Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-19, 08:45   #3301
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam baze Gelish, niestety nie jestem z niej do końca zadowolona. Szukam czegoś co sprawi, że paznokcie będą twardsze , a po bazie Gelish są miękkie jak papier niestety... Może któraś z was ma bazę CND Shellac i napisze mi jak się sprawuje ? Czy utwardza paznokcie ?
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 08:48   #3302
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam baze Gelish, niestety nie jestem z niej do końca zadowolona. Szukam czegoś co sprawi, że paznokcie będą twardsze , a po bazie Gelish są miękkie jak papier niestety... Może któraś z was ma bazę CND Shellac i napisze mi jak się sprawuje ? Czy utwardza paznokcie ?
Ja tez mam cienkie i miękkie naturalne, bardzo dobrze sprawdza sie EB
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 08:58   #3303
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
nic mi nie ucieka z paznokci EB używam już dłuższy czas i nadal jestem zachwycona.
Wydaje mi się że albo to wina koloru albo masz lipną lampe. Coraz więcej problemów z tymi waszymi diamencikami chińczycy jak widać prowadzą polityke semilac - im więcej kupujących tym gorszy produkt
To się działo w trakcie malowania 😜
Lakier semilac

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 08:59   #3304
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Zachęcona pozytywnymi opiniami zakupiłam baze Gelish, niestety nie jestem z niej do końca zadowolona. Szukam czegoś co sprawi, że paznokcie będą twardsze , a po bazie Gelish są miękkie jak papier niestety... Może któraś z was ma bazę CND Shellac i napisze mi jak się sprawuje ? Czy utwardza paznokcie ?
tradycyjne bazy nie utwardzają paznokci, bonie taka ich rola jednak są "specjalistyczne" bazy, które utwardzają paznokcie zazwyczaj są to po prostu żele silikonowe w pędzelku, należą do nich m. in. NeoNail Extra Base, Semilac Hard, żel silikonowy easy off z dobrej rady i jeszcze parę innych ogólnie wiele razy już o nich pisałyśmy, więc polecam lekturę wątku lakiery hybrydowe cz. 2 i tego wątku
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:00   #3305
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A ja dziewczyny zastanawiam się czy lepiej mieć Harda/EB czy taki sam lub lepszy efekt da posypanie paznokci akrylem w celu utwardzenie/zel silikonowy do przedłużenia. Co byście wybrały. Harda miałam ba paznokciach raz, zastosowała go kosmetyczka i nie pamiętam jak to było, a nad EB myślę, ale widzę ze czasem są z nią problemy. Co polecacie?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:03   #3306
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
nic mi nie ucieka z paznokci EB używam już dłuższy czas i nadal jestem zachwycona.
Wydaje mi się że albo to wina koloru albo masz lipną lampe. Coraz więcej problemów z tymi waszymi diamencikami chińczycy jak widać prowadzą polityke semilac - im więcej kupujących tym gorszy produkt
Mi się to robili w trakcie malowania 😎
Diamencika juz nie mam 😜 utwardzalam w mostku
Semilac 077

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Ja tak miałam ostatnio z lakierami CZ na bazie eb.Przy drugiej warstwie już nie uciekało.
Czyli nie tylko ja tam miałam 😉

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:03   #3307
ewa_N
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny zastanawiam się czy lepiej mieć Harda/EB czy taki sam lub lepszy efekt da posypanie paznokci akrylem w celu utwardzenie/zel silikonowy do przedłużenia. Co byście wybrały. Harda miałam ba paznokciach raz, zastosowała go kosmetyczka i nie pamiętam jak to było, a nad EB myślę, ale widzę ze czasem są z nią problemy. Co polecacie?
Ja akrylu nie używałam to porównania niestety nie mam, ale EB kocham! Dzięki niej "mam paznokcie"! ;-) :-D
ewa_N jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 09:05   #3308
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Mialam harda, sprzedalam. Posypywalam akrylem ale teraz uzywam tylko EB. Najprosciej, najwygodniej dla mnie. Nie bez znaczenia jest tez fakt, ze przez te ponad 2 lata ciaglego noszenia hybryd, pazury mi sie bardzo wzmocnily. Akryl mam nadal, ale lezy nieuzywany
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:06   #3309
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Czyli Harda nie polecacie nawet do utwardzenia płytki?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:11   #3310
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Zapytaj moze na watku semilacowym. Moj hard wyginal sie w kazda strone. Byl jak guma. Moze te nowe serie juz sa poprawione. Nie wiem.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:12   #3311
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

