makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 12:04   #1021
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięuję Buzi, jednoczesnie mam nadzieje, ze kiedyś makijazyk oczu wyjdzie mi tak pięknie, jak Tobie
A jak Ci sie podoba dwójeczka purpurowa Diora? Ja ją uwielbiam
No, jesień tez mnie ogołociła i ogołoci, bo jeszcze czekam na 2 jesienne paletki diora
Szkoda, ze tak późno zreflektowałaś z Ready, bo miałam je do oddania.
A co z czwóreczkami szanela, które mam na targowisku - będziesz, je kiedyś chciała? Bo chcę się pozbyc wersji europejskiej. Amikowa mi o wiele bardziej pasuje

Corii a Enigme masz w wersji amikowej?
Sparkling Satins chetnie bym przygarnęła ale chyba na wymianke niewiele mam mam na zbyciu 7 gramowe beige chic w tym ślicznym limitowanym pudełeczku i jak narazie to tyle
Dwójeczke w zasadzie dziś kupiłam więc dopiero będę się nią malować kolorki na łapce prezentują się ślicznie Pewnie na tą dwójke bym nigdy nie spojrzała bo ona zawsze wydawała mi się podobna do styliszów, dopiero Ty wyprowadziłaś mnie z błędu
chciałam też kupić silver look, ale niestety ten srebrny mi nie pasił...
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 12:06   #1022
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
śliiicznie



piekny mejkap masz śliczne oczka



gratuluje motylków ja mam swoje pudło i je uwielbiam

wrzucam mejkapik ( z dedykacją dla Corii )wykonany moim nowym cudeńkiem użyłam cieni Grifter, Flash i Oil Slick.
Paletka jest świetna... juz mam ochote na kolejną ...

buziaku śliczny ten makijaż!! przepięknie pasuje do Twojego oczka, ja chce więcej !

dziewczynki troszkę Wam po nadrabiałam, śliczne makijaże robicie i śliczne macie paletki Ja się nie mam czym pochwalić bo żadnej takiej paletki nie posiadam, może kiedyś..
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 12:18   #1023
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość


Moniq zmaluj coś tą dwójeczką wygląda bardzo smakowicie
spoko buziak - coś się na dniach wymyśli
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 12:27   #1024
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Corii a Enigme masz w wersji amikowej?
Sparkling Satins chetnie bym przygarnęła ale chyba na wymianke niewiele mam mam na zbyciu 7 gramowe beige chic w tym ślicznym limitowanym pudełeczku i jak narazie to tyle
Dwójeczke w zasadzie dziś kupiłam więc dopiero będę się nią malować kolorki na łapce prezentują się ślicznie Pewnie na tą dwójke bym nigdy nie spojrzała bo ona zawsze wydawała mi się podobna do styliszów, dopiero Ty wyprowadziłaś mnie z błędu
chciałam też kupić silver look, ale niestety ten srebrny mi nie pasił...
Tak Buzi, Enigme mam amikową, zdjęcie tej paletki na zdjeciu z makijażem jest moje.
Kochana, się nie pali, jak kiedyś coś będziesz miała do wymiany to Sparkling na Ciebie poczekają
A Silver Look ... Buzi, WART!! Powiem, ze chyba ja bardziej uwielbiam niż Purple Look Chociaz na poczatku się nie mogłam do tej paletki przyzwyczaić, a to do srebrnego,a to do brązowego matu, ale teraz, po kilku makijażach nią, to uwielbiam machać Silverami makijażyk Trzeba się po prostu z nią otrzaskac, a juz myślałam, że poleci na wymiankowy a teraz za nic jej bym tam nie wrzuciła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-02 o 12:28
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 15:35   #1025
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
buziaku śliczny ten makijaż!! przepięknie pasuje do Twojego oczka, ja chce więcej !

dziewczynki troszkę Wam po nadrabiałam, śliczne makijaże robicie i śliczne macie paletki Ja się nie mam czym pochwalić bo żadnej takiej paletki nie posiadam, może kiedyś..
dziękuje Kochana wklejaj mejkapy, paletek przecież masz duużo

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
spoko buziak - coś się na dniach wymyśli


