Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozowiona) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 11:17   #1
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278

Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozowiona)


Dziewczyny prosze doradzcie czy kolor wlosow BORDOWY- to odcien chlodny ? i czy bedzie on pasowal do typu urody chlodnego czyli LATO-(skora jasna zarozowiona+usta rozowe ) ?? Prosze doradzcie ,bede bardzo wdzieczna
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 16:28   #2
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozow

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze doradzcie czy kolor wlosow BORDOWY- to odcien chlodny ? i czy bedzie on pasowal do typu urody chlodnego czyli LATO-(skora jasna zarozowiona+usta rozowe ) ?? Prosze doradzcie ,bede bardzo wdzieczna
Zależy jaki. Według mnie bezpieczniejszy dla lata jest chłodny rudy - nie pomarańczowy tylko nieco wpadający w róż, przypominający miedzianą blachę (nie mosiężną). Z ciemniejszych, owszem jakiś chłodny odcień czerwieni, a jednocześnie nie nazbyt intensywny, mógłby być dobry. Tylko trudno zgadnąć jak sklepowa farba wypadnie na włosach. Część odcieni bordowych ma wyraźne ciepłe tony.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 15:28   #3
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozow

Powiem szczerze, że nie ryzykowałabym z czerwieniami na głowie - nawet chłodnymi - przy zaróżowionej i zaczerwienionej cerze. Jeśli dobrze kojarzę nick, motylemJestemm pisała, że podejrzewa u siebie trądzik różowaty. Bałabym się, że niewłaściwy odcień włosów dodatkowo podkreśli niedoskonałości. Nawet u fryzjera nie można być w 100% pewnym efektu, czego jestem przykładem
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 18:06   #4
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozow

A jaki kolor wlosow bedzie bardzo dobrze komponowal sie z jasna -zarozowiona skora? Co byscie polecily?
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 15:35   #5
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozow

Też wydaje mi się się, że czerwień jest ryzykowna przy różowej cerze. Tym bardziej, że bardzo ciężko jej się potem pozbyć- z moich jasnych włosów szapmonetka na 4 mycia schodziła z pół roku (i po drodze przeszłam przez wszystkie najpaskudniejsze odcienie świata )

Dla zaróżowionej cery poleciłabym chłodne odcienie blondu i brązu.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 16:02   #6
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozow

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Też wydaje mi się się, że czerwień jest ryzykowna przy różowej cerze. Tym bardziej, że bardzo ciężko jej się potem pozbyć- z moich jasnych włosów szapmonetka na 4 mycia schodziła z pół roku (i po drodze przeszłam przez wszystkie najpaskudniejsze odcienie świata )

Dla zaróżowionej cery poleciłabym chłodne odcienie blondu i brązu.
Niby bordo to chlodny odcien czerwieni ,a ktory farba na rynku ma odcien chlodnego brazzu nie za ciemnego? bo trudna taka dostac ,wszytskie brazy to maja rude odciene .poswiate
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 10:39   #7
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozow

ja swego czasu, kiedy cerę miałam tylko trochę zaróżowioną (nie był to jeszcze paskudny "burak") miałam na głowie chłodną czerwień - z szamponetki Palette "Czerwień granatu", która miała jakby niebieską poświatę. W żadnym wypadku nie podkreślała różowego odcienia cery, wręcz przeciwnie, przy takiej czerwieni zaczerwienienia na twarzy wręcz bledły. Potem też miałam przez chwilę coś ciemnego, jakby miedzianego i może tragedii nie było, ale w tej chłodnej "Czerwieni granatu" wyglądałam po prostu dobrze ale nie wiem, czy wśród farb permanentnych jest odpowiednik tego koloru.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 18:43   #8
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozow

Przesuwam wątek na forum Pytania do fryzjerki - gdzie mam nadzieję znajdziesz jeszcze więcej cennych rad
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 19:34   #9
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozow

Mysle, ze dobrze by bylo, gdybys Motylku wstawila swoja fote. Naturalnie, z uwzglednieniem prywatnosci - chodzi o ocene odcienia skory, koloru i oprawy oczu.

Zgadzam sie z przedmowczyniami, ze czerwienie przy zarozowionej cerze slabo sie sprawdzaja. Rozowa ale ciepla cera idzie w parze ze zlotymi odcieniami blondow czy jasnych brazow - taka wiosna
Chlodne lato z lekko zarozowiona cera jednak raczej podpada mi pod srednie czekoladowe, bezowe neutralne brazy, czy tez lekko 'mysie' popielate odcienie.

Choc... jak ktos potrafi sie bawic makijazem, odcieniami podkladu i baz, to i moze lamac wszelkie zakazy i nakazy . Bordo, jednak, mysle, ze jest baaaaardzo wyraznym i zdecydowanym kolorem, ze jesli juz, zlagodzilabym jego odcien wlasnie do takiego chlodnego bordowawego brzu, nigdy czysty pigment .

Ostre i wyrazne kolory pasuja raczej wyraznym i kontrastowym wiosnom (cieple) i zimie (zimne), a lato i wiosne moga nieco zmulic, a przynajmniej wymusic makijazowe triki.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 00:42   #10
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy kolor wlosow BORDOWY -bedzie pasowal do typu urody LATO?(jasna cera zarozow

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja swego czasu, kiedy cerę miałam tylko trochę zaróżowioną (nie był to jeszcze paskudny "burak") miałam na głowie chłodną czerwień - z szamponetki Palette "Czerwień granatu", która miała jakby niebieską poświatę. W żadnym wypadku nie podkreślała różowego odcienia cery, wręcz przeciwnie, przy takiej czerwieni zaczerwienienia na twarzy wręcz bledły. Potem też miałam przez chwilę coś ciemnego, jakby miedzianego i może tragedii nie było, ale w tej chłodnej "Czerwieni granatu" wyglądałam po prostu dobrze ale nie wiem, czy wśród farb permanentnych jest odpowiednik tego koloru.
Bo przy odpowiednim do typu urody kolorze twarz nabiera ładniejszego koloru.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.