ja uzywam harda do utwardzenia/minimalnego przedluzania i jest ok dla mnie - co prawda porownania nie mam z EB lub akrylem ale poki sprawdza sie to co uzywam nie widze sensu tracic kasy na cos nowego na przetestowanie tym bardziej ze mam ograniczony dostep do tych firm

edit. uzywam starych - nowe mam kupione ale jeszcze nie otworzone wiec jak otworze tez bede miala inne porownanie
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 09:14   #3312
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;54191677]ja uzywam harda do utwardzenia/minimalnego przedluzania i jest ok dla mnie - co prawda porownania nie mam z EB lub akrylem ale poki sprawdza sie to co uzywam nie widze sensu tracic kasy na cos nowego na przetestowanie tym bardziej ze mam ograniczony dostep do tych firm

edit. uzywam starych - nowe mam kupione ale jeszcze nie otworzone wiec jak otworze tez bede miala inne porownanie
[/QUOTE]

To jak przetestujesz nowe daj znać
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:15   #3313
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Czyli Harda nie polecacie nawet do utwardzenia płytki?
Ja osobiscie wole EB, nie ma przy niej efektu miekkich paznokci po moczeniu w cieplej wodzie, co nagminnie zdarzalo sie przy hardzie.


Ja z innej beczki chcialam wyprobowac lakiery 3w1 z racji braku czasu na zwykle mani... Najlepsze opinie wyczytalam w sumie o cosmetics zone. Z racji braku uzycia EB w przypadku lakieru 3w1, czym moglabym troche utwardzic paznokcie? Czy zdalo by egzamin posypanie lakieru akrylem po np pierwszej warstwie?
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:15   #3314
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
To jak przetestujesz nowe daj znać
moze to troche potrwac bo nie chce ich otwierac poki te co mam sie nie skoncza a robie paznokcie przewaznie sobie tylko
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:18   #3315
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

I mam jeszcze takie pytanie jaki kształt i długość paznokcia wydaje wam się najbardziej elegancka, ale jednoczesnie klasyczna i kobieca. Muszę obecnie zmienić się na taki styl i zastanawiam się czy pasuje nosić dluzsze migdalki? Ile według was takie "poważne" paznokcie mogą wystawac za opuszek ?

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
Ja osobiscie wole EB, nie ma przy niej efektu miekkich paznokci po moczeniu w cieplej wodzie, co nagminnie zdarzalo sie przy hardzie.


Ja z innej beczki chcialam wyprobowac lakiery 3w1 z racji braku czasu na zwykle mani... Najlepsze opinie wyczytalam w sumie o cosmetics zone. Z racji braku uzycia EB w przypadku lakieru 3w1, czym moglabym troche utwardzic paznokcie? Czy zdalo by egzamin posypanie lakieru akrylem po np pierwszej warstwie?
Miałam lakier 3w1 CZ i wydaję mi się ze powinno być ok gdy posypiesz akrylem, chociaż ja nie bylam zadowolona z 3w1
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:24   #3316
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość

Miałam lakier 3w1 CZ i wydaję mi się ze powinno być ok gdy posypiesz akrylem, chociaż ja nie bylam zadowolona z 3w1
A dlaaczego nie bylas zadowolona? Czytalam o krotszej trwalosci, ale to akurat jestem w stanie zniesc, po prostu nie mam czasu na to, zeby robic mani 3h...
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:26   #3317
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny zastanawiam się czy lepiej mieć Harda/EB czy taki sam lub lepszy efekt da posypanie paznokci akrylem w celu utwardzenie/zel silikonowy do przedłużenia. Co byście wybrały. Harda miałam ba paznokciach raz, zastosowała go kosmetyczka i nie pamiętam jak to było, a nad EB myślę, ale widzę ze czasem są z nią problemy. Co polecacie?
To zależy jakie masz paznokcie i jaki efekt chcesz osiągnąć. Ja mam tak miękkie, że bez lakieru mogę je sobie bez problemu zawinąć pod palec. Używam extra base z akrylem i dopiero teraz jestem całkowicie zadowolona. Sama eb była ok, ale jednak miękła trochę w kąpieli i bałam się dotykać czegokolwiek zanim nie stwardnieje. Hard to była porażka, miałam pomalowane raz dla porównania już tym nowym Hardi. Był bardziej elastyczny niż eb, za to po kąpieli wyginał się na wszystkie strony. Teraz z akrylem paznokcie są twarde prawie jak sztuczne, po kąpieli ledwie wyczuwalnie miękną, ale nie tak żebym się musiała o nie bać. Jeżeli paznokcie masz w miarę ok i chcesz je tylko trochę utwardzić lub przedłużyć to ja bym wybrała extra base, jest twardsza i nie musisz już pod nią stosować bazy, masz 2w1. Problemów z nią nie ma żadnych. Jedyny warunek to porządne utwardzenie czyli albo mocna lampa, albo utwardzasz kilka razy w słabszej.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:29   #3318
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez jusiowa Pokaż wiadomość
A dlaaczego nie bylas zadowolona? Czytalam o krotszej trwalosci, ale to akurat jestem w stanie zniesc, po prostu nie mam czasu na to, zeby robic mani 3h...
Nie trzymał sie na mojej płytce za dobrze, w środku zbierało sie czasem powietrze(dziwnie to bardzo wyglądało, musialam przekuć cieniutka igla), i nie było takiego ladnego polysku wiec musialam dawać na to zwykły top