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak Buzi, Enigme mam amikową, zdjęcie tej paletki na zdjeciu z makijażem jest moje.
Kochana, się nie pali, jak kiedyś coś będziesz miała do wymiany to Sparkling na Ciebie poczekają
A Silver Look ... Buzi, WART!! Powiem, ze chyba ja bardziej uwielbiam niż Purple Look Chociaz na poczatku się nie mogłam do tej paletki przyzwyczaić, a to do srebrnego,a to do brązowego matu, ale teraz, po kilku makijażach nią, to uwielbiam machać Silverami makijażyk Trzeba się po prostu z nią otrzaskac, a juz myślałam, że poleci na wymiankowy a teraz za nic jej bym tam nie wrzuciła
A skąd Corii amikową Enigme wytrzasnęła?
Nie wiem, może faktycznie silvery nie są takie złe - choc pewnie najlepiej byłoby się nią pomalować Ten brązik akurat podchodzi mi bardzo
A co do szanelek to jak coś mi się znudzi to będę na Twój wymiankowy uderzać
Ostatnio mój kosmetocholizm osiągnął chyba punk kulminacyjny wszystko mi się podoba... enigma, diorowe jesienne piątki, kilka paletek UD, chciałabym jeszcze jakieś fajne prasowane maczki

Edytowane przez buzichocho
Czas edycji: 2010-08-02 o 15:43
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:06   #1026
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
A skąd Corii amikową Enigme wytrzasnęła?
Nie wiem, może faktycznie silvery nie są takie złe - choc pewnie najlepiej byłoby się nią pomalować Ten brązik akurat podchodzi mi bardzo
A co do szanelek to jak coś mi się znudzi to będę na Twój wymiankowy uderzać
Ostatnio mój kosmetocholizm osiągnął chyba punk kulminacyjny wszystko mi się podoba... enigma, diorowe jesienne piątki, kilka paletek UD, chciałabym jeszcze jakieś fajne prasowane maczki
Nooo, amikową Enigmę oczywiście zza wielkiej kałuży przez "znajomych królika"
I od teraz już nie kcem żadnej ojropejskiej wersji

Wypróbuj te SIlvery, nie pożalujesz, nawet tego srebrnego, jego akurat możesz nałozyć najmniej.
No to Szanelunie poczekają na Buzi
Ja o swoim kosmotoholiźmie wypowiadać się nie będę i nie chcę nawet
Buzi, a obydwie paletki jesienne Diora Cię "kręcą", czy tylko Misty Mauve?
Bo mnie i ta druga 808, a żadna z Laseczek macających jesienne kolekcje w amikowie nie wspominała o niej i w sumie zero danych, poza tymi na temptalii, czy gdzie to tam było
O UD mi nie mów, bo mnie się marzy paletka czarna
Maczki prasowane zaczynam kompletować. Jeszcze muszę się kiedyś wybrać do Wro, po 2-3 brakujace pędzelki MAC-owe, bo 217 jest nie do pobicia, jak i inne są takie wspaniałe, to muszmiecia mam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-02 o 16:09
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:28   #1027
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
dziękuje Kochana wklejaj mejkapy, paletek przecież masz duużo







A skąd Corii amikową Enigme wytrzasnęła?
Nie wiem, może faktycznie silvery nie są takie złe - choc pewnie najlepiej byłoby się nią pomalować Ten brązik akurat podchodzi mi bardzo
A co do szanelek to jak coś mi się znudzi to będę na Twój wymiankowy uderzać
Ostatnio mój kosmetocholizm osiągnął chyba punk kulminacyjny wszystko mi się podoba... enigma, diorowe jesienne piątki, kilka paletek UD, chciałabym jeszcze jakieś fajne prasowane maczki

hehe jak jakąś wykonam makijaż to wkleję na razie wstawiam na mm dziękuje, że mnie przyjęłaś tutaj

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nooo, amikową Enigmę oczywiście zza wielkiej kałuży przez "znajomych królika"
I od teraz już nie kcem żadnej ojropejskiej wersji

