jakie jeansy wyszczuplaja?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-09, 20:55   #1
noemi18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: strumien
Wiadomości: 221

jakie jeansy wyszczuplaja??


Dziewczynki jakie jeansy wyszczuplaja? Bardzo bym prosila o zdjecia, a takze rady jakich jeansow unikac, a jakie nosic. pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez noemi18
Czas edycji: 2007-09-17 o 01:30
noemi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 06:00   #2
arystokratka
Raczkowanie
 
Avatar arystokratka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 64
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Tez z chęci sie dowiem wydaje mi się ,że takie z jaśniejszymi przetarciami po środku wzdłuż nogawki, a z boku ciemniejsze (nie wiem czy dobrze wyjaśniłam) optycznie wyszczuplają nogi ale nie znam sie:P
arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 07:51   #3
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Bardzo ciemne, przetarte po srodku, kieszonki jak najwieksze unikaj jasnych, jednokolorowych, zawalonych haftami i cekinami.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 09:51   #4
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Ciemne i bez streczu kieszcze blisko siebie
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 10:02   #5
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Z tym streczem się zgadzam - wygląda fatalnie na grubszych udach, bo je tak ciasno opina. Najlepiej sam, gruby jeans.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 15:39   #6
Ogólnie Zły Leśny Potffór
Raczkowanie
 
Avatar Ogólnie Zły Leśny Potffór
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ];p
Wiadomości: 81
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Oj dziewczyny, dziewczyny! Widzę, że muszę wkroczyć do akcji, bo coś kulawo wychodzi Wam to doradzanie (bez obrazy):

1. Jeśli chcesz wyszczuplić uda, to nie wybieraj dżinsów przecieranych - zwłaszcza, jeśli przetarcia są bardzo kontrastowe i przebiegają idealnie po środku uda!!! Tak to już zostało urządzone na tym świecie, że wydje nam się, iż to,co jest jaśniejsze, jest większe i znajduje się bliżej (stąd triki makijażystów z podkreślaniem np. zbyt głęboko osadzonych oczu jasnymi cieniami). Dlatego najlepsze są spodnie "nieprzecierane", najlepiej w ciemniejszym kolorze!
2. Na pewno niekrzystne są spodnie szerokie - zwłaszcza uwielbiane przez wszystkie nastolatki dzwony...grrr! Nigdy więcej tych paskudnych spodni! Jeśli je macie w szafie, tonajlepiej już nigdy ich nie zakładajcie! Pomijając fakt, że są już niemodne, to dodatkwo zniekształcają sylwetkę! Uwierzcie mi! Wszędzie o tym trobią, a na wybiegach już drugi sezon świętują tylko i wyłącznie rurki! Szkoda tylko, że większośc sprzedawców nei zwraca na to uwagi... dziewczyn też... Trudno! Ja się przekonałam na własnej skórze, że rurki wyszczuplają. Ale jeśli źle się w takich spodniach czujecie, albo masz jakieś zastrzeżenia do swojej figury, to zawsze zostają spodnie o prostych nogawkach! Jeśli chodzi o zakupy, to polecam CUBUSa - rewelacja za przystępną cenę! Mówie wam - wszyscy się mną zachywcali w super extra rurkach obcisłcyh rurkach - w połączeniuz obcasami miałam mega długie nogi (a mam tylko 166 cm wzrostu!).
3. Jeśli chcesz wyglądać szczuplej(i jednocześnie masz zastrzeżenia do swoich ud), to kupuj spodnie tak ciut luźniejsze - wszystkim będzie się wydawało, że schudłaś (też sprawdzałam - to działa!). Poza tym obściskające tyłek biodrówki z których wylewają się "boczki" nie wyglądają apetycznie, a w takim zestawie nawet bardzo szczupła dziewczyna wygląda nieciekawie!

To były moje 3 złote zasady dobierania odpowiednich dżinsów. Mam nadzieję, ze któras z Was z nich skorzysta i będzie zadowolona! Miłych zakupów!
Ogólnie Zły Leśny Potffór jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 16:43   #7
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