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
To zależy jakie masz paznokcie i jaki efekt chcesz osiągnąć. Ja mam tak miękkie, że bez lakieru mogę je sobie bez problemu zawinąć pod palec. Używam extra base z akrylem i dopiero teraz jestem całkowicie zadowolona. Sama eb była ok, ale jednak miękła trochę w kąpieli i bałam się dotykać czegokolwiek zanim nie stwardnieje. Hard to była porażka, miałam pomalowane raz dla porównania już tym nowym Hardi. Był bardziej elastyczny niż eb, za to po kąpieli wyginał się na wszystkie strony. Teraz z akrylem paznokcie są twarde prawie jak sztuczne, po kąpieli ledwie wyczuwalnie miękną, ale nie tak żebym się musiała o nie bać. Jeżeli paznokcie masz w miarę ok i chcesz je tylko trochę utwardzić lub przedłużyć to ja bym wybrała extra base, jest twardsza i nie musisz już pod nią stosować bazy, masz 2w1. Problemów z nią nie ma żadnych. Jedyny warunek to porządne utwardzenie czyli albo mocna lampa, albo utwardzasz kilka razy w słabszej.
A właśnie jak ten nowy Hardi wypada w porównaniu ze starym Hardem?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 09:35   #3319
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
I mam jeszcze takie pytanie jaki kształt i długość paznokcia wydaje wam się najbardziej elegancka, ale jednoczesnie klasyczna i kobieca. Muszę obecnie zmienić się na taki styl i zastanawiam się czy pasuje nosić dluzsze migdalki? Ile według was takie "poważne" paznokcie mogą wystawac za opuszek ?

Moim zdaniem nie muszą. Eleganckie mogą być też krótkie. To raczej zależy od stylizacji. Myślę, że elegancko będą wyglądać paznokcie pomalowane jasnym lakierem (frenczowym lub nude) lub jakimś klasycznym (czerwonym, bordowym). Wszystkie tym samym kolorem bez ozdób.
Co do kształtu to wszystko zależy od dłoni. Sprawdź z jakimi paznokciami Twoje dłonie wyglądają najlepiej i tak rób. Gdzieś na paznokciowym widziałam wątek na temat dobierania kształtu paznokci do dłoni.

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość



A właśnie jak ten nowy Hardi wypada w porównaniu ze starym Hardem?
Ja miałam tylko nowy. Przy extra base wypada słabo. Jeżeli zastanawiasz się między tymi dwoma to zdecydowanie polecam eb.

Edytowane przez Agnieszka Gie
Czas edycji: 2016-01-19 o 09:37 Powód: dopisek
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 09:38   #3320
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

[QUOTE=Agnieszka Gie;54192058]Moim zdaniem nie muszą. Eleganckie mogą być też krótkie. To raczej zależy od stylizacji. Myślę, że elegancko będą wyglądać paznokcie pomalowane jasnym lakierem (frenczowym lub nude) lub jakimś klasycznym (czerwonym, bordowym). Wszystkie tym samym kolorem bez ozdób.
Co do kształtu to wszystko zależy od dłoni. Sprawdź z jakimi paznokciami Twoje dłonie wyglądają najlepiej i tak rób. Gdzieś na paznokciowym widziałam wątek na temat dobierania kształtu paznokci do dłoni.