Wypróbuj te SIlvery, nie pożalujesz, nawet tego srebrnego, jego akurat możesz nałozyć najmniej.
No to Szanelunie poczekają na Buzi
Ja o swoim kosmotoholiźmie wypowiadać się nie będę i nie chcę nawet
Buzi, a obydwie paletki jesienne Diora Cię "kręcą", czy tylko Misty Mauve?
Bo mnie i ta druga 808, a żadna z Laseczek macających jesienne kolekcje w amikowie nie wspominała o niej i w sumie zero danych, poza tymi na temptalii, czy gdzie to tam było
O UD mi nie mów, bo mnie się marzy paletka czarna
Maczki prasowane zaczynam kompletować. Jeszcze muszę się kiedyś wybrać do Wro, po 2-3 brakujace pędzelki MAC-owe, bo 217 jest nie do pobicia, jak i inne są takie wspaniałe, to muszmiecia mam

Corii kochana wstawiaj jakieś makijaże! Co tam u Ciebie ? Też kocham pędzelek 217 z Maca, cudowny jest!!
Ale pokochałam też pędzelki do nakładania cieni z Maestro- nigdy nie miałam lepszych, makijaż z ich użyciem jest sto razy prostszy
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 16:35   #1028
negra_paloma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z własnej woli
Wiadomości: 48
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jamesku, dziękuje ślicznie


Paloma, widzę, że i Ciebie zainteresowały dwójeczki granatowe
O makijażu Electricami pamietam Powiem, ze ten fiolet ze środka jest najpiękniejszy, jaki dotychczas miałam Podobny nieco jest w dolnym rogu w Secret Charms - tylko delikatniejszy troszeczkę

Umalowałam się wczoraj i dzisiaj Ready-To-Glow i powiem Ci, ze rozstaję się z nimi bez żalu Fajna paletka owszem, ale na dłuższą metę nudna się robi
Wiem, ze na Ombrelkach wzorki znikają, bo miałam róż z tej samej kolekcji

No jak Ty tak piszesz o tym fiolecie (podobną opinię przeczytałam na świetnym swoją drogą blogu Nevady) to już jestem chora na te niebieskości i fiolety. Chyba minął mi apetyt na róże - częściej teraz maluję się fioletami a wogóle to chyba moj lapek jest zaszczepiony na kosmetykoholizm bo jak tylk ozaczynam pisać o paletkach, ewentualnie czytać o wersji sensuelle mojego kochanego Hypnotic Poison to strajkuje. a przeglądac nowości samochodowe mogę do woli...
negra_paloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:57   #1029
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Corii kochana wstawiaj jakieś makijaże! Co tam u Ciebie ? Też kocham pędzelek 217 z Maca, cudowny jest!!
Ale pokochałam też pędzelki do nakładania cieni z Maestro- nigdy nie miałam lepszych, makijaż z ich użyciem jest sto razy prostszy
Moniko, przecież wstawiłam w weekend bodajże w ilości sztuk dwa Jako, że mnie do perfekcji, to jak stąd do Tokio, także staram się oszczędnie Wam dawkować ilość mojej tandety
Cytat:
Napisane przez negra_paloma Pokaż wiadomość
No jak Ty tak piszesz o tym fiolecie (podobną opinię przeczytałam na świetnym swoją drogą blogu Nevady) to już jestem chora na te niebieskości i fiolety. Chyba minął mi apetyt na róże - częściej teraz maluję się fioletami a w ogóle to chyba moj lapek jest zaszczepiony na kosmetykoholizm bo jak tylk ozaczynam pisać o paletkach, ewentualnie czytać o wersji sensuelle mojego kochanego Hypnotic Poison to strajkuje. a przeglądac nowości samochodowe mogę do woli...
Paloma, jak jak słyszę fiolet/niebieski to prawie robię słupka, jak zając i niucham nosem
Ale róże też sa fajne - czasami, dla utrzymania równowagi, na zasadzie, że nie samymi fioletami człowiek żyje
Najlepiej zmień lapka
Widze, że tak samo, jak ja uwielbiam HP Pana Diora
Ale jestem jednak do tyłu, bo nie wiedziałam nic o nowej jego wersji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-02 o 20:59
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:03   #1030
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo mnie i ta druga 808, a żadna z Laseczek macających jesienne kolekcje w amikowie nie wspominała o niej i w sumie zero danych, poza tymi na temptalii, czy gdzie to tam było
Jeszcze muszę się kiedyś wybrać do Wro, po 2-3 brakujace pędzelki MAC-owe, bo 217 jest nie do pobicia, jak i inne są takie wspaniałe, to muszmiecia mam
heh, muszmieć fajne hasło, sobie zapożyczę, dobra?
a tej drugiej paletki powiem ci szczerze albo w ogóle nie widziałam bo mnie nie interesowała więc wzrokiem nie szukałam, albo jeszcze jej nie było
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:22   #1031
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nooo, amikową Enigmę oczywiście zza wielkiej kałuży przez "znajomych królika"
I od teraz już nie kcem żadnej ojropejskiej wersji