a moim zdaniem rurki wcale nie pomniejszają optycznie ud... a nawet powiększają sylwetkę na poziomie ud i pupy [ jezeli mówimy o grubszych nogach] I przecierane spodnie[pasmo po środku uda] też nie pogrubia a ja mam biodrówki takie i podobno wyglądam w nich barrdzo szczupło. Spodnie zaluźne przy grubszych nogach wydaje mi się że także pogrubiają , że jak gdzieś są luźniejsze to wydaje się że tam jest więcej ciałka...
Moim zdaniem jeżeli nie masz grubych ud a chcesz poprostu wyglądać szczupło to spokojnie możesz założyć obcisłe biodrówki i będzie ładnie Aby były ładnie dopasowane do figury to wtedy chyba najmniejsze znaczenie ma czy wycierane czy ciemne
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 19:14   #8
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

może się zdziwisz, ale DZWONY wyszczuplają
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:40   #9
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Ja też się nie mogę zgodzić z Potfforem, szczególnie co do tych rurek. Dla mnie one źle wyglądają nawet na super modelkach, a co dopiero na zwykłych kobietach. Mierzyłam takie jedne i wyglądałam jak grubaska z wielkim tyłkiem, a jestem szczuplutka. To, że domy mody takie lansują nie znaczy, że każdy musi w tym chodzić. Już prędzej polecałabym proste, bo z kolei za szerokie dzwony faktycznie wyglądają nieciekawie (obciśnięte grube uda, potem chude kolanka i wielkie nogawki) - ale tylko za szerokie. Bo wszystkie inne bardzo dobrze.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 21:45   #10
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Dokładnie! Rurki raczej nie wyszczuplają. Generalnie spodnie dopasowane bardzo do ciała, wręcz obcisłe, będa optycznie pogrubiać. Lepsze są wygodne, proste spodnie.
Wiele dziewczyn popełnia taki błąd- chcąc się wyszczuplić kupują obcisłe spodnie.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:40   #11
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Od siebie moge dodać, że wyszczuplają lekkie przetarcia(ale lekkie a nie bardzo kontrastowe), spodnie rozszerzane do dołu i dzwony.I spróbuj może spodni z wyższym stanem.Ja nigdy takich nie lubilam ale ostatnio kupiłam takie(levi's 525) i wyglądaja bardzo zgrabnie
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 18:42   #12
noemi18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: strumien
Wiadomości: 221
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Dziekuje Wam bardzo za wszystkie porady

Edytowane przez noemi18
Czas edycji: 2007-09-17 o 01:33
noemi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:17   #13
kasia_8115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Najlepiej szukac w roznych wzorach spodni ja kiedys kupilam jeansy z haftem na boku nogawki i one super wygladaly dodatkowo wydluzaly nogi wiec to zalezy od kroju i wzoru spodni
kasia_8115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:28   #14
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Skoro kasia_8115 odswierzyla watek, to ja sie podepne z pytaniem o jeansy. Moj problem, to wylewanie sie z nich. niestety na mam stosunkowo do pasa waskie biodra z niewielka iloscia tkanki tluszczowej, nad nimi oponkę do tego płaskie tyły, efekt jest taki, ze jak spodnie pasuja w biodrach, to sa ciasne w pasie,jak pasuja w pasie, to spadaja z tyłka. Pytanie jest jaka powinna byc wysokosc stanu, by wygladac dobrze? Niestety te spodnie z wyższym stanem zazwyczaj maja wiecej w biodrach. Dzisiaj przymiezylam jakies 30 par w New looku i niestety nic nie znalazlam. Najlepsza góra była w tych http://www.newlook.com/shop/womens/j...eans_239504641 Problem taki, ze 40 jest za mala a 42 za duze i bądz tu madry. Moze ktoras z was tez ma taki problem i znalzla swoje ulubione jeansy. sama nogawka jest mi obojetna, bo mam szczuple nogi i na wzrost tez nie narzekam
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 18:49   #15
Bezaq
Raczkowanie
 
Avatar Bezaq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 135
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

agu.s sprawdź curve id levisa, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że żadne inne nie leżały tak dobrze a sama prawie nie mam bioder (w sklepie mnie pomierzyli i wybrali odpowiedni model)
http://eu.levi.com/pl_PL/women/index.html
Bezaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 14:07   #16
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: jakie jeansy wyszczuplaja??

Cytat:
Napisane przez Bezaq Pokaż wiadomość
agu.s sprawdź curve id levisa, z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że żadne inne nie leżały tak dobrze a sama prawie nie mam bioder (w sklepie mnie pomierzyli i wybrali odpowiedni model)
http://eu.levi.com/pl_PL/women/index.html
To mogloby byc antidotum na moj problem, ale szkopul w tym, ze w poblizu mnie nie ma sklepu levisa z damskimi spodniami
ale bede pamietala o tym. Dzieki za odpowiedz.
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.