Tak, tak na takie kolory też się będę przerzucać, a co myslisz o delikatnym zdobieniu np na serdecznym typu Semilac gold/mala cyrkonia/syrenka/delikatne holo oczywiscie ze smakiem. Lubie takie paznokcie z 2-3mm za opuszek ale boję się ze pomalowane na czerwono będą wulgarne.
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 10:28   #3321
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ja już bym zrezygnowała ze zdobień, ale to tylko moje zdanie. Może jeszcze się ktoś wypowie w tym temacie.
Sama musisz wyczuć. Wszystko zależy od sytuacji i jak bardzo elegancka musisz być
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 10:44   #3322
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Kochane, dziś koło godziny 14 pojawi się drugi Moderator tego forum. Niech dla Was będzie niespodzianką kto nim zostanie
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 10:54   #3323
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Jak sobie radzicie z szablonami do frencha? Kupiłam ostatnio z neonail i nie bardzo wiem jak ugryźć ten temat bo jak dam do lampy to mi się utwardzi z paskiem a jak szybciej ściągne to wydaje mi się że lakier spłynie stypi_89 mam tak samo- nie nadążam z czytaniem
Ja wczoraj walczyłam z szablonami i nic mi z tego nie wyszło, musialam w końcu ręcznie malować i wyszło średnio





Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Czyli Harda nie polecacie nawet do utwardzenia płytki?
Ja mam semilac hard milk i jestem zadowolona. Raz nim przedłużałam i też bylo ok. Z tym, ze nie mam porównania do czegoś innego, ale moje paznokcie wyginają się we wszystkie strony a z hardem są twarde. Mięknie tylko w ciepłej wodzie ale mi to nie przeszkadza. Nie wiem czy ja mam nowego, pewnie tak bo kupowałam miesiąc temu.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 10:55   #3324
jusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar jusiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: mały, ciepły domek :)
Wiadomości: 3 408
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Kochane, dziś koło godziny 14 pojawi się drugi Moderator tego forum. Niech dla Was będzie niespodzianką kto nim zostanie
:boisie:
__________________
26.12.2008
29.04.2014

25.08.2015
jusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 11:07   #3325
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Kochane, dziś koło godziny 14 pojawi się drugi Moderator tego forum. Niech dla Was będzie niespodzianką kto nim zostanie
super forum się rozrasta i potrzebujesz pomocy, żeby to ogarnąć
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 11:08   #3326
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny dolaczam do watku, zamowilam hybrydy dzisiaj bede pierwszy raz testowac
Zamowilam, baze, lakier, top z Gelisha, lampe led, reszte drobiazgow, wiadomo. Staralam sie przeczytac WSZYSTKO, ale przyznaje, przez cale 111 stron tego watku i caly poprzedni nie przebrnelam
Teraz za pierwszym razem, mam zamiar zrobic wersje podstawowa, bez zadnego kombinowania, ale juz mnie kusi kilka kolejnych rzeczy. Mianowicie, mam bardzo cienkie, miekkie paznokcie, nie ma szans zebym zapuscila naturalne dluzsze niz na rowno z palcem, zastanawiam sie czy nie domowic Semical Hard, po tym jak obejrzalam na YT o przedluzaniu hardem na formie. Z drugiej strony duzo tutaj piszecie o posypywaniu bazy proszkiem akrylowym - i tutaj sie wlacza moja radosna wyobraznia - czy ktos probowal, czy to w ogole mozliwe, minimalnie przedluzac na formie zwykla baza i proszkiem akrylowym?
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 11:15   #3327
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Dziewczyny dolaczam do watku, zamowilam hybrydy dzisiaj bede pierwszy raz testowac
Zamowilam, baze, lakier, top z Gelisha, lampe led, reszte drobiazgow, wiadomo. Staralam sie przeczytac WSZYSTKO, ale przyznaje, przez cale 111 stron tego watku i caly poprzedni nie przebrnelam
Teraz za pierwszym razem, mam zamiar zrobic wersje podstawowa, bez zadnego kombinowania, ale juz mnie kusi kilka kolejnych rzeczy. Mianowicie, mam bardzo cienkie, miekkie paznokcie, nie ma szans zebym zapuscila naturalne dluzsze niz na rowno z palcem, zastanawiam sie czy nie domowic Semical Hard, po tym jak obejrzalam na YT o przedluzaniu hardem na formie. Z drugiej strony duzo tutaj piszecie o posypywaniu bazy proszkiem akrylowym - i tutaj sie wlacza moja radosna wyobraznia - czy ktos probowal, czy to w ogole mozliwe, minimalnie przedluzac na formie zwykla baza i proszkiem akrylowym?
Witaj,
Powiem ci ze z moją duszą uzupełniającą eksperymentowac kusi mnie by tego spróbować, bo wydaje mi się ze ma to szansę wypalic
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 11:19   #3328
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Zwykła baza nie da rady. Kup hard albo extra base. Dziewczyny polecały też żel silikonowy dobrej rady.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 11:27   #3329
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Agnieszka Gie Pokaż wiadomość
Zwykła baza nie da rady. Kup hard albo extra base. Dziewczyny polecały też żel silikonowy dobrej rady.
A pod silikonowy DR dawać bazę np Semi lub Gelish?
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 11:31   #3330
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Nie wiem, nie używałam go.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.