Wypróbuj te SIlvery, nie pożalujesz, nawet tego srebrnego, jego akurat możesz nałozyć najmniej.
No to Szanelunie poczekają na Buzi
Ja o swoim kosmotoholiźmie wypowiadać się nie będę i nie chcę nawet
Buzi, a obydwie paletki jesienne Diora Cię "kręcą", czy tylko Misty Mauve?
Bo mnie i ta druga 808, a żadna z Laseczek macających jesienne kolekcje w amikowie nie wspominała o niej i w sumie zero danych, poza tymi na temptalii, czy gdzie to tam było
O UD mi nie mów, bo mnie się marzy paletka czarna
Maczki prasowane zaczynam kompletować. Jeszcze muszę się kiedyś wybrać do Wro, po 2-3 brakujace pędzelki MAC-owe, bo 217 jest nie do pobicia, jak i inne są takie wspaniałe, to muszmiecia mam
amikowe są fajniejsze niż te europejskie.. czemuż oni w PL kwadratowych nie wprowadzą Silvery wypróbuje jak tylko oakzja będzie Corii powiem Ci jeszcze że muszę Cię chyba uściskać za to że tak zachwalałaś tą purpurową dwójkę jest cudna, boooooska i w ogóle ach to fiolety jakie uwielbiam
Z piątek to misty mauve na bank nabędę a 808 też mi się bardzo podoba, obie chciałabym na żywo potestować..
Z paletkami UD to jakaś masakra, tak mi się spodobały te cienie że chciałabym jeszcze ze 4 paletki (czarną też )

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
hehe jak jakąś wykonam makijaż to wkleję na razie wstawiam na mm dziękuje, że mnie przyjęłaś tutaj
regularnie na mm ogladam Twoje śliczności
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 22:35   #1032
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
heh, muszmieć fajne hasło, sobie zapożyczę, dobra?
a tej drugiej paletki powiem ci szczerze albo w ogóle nie widziałam bo mnie nie interesowała więc wzrokiem nie szukałam, albo jeszcze jej nie było
Pożyczyć moshesh ale wszelkie prawa autorskie mam ja
No a mnie ta druga też kręci, bo kolorki takie "moje"

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
amikowe są fajniejsze niż te europejskie.. czemuż oni w PL kwadratowych nie wprowadzą Silvery wypróbuje jak tylko oakzja będzie Corii powiem Ci jeszcze że muszę Cię chyba uściskać za to że tak zachwalałaś tą purpurową dwójkę jest cudna, boooooska i w ogóle ach to fiolety jakie uwielbiam
Z piątek to misty mauve na bank nabędę a 808 też mi się bardzo podoba, obie chciałabym na żywo potestować..
Z paletkami UD to jakaś masakra, tak mi się spodobały te cienie że chciałabym jeszcze ze 4 paletki (czarną też )
Ja bym to podciapnęła pod dyskryminację bo niby czemu amerykany mają lepsze? Nie każdemu moze wypiekana wersja się podobać. Sprawiedliwie by było, gdybyśmy mieli obie wersje do wyboru. Wtedy by każdy brał taką, jaka mu się podoba
Cieszę sie Buziaku razem z Tobą, ze odkryłaś Purplaki dwójkowe i tak bardzo Ci one przypadły do gustu
Ja Ci coś powiem: nie zamierzam testować jesiennych piatek Diora, jak się ukażą, to po prostu capnę obie
Jaka wielka niesprawiedliwość, ze UD nie ma w polsce, zaś dyskryminacja do Strasburga trza z tym!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-02 o 22:37
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:07   #1033
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pożyczyć moshesh ale wszelkie prawa autorskie mam ja
No a mnie ta druga też kręci, bo kolorki takie "moje"

