napawdę jedynie skuteczny na cienie jest zabieg wypełnienia oczodołów preparatem na bazie kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 13:57   #9
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
cos co zawiera w sobie kofeine...a tak napawdę jedynie skuteczny na cienie jest zabieg wypełnienia oczodołów preparatem na bazie kwasu hialuronowego lub własnego tłuszczu.
Witaj darko1

Powiem szczerze ,ze balabym sie kombinowac z tym wlasnym tluszczen lub kwasem hialuronowym,nie dosc ze mam problemy ze skora ,to...

A ktorys konkretny z fofeina polecisz ,czy obojetnie jaki ?

Njalepiej taki ktory nie bedzie podraznial moich bardzo wrazliwych oczu

A I JESZCZE jedno co sadzicie o tym kremie Auriga XO -pod oczy? czy lepiej na sine fioletowe cienie pod oczy zadziala jakis krem z kofeina?

Co do krycia fioletowych -niebieskich cieni pod oczami ,w oczodole to korektory o barwie zoltej nie kryja ich -przeswituja nadal cienie .. ,lepiej juz chyba sprawdza sie pomarancz,badz brzoskwiniony,a i mam wrazenie ,ze czarny tusz do rzes jakby bardziej uwydacznia te sine-fioletowe cienie do powiek,jakie jest wasze zdanie?

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-09-07 o 14:14
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 14:24   #10
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Ktory olej lepszy dla skory z ROKITNIKA(miaszu) czy olej z CZARNUSZKI?

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Witaj darko1

Powiem szczerze ,ze balabym sie kombinowac z tym wlasnym tluszczen lub kwasem hialuronowym,nie dosc ze mam problemy ze skora ,to...

A ktorys konkretny z fofeina polecisz ,czy obojetnie jaki ?

Njalepiej taki ktory nie bedzie podraznial moich bardzo wrazliwych oczu

A I JESZCZE jedno co sadzicie o tym kremie Auriga XO -pod oczy? czy lepiej na sine fioletowe cienie pod oczy zadziala jakis krem z kofeina?

Co do krycia fioletowych -niebieskich cieni pod oczami ,w oczodole to korektory o barwie zoltej nie kryja ich -przeswituja nadal cienie .. ,lepiej juz chyba sprawdza sie pomarancz,badz brzoskwiniony,a i mam wrazenie ,ze czarny tusz do rzes jakby bardziej uwydacznia te sine-fioletowe cienie do powiek,jakie jest wasze zdanie?
....
no nie wiem,ja się trzymam od Aurigi z daleka po doświadczeniach z ich żelem na naczynka <z vit k> tyle denaturatu to chyba ja nigdy w żadnym innym kosmetyku nie wyczułam... niby główny składnik aktywny ale substancje toważyszące to masakra..
Nie polece niczego konkretnego bo nie mam problemów z cieniami,musisz przeszukac KWC pod kątem czegoś z kofeina co chwalą dziewczyny,aczkolwiek nie wierze w spektakularne wyniki po kremie,za to zabiegi dają bardzo dobre efekty,nie ma się co bać....tak samo makijaz zadziała do 50-60 procent.. korektor pod oczy w łososiowym kolorze najlepszy będzie.... zrezygnowałabym z malowania tuszem dolnych rzęs.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:58.