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------



Ja bym to podciapnęła pod dyskryminację bo niby czemu amerykany mają lepsze? Nie każdemu moze wypiekana wersja się podobać. Sprawiedliwie by było, gdybyśmy mieli obie wersje do wyboru. Wtedy by każdy brał taką, jaka mu się podoba
Cieszę sie Buziaku razem z Tobą, ze odkryłaś Purplaki dwójkowe i tak bardzo Ci one przypadły do gustu
Ja Ci coś powiem: nie zamierzam testować jesiennych piatek Diora, jak się ukażą, to po prostu capnę obie
Jaka wielka niesprawiedliwość, ze UD nie ma w polsce, zaś dyskryminacja do Strasburga trza z tym!
dokładnie najlepsza opcja to dwie wersje do wyboru ja zastanawiam się nad enigmą, czy brac w ogole wersje wypiekaną
Corii a nie wiesz moze kiedy piataski u nas mają być?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:48   #1034
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
dokładnie najlepsza opcja to dwie wersje do wyboru ja zastanawiam się nad enigmą, czy brac w ogole wersje wypiekaną
Corii a nie wiesz moze kiedy piataski u nas mają być?
Ja bym, wersji wypiekanej nie wzięła Wolałabym na necie sobie amikową skołować.
Piatki się powinny pojawić w drugiej połowie sierpnia, albo pod jego koniec.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 12:59   #1035
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Buzi kochana ciesze się, że mnie oglądasz na mm, jestem zaszczycona Ja chcę Ciebie i Corii więcej oglądać!! Ciągle mi mało dziewczynki Was!!
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 13:39   #1036
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez negra_paloma Pokaż wiadomość
No jak Ty tak piszesz o tym fiolecie (podobną opinię przeczytałam na świetnym swoją drogą blogu Nevady) to już jestem chora na te niebieskości i fiolety. Chyba minął mi apetyt na róże - częściej teraz maluję się fioletami a wogóle to chyba moj lapek jest zaszczepiony na kosmetykoholizm bo jak tylk ozaczynam pisać o paletkach, ewentualnie czytać o wersji sensuelle mojego kochanego Hypnotic Poison to strajkuje. a przeglądac nowości samochodowe mogę do woli...
Aż mama ochotę powiedzieć - a nie mówiłam? co do tego fioletu oczywiście

Jak pisałam Corii o tym cuuudownym fiolecie to się opierała a teraz co? jak wieść gminna niesie pokochała paletkę
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 15:35   #1037
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Aż mama ochotę powiedzieć - a nie mówiłam? co do tego fioletu oczywiście

Jak pisałam Corii o tym cuuudownym fiolecie to się opierała a teraz co? jak wieść gminna niesie pokochała paletkę
Odzywa się ta, co padła ofiarą zakusów Kamelyi
Taaak,pokochałam wizualnie na razie bo jeszcze jej nawet nie macałam, a to juz jakis miesiąc mija, jak nie więcej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 15:39   #1038
negra_paloma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z własnej woli
Wiadomości: 48
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moniko, przecież wstawiłam w weekend bodajże w ilości sztuk dwa Jako, że mnie do perfekcji, to jak stąd do Tokio, także staram się oszczędnie Wam dawkować ilość mojej tandety


Paloma, jak jak słyszę fiolet/niebieski to prawie robię słupka, jak zając i niucham nosem
Ale róże też sa fajne - czasami, dla utrzymania równowagi, na zasadzie, że nie samymi fioletami człowiek żyje
Najlepiej zmień lapka
Widze, że tak samo, jak ja uwielbiam HP Pana Diora
Ale jestem jednak do tyłu, bo nie wiedziałam nic o nowej jego wersji
Lapek nowy Premiera nowego HP będzie we wrześniu ale czy w PL tego nie wiem juz nie moge sie doczekac.
Uwielbiam HP teraz mam fazę na Elixir i czuję że Sensuelle może namieszać
Co do rozy- jakos mam ich przesyt, poleza, poczekaja sobie, bo u mnie tak jest ze albo faza roze, albo brazy albo fiolety.
Enigmy jeszcze nie mam w lapkach< jeszcze paskuda leci
obecnie (z winy slicznych salmowych oczu Corii nie wiem czy Ją znasz) szczytem marzen jest Ready to Glow.
negra_paloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:05   #1039
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

No to jeszcze jedna wersja Enigmy, ale tym razem nie używałam śliwki tylko brązowego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-15 o 15:23
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 16:10   #1040
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to jeszcze jedna wersja Enigmy, ale tym razem nie używałam śliwki tylko brązowego.
Corii ślicznie ale powinnaś zaznaczać bardziej brewki wybacz za sugestię, w końcu nikt mnie tu o zdanie nie prosił
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:18   #1041
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

A tutaj Diorowska "matuzalemowa" paletka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-15 o 15:23
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 16:23   #1042
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Corii ślicznie ale powinnaś zaznaczać bardziej brewki wybacz za sugestię, w końcu nikt mnie tu o zdanie nie prosił
Moniś, dziękuje z wszelakie sugestie ale jeśli chodzi o moje brwi, to ja kompletnie z nimi nic nie robię i robić nie będę są, jakie są i tylezawsze tak było

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez negra_paloma Pokaż wiadomość
Lapek nowy Premiera nowego HP będzie we wrześniu ale czy w PL tego nie wiem juz nie moge sie doczekac.
Uwielbiam HP teraz mam fazę na Elixir i czuję że Sensuelle może namieszać
Co do rozy- jakos mam ich przesyt, poleza, poczekaja sobie, bo u mnie tak jest ze albo faza roze, albo brazy albo fiolety.
Enigmy jeszcze nie mam w lapkach< jeszcze paskuda leci
obecnie (z winy slicznych salmowych oczu Corii nie wiem czy Ją znasz) szczytem marzen jest Ready to Glow.
Jak nowy lapek, to dziwne, żeby miał takie jazdy
HP .... ja kupuję go już ponad rok i ciagle mi nie po drodze i na próbkach się kończy Tym bardziej, ze teraz z perfum mam inny priorytet = Alien Sun Sapphire - bowiem Alieny to moja wielka namiętność
Ale ciekawam nowego HP i mam nadzieję, ze kiedyś w końcu kupie Elixir, nawet jesliby to miała być buteleczka 30ml tylko
A wiesz, ja ostatnio mam fazę, na delikatne cienie
Zycze udanego polowanka na ready
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:56   #1043
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
Corii ślicznie ale powinnaś zaznaczać bardziej brewki wybacz za sugestię, w końcu nikt mnie tu o zdanie nie prosił
Moniś zapomnij , ja już nad nią próbowałam pracować tu kiedyś żeby coś z nimi zrobiła i nie dało rady
uparta baba jest
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 18:13   #1044
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Moniś zapomnij , ja już nad nią próbowałam pracować tu kiedyś żeby coś z nimi zrobiła i nie dało rady
uparta baba jest
Tak, potwierdzam, Monik mnie próbowała urobić w tym kierunku, niestety operation failed


Hmmmm, wiecie co? Nie bijcie, bo ... kliknęłam sobie miniaturę Incognito Tak, wiem, ostatnio niepochlebnie sie o niej wyrażałam, ale ... byłam dzisiaj po drodze w perfumerii, bo chciałam tester Sky Glow pomiziać niestety, nie było, to pomiziałam Incognito, no i ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 18:36   #1045
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

nie no dlaczego mamy bić ewentualnie my się możemy pobić która ją po Tobie odziedziczy jak już Ci się znudzi
zamawiam PIERWSZA!!!!!!!!!
powiem ci ze nawet podobały mi się jak je oglądałam, ale używałabym ich gdybym np. je dostała, bo pełnowymiarowego bym raczej nie kupiła.
Za to takie miniaturki kiedyś chętnie przygarnę
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 18:48   #1046
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
nie no dlaczego mamy bić ewentualnie my się możemy pobić która ją po Tobie odziedziczy jak już Ci się znudzi
zamawiam PIERWSZA!!!!!!!!!
powiem ci ze nawet podobały mi się jak je oglądałam, ale używałabym ich gdybym np. je dostała, bo pełnowymiarowego bym raczej nie kupiła.
Za to takie miniaturki kiedyś chętnie przygarnę
Jaaakie haarpie jeszcze jej nie wysłali do mnie, a już chce się bić o to, kto ją ewentualnie capnie Jesteś niemożliwa, ale za to Cię lubię też Ale ok, jak coś, to pierwszą Cię biorę pod uwagę
No własnie, to samo myślałam, co Ty teraz, ze pełnowymiarowe mi niepotrzebne, ale jakby ktoś z wymianki, to chętnie, no, ale ze nie ma, to pomyślałam, ze miniaturke sobie strzelę A powiem, że one mają super kremową konsystencję A Ty przeca masz miniaturę Twilightów, powiedz ile toto ma gramów? Wg Ciebie na długo starczy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-08-03 o 18:49
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:08   #1047
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

ja mam i eleganty miniaturowe i powiem ci ze trochę się tym pobawisz , zwłaszcza że diory raczej wydajne są
zaraz pójde sprawdzę czy to gdzies waży
no wyoglądałam dookoła i nigdzie nic nie napisane co z wagą, na oko to pudełeczko jest wielkości cienia pojedynczego, nie wiem tylko ile tych cieni jest " w głąb"
ale ja lubię te miniaturki, małe są ale pocieszne i transportowo wygodne

a incognity właśnie ze względu na tą świetną konsystencję też długo obmyślałam
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2010-08-03 o 19:14
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:25   #1048
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jaaakie haarpie jeszcze jej nie wysłali do mnie, a już chce się bić o to, kto ją ewentualnie capnie Jesteś niemożliwa, ale za to Cię lubię też Ale ok, jak coś, to pierwszą Cię biorę pod uwagę
No własnie, to samo myślałam, co Ty teraz, ze pełnowymiarowe mi niepotrzebne, ale jakby ktoś z wymianki, to chętnie, no, ale ze nie ma, to pomyślałam, ze miniaturke sobie strzelę A powiem, że one mają super kremową konsystencję A Ty przeca masz miniaturę Twilightów, powiedz ile toto ma gramów? Wg Ciebie na długo starczy?
tia a tak odradzały incognito jak pytałam hi hi
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 19:49   #1049
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja mam i eleganty miniaturowe i powiem ci ze trochę się tym pobawisz , zwłaszcza że diory raczej wydajne są
zaraz pójde sprawdzę czy to gdzies waży
no wyoglądałam dookoła i nigdzie nic nie napisane co z wagą, na oko to pudełeczko jest wielkości cienia pojedynczego, nie wiem tylko ile tych cieni jest " w głąb"
ale ja lubię te miniaturki, małe są ale pocieszne i transportowo wygodne

a incognity właśnie ze względu na tą świetną konsystencję też długo obmyślałam
No mam nadzieję, ze miniaturki troche mi posłużą
A powiedz mi, jak spisują Ci się Eleganty?

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
tia a tak odradzały incognito jak pytałam hi hi
A bo serio wcześniej nie zrobiły na mnie dobrego wrażenia, a dzisiaj - szok ... jakby zupełnie nie te same cienie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 20:04   #1050
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

eleganty bardzo mi się przydają jak muszę się tak szybciutko gdzieś machnąć - typu wolna sobota a ja muszę na małe zakupki raz dwa da się nimi ciachnąć makijażyk bo się bardzo ładnie ze sobą łączą, ogólnie bezproblemowe ale jakoś szczególnie ekstrawaganckiego makijażu to nimi nie zrobisz, bo są delikatne i w sumie podobne do siebie, na kontrast nie ma co liczyć bo to same rozmaite odcienie złotych, brązów+trochę brzoskwini, ogólnie cieplaki
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.